Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de Comuns-ECG (149)

Masnou, El (consulta totes les llistes)

FEM MASNOU-EN COMU GUANYEM (FM-ECG)

Titulars
1. Maria De Las Nieves Villarrubia Del Valle
2. Amadeo Quintana Jolonch
3. Isabel Redaño Andres
4. Jordi Gimenez Casacuberta
5. Elisabet Rius García
6. Marc Panal Violant
7. Maria Teresa Galissà Roigé
8. Emilio Tijero Marin
9. Sonia Onandi Rodriguez
10. August Cabré Borrallo
11. Claudia Ortego Sanmartin
12. Sergi Artacho Martínez
13. Meritxell Torrano Anglés
14. Guido Angelo Ramellini
15. Silvia Gasca Bonafort
16. Eusebi Del Jesús Herrero
17. Mireia Romero Miralles
18. Josep Lluis Vidal Crespo
19. Maria Rosa Toran Belver
20. David Llistar Bosch
21. Elena Crespo García

Suplents
1. Angel Marzo Guarinos
2. Maria Encarnación Benería Vidal
3. Isidre Oller Rodríguez
4. Manuela Pechobierto Guardiola
5. Vicenç Rocher González
6. Beatriz Campano Martínez
7. Sergi Amat Giró
8. Verónica Muñoz Rodriguez
9. Jesus Palacín Palacín
10. Antonio Urrutia Raspall

Mataró (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM MATARÓ - EN COMÚ GUANYEM (ECPM-ECG)

Titulars
1. Sergio Morales Díaz
2. Sarai Martínez Vega
3. Alejandra Lara Sorroche
4. Òscar Monroy Martín
5. Maria Carmen Carrión Abellán
6. Miquel Canal De Torres
7. Marta Castillo Ramos
8. Antonio Ruiz Díaz
9. Regina Teruel Huix
10. Carolina Huelva Osuna
11. Rita Villà Taberner
12. Noelia Rodríguez Clavellina
13. Juan Roldán Ruiz
14. Julio Sanmartín Cabrera
15. Gorka Sarasola Briera
16. Ahmed Abouchitaa Bouia
17. Pascuala Torres Domingo
18. Remedios Merchán Cienfuegos
19. Maria Del Pilar Cayetano Torres
20. Josep Ignasi Gómez Margarit
21. Pere Fradera Barceló
22. Sebastián Tenés Codola
23. Florencia Rodríguez Caparrós
24. Ana González Prieto
25. Miguel Lara Leal
26. Noemí Ayguasenosa Soro
27. Esteban Martínez Ruiz

Suplents
1. Antonio Rodríguez Avellaneda
2. Maria Carmen Ortega Company
3. Mariano López Ureña
4. Carmen Pérez García
5. Miguel Ponce Mompart
6. Quitèria Guirao Abellán
7. Pablo Morales Morago
8. Montserrat Dalmau Martínez
9. Manuel Molina Garcia
10. Teresa Cortina Cirera

Montgat (consulta totes les llistes)

MONTGAT EN COMÚ PODEM (MECP - ECG)

Titulars
1. Daniel Fuentes Fuentes
2. María Mónica Simón Ros
3. Raúl Martín Iglesias
4. María Carmen Hinojosa Tripiana
5. Juan Valiente Cardoso
6. María José Mirón Herruzo
7. Pedro Pérez Azor
8. Vicenta Sancho González
9. Julia Fuentes Palma
10. Eduardo Morales López
11. Laura Rodríguez Serrano
12. Manuel Delgado Gutierrez
13. Dolores Murillo García
14. Felipe Cordero Corpas
15. Antonia Sancho Palmerín
16. María Pilar Lombera Torres
17. Francisco Fuentes Valiente 

Suplents
1. Esther Gutiérrez Máximo
2. José Moreno Rider

Premià de Mar (consulta totes les llistes)

PREMIÀ EN COMÚ PODEM - EN COMÚ GUANYEM (PECP-ECG)

Titulars
1. Elena Martín Díaz
2. Rafael Fernández Rosa
3. Dolores Morilla Hidalgo
4. Alejandro Blasco Lorente
5. Susanna Martínez Contreras
6. Javier Camara Murcia
7. Rosario Fernández Casales
8. Yolanda García Carmona
9. Santiago Madrid Miguel
10. Ferran Martí Serrano
11. María Freixenet Mateo
12. Silvia Sánchez López
13. Rafael León Cubero
14. Manuela Morilla Hidalgo
15. Cristian Segovia Rodríguez
16. Francisca Vida Arjona (Paqui)
17. Concepción Zapata Lorenzo
18. Joaquín Herrero Rodríguez (Kino)
19. Almudena Ncungu Masip
20. Alfons Barberas Milla
21. Isabel Díaz Rodríguez

Suplents
1. Maria Antonia Guardiola López
2. Moisés Sevillano Cano

Sant Andreu de Llavaneres (consulta totes les llistes)

MOVEM LLAVANERES - EN COMÚ GUANYEM (MLL-ECG)

Titulars
1. Juan Antonio Casado Pizarro (Tito)
2. Natàlia Radó Graupera
3. Carolina Llacher Alsina
4. Núria Alsina Punsola
5. Bruce Luna Meca
6. Júlia Soler Graupera
7. Graygy Mendoza De Mesa
8. Elisabet Guerrero Fradera
9. Luisa Álvarez Auñón
10. Pedro Sáez Álvarez
11. Itziar Montero Castaño
12. Eloi Lluch Sánchez
13. Ana María Graupera Serra
14. Josep María Clauso Gutiérrez
15. Esther Bertran Auladell
16. Juan Antonio Casado Morales
17. Montserrat Poza Giralt

Suplents
1. Iris Boadella Huybens
2. Daniel García Bique
3. Anna Radó Graupera

Manlleu (consulta totes les llistes)

MANLLEU EN COMÚ PODEM (MECP - ECG)

Titulars
1. Maria Emilia Nuñez Squella
2. Francesc Rodriguez Ruiz (Independent)
3. Diego Díaz Ortiz
4. Karla Vanessa Pizarro Navia
5. Babily Dembele Keita
6. Ana Quero Cueto
7. David Caminero Bautista
8. Maria Moral Lirio
9. Pedro Sanchez Muñoz
10. Salud Carrillo Serrano 
11. José Ramón Gutierrez Lopez
12. Luisa Castro Cámara
13. Antonio Lopez Perez
14. Silvia Escribano Negre
15. Diego María Montalvo Moreno
16. Awa Traoré Kanté
17. Ángel García Guerrero
18. Lansana Kone Keita
19. Melanie Álvarez Álvarez (Independent)
20. Salvador Alonso Grau
21. Fernando Yusta Martinez
Titulars
1. Josep Antoni López Navarro
2. Ramon Puigvert Fuentes
3. Ricard Serrado Albó
4. Estel Martí Montmany
5. Maria Dolores (Mari) Rodriguez Gallardo
6. Joan Pagès Massuet
7. Albert Pizarro Maldonado
8. Teresa Baldiz Foz
9. Judit Puig Massuet
10. Silvia Soler Fernandez
11. Àngel Truñó Barros
12. Jordi Soler Barra
13. Maria Teresa (Teia) Montmany Malagelada
14. Ricard Martín Queralt
15. Rosa Maria Puig Català
16. Albert De Luis Sanchez
17. Isabel Roig Casas

Suplents
1. Xavier Olivé Ferrer
2. Carme Castellano Moreno
3. Joan Ramon (Jota) Vidal Morales
4. Miriam Noemí Soler Fernandez
5. Didac Rocher Llopis
6. Carolina Sanchez Girona

Vic (consulta totes les llistes)

VIC EN COMÚ PODEM - EN COMÚ GUANYEM (VECPODEM-ECG)

Titulars
1. Arnau Martí Danés
2. Maria Teresa Cenzano Ezquerro
3. Daniel Jiménez Hernández
4. Maria Estibaliz Pous De Blas (Independent)
5. Arnau Montero Vargas (Independent)
6. Maria Luisa Calzadilla Pérez
7. Francesc Cortés Calahorro
8. Tania Sar Piñeiro (Independent)
9. Jesús Andreu Molina
10. Betilde Del Valle Rojas Ortega
11. Loli Romera Lupiáñez (Independent)
12. Sílvia Espinosa López
13. Toni Arjona Belmar (Independent) 
14. Míriam Garcia Arrastia
15. Mohamed Sekali Skali (Independent)
16. Maria Dolors Codinachs Parés
17. Walter Cruells Banzo
18. Pilar Nebot Collados (Independent)
19. Maria Carme Laybrós Tort (Independent)
20. Xavier Tornafoch Yuste
21. Joan Lagunas Riera 

Suplents
1. Antonio Giménez Rodríguez (Independent)
2. Sunsi Font Garolera
3. Montse Riera Molist (Independent)
4. Luciano Jodar Esteban

Calella (consulta totes les llistes)

CALELLA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (CEC-EDG)

Titulars
1. Josep Maria Juhé Mas
2. Sebastian Tejada Garcia
3. Anna Gimenez Gonzalez
4. Aouatif Aeuil El Harrak
5. Ruth Ortega Moreno
6. Juan Carlos Rosa Garcia
7. Eugenia Juhé Masferrer (Independent)
8. Alberto Javier Fernandez Lopez
9. Yamina Lamdaghri El Ouasdi
10. Marc Tudela Valencia (Independent)
11. Rosa Maria Gazquez Gines (Independent)
12. Joan Carles Cerdan Rossell
13. Francesca Nogue Pla (Independent)
14. Hector Martinez Vat (Independent)
15. Maria Angeles Ruiz Castro (Independent)
16. Koutayel Boiro Balde (Independent)
17. Teresa Folgado Rovira (Independent)

Suplents
1. Nuria Rubiras Alonso
2. Josep Llopart Puig (Independent)
3. Cristina Martin Yeste (Independent)
4. Iu Juhé Masferrer (Independent)
5. Laia Grecco Rubiras
6. Jeremias Manuel Modolo Andia (Independent)
7. Marilu Lorenza Gomez (Independent)
8. Juan Carlos Narzekian Agopian (Independent)
9. Francesc Josep Millan Pastor (Independent)
10. Marta Masferrer Pujol

Campins (consulta totes les llistes)

COMPROMESOS PER CAMPINS-EN COMÚ GUANYEM (CXC-ECG)

Titulars
1. Xavier Fernandez De Mera Delgado
2. Jonatan Ruiz Farriols
3. Jonatan Montes De La Torre
4. Marina Fernandez De Mera Boza
5. Montse Boza Gimeno
6. Sonia Julvez Trullen
7. Karim Bouyousech Haddou

