Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de Primàries (41)

Mataró (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES MATARÓ - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Anna Brun Curto
2. Marc Planagumà Valls
3. Joan Codina Filbà
4. Carles Forns Ros
5. Gisela Pérez Maurí
6. Joan De Torres Calsapeu
7. Lourdes Bigorra Colomer
8. Marc Pursals García
9. Anna Llibre Tur
10. Roser Calsapeu Layret
11. Jordi Planagumà i Vilà
12. Carlos Rodríguez Penagos
13. Jose María Ventura Cot
14. Francina Planas Roy
15. Amàlia Rodríguez Fernández
16. Daniel Boquet i Miquel
17. Daniel Sánchez Maurí
18. Daniel Bernáldiz Vilaseca
19. Anna De La Mota Fernández De Aranguiz
20. Sandra Martín Sellés
21. Albert García Sellés
22. Helena Escoda Casas
23. Eduard Nogués Dieguez
24. Gemma Valls Massagué
25. Lluís Renter Comes
26. Merçé Caballero Mateo
27. Josep Masó Aliberas

Suplents
1. David Salat Foix
2. Víctor Hernández Robledo
3. Glòria Viladot Aniento
4. Joan Francesc Casellas Palencia
5. Maria Siurareta Toldra
6. Ricard Cases Cruanyes

Premià de Mar (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES PREMIÀ DE MAR-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Maria Teresa Lletjà Serra
2. Laura Casanova Colomer
3. Jordi Vilà Hueso
4. Ramon Messeguer Peypoch
5. Joan Vinyals Roger
6. Maria Del Carmen Mullor Pastor
7. Lluís Lladós Ceruns
8. Mercè Pérez Riva
9. José Pérez Baena
10. Roger Marcos Martí
11. Anna María Pica Mengual
12. Jordi Bolló Solé
13. Silvia Bertran Peña
14. Fèlix Piñeiro Font
15. Domènec López Domínguez
16. Antoni Fuentes Libori
17. Jordi Ferret Saltó
18. Lluïsa Rabassa Espuny
19. Lluís Bernaus Salinas
20. Anna Bolló Casanova
21. Laura Pallí Rodríguez

Suplents
1. Àngels Baltà Montserrat
2. Eduard Bonamusa Tolón
3. Lluís Rigalt Tarragó
4. Marta (Àgata) Vilarós Soler
5. Maria Teresa Orero Domènech
6. Oriol Serrat i Samsó
7. Pilar Reina Escalera
8. Carmen Feliu Auladell
9. Jordi Orero Domènech
10. Alex Carles De La Iglesia Formatger

Sant Vicenç de Montalt (consulta totes les llistes)

SOM-HI SANT VICENÇ - PRIMARIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Sergi Rabat Fajardo
2. Jorge Mont Sanés
3. Sílvia Sánchez Oliveras
4. Anayda Ferrer Clemares
5. Elisabeth Carrasco Gonzalez
6. Juan Clofent Rosique
7. Xavier Hernandez Quer
8. Rafael Momplet Badia
9. M. Victoria Enguita Yañez
10. Janna Domenech Hernandez
11. Jordi Comas Torrus
12. Maria Fierrez Serras
13. Montserrat Palaus Selles

Suplents
1. Luis Schneider Arcega
2. M. Isabel Llagostera Castells
3. Josep Arnau Comalat Clofent
4. David Cornudella Felip
5. Estel Grau Estrems
6. Salvador Picas Escrigas
7. M. Del Carmen Pardos Serra
8. Luis Casas Sanabra
9. M. Rosa Gracia Esteller
10. Josep Oriol Pons Comas

Vilassar de Mar (consulta totes les llistes)

VILASSAR DE MAR PER LA REPÚBLICA - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Maria Teresa Sierra i Fornells
2. Manel Morera i Miralta
3. Marc Carrera i Pedemonte
4. Bet De Castellar i Sansó
5. Aleix Farras i Agustí
6. Maite Vazquez i Barrera
7. Ricard Badia i Benazet
8. Emma Morera Van Willenswaard
9. Raimon Gallego i Roig
10. Isabel Ferro i Marco
11. Lourdes Bonet i Aguilar
12. Francesc Figuls Sierra
13. Jacki Novau i Muñoz
14. Alex Badia i Marin
15. Alba Campaña i Kuchenbrandt
16. Eduard Rabal i Vidal
17. Santiago Campaña i Bosch
18. Joan Pons i Sola
19. Núria Prats i Espar
20. Concepció Agustí i Parareda
21. Lluís Tenas i Sacristan

Suplents
1. Bep Dominguez i Roige
2. Joan Ramon Jr Castellvi i Bea
3. Clara Sanchez i Troya
4. Gloria Sagales i Vall
5. Nuria Martinez i Jimenez
6. Josep Ignasi Condeminas i Elizalde
7. Silvia Argimon i Font
8. Jan Gimenez i Layola

Centelles (consulta totes les llistes)

CENTELLES PER LA REPÚBLICA - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Eva Verdaguer Garriga
2. Miquel Carrasco Duran
3. Mara Àngels Ramon Martinez
4. Josep Bruch Alonso
5. Isabel Garcia Toledano
6. Pere Martí Muñoz
7. Úrsula Serradelarca Rivera
8. Eloi Ramon Garcia
9. Maria Ramos Manjarin
10. Francesc 'rossinyol' Rusiñol Rusiñol
11. Mònica Pou Abras
12. Joan Camps Fontarnau
13. Josep Dorca Moreno

Suplents
1. Antoni Ubeda Garcia
2. Ana Belén Carrasco Parraga
3. Xavier Pujols Manso
4. Virgínia Bruch Sirvent
5. David Sancho Rovira
6. Laura Fàbrega Canas
7. Guillem Bloss Garcia
8. Marta Toneu Alcalá
9. Guillem Ruiz Rivera
10. Assumpció Planas Cuchi

Arenys de Mar (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES ARENYS DE MAR-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES ARENYS DE MAR-PRIMÀRIES CATALUNYA)

Titulars
1. Agustí Massuet Recolons
2. Noemí Sande Font
3. Pere Jolis Olive
4. Luisa Gay Martin
5. Montserrat Morera Barbena
6. Maria Del Carmen Ballesta Galiana
7. Joan Sintas Lopez
8. Elisabet Bertran Clofent
9. Alfred Josep Lloret i Colomer
10. Eduard Solà i Nogueras
11. Lluis Ferran Garcia
12. Maria Teresa Casas i Pessaferrer
13. Blai Garcia De Gea
14. Gracia Nieves Garcia Garcia
15. Ramon Soler Pascuet
16. Marta Aviles Garcia
17. Josep Manuel Nogueras Iglesias

Suplents
1. Ana Teresa Garcia Garcia

Arenys de Munt (consulta totes les llistes)

ARENYS DE MUNT PER LA REPUBLICA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Josep Lluis Rodriguez Redondo
2. Nuria Paituvi Soriano
3. Josep Juvanteny Planas
4. Marc Monjo Fernandez
5. Maria Canaleta Valenti
6. Francesca Turon Sans
7. Nuria Vilaro Brecha
8. Santos Fernandez Gutierrez
9. Joan Antoni Sagrera Depares
10. Gemma Rueda Carreras
11. Cora Ramirez Ferreira
12. Jordi Mendoza Pache
13. Leopoldo Valverde Cahiz

Suplents
1. Manuela Lopez Torres
2. Maria Lourdes Framis Molina
3. Jose Luis Aguilar Portillo
4. Carme Cantallops Rosquellas
5. Roger Vernis Artigas
6. Josefa (Fina) Rosell Colomer
7. Enric Bonafont Delas
8. Francisco Borja Polo Villalba
9. Josep Comas Fernandez
10. Margarita (Margot) Bigorra Navarro

Canet de Mar (consulta totes les llistes)

PRIMARIES CANET DE MAR-PRIMARIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Jordi Castella Andres
2. Ana Bertran Herrero
3. Ariadna Olivella Simo
4. Joan Maria Verdura Pujolras
5. Francesc Rodriguez Santos
6. Victoriano Navarro Abellan
7. Joan Bosch Garcia
8. Jose Maria Jassé Gonzalez
9. Meritxell Olivella Simo
10. Montserrat Comas Bartra
11. Ramon Sau Martinez
12. Salvador Lorente Miquel
13. Josefina Solench Barcelo
14. Concepcion Cesena Lopez
15. Roser Orriols Guillemas
16. David Alberti i Planas
17. Olga Perez Velasco

Suplents
1. Francesc Jubany Periago
2. Maria Josefa Martin Padilla
3. Maria Teresa Riera Tuset
4. Blai Palomo Batlle
5. Roser Bonet Tomas
6. Albert Sanchez Ferriz

Gelida (consulta totes les llistes)

GELIDA PER LA REPUBLICA - PRIMARIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Montserrat Rovira Casadevall (Independent)
2. Josefa Bertran Culla (Independent)
3. Pere Vallès Esteve (Independent)
4. Núria Viladot Presas (Independent)
5. Manuel Perez Estruga (Independent)
6. Arantxa Ferrer Ramos (Independent)
7. Maria Àngels Ferrer Sayol (Independent)
8. Sandra Gonzalez Navarro (Independent)
9. Guillermo Duran Amengual (Independent)
10. Sergio Ciro Espiñeira Divison (Independent)
11. Sílvia Armengol Sanchez (Independent)
12. Marc Garriga Rodó (Independent)
13. Mercè Marinè Ferré (Independent)

Suplents
1. Maria Carme Rius Font (Independent)
2. Lluís Morera Arrufat (Independent)
3. Climent Clerch Valls (Independent)
4. Immaculada Miró Galindo (Independent)
5. Isabel Graciela Jecke Puchades (Independent)
6. Núria Coma Terrades (Independent)
7. Jaume Gol Llopart (Independent)

Molins de Rei (consulta totes les llistes)

MOLINS DE REI PER LA REPÚBLICA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Manuel Monllaó Errea
2. Jaime Miquel Martin
3. Jordi Casas Martí
4. Nerea Marti Martínez
5. Ana Maria Vicente Albella
6. Marc Subirachs Rius
7. Maria Teresa Subirana Asturias
8. Ricardo Pascual Edo
9. Maria Montserrat Martí Rubí
10. Ramon Ibañez Coma
11. Josep Antoni Ollé Jordà
12. Gemma Codinach Rosich
13. Josefa (Fina) Cabestany Edo
14. Fernando Calvo Fuentes
15. Rosa Valls Martí
16. Jesús Jiménez Colás
17. Joan Fernandez Ges
18. Isabel Plazas García
19. Domingo Gris Veas
20. Cecilia (Ceci) Fandos Esteva
21. Amèlia Medina Puig

Suplents
1. Rosa Maria Rius Tort
2. Carlos Pérez Castán
3. Daniel Bardés Llorensí
4. Santiago Galan Duran
5. Sonia Rivero Lozano

Bigues i Riells (consulta totes les llistes)

BIGUES I RIELLS DEL FAI PER LA REPÙBLICA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Brigida Sanitago Leiva (Independent)
2. Marta Areñas Rusiñol (Independent)
3. Ricardo Martinez Martin (Independent)
4. Silvia Rovira Rabinal (Independent)
5. Josep Griera Viaplana (Independent)
6. Mercedes Canals Figueras (Independent)
7. Joan Salvany Balada (Independent)
8. Marcelina Homs Ramirez (Independent)
9. Juan Navarro Cerezuela (Independent)
10. Mariano Molero Perez (Independent)
11. Anna Maria Pla i Castellsegue (Independent)
12. Laura Mayol Sanchez (Independent)
13. Joan Condins Taxonera (Independent)