Canet de Mar (consulta totes les llistes)

SOM CANET-EN COMÚ GUANYEM (SC-ECG)

Titulars
1. Raquel Serra Lerga
2. Jordi Planet Rovira
3. Indi Suhail Meza Rodriguez
4. Ricard Molins Buixados
5. Maria Carmen Sanchez Marcos
6. Alejandro Manuel Delgado Godino
7. Mireia Oller Roig
8. Santiago Fernandez Martinez
9. Katharina Agnes Jansen
10. Fernando Corpus Casanova Seuma
11. Maria Eugenia Mantilla Gutierrez
12. Ramon Faucon Rodriguez
13. Dolores Porcel Perez
14. Oscar Gutierrez Villarroya
15. Sergi Bonamusa Turon
16. Carmen Tenas Torrent
17. Jaume Falguera Llurda

Suplents
1. Eduard Canet Martinez
2. Pilar Lerga Ramon
3. Manuel Francisco Alabart Sabate

Palafolls (consulta totes les llistes)

PALAFOLLS EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (PEC-ECG)

Titulars
1. Clara Hidalga Lasheras
2. Juan Andres Osorio Piñeiro
3. Dagamra Swidzinka
4. Alexis Guarino Roldan
5. Jose Manuel Morales Garcia
6. Inmaculada Ortega Carrasco
7. Yoel Peláez Dorado
8. Maria Ester Saiz Vinagre
9. Alejandro Redondo i Galbarro
10. Adriana Perez Barrera
11. Oscar Martin Lopez
12. Monica Galbarro Paniagua
13. Fernando Redondo Leon

Suplents
1. Maria Carmen Osorio Pelaez

Pineda de Mar (consulta totes les llistes)

PINEDA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (PEC-ECG)

Titulars
1. Marcos Ortega Canillas
2. Maria Lorena Tamayo Bota
3. Francisco Borrallo Sanz
4. Fatima Ezzahra Lakhloufi Slimi
5. Miguel Reyes Moreno
6. Laura Gonzalez Espinosa
7. Manuel Jimenez Cortes
8. Regina Alarcon Mohamed
9. Angel Gil Sanchez
10. Maria Del Pilar Diez Gomez
11. Francisco Cruz Latorre
12. Milagros Dueñas Bermejo
13. Manuel Hernandez Ruiz
14. Josefa Simo Sevilla
15. Ivonis Florindo Lopez
16. Cristina Amaya Navarro
17. Alejandro Gil Gonzalez
18. Maria Teresa Villanueva Escalera
19. Juan De Dios Ballesteros Vera
20. Blanca Lopez Barallobre
21. Angel Perez Moreno

Suplents
1. Manel Navarro Piñero
2. Concha Salazar Montaño
3. Adama Balde Balde
4. Francisca Roman Rodriguez
5. Yassine Marsou Azogam
6. Griselda Pla Ariete
7. Jose Maria Gallego Acero
8. Jonathan Serrano Mateo
9. Tomas Castillo Navarro
10. Maria Latorre Maurandi

Sant Iscle de Vallalta (consulta totes les llistes)

SOM-HI PER SANT ISCLE -EN COMÚ GUANYEM (SPSI -ECG)

Titulars
1. Eduard Turon Mainat
2. Albert Auladell Beltran
3. Anna López Bachs
4. Joel Gómez Crespo
5. Miquel Pla Ambros
6. Ines Barri Cendra
7. Buleli Sohna Sohna
8. Antoni Raig Comellas
9. Pau-Arnau Garcia Santos

Suplents
1. Luis Gil Boguña
2. David Planas Daumal

Santa Susanna (consulta totes les llistes)

JUNTS FEM SANTA SUSANNA -EN COMÚ GUANYEM (JUNTS-ECG)

Titulars
1. Eva Vidal Fradera
2. Josep Ferrer Laguarda
3. Artur Iscla Clos
4. Josep Sánchez López
5. Francisca Sánchez Cañas
6. Núria Casas Pi
7. Beatriz Varas Peralta
8. David Ángel López Arce
9. Robert Tarrés Molina
10. Bernat Costa Faura
11. Cesar Muñóz Jiménez

Suplents
1. Marta Nieto Montaner

Tordera (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM TORDERA-EN COMÚ GUANYEM (ECP-T-ECG)

Titulars
1. Salvador Giralt Carrillo
2. Maria Magdalena Pozuelo Castro
3. Manuel Ignacio (Nacho) Sanchez Valdivia
4. Mercedes Camacho Moyano
5. Zacarias Elfelah Elbouhfra
6. Elvira Sanchez Martinez
7. Carmelo Alcocer Ros
8. Anna Diaz Gras
9. Socrates Sánchez Moreno
10. Dolores Gonzalez Gonzalez
11. Amador Garcia Vilches
12. Cristina Gilbert Torrent
13. Salvador Luna Basso
14. Dolores Giralt Carrillo
15. Carlos Pallares Guijarro
16. Margarita Sobrino Ferrándiz
17. Pol Caparrós García

Suplents
1. Sheila Diaz Lara
2. Vanessa Garcia Santiago
3. Francisco Dominguez Duarte

Sant Sadurní d'Anoia (consulta totes les llistes)

SANT SADURNÍ EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (SantSaeC-ECG)

Titulars
1. Rafael Berlanga Rojas
2. Miren Arantzazu Molina Colom
3. Juan Francisco Martin Garcia
4. Veronica Berlanga Rojas
5. Antonio Cruces Naranjo
6. Candida Gonzalez Barco
7. Hamza El Youssofi Oulad Ibrahim
8. Josefa Berlanga Rojas
9. Sergio Lozano Andreu
10. Maria Montserrat Felipe Juan
11. Manuel Florido Quintana
12. Maria Cristina Florido Quintana
13. Simon Laguna Niebla
14. Carmen Fernandez Fernandez
15. Juan Carlos Florido Robles
16. Maria Pilar Lorriente Moreno
17. Salvador Pacheco Prieto

Suplents
1. Rosa Maria Fontanals Granell

Vilafranca del Penedès (consulta totes les llistes)

VILAFRANCA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (VecC-ECG)

Titulars
1. Ramon Arnabat Mata
2. Montserrat Romagosa Massana
3. Jordi Castellvi Mata
4. Anton Maria Salvado Cabre
5. Anna Pujado Morato
6. Dolors Villaro Rovira
7. Xavier Peñafiel Gil
8. Ana Isabel Lopez Cordoba
9. Antonio Fernandez Pradal
10. Bernadette Hortal Corbella
11. Elmer Guido Cordova Vera
12. Alexandra Fernandez Guevara
13. Antonio Dominguez Florido
14. Magdalena Salvado Cabre
15. Bernat Villaroya Garcia
16. Maria Montserrat Rodriguez Fidalgo
17. Josep Muntane Mas
18. Ana De Los Santos Acuña
19. Anna Maria Girona Alaiza
20. Andres Retamal Ojeda
21. Antoni Peñafiel Hervas

Suplents
1. Marta Junque Suria
2. Fernando De Leon Colombo
3. Elvira Mestres Bertran
4. Antonio Navarro Garcia
5. Nuria Lopez Del Rio
6. Andreu Caralt Fort
7. Isabel Garcia Sanz
8. Marc Marrugat Coll
9. Maria Emma Fernandez Lopez
10. Roderic Villalba Perez

Abrera (consulta totes les llistes)

ABRERA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (ABRERA EN COMÚ-ECG)

Titulars
1. Joaquin Eandi Cuttica
2. Raul Montesinos Jiménez
3. Ester Jurado González
4. Juan García Romero
5. Olga Gutiérrez Xarrié
6. Aitor Martínez Merino
7. Vanessa Mena Brime
8. Lluís Martinez Dies
9. Rebeca Azahara Villacorta González
10. Maria José González Suárez
11. Josefina Andreu Calvo
12. Francesc Sierra Puig
13. David Ogaya Inurrigarro
14. Maria Isabel Vargas Calero
15. Ivan Serrano Rodríguez
16. Cristina Bigordà Vargas
17. Valeri Mena Doce

Suplents
1. Teresa Andreu Calvo
2. Diego Jiménez García
3. Maria Teresa Sanchez Pedraza
4. Sebastián Romero García

Cervelló (consulta totes les llistes)

CERVELLÓ EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (CeC-ECG)

Titulars
1. Yolanda Covarrubias Cerezo
2. Alfonso Javier Fernández Ramos
3. Isabel García Rincón
4. Jose Luis García Bueno
5. Ana Manzanares Jannini
6. Vicente Alonso Pérez
7. Maria Del Pilar Sánchez Casado
8. David González Elkhadar
9. Maria Del Carmen Jiménez Maria
10. Raul Castillejo Segador
11. Maria Ramos Abad
12. Higini Pi García
13. Rut López Morillo

Suplents
1. Salvador Montfort Huguet

Corbera de Llobregat (consulta totes les llistes)

MOVEM CORBERA-EN COMÚ GUANYEM (MC-ECG)

Titulars
1. Mireia Moreno Redondo
2. Maria Dels Àngels Carabassa Rubio
3. Mireia Almenar Taya
4. Jose Caro Redondo
5. Francisco Javier Bayo Sempere
6. Miguel Torres Jiménez
7. Maria Dolores Redondo López
8. Ángel Andrés Morán
9. Marta Alemany Coll
10. Hatem El Moudden Chakkat
11. Juan Rosa Rodriguez
12. Maria Luisa Gandoy Hermida
13. Carme Plazuelo Jaraba
14. Oscar Moreno Redondo
15. Victor Reig Gallego
16. Antonio Moreno Ruiz
17. Maria Del Carmen Mendoza Cruz

Suplents
1. Altair Barbara Ruiz

Esparreguera (consulta totes les llistes)

ESPARREGUERA EN COMU- EN COMÚ GUANYEM (EEC-ECG)

Titulars
1. Jose Manuel (Emmanuel) Ortí López
2. Rafael Soriano Da Silva
3. Glòria González Martínez
4. Inocencio Rodríguez Pérez
5. Noemí Martínez Pleguezuelos
6. Antonio M. Ferre Hernández
7. Haifaa Abdessamad Daoua
8. Angel Vara Rumayor
9. Milena Cuevas Caliz
10. Patricia Cumplido Collado
11. Marc Sola i Bel
12. Susana Bermúdez Coll
13. Cristóbal Lozano Rubia
14. Diana Osadci
15. Juan Carlos De La Cruz Salgado
16. Maria Gómez Góngora
17. Carme Pardo Ibarguchi
18. Benet Lluís Moreno Campón
19. Amador Oller Durán
20. Olímpia Sánchez García
21. Iñaki Andrés Garralaga

Esplugues de Llobregat (consulta totes les llistes)

ESPLUGUES EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (EaCP-ECG)

Titulars
1. Jordi Perez Pineda
2. Dolores Castro Leiva
3. Jordi Ramos Pradells
4. Julián Carrasco González
5. Raquel Tejero Marcos
6. Rosaura Alejandro Martín
7. Angela Cuenca Rivas
8. Marcos Séneca García Rodríguez
9. Cesar Del Pozo Rodríguez
10. Agustina Merino Tena
11. Víctor Hierro Ruzafa
12. Anna Maria Gil Redondo
13. Carlos Valverde Mach
14. Nuria Moreno Cuenca
15. Montserrat López Prieto
16. María Del Carmen Peláez Gómez
17. Cristobal Alonso Pérez
18. Tania Isabel Ortiz De Jorge
19. Mariano Sanabria Esteban
20. Maria Del Mar Teruel Agea
21. Santiago Campo Haro

Suplents
1. Mercedes Cuenca Rivas
2. Antonio Orús Rion
3. Tamara Zafra Rodríguez
4. Manuel Zafra Sánchez
5. Francisco Alonso Sánchez

Gelida (consulta totes les llistes)

GELIDA EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (GEC-ECG)

Titulars
1. Anna Enjuanes Martí
2. Carlos Enrique (Cata) Oller Bonilla
3. Maria Mercedes González Ruano
4. Anna Vadillo García
5. Roberto Díaz Tamarit
6. Jordi Moreras Palenzuela
7. Iciar (Itziar) García Chopitea
8. Maria Dolores (Lola) Macías Ariza
9. Jacinto Vadillo Pulido
10. Maria Isabel (Maribel) Rubio Rubio
11. Mateo Saiz Bianco
12. Aurora Farre Sole
13. Diego David Alvarez Aviles

Suplents
1. Antonio Adrover Ramia
2. Francisco Javier Martínez Cuevas
3. Cèlia Dorado Siles

Martorell (consulta totes les llistes)

MOVEM MARTORELL-EN COMÚ GUANYEM (MM-ECG)

Titulars
1. Xavier Sáez De Cortázar Gea
2. Laura Ruiz Sigüenza
3. Asunción Moreno Lopez
4. Àngels Cardona Quintana
5. Marc Obiols Villar
6. Paula Garcia Solís
7. Pere Casals Mitjans
8. Marisol Solís Fernandez
9. Ricard Sanchez Gaya
10. Mònica Lopez Llopart
11. Adrià Arqué Armestoy
12. Eulàlia Porta Falguera
13. Carlos Alberto Acosta Rizo
14. Eva Carmona Reifs
15. Eloy Julian Ramon Garcia
16. Alexandra Roijals Sansano
17. Mohamed Idrissi Boutefah-Darkaui
18. Gregoria Ochoa Bodero
19. Antonio Miguel Peña Arroyo
20. Encarnación Sigüenza Piña
21. Jose Antonio Simón Cabrera

Suplents
1. Javier Gómez Revuelta
2. Teresa Ordóñez Hernández
3. Marcos Matías Moreno
4. Estela Acón Puertas
5. Domingo Arribas Navarro
6. Amparo Gea Lopez
7. Manuel Moreno Guerrero

Molins de Rei (consulta totes les llistes)

REVIU MOLINS-EN COMÚ GUANYEM (RM-ECG)

Titulars
1. Gerard Corredera Rebulà
2. Susana Canet Ignés
3. Carlos García Vera
4. Júlia Fernàndez Abós
5. Jordi Pedrol Martínez
6. Saida Ehliluch El Antit
7. Sergio Conde Lázaro
8. Laura Durán Bravo
9. Franc Javier Conde Sánchez
10. Gemma Tribó Traveria
11. Jordi Castellví Segura
12. Paula Breslau Fernández Magriñá
13. Josep Bergadà Mitjans
14. Mireia Farré Tomàs
15. José Luis De Hoyos Guerrero
16. Pilar González Ocaña
17. Antonio Alba Rojas
18. Esperanza Ruiz Pulido
19. Ramon Vila Pujol
20. Cinta Daudé Llopart
21. Alfred Bofill Rebulà

Pallejà (consulta totes les llistes)

ENTESA PER PALLEJÀ -EN COMÚ GUANYEM (EP-ECG)

Titulars
1. Ascensión (Ascen) Ratia Checa
2. Joan Parera i García
3. Alberto Segura Fuentes
4. Rebeca Martínez Bernabé
5. Jordi Carbonell Blázquez
6. Oscar Santos Izquierdo
7. Soledad (Sole) Montalbán Campos
8. Sandra Neiro Baizán
9. Jose Javier Yáñez Álvarez
10. Maria Del Carmen Puertas González
11. Cristian Almansa Núñez
12. Lorenza (Loren) Rojas Jiménez
13. José Antonio Férriz Fernández
14. Marina Franco Chaves
15. Nuria Bravo Candel
16. Lara Rodríguez Martínez
17. Ramon Álvarez Judez

Suplents
1. Álvaro Blanco Morales
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015765 Pàg. 47-94 Https://bop.diba.cat A
2. Maria Salud (Salu) López Lara
3. Manuel (Manu) Rodríguez Villegas
4. Jordi García Marugan
5. Judit García Raposo
6. Javier Rubio Galdos
7. Prudencio (Pruden) Aguilera González
8. Marta (Xupi) García Ramos
9. Erika Ruiz Santiago
10. Francisco (Paco) Ruz García

Palma de Cervelló, La (consulta totes les llistes)

LA PALMA SEMPRE - EN COMÚ GUANYEM (LPS-ECG)

Titulars
1. Xavier González Alemany
2. Maria Rosa Escobar Olivas
3. Daniel Muxi Hernández
4. Roc Sanarau Peris
5. Susanna Fort Mateos
6. David Serlavós Serra
7. Llorenç Gràcia Puig
8. Eva Albaladejo Mur
9. Judit Rubio Obiols
10. Gemma Balasch Ollé
11. Francisco Cortés Roca

Suplents
1. Jordi Roig Pi
2. Arnau Fisas Lamarca
3. Gemma Ollé Planas
4. Montserrat Fonts Suau
5. Joaquim Obiols Planas
6. Bernat Fisas Sanarau
7. Susana Castellanos Gil
8. Gemma Borras Nievas
9. Joan Gracia i Minguell
10. Esteve Fisas Ollé

Sant Andreu de la Barca (consulta totes les llistes)

CATALUNYA EN COMÚ SANT ANDREU DE LA BARCA - EN COMÚ GUANYEM (CAT EN COMU-SAB -ECG)

Titulars
1. Francesca Muñoz Orti
2. Victor Manuel Gómez Rodríguez
3. Noemí Casas López
4. Antonio José Cordones García
5. Miguel Martínez Serrano
6. Catalina Calero Sánchez
7. Sergi Lozano Giberga
8. Cristina Cabrol Fernández
9. Ignacio Casas Pradas
10. Manuela Carrión Rodríguez
11. Jesús Sanz Martín
12. Noemí López Martín
13. Manuel Enrique Gómez Albarral
14. Julia Diez Gómez
15. Francisco Toledano Crispín
16. María Del Carmen Espasa Mediavilla
17. José Manuel López Pacha
18. Valeriana Olla Martínez
19. Eva Alcalá Hernica
20. Rafael Hernica Ortiz
21. Francisco Casado Luque

Suplents
1. Victoria Leva Cabrera
2. José Soto Morón

Sant Esteve Sesrovires (consulta totes les llistes)

SESROVIRES EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (SeC - ECG)

Titulars
1. María Ángeles Ríos Echeverría
2. Andrés García Del Fresno
3. Silvia López Doña
4. Francisco Javier Fernández Fernández
5. María Josefa Ballesteros Aguilar
6. Jorge García Rodríguez
7. Gloria Cruz Ruiz
8. Juan Navarro Barberan
9. Jenifer Ortiz Ruiz
10. Daniel Sancho Pedreño
11. Ana María Alonso Alarcón
12. David Navarro Rebés
13. Jordi Borrell Alonso

Suplents
1. Marc Navarro Moncunill
2. Irene Pons Ezquerra
3. Antonio Aguilera Pérez
4. María Cristina Arbex Benavides
5. Miguel Ángel Sánchez García
6. Cristian García Arbex
7. Mercedes Vázquez San Agustín

Sant Feliu de Llobregat (consulta totes les llistes)

SANT FELIU EN COMÚ PODEM (SFECP-ECG)

Titulars
1. Lidia Muñoz Cáceres
2. Manel Martínez Díaz
3. Lorenza María (Loren) Rider Jiménez
4. Manuel Leiva Velázquez
5. Mireia Aldana Llorens
6. Pedro Gómez Jordán
7. Noèlia Fontana Cànovas
8. Juan Carlos Arias Rodríguez
9. Mariona Giralt Capalvo
10. Sebastián Vignoli Carradori
11. Rosa María Maristany Daunert
12. Jhon Jairo Castaño Correa
13. Maria Carmen Bonet Giménez
14. Albert Martínez Pineda
15. Maria Luz Castro Ortega
16. Ezequiel Tejero Sojo
17. Laura Aguilera Rodríguez
18. Pasqual Padilla Segura
19. Mercedes Losada Bascones
20. Maria Teresa Carranza Gil-Dolz Del Castellar
21. Jordi San José Buenaventura

Suplents
1. Consuelo Revelles Carayol
2. Xavier Aranda Frattarola
3. Teresa José Rodríguez Iglesias
4. Jorge Rodríguez Rosales
5. Isabel Calvo Alonso
6. Francisco Romero Laguna
7. Susana Joaquín Del Río
8. Aurora Huerga Barquín
9. Angel Merino Benito
10. Pere Codorniu Mitjavila

Sant Joan Despí (consulta totes les llistes)

SANT JOAN DESPI EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (SJDespí En comú - ECG)

Titulars
1. Margarita Gual Izquierdo (Margi)
2. Antonio Pérez Blanch (Toni)
3. Carlos Díaz Bodoque
4. Maria De Carmen Valero Parias (Independent)
5. Laia Granados Ginés
6. Avelino Javier Romero Asensio
7. Souad Boulben Boulben (Independent)
8. Antonio Manuel Hidalgo Garcia (Independent)
9. Marina Rodríguez Parpal (Independent)
10. Christian Caubera Moreno
11. Lidia Lucena Ortiz
12. Carlos Márquez Márquez
13. Maite Ruf Almirall
14. Angela Arenas Gómez
15. Néstor Cuscurita Delgado
16. Inés Nguema Mesas
17. Susana Sanmartín Navales
18. Daniel Polo Zamorano (Independent)
19. Aurora Ruiz Suárez
20. Juan Ramírez Reina
21. Juana Cano Expósito