Suplents
1. Jaume Batlles Oliveras (Independent)
2. Rosario Bolivar Jimenez (Independent)
3. Jaime Carne Subiranas (Independent)
4. Isidro Camprubi Canas (Independent)
5. Victoria Prunera Martin (Independent)
6. Jaime Chesa Robert (Independent)
7. Rosario Roses Baeza (Independent)

Canovelles (consulta totes les llistes)

CANOVELLES PER LA INDEPENDÈNCIA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Ferran Many Martínez (Independent)
2. Xavier Josep Plens Peig (Independent)
3. Francisco Javier Sanagustín Viu (Independent)
4. Loli Morales Mañas (Independent)
5. Magdalena Biset Paño (Independent)
6. Montserrat Martínez Martínez (Independent)
7. Núria Simona Barangué (Independent)
8. Francisca Morell Mestre (Independent)
9. Ramon Aumedes Farré (Independent)
10. José Many Gratacós (Independent)
11. Alfred Burriel Paloma (Independent)
12. Arnau Aumedes Simona (Independent)
13. Ana Ríos Pérez (Independent)
14. Irene Tirado Ríos (Independent)
15. Glòria Cot Pujol (Independent)
16. Carmen Valle Gila (Independent)
17. Luís Martínez Verdú (Independent)

Suplents
1. Eduard Botifoll Julià (Independent)

Sabadell (consulta totes les llistes)

INDEPENDÈNCIA I REPÚBLICA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Maria Dels Àngels Folch Borràs
2. Maria Montserrat Berbel Navarro
3. Josep Soler Cervera
4. Jordi Miret Casulleras
5. Jesús Hilario Pérez
6. Gullem Bosch Folch
7. Eduard Freixas Coronas
8. Maria Teresa Marin Martínez
9. Montserrat Llobet Abizanda
10. Marc Barradas Pobla
11. Sever Salvador Padrosa
12. Frederic Pareja Gabarro
13. Anna Maria Galceran Abella
14. Miguel (Miquel) Serra Riberes
15. Maria Teresa Agustí Lainez
16. Maria Carme Pinya Salomó
17. Montserrat Trabal Piqueras
18. Jordi Izard Granados
19. Jordi Miquel Sotorra
20. Maria Clara Soley Manuel
21. Anna Maria Fernández Alvarez
22. Antoni Dalmases Pardo
23. Manuel Cunill Llenas
24. Silvia Senz Bueno
25. Joan Carles Doval Garcia
26. Núria Benítez Monforte
27. Joaquim Clusa Oriach

Suplents
1. Maria Rosa Puig Barber
2. Dorian Nicolas Mayor
3. Asunción Campaña Robles
4. Frederic Roig Boada

Granollers (consulta totes les llistes)

GRANOLLERS PER LA INDEPENDÈNCIA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Mònica Ribell Bachs (Independent)
2. Joan Ricart Angulo (Independent)
3. Carles Canet Estrany (Independent)
4. Oriol Vila Castelló (Independent)
5. Maria Dolors Rovira Rosell (Independent)
6. Andreu Ballús Santacana (Independent)
7. Jordi Planas Bielsa (Independent)
8. Estel Brugulat Rosselló (Independent)
9. Marc Sala Segalés (Independent)
10. Gemma Martínez Martos (Independent)
11. Pere Illa Almirall (Independent)
12. Maria Fe Codina Ortego (Independent)
13. Joan Castellsaguer Piquer (Independent)
14. Maria Lourdes Sánchez Merino (Independent)
15. Arnau Bellavista Mogas (Independent)
16. Joaquim Bosch Marcet (Independent)
17. Núria Mateu Olive (Independent)
18. Joan Nadal Castells (Independent)
19. Maria Goicoechea Utrillo (Independent)
20. Daniel Vilar Roquet (Independent)
21. Fanta Diamba Sylla (Independent)
22. Maria Diumaró Saperas (Independent)
23. Rafael López Sánchez (Independent)
24. Maria Lourdes Segalés Miralles (Independent)
25. Josep Maria Botey Gómez (Independent)

Suplents
1. Montserrat Ponsa Tarrés (Independent)
2. Jordi Guimet Portillo (Independent)
3. Mercedes Saperas Vergara (Independent)
4. Maria Glòria Julià Ingles (Independent)
5. Joaquim Font Ruíz (Independent)
6. Jaume Sifré Molines (Independent)
7. Frederico Montmany Clavaguera (Independent)
8. Montserrat Raich Doménech (Independent)
9. Josep Espinasa Rifà (Independent)
10. Maria Dolores Sitjes Vila (Independent)

Palau-solità i Plegamans (consulta totes les llistes)

PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS PER LA REPÚBLICA - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Nùria Solà Bujons
2. Jordi Folch i Pons
3. Davínia Martínez Molina
4. Tere Mayoral Galán
5. Dani Ruiz Martín
6. Elisabet Alberich i Gómez
7. Jordi Serraviñals i Arumi
8. Jesús Ferrete Chamorro
9. Miquel Truyols Rocabruna
10. Montse Moreno Del Hoyo
11. Joan Esteller Fontanals
12. Albert Rocabruna Carazo
13. Daniel Serrano i Miró
14. Patrícia Triadú Teixidor
15. Maica Pérez Amador
16. Julián Montero Montero
17. Belén Gómez Moreno

Suplents
1. Jordi Oliver Oliveras
2. Claudia Solà Pons
3. Jep Manén i Folch
4. Paquita Carrillo Laso
5. Joaquim Albiac Domènec
6. Rosa Maria Pons Solà
7. Mercè Martínez Belinchón
8. Josep Cuyàs Riera
9. Claudi Miquel Cuchillo Foix
10. Montserrat Pons i Dedeu

Lliçà d'Amunt (consulta totes les llistes)

LLIÇÀ PER LA REPÚBLICA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES )

Titulars
1. Carme Bellavista Fernández (Independent)
2. Juan Luis Jiménez Gordillo (Independent)
3. Imma Sabater Subirós (Independent)
4. Rosa Roca Oller (Independent)
5. Jordi Rosell Carrascosa (Independent)
6. Josep Grinyan Rovira (Independent)
7. Juan Ramón Ferrer Sánchez (Independent)
8. Dolors Martín Lleones (Independent)
9. Silvia Ferrer Sánchez (Independent)
10. Josep Valls Pou (Independent)
11. Juan Antonio Martínez García (Independent)
12. Imma Jané Cladellas (Independent)
13. Sara Fontseré Rodríguez (Independent)
14. María Teresa Jané Cladellas (Independent)
15. Joan Salvadó Balasch (Independent)
16. Mònica Manrubia Matencio (Independent)
17. Julio Martí Martínez (Independent)

Suplents
1. Guillem Peralta Pérez (Independent)
2. Elena Corrons Heim (Independent)
3. Francesc Rupérez Aguilera (Independent)
4. Meritxell Grinyan Cabrera (Independent)
5. Manel Domínguez Vázquez (Independent)
6. Rosalía Jiménez Gordillo (Independent)
7. Pau Maturana Tudela (Independent)

Rubí (consulta totes les llistes)

RUBÍ REPUBLICANA - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Lluis Roset Vila (Independent)
2. Maria Cristina Alvarez Degregori (Independent)
3. Inmaculada Tamame San Antonio (Independent)
4. Miquel Rubio Serra (Independent)
5. Jordi Joan Garcia i Valls (Independent)
6. Josefa Bonet Casañas (Independent)
7. Albert Torra Juanola (Independent)
8. Isabel Costa Salat (Independent)
9. Pau Sorrosal i Acosta (Independent)
10. Annabel Busque Bertran (Independent)
11. Josep Maria Galceran Carrasco (Independent)
12. Josepa Estrems Casanova (Independent)
13. Jordi Batalla Galimany (Independent)
14. Maria Luisa Calvo Gomez (Independent)
15. Nuria Sans Calventus (Independent)
16. Antoni Serra Rucarols (Independent)
17. Albert Sorrosal Cuyas (Independent)
18. Francisca Salat Alsina (Independent)
19. Laura Costa Salat (Independent)
20. Aleix Layola Fabra (Independent)
21. Juan Canalis Belio (Independent)
22. Joaquin Espinosa Ruano (Independent)
23. Maria Clara Calsina Aris (Independent)
24. Maria Carmen Aris Puiggros (Independent)
25. Inmaculada Esteve Llobet (Independent)

Suplents
1. Joan Antoni Ribera Banus (Independent)

Sant Cugat del Vallès (consulta totes les llistes)

SANT CUGAT PER LA INDEPENDÈNCIA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Joan Recasens Guinot (Independent)
2. Clara Forn Argimon (Independent)
3. David W. Sempere Sànchez (Independent)
4. Margarita Codina Balart (Independent)
5. Oscar Parés Franquero (Independent)
6. Juanjo Vara Bengochea (Independent)
7. Pilar Garcia Duran (Independent)
8. Albert Latorre Saumoy (Independent)
9. Maria Josep Freixanet De La Iglesia (Independent)
10. Lluís Corbera Sastre (Independent)
11. Núria Bou Torrent (Independent)
12. Josep Maria Serravinyals Arumí (Independent)
13. Lourdes Botey Albiol (Independent)
14. Jordi Manchón Perera (Independent)
15. Amparo Bonet Casañas (Independent)
16. Joaquim Terrades López (Independent)
17. Esther Garcia Duran (Independent)
18. Llorenç Prats Sagarra (Independent)
19. Anna Sempere Sànchez (Independent)
20. Francesc L. Pérez Torres (Independent)
21. Marta González Rosel (Independent)
22. Gal·la Garcia Codina (Independent)
23. Jaume Busquets Fàbregas (Independent)
24. Sergi Mateu Vives (Independent)
25. F. Xavier Olivella i Mata (Independent)

Terrassa (consulta totes les llistes)

TERRASSA PER LA REPÚBLICA - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Josepa Pepi Oller i Comellas (Independent)
2. Mario Soria Aguilar (Independent)
3. Sílvia Invers i Barriga (Independent)
4. Mouad Essemmaa El Gazouni (Independent)
5. Fina Garcia Tobella (Independent)
6. Albert Llargués i Lleonart (Independent)
7. Marta Fité i Bacardit (Independent)
8. Lluís Sobrevia Vidal (Independent)
9. Olga Vilà Armadàs (Independent)
10. Xavier Climent i Gabriel (Independent)
11. Josep Pep Rovira Miret (Independent)
12. Víctor Gutiérrez i López (Independent)
13. Antoni Perales Noguera (Independent)
14. Marina Gibert i Berenguer (Independent)
15. Anna Parés Puntas (Independent) 16. Laura Soria Segarra (Independent)
17. Llorenç Gibert Berenguer (Independent)
18. Anna Carpena Casajuana (Independent)
19. Josep Almirall Puig (Independent)
20. Núria Amat Mercader (Independent)
21. Ricard Pons i Coll (Independent)
22. Regina Alonso Salat (Independent)
23. Pere Soria Alcazar (Independent)
24. Montserrat Morera Busqueta (Independent)
25. Jordi Setó i Marsó (Independent)
26. Anna Gibert Anter (Independent)
27. Antoni Prunés i Santamaria (Independent)

Suplents
1. Salvador Mas i Aguiló (Independent)
2. Esther Martínez Ibáñez (Independent)
3. Lluís Torres Matas (Independent)
4. Maria Teresa Cid Murillo (Independent)
5. Roger Rodríguez i Llavet (Independent)
6. Maria Sánchez i Figueras (Independent)
7. Miquel De La Orden Serra (Independent)
8. Dolors Berenguer i Segalàs (Independent)
9. David Guijarro Guillem (Independent)
10. Jessica Alarcón i Fresquet (Independent)

Montornès del Vallès (consulta totes les llistes)

MONTORNÈS PER LA REPÚBLICA-PRIMÀRIES CATALUNYA (Primàries)

Titulars
1. Jaume Casanovas Jordà (Independent)
2. Núria Garcia Ventura (Independent)
3. Yolanda Barreiro Prats (Independent)
4. Agustin Luis Garcia Lopez (Independent)
5. Marta Cornudella Quintana (Independent)
6. Joan Mondaray Codines (Independent)
7. Jordi Antonio Ferre (Independent)
8. Etienne Muylle Wallace (Independent)
9. Maria Estrella Amador Celdran (Independent)
10. Gisela Bou Garriga (Independent)
11. Jesica Anabel Villarreal Limia (Independent)
12. Carla - Nicoleta Nicolae (Independent)
13. Albert Pérez Valls (Independent)
14. Ramon Sabidó Arcaraz (Independent)
15. Sílvia Hernàndez Sirera (Independent)
16. Alberto Pérez Gabella (Independent)
17. Maria Rosa Vinyallonga Antich (Independent)

Suplents
1. Montse Claramunt Blanco (Independent)
2. Maria Mercè Altimira Gorga (Independent)

Castelldefels (consulta totes les llistes)

CASTELLDEFELS PER LA REPÚBLICA - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Silvia Soler Vilagran
2. Maxím Costa i Balañà
3. Carolina Paola Frías Del Pino
4. Mònica Cobos Àlvarez
5. Gadriel Vila Moreno
6. Robert Cavaller i Delsing
7. Edmon Jesús Blasco Rovira
8. Sabina Palés Bartels
9. José Manuel Navarro Estrada (Txema)
10. Maria Bruguers Sanou Campanyà
11. Maria Edicta Bao López
12. Montserrat Roca Comas
13. Manuel Ramos Ramos
14. Albert Vilà Gutiérrez
15. Núria Llorca Altirriba
16. Vicenç Josep España Borrero
17. José Ramón Peiró Sanrosendo
18. Maria Alba Boixadera Carchàn
19. Natàlia Cantero Caldito
20. Carles Costa Balañà
21. Oriol Sala Sentelles
22. Laura Marches Lecha
23. Oriol Barberà Garre
24. Aurelia Martínez Bastos
25. Joan Torné Ahicart

Suplents
1. Luis Belmonte Ramon
2. Montserrat Rufas Bou
3. Isabel Sambruno Blàzquez
4. Francisco Frias Casademunt
5. José Ramón Arias Valdivia
6. Núria Sadurní i Montell
7. Roger Aguiló Mayol
8. Frank Joan Sierra Rubia
9. Maria Teresa Parés Aubeso
10. Manuel Belmonte Ramon

Gavà (consulta totes les llistes)

GAVÀ PER LA REPUBLICA - PRIMARIES CATALUNYA (Primàries)

Titulars
1. Gisela Almirall Tutusaus
2. Ramon Castellano Espinosa
3. Marcel.lí Reyes Vidal
4. Tomás Cases Martos
5. Mudit Grau Guasch
6. Jordi Barri Segon
7. Salvador Barri Segon
8. Miguel Àngel Sòria Alcàzar
9. Leidivan Da Silva Pereira Dos Santos
10. Mª Montserrat Guillén Aliaga
11. Artur Reyes Ivern
12. Montserrat Conill Rodriguez (Montse)
13. Miguel Delgado Pelacals
14. Silvia Nebra Trigueros
15. Eduard Balsells Jiménez
16. Josep Gonzàlez Casado
17. Emma Tutusaus Almiralls
18. Francis Pinsmaye Laurent
19. Maite Bañón Esparza
20. Vicenç Guillén Aliaga
21. Maria Teresa Torrents Cano

Suplents
1. Santiago Nebra Garre
2. Aitziber Resa Ferrer
3. Julián Antonio Burgos Abreu
4. Yolanda Marin Miguel
5. Antonio Esteve Garcia
6. Albert Juliá Coll
7. Montserrat Trigueros Vilanova

Hospitalet de Llobregat, L' (consulta totes les llistes)

FRONT L'H-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Carles Salvadó i Usach
2. Anna Bachs i Salvadó
3. Jordi Ibáñez i Nielles
4. Gil Arbós i Bo
5. Maria Lourdes Moya i Soler
6. Rosa Monreal i Pérez
7. Mònica Vallès i Badía
8. Jordi Falcò i Jane
9. Frederic Solé i Ivern
10. Lluís Antoni Gil i Puerta
11. Josep Maria Bernat i Segarra
12. Rosa Salvadó i Usach
13. Mònica Muns i Laparra
14. Pablo Gómez i Donoso
15. Ricard Benítez i Hernandez
16. Anna Serra i Muntané
17. Jaume Monreal i Pérez
18. Núria Seguer i Pallarès
19. Josep Maria Morante i Arias
20. Núria León i Mesa
21. Manuel Vazquez i Montreal
22. Vicenç Ila i Juarez
23. Meritxell Morante i Schiaffino
24. Laia Muñoz i Bover
25. Paestum Macias i Alonso
26. Marta Roca i Felip
27. Jose Ramon Carrillo i Yeste

Suplents
1. William Tellez Magallanez
2. Maria Luisa Bernard i Antoranz
3. Jordi Garcia i Martorell
4. Jordi Pons i Prats
5. Mercè Franco i Poyatos

Sant Feliu de Codines (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES CODINES (PRIMÀRIES CODINES)

Titulars
1. Joan Fontseré Pujol
2. Pol Cabutí Borrell
3. Manel Rodríguez Massagué
4. Carme Tura Adell
5. Glòria Vilanova Calonge
6. Ramón Puig Mañosa
7. Glòria Sacasas Garriga
8. Marc Barrobés Meix
9. Marta Vázquez Ripoll
10. Victor Tarruella Panadero
11. Júlia Viussà Meya
12. Maria Tur Cruz
13. Ricard Ballester Bertran