Suplents
1. Elena Embuena García
2. Rosendo Fernández Ortega
3. María Dolores Mileo Amat
4. Montserrat Hernández Maynou
5. Rafael Porras Seño
6. Victoria Córdoba Romero
7. Concepción Sánchez Medina
8. Angel Cardoso Enríquez
9. Carles Riba Romeva

Sant Just Desvern (consulta totes les llistes)

MOVEM SANT JUST - EN COMÚ GUANYEM (MSJ-ECG)

Titulars
1. Just Fosalva Sanjuan
2. Teresa Comas Sabat
3. Agusti Gonzalez Baranda
4. Carla Crespan Scotto
5. Carles Orriols Gonzalez
6. Janira Romero
-Giron Merino
7. Manuel Villegas Giralt
8. Flavia Crespan Scotto
9. Joaquin Asso Guillen
10. Ana Celia Marcos Gil
11. Pere Orriols Tubella
12. Maria Angeles Lopez Cañete
13. Albert Aguilar Vilarroda
14. Maxima (Costi) Rubio Garcia
15. Luis Sole Sugrañes
16. Rosa Maria Candial Carbonell
17. Lluis Monfort Peligero

Suplents
1. Lydia Camps Fernandez
2. Arnau Villegas Cabanes

Sant Vicenç dels Horts (consulta totes les llistes)

SANT VICENÇ EN COMÚ PODEM- EN COMÚ GUANYEM (SVHCP-ECG)

Titulars
1. Jordi Gil Dorado
2. Georgina González García
3. Carlos Antonio Sans García
4. Noelia Muñoz Orantes (Independent)
5. Daniel Cruz Fuentes
6. Inmaculada Moyano Sánchez
7. Kevin Sánchez Marzo
8. Laura Lara Martín
9. Isidre Marco Tuset
10. Concepción Domínguez Suárez
11. Francisco Castillo Pérez
12. Elisabeth Hurtado Gómez
13. Jorge Martínez Oliver
14. Maria Jose Martínez Brau
15. José Antonio Rivas Domínguez
16. Rosario Martínez Mateo
17. José Palos Rodríguez
18. María Del Carmen Díaz Rodríguez
19. Antonio Muñoz Segura
20. Maria Mercè Andreu Cardús
21. Petronila García Muñoz

Suplents
1. Jorge Asencio Ten
2. Remei Plaza Lozano

Vallirana (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM VALLIRANA -EN COMÚ GUANYEM (ECP-Vallirana -ECG)

Titulars
1. José Ávila Forga
2. Sònia Bosquet Esteve
3. Antonio Garcia Garcia
4. Maria Luisa Aguirre Portillo
5. Daniel Garcia Sanchez
6. Maria Teresa Calderón Romero
7. Alberto Alonso Martín
8. Isabel Miguel Domínguez
9. Alexander Castaño Cuellar
10. Anna Toro Recasens
11. Eulogio López De La Torre
12. Ana Clemente Lamelas
13. Ruben Taravilla Nebot
14. Maria Rosa Pañuela Ibañez
15. Jose Manuel Ortiz Yerbes
16. Natalia Moya Nieto
17. Àngel Gómez Fígols

Suplents
1. Maria Rosario Sánchez Urbano
2. Daniel Ortiz Fernández
3. Manuela Forga Salido

Ametlla del Vallès, L' (consulta totes les llistes)

L'AMETLLA EN COMÚ PODEM - EN COMÚ GUANYEM (LECP-ECG)

Titulars
1. Jaume Durall Lobete
2. Magdalena Martínez Sacristán
3. Arnau Morales Soley
4. Mercé Ibáñez Bernal
5. José Antonio Ramos Romera
6. Andrea Ramos Martínez
7. Julià Peirotén Campo
8. Mercè Fons Simó
9. Hermini González Rodríguez
10. Roser Roca Carreras
11. Pilar Murillo Bravo
12. Francisco Bermejo Lacorte
13. Georgina Munné Ayza

Canovelles (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM CANOVELLES-EN COMÚ GUANYEM (ECP-ECG)

Titulars
1. Maria José Maqueda Ortega
2. Esther Alarcón Mora
3. Francisco Calero Romero
4. Francisco Cubiles Perez
5. Juan Antonio Galán Periánez
6. Ana Maria Granado Moreno
7. Gustavo Argos Sabio
8. Amanda Aurora Rabanillo Adsuar
9. David Ramírez Gómez
10. Ana Cárdenas Real
11. Jose Algar Medialdea
12. Maria Teresa García Abollo
13. Francisca Rodriguez Gonzalez
14. Antonio Juarez Infante
15. Marina Calero Garcia
16. Felipe Sampron Gurdiel
17. Maria Angeles Sanchez Galera

Suplents
1. Antonio Ramírez García

Cànoves i Samalús (consulta totes les llistes)

CÀNOVES I SAMALÚS EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (CISEC-ECG)

Titulars
1. Peret Dagas Román
2. Carlos García Sánchez
3. Rosario Candel Rojo
4. Nils Balagueró Agustí
5. Argentina Muñoz Rodriguez
6. Alfons Martínez Bretau
7. Marisa García Ojeda
8. Javier Luna Muñoz
9. Maria Mercedes Agustí Busquets
10. José Julio Moya Baena
11. Sonia Garcia Vieco

Suplents
1. Pablo Candel Perera

Cardedeu (consulta totes les llistes)

CARDEDEU EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (EN COMÚ PODEM)

Titulars
1. Enrique (Kike) Fuentes Alvarez
2. Núria Romero Camp
3. Jordi Mayol Calvet
4. Alicia Campuzano Carreras
5. Aina Colomer i Vilaplana
6. Pau Baizan Muñoz
7. Maria Antonia Consuegra Prado
8. Joan Antoni Pallares Martinez
9. Maria Neus Casajuana Filella
10. Víctor Castellar Torres
11. Carmen Arellano Rodriguez
12. Jose Antonio Hermoso Gilgado
13. Anna Urgell Montané
14. Francisco Javier Tous Martin
15. Dolores Alvarez Cecilia
16. Javier Duarte Medina
17. Francisco Jimenez Pastor

Suplents
1. Juan Ángel Solana Porras
2. Ana Maria Pacheco Fuentes
3. Lorenna Campuzano Carreras

Garriga, La (consulta totes les llistes)

LA GARRIGA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (LGEC-ECG)

Titulars
1. Maria Carmen Pérez Farrerons
2. Rafael Pérez Cavero
3. Marina Bruguera Piñol
4. Joaquim Fornés Salillas
5. Maria Dolors Llobet Maria
6. Miguel López-Astillero Ruíz De La Hermosa
7. Vanessa Rodríguez Avila
8. Arnau Fornés Llobet
9. Maria Gador Peña Martínez
10. Justino Portillo Merino
11. Maria Rodríguez Avila
12. Juan Jiménez López
13. Anna Maria Cuadraro Amoros
14. Carmelo Rodríguez Baños
15. Rosario Aurelia Menguíbar Gallego
16. Joan Padrós Bou
17. Maria Teresa Calzada Balcells

Suplents
1. Montserrat Mercader Capellades
2. Luis Navarro Carmona
5. Maria Teresa Piñol Font
6. Salvador Jové Peres

Granollers (consulta totes les llistes)

GRANOLLERS EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (GEC-ECG)

Titulars
1. Araceli Orellana Aranda
2. Esther Conte Pérez
3. Marc Collado Ramírez
4. María Elena Vázquez González
5. Antonio Segura Bernal
6. Mario Rodríguez Prieto
7. Elena María Navarro Valencia
8. Nadia El Kouche Soussi
9. Arsenio Del Barrio Pascual
10. Carlos Javier Tresgallo Cano
11. María Dolores (Lola) Ruiz Galiano
12. Víctor Gómez López
13. Montserrat Maqueda González
14. Santiago (Jaime) Claramunt Fernández
15. Aurora Rebollo Rodríguez
16. Aliou Konte Balde
17. Mario Macías Lloret
18. Adoración (Dori) Romero Mirón
19. Juan José (Juanjo) Granero Carrión
20. Yolanda Hernández Olivar
21. Amadeo Sabaté Cama
22. Maria De Las Candelas Valencia Valero
23. María Elena Puente Roca
24. María De La Concepción (Conchi) Caruda Martínez
25. Francisco Manuel (Paco) Galán Gordillo

Suplents
1. Joaquín Xufré Sors
2. Luis Arquímedes (Papito) Valencia Ospina
3. Cristina Tejero Gómez
4. Soumia Bouassel Benaini
5. Inés Macías Núñez
6. Rafael (Rafa) Piñero Román

Sabadell (consulta totes les llistes)

SABADELL EN COMÚ-ECG (SBDeC-ECG)

Titulars
1. Joan Berlanga Sarraseca
2. Elena Hinojo Navarro
3. Eduard Navarro García
4. Alejandra Sandoval Villalobos
5. Irene Monés Ruiz
6. Juan Manuel Martinez Nevado
7. Mar Garcia Sanz
8. Eva Guerra Manzano
9. Joan Carles Torres Oliva
10. Rosa Morales Navarro
11. David Brigido Martinez
12. Marta Salido Palma
13. Ana Sánchez López
14. Juan Pedro Solano Rodriguez
15. Emilio Robles Aparicio
16. Elia Rey Vázquez
17. Josefa Torralba Torres
18. Fernando Francisco Méndez
19. Margarita Pérez Costa
20. Antonio Lamagrande González
21. Dolors Codina Camats
22. Bouarfa Chilah Bejjat
23. Gemma Sierra Vallespi
24. Ramón Giménez Gutiérrez
25. Manuel Roldán Martínez
26. Pilar Sánchez Díaz
27. Juan Miguel Mena Arca

Suplents
1. Maria Teresa López Molina
2. Daniel José Domínguez Correa
3. Amelia Cabello Rojas
4. Francisco Rosa Antolinos
5. Catalina Invernón Fuentes

Barberà del Vallès (consulta totes les llistes)

BARBERÀ EN COMÚ-ECG (En Comú Guanyem) (ECG)

Titulars
1. Rosa Maria Cabeza Garcia
2. Esther Muñoz España
3. Maite Barrachina Martínez
4. José Antonio Muñoz Sánchez
5. José Antonio Álvarez Moreno
6. Yolanda González Delgado
7. Yasmina Fuentes Ajenjo
8. Fidel González Pérez
9. Ángela Molina González
10. Javier Cabrera Fernández
11. Manuel Izquierdo Ramón
12. Estela Alvira Sánchez
13. Juan Vilches Gómez
14. Lidia González Vera
15. Bartolomé González Pérez
16. Marián Rodríguez Rodríguez
17. Ismael Gómez Jiménez
18. J Gabriel Lobo Jansana
19. José Cabeza Sánchez
20. Elena Montero Díaz
21. José Luis Rivera Arias