Suplents
1. Mireia Grau Camps
2. Raimon Viaplana Rueda
3. Mercè Julià Dolcet
4. Judit Arimon Nuevo
5. Jordi Arumi Camps
6. Cristina Aixàs Esqueta
7. Toni Viu Abad

Vallromanes (consulta totes les llistes)

VALLROMANES PER LA REPUBLICA-PRIMARIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Olga Solé Mengual (Independent)
2. Manel Debés Montalat (Independent)
3. Ramón Bergé Lafont (Independent)
4. Francisco Javier Esteban Alayo (Independent)
5. Nelyda Raquel Rodriguez Martínez (Independent)
6. Rolando Vall Chueca (Independent)
7. Marina Parés Soliva (Independent)
8. Antonia Carrasco Toro (Independent)
9. María Teresa Mellado Liñan (Independent)
10. Jaume Jaume Amorós (Independent)
11. María Teresa Calvo Mellado (Independent)

Suplents
1. María De Los Angeles Núñez Bascuñana (Independent)
2. Pablo Salvia Bosch (Independent)

Manresa (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES MANRESA - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES CATALUNYA)

Titulars
1. Marc Olivé Valls
2. Arnau Padró Olivet
3. Fina Casals Font
4. Joan Gil Oliveras
5. Rosa Maria Hernandez Costa
6. Pere Vinyals Ruiz
7. Carles Chavarria Odena
8. Olga Rodriguez Perez
9. Josep Maria Llobet Jose
10. Marta Sanchez Valera
11. Jorge Eliecer Pulido Alvarez
12. Marta Padrós Santamaria 
13. Josep Francisco Gallardo Moreno
14. Maria Dels Angels Font Jimenez
15. Ferran Esteve Parera Sansegundo
16. Jordi Peiro Vilaplana
17. Montserrat Sala Perramon
18. Ignasi Huete Lopez
19. Rosa Santamaria Quintana
20. Josep Selga Brunet
21. Enric Medina Cortes
22. Aina Rosell Hernandez
23. Maurici Santamaria Cots
24. Pilar Duocastella Selvas
25. Josep Maria Pintó Garriga

Suplents
1. Jorge Grau Latre
2. Cristina Puig Puig
3. Ramon Cornet De Pedro
4. Fina Forgas Puig
5. Jordi Borras Alabern
6. David Navarro Del Paso

Barcelona (consulta totes les llistes)

BARCELONA ÉS CAPITAL-PRIMÀRIES (BCAP-PRIMÀRIES)

Titulars
1. Jordi Graupera Garcia-Milà (Bc)
2. Maria Vila i Redon (Bc)
3. Diana Coromines i Calders (Bc)
4. Adrià Alsina i Leal (Independent)
5. Violeta Gracia Díaz (Bc)
6. Àstrid Bierge Soto (Bc)
7. Guillem López Sanz (Bc)
8. Silvia Bonàs Guarch (Bc)
9. Ariadna Benet Monico (Independent)
10. Roger Mallola Castillo (Bc)
11. Núria Grau Joaquin (Independent)
12. Teresa Vilardell Jové (Bc)
13. Cristina Font Butxaca (Independent)
14. Jordi Oliver Solà (Bc)
15. Xavier Vidal Canyelles (Independent)
16. Eulàlia Pascual Lagunas (Demòcrates)
17. Mònica Vidal Díez (Independent)
18. Cristina Baron Izquierdo (Bc)
19. David Folch Florez (Si-Solidaritat)
20. Borja Vilallonga Garcia (Independent)
21. Cristina Rúbies Bartolomé (Demòcrates)
22. Selene Zaragoza Úbeda (Independent)
23. Josep Puig Boix
24. Joan Baptista Fonollosa i Guardiet (Independent)
25. Antoni Carulla Guarner (Independent)
26. Eugeni Rodoreda Novell (Independent)
27. David Mitjavila Cucarella (Independent)
28. Miquel Nadal Borràs (Independent)
29. Enrica Picco (Independent)
30. Victòria Muns Marcos (Independent)
31. Carles Domingo Diaz (Independent)
32. Bernat Casanova Esteve (Independent)
33. David Bultà Caldés (Independent)
34. Meritxell Rovira Clusellas (Independent)
35. Carme Calvell Monturiol (Independent)
36. Joan Valero Haro (Independent)
37. Enric Porta Domènech (Independent)
38. Jaume Alcántara Aguilar (Demòcrates)
39. Núria De Gispert Català (Demòcrates)
40. Esperança Valls Pujol (Independent)
41. Clara Ponsatí Obiols (Independent)

Suplents
1. Gerard Ardanuy Mata (Independent)
2. Jordi Carreté Roda (Independent)
3. Clara Prunés Pineda (Independent) 
4. Maria Morella Fenollosa (Independent)
5. Albert Nogueras Tarrero (Independent) 

Guissona (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES GUISSONA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
01. Josep Maria Ferreras Cercos
02. Marisa Lluisa Farré Rull
03. Lluis Maria Castany Pampalona
04. Juliana Martinez Tomas
05. David Villaro Regada
06. Esther Perez Mir
07. Josefina Rull Mitjanes
08. Francisco Soto Moreno
09. Ferran Gonzalez Castella
10. Xavier Pros Eroles
11. Rosana Minguez Muñoz
12. Ramon Bosch Oliva
13. Núria Montserrat Condal Aragall

Suplents
01. Xavier Mitjanes Fontanelles
02. Josep Maria Oliva Mitjanetes
03. Dominika Anna Chojecka
04. Ignasi Ribera Roque
05. Rosa Maria Castella Riba
06. Joan Morros Riera
07. Lluis Cortés Busquets
08. Donka Ivanova Dimitrova
09. Raul Marin Munuera
10. Marta Camats Calvet
 