Suplents
1. María Victoria García García
2. Josefa Cabañero Rodríguez
3. Antonio Lobo Gutiérrez

Castellar del Vallès (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM CASTELLAR -EN COMU GUANYEM (ECPGECG)

Titulars
1. Humberto Carrerro Menocal
2. Daniel Martinez Pascual
3. Carles Garcia Bretones
4. Maria A. Garcia Leon
5. Yaiza Filter Exposito
6. Juan M. Juarez Garrido
7. Jerian Gomez-Raya Jimenez
8. Angel E. Filter Hans
9. Emma Lillo Guimera
10. Patricia Rodriguez Arjona
11. Jose Gonzalez Torres
12. Lluis Foreman Campins
13. Ivan Juarez Mena
14. Maria C Escobar Reyes
15. Pilar Saura Exposito
16. Jose A Antequera Perez
17. Elisabet Fernandez Albertus
18. Lorena Antequera Saura
19. Carolina Fernandea Albertus
20. Francisco Lopez Antigua
21. Jose Gonzalez Arrufat

Cerdanyola del Vallès (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM CERDANYOLA -EN COMÚ GUANYEM (eCPCECG)

Titulars
1. Cecilia Giovanna Collado Lizama
2. Maria Reina Serna
3. Pilar Adell Gutierrez
4. Isaac Martínez Marcó (Independent)
5. Asier Debasa Cabero
6. Antonio Garrido Amigo (Independent)
7. Jose Alegre Iserte
8. Laura De La Aldea Llorens (Independent)
9. Casilda Perez Gómez
10. Marc Albert Guillamon Gómez
11. Maria Teresa García Perez
12. Francesc Xavier Palomar Gimeno (Independent)
13. Paula Collado Garcia
14. Raúl Ruiz Garcia
15. Victor Segura Martinez
16. Maria Dolores Navarro Velazquez
17. Margarita Sachiko Teranishi Castillo
18. Rosa Vilaró Saladelafont (Independent)
19. Jose Antonio Curiel Diaz
20. Sankoung Ba
21. Ana Maria Gómez Romera 22. Jose Luis Garcia Madero (Independent)
23. Soledad Mendoza Soria
24. Carmen Martinez Mallorquín
25. Santiago Oscar Cayuela Tomàs

Suplents
1. Náyade López Rodriguez
2. Jose Luis Extremera Galan
3. Jesús Moreno Herrero
4. Isabel Colom Baselga
5. Soledad Asiain Echevarria
6. Josefina Royo Pastor
7. Hermini Palomar Gimeno
8. Lidia Valdastillas Izquierdo
9. Eva Torralba Belenguer
10. Miguel Pons Velasco

Montcada i Reixac (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM MONTCADA I REIXAC (ECPMIR -ECG)

Titulars
1. Laura Campos Ferrer
2. Mar Sempere Martínez
3. Jessica Segovia Álvarez
4. Juan Carlos De La Torre Villarino
5. José Dominguez Montero
6. Oriol Serratusell Basachs (Independent)
7. Eva Manzano Moreno
8. Oliver Hernández Ortega
9. Tina Recio Rojas (Independent)
10. Rubia Naz Ali Kousar
11. Pedro Gómez Ballesta
12. Joel Jaimez Ramirez
13. Inmaculada Hoyo Ortega
14. Maria Silvia Joven Piñero (Independent)
15. Miriam Pérez Granero (Independent)
16. Amelia Marin Adalid
17. Maria Silvia Piñero García
18. Nora El Gharbaui Baños
19. Luca Lucchetti Guarch (Independent)
20. Ignacio Ruiz Lorente
21. Luís Miguel Barbosa Mañero (Independent)

Suplents
1. José Zapata Fuentes
2. María Iribarren Rabes (Independent)
3. Enrique Santos García Tarruella
Titulars
1. Maria Angeles Marcuello Martínez
2. Mireia Guimerà Álvarez
3. Alexandre Agustí Argemí Wasserfuhr
4. Liberto Folch Molins
5. Mercedes Medina García
6. Santiago Saceda Ruiz
7. Soraya Sanchez Bohabet
8. Diego Ramón Martínez Boronat
9. Joana Navarro Fuentes
10. Alessandra De Souza Dias
11. Julia Lluch Marcuello
12. Francisco Javier Rodríguez López
13. Yanina Cintia Gómez Contreras
14. Adrián Ripollés García
15. Mercedes Ojer Moreno
16. Enrique José López Abete
17. Juana Martínez Canovas

Suplents
1. Ana Maria Ortiz Valencia
2. Damaso Gil Ybañez

Llagosta, La (consulta totes les llistes)

LA LLAGOSTA EN COMÚ+LLAGOSTA-EN COMÚ GUANYEM (LLEC+ECG)

Titulars
1. Antonio Cubel Jiménez
2. Eva Miguel Guerrero
3. Natalia Britcha Teruel
4. Ana Belén Cazorla Zambrana
5. Jesús Escobar Benítez
6. María Dolores Íñiguez Pareja
7. María Ginesa Arjona Pavón
8. Daniel Pindado Gómez
9. Jesús Rios Santos
10. Maria Ángeles Martín Ramírez
11. Núria Cubel Vázquez
12. Laura Isabel Picón Serrano
13. José Sánchez Conde
14. César López Sánchez
15. José Miguel Pajares Alonso
16. Estela Panicello Pérez
17. Alberto López Rodríguez

Suplents
1. Plácida Millán Guillén
2. María Dolores Franco Martínez
3. Inocencio Jaramillo Sánchez

Polinyà (consulta totes les llistes)

POLINYÀ EN COMÚ PODEM-GUANYEM EN COMÚ (PECP-ECG)

Titulars
1. Dolores Delgado López
2. Francisco Javier Díaz-González Mates
3. José Catalán Onrubia
4. Antonio Miralles Fernández
5. Patricia Arjonilla Delgado
6. Raquel Muñoz García
7. Anastasio Morales Méndez
8. Rosa María Pernia Romero
9. Miguel Ángel Olmo Bravo
10. Maria Josefa Carrión Reyes
11. Manuela Moreno Vera
12. Francisco Basurte Garrido
13. Serafín Lechuga Pérez

Suplents
1. Alexandra Moreno González
2. Juan Mallón Llonch

Lliçà d'Amunt (consulta totes les llistes)

LLIÇA D'AMUNT EN COMÚ GUANYEM (EN COMÚ PODEM)

Titulars
1. Antonio Polo Lama
2. Esther Resina Sánchez
3. Javier Adalid Garcia
4. Yolande Rosse Georgette Rabault
5. Adelaida Lozano Arenas
6. Agustín Barbero Juarez
7. Laura Jorquera Callau
8. Pilar Hernandez Castillo
9. Ivan Sánchez Resina
10. Agustina Ramos Fuentes
11. Emilio Ferre Roman
12. Ainoa Sánchez Resina
13. Valentin García Ejido
14. Monica Gallardo Guitierrez
15. María Leon Moreno
16. María Carmen Morcillo Jimenez
17. Francisco Manuel León Cuenca

Suplents
1. Alejandro Tordecilla Nieto
2. Concepción Gutierrez López De Ahumada
3. Ernesto Fañanas Martin

Sant Quirze del Vallès (consulta totes les llistes)

EN COMÚ - SANT QUIRZE (SQV EC-ECG)

Titulars
1. Marta Baldrich Caselles
2. Albert Marimon Garcia
3. Montserrat Sos Calvet (Independent)
4. Cristina Jordà Sanuy (Independent)
5. Alfred Perez Calmet (Independent)
6. Antonia Reches Montilla
7. Albert Farriol Viñas
8. Manuela Castillo Loro
9. Sidi Yuli Nan (Independent)
10. Jordi Albert Planas
11. Maria Isabel Cruells Cadevall
12. Jorge Fernandez Barrachina (Independent)
13. Manuel Ramirez Tejero
14. Luz Mayoral Nortes (Independent)
15. Maria Dolors Garcia Garcia (Independent)
16. Paula Porras Rodriguez (Independent)
17. Jose Manuel Parra Campos

Suplents
1. Emilio Cantalejo Arriba (Independent)

Santa Perpètua de Mogoda (consulta totes les llistes)

SANTA PERPÈTUA EN COMÚ (SPM ENCOMÚ-ECG)

Titulars
1. Isabel Garcia Ripoll
2. Adelino Jose Macias Gonzalez
3. Jorge Navarro Soligo
4. Sandra Gomez Jimenez
5. Julio Perez Albero
6. Marçal Sola Garcia
7. Ana Maria Bajo Correa
8. Neus Garcia Ribas
9. Sergio Hernandez Castellano
10. Maria Pilar Triviño Gimenez
11. Tamar Zamora Hinojosa
12. Sergio Rodriguez Molina
13. Jorge Merino Paredes
14. Maria Isabel Medina Cano
15. Javier Fandos Cueli
16. Francisco Torres Rodriguez
17. Maria Teresa Martinez Ribas
18. Vicente Lorente Pascual
19. Elena Honrubia Sanchez
20. Jose Ramon Bonilla Acacio
21. Maria Pilar Vives Navarro

Suplents
1. MºCarmen Dolores Leonarda Aguirre Ordoñez
2. Alberto Ortiz Biarge
3. Juan Alcantara Soler

Lliçà de Vall (consulta totes les llistes)

FEM LLIÇÀ-EN COMÚ GUANYEM (FEMLL-ECG)

Titulars
1. Concepción Lamarca Arnau
2. Juan José Navarro Villarejo
3. Carolina Gabaldón Casanovas
4. Francisco Javier Fernández Torres
5. Gemma Martínez Brunés
6. Víctor García Exposito
7. Iris Mercader Chuecos
8. Montserrat Rodríguez Parrón
9. Jordi López Cobo
10. Dolors Lema Puñal
11. Carlos Diaz Aguayo
12. Núria Capel Nadal
13. Rodrigo Solera Mendoza

Suplents
1. Francisco Sánchez Sánchez
2. José Manuel Barbecho León

Martorelles (consulta totes les llistes)

MARTORELLES EN COMÚ PODEM- EN COMÚ GUANYEM (MECP-ECG)

Titulars
1. Juan Francisco García Caba
2. Mónica Utrilla Montserrat
3. Cristina Poveda Ferrer
4. Mónica Rodriguez Peralta
5. Bartolomè Zapata Pauls
6. Eduardo Corral Martínez
7. Antonio Morillas Castellar
8. Sandra Rubio Poveda
9. Eulàlia Puig Torrellas
10. Jordi Gimeno Cucurella
11. Pedro Morcillo Martínez

Castellbisbal (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER CASTELLBISBAL-EN COMÚ GUANYEM (ALTpCB-ECG)

Titulars
1. Joan Playà Guirado
2. Susanna Solé Sabaté
3. Melania Solís Cintas
4. Joaquim Sardà Alsina
5. Ana Obradors Ascón
6. M. Glòria Martínez Fernández
7. Joan Comellas Playà
8. Joaquim Playà Guirado
9. Enrico Martinelli
10. Marta Vidal Roig
11. Salvador Segura Juni
12. Antonio M. Sánchez Díaz
13. Mª Teresa Badillo López
14. Mònica Pidelaserra Nogué
15. Bernardo Álvarez Cumbre
16. Noemí Mimó Alegre
17. Juan Carlos Vera Muñoz

Suplents
1. Mercè Caraltó Masot
2. Francesca Torres Puig
3. Miquel Cano Prats

Olesa de Montserrat (consulta totes les llistes)

BLOC OLESÀ-EN COMU GUANYEM (BO-ECG)

Titulars
1. Miquel Riera Rey
2. Lourdes Vallès Reguant
3. Eva Creus Oleart
4. Jordi Martinez Vallmitjana
5. Xavier Rota i Boada
6. Ada Agut i Domènech
7. Jordi López Guevara
8. Didac Solà Sanchez
9. Susanna Yañez Pino
10. Eva Juan Salmerón
11. Mercè Díez Jiménez
12. Montserrat Velasco Rodriguez
13. Ivan Carreira Picamal
14. Adrià Carreras Camprubí
15. Joan Chicón Vallejo
16. Cristina Tena Vicente
17. Joaquin Martin Medina
18. Ingrid Tena Vicente
19. Pere Planas Duran
20. Salvador Prat Asensio
21. Maria Del Pilar Puimedon Monclus

Suplents
1. Joan Segado Cano
2. Georgina Muñoz Gil
3. Francisco José Rosa Gutierrez
4. Montserrat Vergara Duarte
5. Maria Angeles Caliz Gomez

Rellinars (consulta totes les llistes)

FEM RELLINARS-EN COMÚ GUANYEM (FR-ECG)

Titulars
1. Rubén Lázaro Giménez
2. Maria Camelia Giménez Bellaescusa
3. Lluís Jordi Julibert Cussó
4. Marta Serrano Fuentes
5. Francisco Fernández Aguilera
6. Montserrat Sanchez Ruiz
7. Alberto Rojas Rondoni

Suplents
1. Sheila Ruíz Sanchez
2. Alejandro Muñoz Castella
3. Cristina Cañete López
4. Marcelino Vazquez Garcia

Rubí (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM RUBÍ - EN COMÚ GUANYEM (ECP RUBI - ECG)

Titulars
1. Ànnia García Moreno
2. Andrés Medrano Muñoz
3. Pablo Navarro Cano
4. Elena Montesinos Pujante
5. Andrea Laura De Pablos Real
6. Maria Del Pilar Rey Salgueiro
7. Daniel Cardó Girona
8. Antonio Nogales García
9. Maria Victoria Hinojosa Domínguez
10. Isaac Núñez Alfonso
11. Juana Rodríguez Pérez
12. Daniel Gómez Arias
13. Elvira Rodríguez Martín
14. José Luís Navarro Gandoy
15. Sara Barrouhou Meftah
16. Juan Antonio Mestanza Pérez
17. Montserrat Malé Solé
18. Antonio Rodríguez Ledesma
19. Verónica González Morales
20. Julio Rodríguez Martínez
21. María De Los Ángeles Herrero Pérez
22. Abdelatif Barrouhou Afia
23. Maria Estrella Garcia Prieto
24. Salvador Jiménez Gasca
25. Marta Joaquina Ribas Frias

Suplents
1. Ignacio Marroyo Lorente
2. Jordi Navarro Ramon
3. Manuela Leonor Molina López
4. Félix Soto Ramos
5. Marina Bravo Ferrer
6. Ramon Capolat Agut

Mollet del Vallès (consulta totes les llistes)

MOLLET EN COMU-EN COMÚ GUANYEM (MEC-ECG)

Titulars
1. Marina Escribano Maspons
2. José Francisco Sancho Conde
3. Gabriel Espinosa Andres
4. Mari Carmen Moya Hidalgo
5. Mireia Marín Ferrer
6. Xavier Huguet Hervas
7. Roser Aguilar Camúñez
8. Maria Mar Torres Calle
9. Dennis Fernandez Gutierrez
10. Maria Del Castillo Hervas Garrido
11. Virginia Feria Arroyo
12. Anna Usart Anglada
13. Meritxell Caparrós Vilà
14. José Sánchez Manrique
15. Ferran Maspons Castells
16. Manuela Delgado Zazo
17. Anna Jimenez Morales
18. Bienvenido De Miguel Sanchez
19. Francisco Alarcón Ruiz
20. Gemma González Escudero
21. Jose Antonio Ruiz Ruiz
22. Lucia Aliagas Picazo
23. Noemí Fernandez Fernandez
24. Antonio Lopez Rodriguez
25. Carme Coll Truyol

Suplents
1. Emilia Macias Rosado
2. Antonio Cuellar Herrero
3. Milagros Navarro Vilchez
4. Miriam Sampere Llinàs
5. Joaquin Fuertes Vedruna
6. Eva Jiménez Guevara
7. Raimon Gil Montero
8. Maria Remedios Lopez Rodriguez
9. Verónica Caña Ibáñez
10. José Rodríguez Román

Sant Cugat del Vallès (consulta totes les llistes)

SANT CUGAT EN COMÚ-EN COMU GUANYEM (SCeC-ECG)

Titulars
1. Ramon Gutiérrez Illana
2. Aina Balada Tarrés
3. Andreu Sierro Vaquero
4. Conxa Martinez Llamas
5. Esteban Martínez Piqueras
6. Maria Ximena Montecinos Soto
7. Antonio Roa Márquez
8. Neus Medina Sánchez
9. Alex Fouquet
10. Inés Luna Guibourg
11. Oriol Porta Babiloni
12. Montserrat Español Cañameras
13. Isidre Marías Benito
14. Mariví Sánchez Castro
15. Marcos Camarzana García
16. Mª Angeles Ansoleaga Brobia
17. Adolfo Rodríguez Carrión
18. Concepción Inma Monfort García
19. Lucia Recolons García-Mauriño
20. Mariano Aragón Pascual
21. Joan Martí Balada Cantero
22. Jaume Rodríguez Fernández
23. Jordi Casas Roca
24. Assun Reyes Camps
25. Roser Casamitjana Abella

Suplents
1. Laura Lienas Massot
2. Monte Gifra i Oristrell
3. Américo Ologaray Orti
4. Nuría Casas Roca
5. Josep Maria Balcells Gené

Terrassa (consulta totes les llistes)

TERRASSA EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (TeC - ECG)

Titulars
1. Xavier Matilla Ayala
2. Agnès Petit i Estrenjer
3. Xavi Martínez Ramírez
4. Anna Rius Ulldemolins
5. Oscar Monterde Mateo
6. Gloria Isabel Perona Carrasco
7. Pep Martí Cardús
8. Nerea Beltran Ortega
9. Xavier Lleonart Martínez
10. Pamela Navarrete De Agustín
11. Daniel Charles Quintanilla
12. Soledad Cabello Olivares
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015807 Pàg. 43-56 Https://bop.diba.cat A
13. Antoni Hernández Fernández
14. Maria Antònia Sáez Ullés
15. Carmina Rodellar Blecua
16. Miquel Herreros Sala
17. Maria Carmen Civit Chervet
18. Pol Madico Brugueras
19. Aleida Liza Lorenzo Acosta
20. Miquel Àngel Cuadra i Salvador
21. Rosa Garcia Hernández
22. Pedro Poblador Sepulveda
23. Marta Muntanyola Pablo
24. Albert Martí Sató
25. Gemma Sorribas Cervantes
26. Pilar Mateo Lisa
27. Rosa Maria Fernández Sansa

Suplents
1. Anna Palmero Molina
2. Joaquim Guitart Mampel
3. Cristina Puig Sáez
4. Marcel Sucarrats Antolí
5. Gloria Baena Soria

Vacarisses (consulta totes les llistes)

MOVEM VACARISSES -EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (MV-ECG)

Titulars
1. Maria Clara Fuster Ramon
2. Silvia Merino Exposito
3. Miguel Rosales Calzado
4. Carlos Gomez Martin
5. José Antonio Pons Martinez
6. Josefa Cordero Hernandez
7. Maria Teresa Jaen Gutierrez
8. Manuel Ruiz Moreno
9. Andrés Parejo Jimenez
10. Juan Carlos De Rueda Frias
11. Sonia Gomez Valero
12. Blanca Bonet Fernandez
13. Maria Luisa Santander Aguilar

Suplents
1. Juan Aguilera Chavarri

Viladecavalls (consulta totes les llistes)

FEM VILADECAVALLS -EN COMU GUANYEM (FV-ECG)

Titulars
1. Carles Rodríguez Herencia
2. Marisa Martínez Muñoz
3. Diego García Domínguez
4. Mònica Castán Estruga
5. Javier Rodríguez Herencia
6. Teresa Pascual Berghaenel
7. Carmen Martínez De Las Heras
8. Ivan Ramos Verdagay
9. Jaume Valldaura Cajo
10. Paqui Algarra Cirera
11. Christian Hernández González
12. Eugènia Juárez Cerezo (Independent)
13. Juan Olivares Abad

Suplents
1. Ada Fernández Castán
2. Antonio Rodríguez Vargas
3. Selena Sánchez Bordes

Montmeló (consulta totes les llistes)

CANVIEM MONTMELÓ - EN COMÚ GUANYEM (CANVIEM -ECG)

Titulars
1. Jordi Manils Tavío
2. Marcel Comas Subirà
3. Mari Cruz Ramal Mata
4. Alba Serrano Pérez
5. Samantha Angullo Córdoba
6. Marco Antonio Mármol Médel
7. Antonio Segura Pérez
8. José Antonio Sánchez Hernández
9. Eva Toro Vázquez
10. Vanessa Gámiz Carrasco
11. Patricia García Villodres
12. Silvia Matamoros Venegas
13. Indalecio Salas Berenguel