Torà (consulta totes les llistes)

ENDAVANT TORÀ-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
01. Isabel Torres Crespo
02. Montserrat Miró Foix
03. Juan Antonio Salcedo Torres
04. Sílvia Peribañez Cerveró
05. Maria Isabel Asensio Exposito
06. Olga Cererols Tellez
07. Jose Miguel Torres Crespo
08. Gabriel Cepero Salas
09. Ramon Molins Farré

Santa Cristina d'Aro (consulta totes les llistes)

SANTA CRISTINA PER LA REPÚBLICA - PRIMARIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Enric Rubió Bartolomé (Independent)
2. Anna Bosch Mateu (Independent)
3. David Grañó Llonch (Independent)
4. Stefan Gabriel Morosan (Independent)
5. Gloria Inés Orozco Orozco (Independent)
6. Joaquim Porta Bernaus (Independent)
7. Elisenda Camps Bassets (Independent)
8. Jordi Graus Carulla (Independent)
9. Jordi Bas Quer (Independent)
10. Patricia Linares Paredes (Independent)
11. Juan Carlos Andreotti Nardi (Independent)
12. Anna Maria López Ribas (Independent)
13. Maria Antònia Pérez Martín (Independent)

Figueres (consulta totes les llistes)

AIXEQUEM FIGUERES - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Pau Herrero Roé
2. Eduard Carrillo Esquinas
3. Ignasi Alvarez Padrosa
4. Maria Del Mont Mallol Nabot
5. Alba García Góngora
6. Alba Claro García
7. Aleix Fabregat Almansa
8. Rachid El Gourri Andreu
9. Sara Barris Esteba
10. Irene Roé Rodríguez
11. Joan Daunis Vergés
12. Mª Alejandra Paredes Herrera
13. Artur Joaniquet Almirall
14. Clara Sansalvadó i Carbonés
15. Ricard Alcarraz i Ruiz
16. Mª Lorda Domènech i Maria
17. Jordi Pujadas Serra
18. Bibiana Gil Martín
19. Jose Luis Yeste Castaño
20. Silvia Brasas Roura
21. Claudia Castellà Espasa

Suplents
1. Mario Teixidor González
2. Nerina Padilla Galí
3. Javier Feliu Subirós

Alcoletge (consulta totes les llistes)

UNIDES I UNITS PER ALCOLETGE-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
01. Josep Maria Gras Charles
02. Òscar Flores Alarcia
03. Raquel Garcés Martín
04. Antonio Manuel Martínez Belmonte
05. Beatriz Aguado García
06. Maria Lluïsa Prat Boneta
07. Jose Maria Mateu Ferrer
08. Josep Maria Pifarré Bazús
09. Maria Carmen Lladós Guasch
10. Oriol Maurici Cortasa
11. Patricia Martínez García

Suplents
01. Sebastián Manuel Lladós Gauxax
02. Alba Maurici Cortasa
03. Maria Carmen Sánchez Checa
04. Jordi Joan Freixa Castaño
05. Maria Meritxell Abellana Mogues
06. Sara Jiménez Ortiz
07. Eva Palau Mayench
08. Francesc Xavier Vallmanya Subirada
09. Ismael Ceular Rodríguez
10. Carlos González Iglesias

Lleida (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES LLEIDA-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
01. Jordi Vicenç Pou Jové
02. Josep Tort Bardolet
03. Begoña Pardo Céspedes
04. Gregòria Maria Pilar Bayo Juan
05. Adoración Zaidín Salamero
06. José Antonio Sanz Villaluenga
07. Miquel Tarrés Vilagines
08. Josep Antoni Bellmunt Forné
09. Isabel Sala Casteras
10. Rosa Maria Peroy Ribes
11. Juan Carlos Gatius Reinoso
12. Joaquim Nogués Alech
13. Manuel Piqué Fontanet
14. Pilar Pelegrí Terrado
15. Maria Carmen Bergadà Sabaté
16. Alejandra Maria Millera
17. José Manuel Pérez Redondo
18. Gemma Cases Sánchez
19. Francisco Javier Goñi Gracenea
20. Oriol Capdevila Morro
21. Ester Teresa Llombart Ramis
22. Angel José Pena Molina
23. Remei Tortosa Guàrdia
24. Vicente Jové Pla
25. David Baró Farreny
26. Carles Maria Sanuy Bescós
27. Anna Maria Arqué Solsona

Rosselló (consulta totes les llistes)

Republiquem Rosselló-Primàries Catalunya (PRIMÀRIES)

Titulars
01. Cristina Pena Jové
02. David Galán Guamis
03. Susagna Salse Subirà
04. Sergi Torrente Justribó
05. Providencia Subirà Farreres
06. Jordi Albert Arias Botargues
07. Montserrat Folguera Bañeres
08. Xavier Lladonosa Bañeres
09. Sandra Bonilla Delcort
10. Rubén Jové Porta
11. Verònica Garrido Yago

Rasquera (consulta totes les llistes)

ENTESA PER RASQUERA - PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Josep González Gil
2. Joan Pellisa Rosich
3. Ramon Piñol Salvadó
4. Antonio Francisco Pellisa Pellisa
5. Juan José Miró Benaiges
6. Conxa Pellisa Benaiges
7. Francisco Garrido Benaiges

Suplents
1. Joaquín Garí Martí
2. Rubén Miró Benaiges

Sant Carles de la Ràpita (consulta totes les llistes)

La Ràpita per la República - Primàries Catalunya (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Àlex Cervera Forcadell
2. Sabah Dandouni Chafii
3. Xavier Cervera Manzorro
4. Èrika Matamoros Gomes
5. Jesua Bertomeu Aguilera
6. Marta Roca Forés
7. Andreu Rochet Ferreres
8. Eva José Gómez
9. Vicenç Fabra Nogueron
10. Lourdes Alba Iniesta
11. Pau Gasparín Gallén
12. Elena M. Casajust Rosales
13. Andreu Meca Rovira
14. Maria Istrate
15. Eva Carameli Rochet
16. Jordi Ibáñez Solé
17. Neus Solé Silvestre