Suplents
1. María José Cortés Ramos
2. María Carmen Pipó Rodrigo
3. Francisco Javier Nozal Ayuso
4. Estefanía Navarro Alé
5. Miguel Ángel Izquierdo García
6. Eva Florido Ceciliano
7. Xavier Cantos Luchena
8. Marta Macías Arjona
9. Ana María Moreno Delgado
10. Juan José Vinuesa Guerrero

Begues (consulta totes les llistes)

BEGUES EN COMU -EN COMU GUANYEM (BEC-ECB)

Titulars
1. Guayarmina Saavedra Serrano
2. Pere Ventura Santiago
3. Ana Maria Ortega Hidalgo
4. Marc Guasch Griñó
5. Gemma Garcia Giménez
6. Mercè Miralles Conte
7. Jordi Vilanova Valero
8. Maria Jesús Cuñado Martinez
9. Juan Marin Rodriguez
10. Almudena Cano Rivas
11. Anna Castro Garcia
12. Jordi Milà Figueras
13. Ramon Guasch Viñas

Suplents
1. Maria Concepción Solé Cardona (Conchi)
2. Luis Jiméenez Mesa
3. Maria Rosa Cardenete Gago
4. Joan Giner Miguelez

Castelldefels (consulta totes les llistes)

MOVEM CASTELLDEFELS -EN COMÚ PODEM- EN COMÚ GUANYEM (MOVEM-ECP -ECG)

Titulars
1. Candela López Tagliafico
2. Javier Martín Sainz
3. Ramon Morera i Castell
4. Ana Quesada Del Águila (Independent)
5. Nathalie Suzanne Langer
6. Silvia López Valentín
7. Gema Rodríguez Moreno
8. Mercedes Alvarez Arias
9. Josep Ribes i Garasa
10. Joan Fernandez Á Lvarez (Independent)
11. Ramona Riera i Guitián
12. Enrique Conesa Ribelles
13. Jose Luis Soler Montagut (Independent)
14. Antonia Garcia Pérez (Independent)
15. Albert Perlas Puente
16. Rosa Ribes Martínez (Independent)
17. Miguel Díaz García
18. Ana Maria Bonilla Sanchez (Independent)
19. Pablo Jurado Aguilera (Independent)
20. Maria Elvira Nuevo Rodríguez
21. Antonio García Fernandez (Nono)
22. Antoni Garcia Herranz
23. Jesús Rodríguez Requeijo (Suso)
24. Maria Josep Udina i Abelló
25. Noelia Bail García

Suplents
1. Gregorio Benítez Coronado (Independent)
2. Francisca Santo Naharro (Paqui)
3. Francesc Aguilar Festiva
4. Karina Cristófaro Rodríguez (Independent)
5. José García Fernández
6. Laura Urrea Vela (Independent)
7. Jacky Cegarra (Independent)
8. Fernando Rodríguez Cogolludo
9. Óscar Giménez Pont
10. Belén León Santiago

Montornès del Vallès (consulta totes les llistes)

MONTORNÈS EN COMÚ (EN COMÚ GUANYEM) (MEC-ECG)

Titulars
1. José Antonio Montero Domínguez
2. María Del Mar García Martos
3. Jordi Delgado Mengual
4. Ana María Madrona Rey
5. Sergio Carrillo Quintanilla
6. Natalia Segura Giménez
7. Juan José Fernandez Martín
8. Mercedes Jiménez Cerezuela (Independent)
9. Abel Navarro Cardenal
10. Laia Morente Palmero
11. Lidia Palacios Álvarez
12. José Luis López Ramón
13. Marina Sánchez Alcolea
14. Carme Expósito Molina (Independent)
15. Lamine Drame Cisse
16. Raquel Sánchez Valera (Independent)
17. Emilio Sánchez Ortiz

Suplents
1. María José Figuera Martínez
2. Nermin Koubiss Ajoub (Independent)
3. Pedro Hernández Izquierdo
4. María Luisa López Pradas (Independent)
5. Alfredo David Acebedo Marquez
6. Maria Josefa García Titos (Independent)

Cornellà de Llobregat (consulta totes les llistes)

EN COMÚ-MOVEM CORNELLÀ -EN COMÚ GUANYEM (EC-MC-ECG)

Titulars
1. Claudio Carmona Vargas
2. Sergio Gomez Marquez
3. Anna Caminals Lecha
4. Maria Victoria Martin Herreros
5. Hilario Aguilar Rodriguez
6. Alba Lou Guillen
7. Jose Manuel Malavé Triviño
8. Maite Martinez Rabou
9. Cesar Lluís Sierra Noguera
10. Yasmina Sanchez Oussedik
11. Javier Gomez Rigol
12. Tomás Díaz Montesinos
13. Montserrat Quintela Rodrigo
14. Vanesa Cuenca Mota
15. Angel Martos Rascon
16. Berta Pallarés i Murillo
17. David Garcia Cruz
18. Carmen Rivero Barrocal
19. Jose Antonio Alvear Brito
20. Pilar Ceprian Cortes
21. Eliseo Sanabria Esteban
22. Ana Rosa Sevillano Palma
23. Francisco José Valle Carrasco
24. Elisa Corral Lozano
25. Arnau Funes Romero

Suplents
1. Benigno Martinez Ojeda
2. Teresa Moreno Cantero
3. Ignacio Florez Barrón

Parets del Vallès (consulta totes les llistes)

SUMEM ESQUERRES A PARETS-EN COMÚ GUANYEM (SEAP-ECG)

Titulars

1. Casandra García Rodríguez
2. Antonio Jaime Molina Herrera
3. Rosa Martí Conill
4. Lluís Moreno Garcia
5. Gemma García Galindo
6. Lluís Cucurella Monreal
7. Marc Pardina Herrero (Independent)
8. Carolina Simón Sánchez
9. Araceli Rogera Barea
10. Francesc Cervera Tomás
11. Francisco Javier Gordillo Cabello (Independent)
12. María Del Carmen Tejedor Zamora
13. Anna Dalmau Guasch
14. Enric Nuñez Pérez (Independent)
15. Jordi García Galindo
16. Mónica Gordi Moreno (Independent)
17. Antonio Torio Fernández

Suplents
1. Anna Maria Martí Vilas
2. Tomás Lorenzo Santos
3. Carolina Bailón Escamilla (Independent)
4. Juan Pablo Martínez Estrella (Independent)

Gavà (consulta totes les llistes)

GAVÀ EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (GEC -ECG)

Titulars
1. José Antonio Menacho Molina
2. Ana María Montoro Romero
3. Nicolás Zancada Moreno
4. Bibiana Rodriguez González
5. Carles Pineda Ferré
6. Pedro Izquierdo Rodriguez
7. Mª Del Mar Granero Salmerón
8. Fernando Carpio Valenzuela
9. Josefina Sevillano Alejandre
10. José Sánchez Pérez
11. Luis Sánchez Garbín
12. Alicia Gonzàlez Gonzàlez
13. Fernando Lazáro Plaza
14. Beatriz Merino Mesa
15. Mª Carmen López Felices
16. Angeles Brenes Pavón
17. Jose Antonio Grau Sansano
18. Begoña Besga Montiel
19. Soledad Lozano Rivas
20. Ricard Gil Ros
21. Cristina Romagosa López

Roca del Vallès, La (consulta totes les llistes)

LA ROCA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (LREC-ECG)

Titulars
1. Daniel Martín Oller
2. Andrés Hidalgo Aragón
3. Elisabet Caballero Perera
4. Maria Dolores Romero Escamilla
5. Isabel Cayetano Caneiro
6. Ainoha Martínez Fernández
7. Amparo García Ebri
8. Lorena Ortega Luengo
9. Francisco Eugenio Villar Vidal
10. Cristian Muniesa Ortega
11. Gemma Martínez Sánchez
12. Nerea Martín Sánchez
13. Fernando Pérez Vázquez
14. Lluís Carreta Farraz
15. Rosa Cano Escudero
16. Dulce Nombre Maria Ortega Alonso
17. Manuel Martínez Parreño

Suplents
1. Fernando Ramos Almansa
2. Purificación Martín Martín
3. Salvador Romero Cordero

Hospitalet de Llobregat, L' (consulta totes les llistes)

L'HOSPITALET EN COMÚ PODEM -EN COMU GUANYEM (LHECP-ECG)

Titulars
1. Ana M. González Montes
2. Sergio Moreno Ruiz
3. Núria Lozano Montoya
4. Laura Alzamora Merino
5. Pablo Taxonera Ortega
6. Victor Ventura Sánchez
7. Roberto Cerviño Bouzas
8. Maria Del Mar Bescós Cubells
9. Astrid Garcia Amenos
10. Francisco Javier Velasco Barón
11. Laura Teresa Pérez Lacueva
12. Irene Gómez Varo
13. Adela Rapún Costa
14. Antonio Albadalejo González
15. Manuel Torrero De La Cruz
16. Miguel Mansergas Sandalinas
17. Rosa Pinzano Tiburcio
18. Jessica García López
19. Carlos Juan Hernández
20. Daniel Abadia Prieto
21. Maria Inmaculada Espejo Luengo
22. Alejandro Fernández Bustillo
23. Alba Sala González
24. Carla Garcia Garcia
25. Manuel Dominguez Lopez
26. Josefa Invernot Rodriguez
27. Tomas Martinez Guarinos

Suplents
1. Maria Taxonera Amoros
2. Oriol Hereu Morales
3. Pablo Cañete Pérez

Prat de Llobregat, El (consulta totes les llistes)

EL PRAT EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (EPC-ECG)

Titulars
1. Lluís Mijoler Martínez
2. Alba Bou Jordà
3. Joaquim Bartolome Capdevila
4. Pilar Eslava Higueras
5. Rafael Duarte Molina
6. Anna Martin Cuello
7. David Vicioso Adrià
8. Esther Garcia Fernández
9. Antonio Garcia Martínez
10. Maria Dolors Siles Garcia
11. Francisco Manuel Lorenzo Gallardo
12. Ana Maria Niño Peña
13. Juan Carlos Serret Gargallo
14. Alma Maria Ramírez Gómez
15. Estefania Gallego Garcia
16. Manel Bou Beltran
17. Maria Piedad Bodelón Macias
18. Manuel Gómez Muñoz
19. Montserrat Viñals Rodríguez
20. Pol Mena Gironés
21. Isabel Maria Romero Vera
22. Salvador Martín Sánchez
23. Josep Perez Moya
24. Margarita Garcia Domínguez
25. Lluís Tejedor Ballesteros

Santa Maria de Martorelles (consulta totes les llistes)

SANTA MARIA EN COMU-EN COMÚ GUANYEM (SMEC-ECG)