Suplents
1. Dani Martínez Martí
2. Josefa Montañés Carles

Tortosa (consulta totes les llistes)

TORTOSA PER LA REPÚBLICA. PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Núria Menasanch i Martí
2. Ernest Redó i Querol
3. Eva Benet i Escoda
4. Albert Llorenç Mariño i Lleixà
5. Astrid Vidiella i Piñol
6. Maria José Cantó i Balart
7. Joana Doménech i Mancebo
8. Manolo Colomé i Forcada
9. Josep Enric O'callaghan i Vallés
10. Xavier Dellà i Martí
11. Cris Fernández i García
12. Josep Francesc Aubeso i Gassó
13. Carme Forés i Estruga
14. Joan Maria Torres i Bordera
15. Loli Garrido i Cano
16. Xavier Fabregat i Fosch
17. Toni García i Liñán
18. Yolanda García i Jorge
19. Montse Hierro i Jiménez
20. Guillem Blanch i Patxan
21. Xavier Aragó i Arasa 

Suplents
1. Josefa Martí i Llaó
2. Jordi Obalat i Martí
3. Núria Cinta Cabanes i Vall

Cambrils (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES CAMBRILS-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Teresa Recasens Simó
2. Josep Maria Riba Sarra
3. Albert Oller Pujol
4. Nuria Buira Clua
5. Angel Cabre Puerto
6. Froilan Olesti Rayo
7. Jose Manuel Sanchez Berna
8. Silvia Torrell Fortuny
9. Maria Jose Marti Tassier
10. Antoni Azón Masoliver
11. Rosa Maria Escoda Sorrius
12. Marta Torres Fito
13. Adolf Sol Ribalta
14. Teresa Maria Grau Miró
15. Fermin Plana Boix
16. Joan Maria Recasens Massagué
17. Joan Vilanova Marcet
18. Rosa Maria Armengol Musté
19. Misericordia Borrell Montagut
20. Maria Nieves Paniza Potroni
21. Maria Del Camí Lopez Figuerola

Reus (consulta totes les llistes)

REUS PER LA REPÚBLICA-PRIMÀRIES (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Lluís Pallejà Català
2. Úrsula Subirà Carrasco
3. Gabriel Ferrer Puig
4. Esther Cabré Hernández
5. Anna Maria Sugrañes Nolla
6. Josep Maria Berga Muñarch
7. Eduard Prats Alonso
8. Maria Pilar García Prous
9. Maria Jose “Josi” Cerdan Alcaraz
10. Carles Borrull Baraut
11. Jaume Garriga Romeu
12. Manel Fort Canyelles
13. Mònica Grau Gil
14. Maria Dels Angels Granados Serrano
15. Maria Del Mar Matias Santacoloma
16. Jaume Ollé Casals
17. Misericòrdia Sauné Ollé
18. Miquel Carpena Casajuana
19. Concepció Alberich Saperas
20. Joan Tortajada Rodríguez
21. Rosa Maria Adell Salvadó
22. Ingo Loose
23. Albert Pascual Lorente
24. Santiago Nogues Boronat
25. Josefa Roig Armengol
26. Lluís Gibert Serrano
27. Maria Asens Vilella

Suplents
1. Salvador Batlle Domènech
2. Ana Tarragona Felip
3. Maria Del Carme Panadés Gatell
4. Antoni Veciana Abella

Calafell (consulta totes les llistes)

PRIMÀRIES CALAFELL-PRIMÀRIES CATALUNYA (PRIMÀRIES)

Titulars
1. Sara Viñas Macia
2. Roger Arus Casanovas
3. Marc Casellas García
4. Pilar Bella Martínez
5. Joan Lluis Parra Garriga
6. Jose Luis Navarro Garrich
7. Yleniagutierrezbella
8. Maria Santacreu Campabadal
9. Joan Utset Bella
10.gema Bella Martínez
11.joel Sebastian Roman
12.corrado Invernizzi
13.yolanda Fernández Melero
14.soraya Fernández Melero
15.marta Díaz Pérez
16.javier Monteagudo Rozados
17.concepción Benito Giménez
18.alberto Martín Martínez
19.elena Llopart Sánchiz
20.xavier Fornell López
21.joan Freixas Sabido

Suplents
1. Josep Casellas Amigo
2. Francisco Llopart Sánchez
3. Ángela Merca De Pérez
4. Elisabet López Andujar
5. Juan Ruiz Catalá
6. Ana María Princep Sanz

Vendrell, El (consulta totes les llistes)

PEL VENDRELL–PRIMARIES DE CATALUNYA

Titulars
1. Josep María Llasat Roig
2. Jordi Pell Mota
3. Josep Mañe Nin
4. Ana María Solé Rafols
5. María Lourdes García Miró
6. Óscar Pitarch Sales
7. José Pérez Pardo
8. Josep Bové Bartra
9. Silvia Dalet Pardo
10.ana María Pardo Casellas
11.tomás Trillas Mascaró
12.pedro Alfonso Muñoz Díaz
13.jesús Velasco Gonzalvo
14.maría Montserrat Ribas Nin
15.maría Asunción Rovirosa Palau
16.francesc Trillas Rafegas
17.montserrat Tubau Grau
18.josep María Guitart Oliver
19.maría Teresa Codina Batllori
20.josep María Rovirosa Jané
21.carme Cardó Soler

Suplents
1. Encarnación Pallarés Cruz
2. Josep Rovirosa Palau
3. Joan Galofré Valls
4. Joan Planas Güell
5. Jose María Sanabra Morgades
6. María Del Carmen Galán Álvarez
7. María Concepción Vilaseca Cornellas
8. Karen Mias Balagueró
9. Enric Olivella Jané
10.sandra Maduell Morató