Titulars
1. Olivia Mones Estévez
2. David Escartín Mesa
3. Patricia Cano Ramírez
4. Jordi Herrero Yniesta
5. Natalia Solà Solè
6. Noelia Jiménez Pardo
7. Xavier Trapero Cárcel

Suplents
1. Oscar Avilés Liceras
2. Francisco Javier Fernández Caracena
3. Yolanda Ojeda Losada
4. Sonia Albaladejo Beltrán
Titulars
1. Anna Martinez i Almoril
2. Abel Anguiano i Solé
3. Susana Gaitán i Alcalde
4. Alba Arcos Valle
5. Abel Suarez Puente
6. Maria Jesús Cerezo Robledillo
7. Bernardo Peso Ruiz
8. Esther Castillo Sotelo
9. David Quilabert i Aguilà
10. Francesc Albert i Elias
11. Georgina Saumell i Xuriguera
12. Julià Gotzens i Bersch
13. Gerard Segú i Lopez

Suplents
1. Rosa Maria Diaz Paradell
2. Montserrat Granyer i Berga
3. Jose Antonio Torrico Catalan
4. Juan Arcos Escribano
5. Ramon Montardit i Ribelles
6. Yolanda Garcia Moreno
7. Danielle Barbier Fourcade
8. Alfonso Muñoz Saura
9. Oscar Garcia Segarra
10. Jesús Blanco Flòrez
Titulars
1. Alba Martinez Velez
2. Daniel Martinez Redondo
3. Alejandro Perez Matias
4. Maria Carmen Parés Martinez (Carmeta) (Independent)
5. Manuel Mudarra i Montero
6. Aida Oliver Anglès
7. Marc Massoni Bravo
8. Laura Jimenez Fernandez
9. Mauel Caro Expósito
10. Carme Alcalde Casalta
11. Carlos Cambron Murillo
12. Maria Roda Moruno
13. Israel Gordón Lopez (Independent)
14. Maria Josefa Rodriguez Blazquez
15. Daniel Ramirez Rios
16. Carmen Izquierdo Alvarez
17. Antonio Jimenez Larrosa
18. Juliana Velez Santos
19. Jose Rangel Leon
20. Angeles Samper Labarta
21. Angel Ezquerra Palacio
22. Elisabeth Garcia Rodriguez
23. Ligia Del Carmen Torres Rodriguez
24. Jordi Saborit Pascual
25. Jose Saavedra Lopez

Suplents
1. Noelia Garcia Gomez
2. Honorio Bernardo Muñoz
3. Maria Santisima Trinidad Matias Ramon (Independent)
4. Rafael Doña Sanchez
5. Marta Martinez Redondo

Sant Climent de Llobregat (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ESQUERRES SANT CLIMENT DE LLOBREGAT-EN COMÚ GUANYEM (AESC-ECG)

Titulars
1. Alejandro Muñoz Vallejo
2. Maria José Silva Olivera
3. Julio Cesar Pinilla Sanchez
4. Ana Marisol Lemos Fontes
5. Jose Villalon Plaza
6. Esther Barra Sanchez
7. Juan Lobato Cabrera
8. Eva Maria Puertas Rodriguez
9. Eusebio Martínez López
10. Camila Victoria Amorim Ferreira
11. Juan Gil Herrando

Viladecans (consulta totes les llistes)

VILADECANS EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (VEC-ECG)

Titulars
1. Encarnacion Garcia Jimenez (Encarni)
2. Lluís Rovira Adalid
3. Mercé Solé Tey
4. Juan Monzón Viedma
5. Eliana López Sánchez
6. Ismael De La Rubia Castellano
7. Joaquina Sánchez Alias
8. Vanesa Rodríguez Fornos
9. Francisco Gordillo Villalba
10. Begoña Galera Comas
11. Julia Atienza Guardia
12. Idoia Baixench Rodriguez
13. Manuel Gonzalez Fernandez
14. Meritxell Mondragon Ruiz
15. Jesús Claudio Román Blazquez
16. Maria Carmen Castellano Puges
17. Josefa Porcel Corral (Pepa)
18. Juan Gallardo Dieguez
19. Sandra Gonzalez Magro
20. Gines Alejo Estevez
21. Maria Comas Oriol
22. Julia Guardia Montserrat
23. Anna Montfort Heras
24. Daniel Gutierrez Salgado
25. Jose Luis Atienza Ferrero

Suplents
1. Maria Anuncia Louzao Alonso (Maruja)
2. Elisabeth Jover Andujar
3. Amador Gonzalez Sanchez
4. Torcuato Hernandez Requeña
5. Antonio Moreno Megias

Sant Fost de Campsentelles (consulta totes les llistes)

SANT FOST EN COMU PODEM-EN COMÚ GUANYEM (SPECP-ECG)

Titulars
1. Alberto Bastida Marfil
2. Maria Asunción Celma Vedruna
3. Guillermo Álvarez Montes De Oca
4. Susana Chiribes Miranda
5. Enrique Demetrio Porcel Caro
6. Raquel Torres Quintana
7. Angel Orviz Fernández
8. Maria Belén Fernández Correa
9. Francisco Hervás Moreno
10. Manuela Corral Martínez
11. Lorenzo Carreño Serrano
12. Eulalia Garcia Cordones
13. Antonio Almagro Erena

Suplents
1. Josefina Caro Blanco
2. Vicente Cepiña Blanco
3. Bella Aurora Garcia Mesa
4. José Jimenez Carmona
5. Maria Victoria Robles Carrasco

Cubelles (consulta totes les llistes)

CUBELLES EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (CECP-ECG)

Titulars
1. Narcís Pineda Oliva
2. Verónica Masdeu Morales
3. Lídia Pàmies Etaix
4. Jorge Gonzalez Bellido
5. Francisca Lorenzo Corral
6. Silvia Coronas Monell
7. Pedro Luis Murillo Jimenez
8. Maria Guardiola Galceran
9. David Rico Carbo
10. Jaime Rius Figueras
11. Ana Requena Marquez (Independent)
12. Federico Cabre Camacho (Independent)
13. Helena Najar Garcia (Independent)
14. Edesio Fernandez Teijeiro (Independent)
15. Teresa Palomares Cebrones (Independent)
16. Pedro Lleo Gelabert
17. Maria Jesus Hidalgo Campos (Xus) (Independent)

Suplents
1. Emilio Serrano Vazquez (Independent)
2. Victoria Navaro Diez
3. Alberto Paune Del Castillo

Olivella (consulta totes les llistes)

OLIVELLA EN COMÚ- EN COMÚ GUANYEM (OeC-ECG)

Titulars
1. Remei (Mei) Moreno Mateos
2. Eulogia (Gaya) Lozano Sanchez
3. Cristina Jose Arias
4. Jordi Amorós Morales (Independent)
5. Ivan Lorences Macias
6. Monica Martinez Lopez
7. Maria Del Carmen Martin Monterroso
8. Alex Gimenez Lozano
9. Iban Ros Farago (Independent)
10. David Muñoz Villa (Independent)
11. Ana Maria Ayuso Canovas

Sant Pere de Ribes (consulta totes les llistes)

FEM POBLE-EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM

Titulars
1. Alejandro Conde Poveda
2. Graciela Haydée Falconi Romero
3. Daniel Carabantes Segura
4. Mar González Sanz
5. Fulgencio Navalón Fernández
6. Judith Romero Martínez
7. Juan Antonio García Valero
8. Lady Zoraida Ureta Laaz
9. Xavier Martínez Romero
10. Anna Pérez Blanco
11. José Cabello Castillo
12. Noelia Téllez López
13. Juana Tárrega Vélez
14. Irina Gimena Monreal Falconi
15. Ángel Téllez Caballero
16. Ana Soto Linger
17. Eduardo Jorge Baizán Casariego
18. Ariana Lina Castañeda Frei
19. Maria Carmen Garvín Sánchez
20. Alejandro Cabezas Giménez
21. Gertrudis Conde Poveda

Suplents
1. Mercedes Arqué Calero
2. José Gutiérrez Álvarez
3. Óscar Castro García
4. Óscar Carrilero Moliner

Vilanova i la Geltrú (consulta totes les llistes)

VILANOVA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (VEC-ECG)

Titulars
1. Gener Barjola Bizarro
2. Cristina Díaz Nuñez
3. Marta Torres Casellas
4. Marc Martorell Escofet
5. Mercé Ramos Pallares
6. Martí Busquets Piñol
7. Miriam Perez Gonzalez
8. Víctor Muñoz Alfonso
9. Débora Galvez Lopez
10. Jordi Yeste Alcazar
11. Maria Dolors Cuéllar Sabaté
12. Ivan Navarro Sanz
13. Alba Garcia Sanchez
14. Albert Rodriguez Mihi
15. Ma Del Mar Page Lopez
16. Antoni Carreño Ávila
17. Violeta Piqué López
18. Antoni Ayala Mateo
19. Núria Perez Blanch
20. Josep Maria Cabezas Salvador
21. Débora Becerra Estradera
22. Oscar Rodriguez Díaz
23. Ana-Olaya Prieto Bizarro
24. Manel Claver Roso
25. Lourdes Sindreu Galabardes

Suplents
1. Isabel Toledano Membrado
2. David Rubio Manchón 

Piera (consulta totes les llistes)

ARA ÉS DEMÀ-EN COMÚ GUANYEM (AED-ECG)

Titulars
1. Sandra Bernad Martinez
2. Maria Araceli Alcalde Repullo
3. Xavier Pizarro Homs
4. Lidia Olmedo Bueno
5. Antonio Maraver Moreno
6. Maria Nieves Sole Sicilia
7. Pere Bosch Morera
8. Maria Jose Gil Della
9. Miguel Diaz Chamorro
10. Jose Luis Sanchez-Montañes Ortega
11. Monica Lopez Flores
12. Miguel Jove Figueras
13. Manoli Izquierdo Cortes
14. Tania Cerezuela Sole
15. Didac Toscano Martin
16. Pastora Caudet Fernandez
17. Albert Llatge Gros

Suplents
1. Irene Lopez Santos
2. Jose Manuel Alvarez Cruz
3. Vicente Ventura Soriano

Manresa (consulta totes les llistes)

MANRESA EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (MEC - ECG)

Titulars
1. Ana Cecilia Querol Muñoz
2. Víctor Prat Serra
3. Laura Oliva Miron
4. Gheorghe Marin Berchesan (Gigi)
5. Meritxell Teruel Cubí
6. Francisco Pareja Montañés ( Paco)
7. Aina Marcet i Valdés
8. Ramon Antequera Cerdan
9. Maribel Luzón Saez
10. Juan Carlos Muñoz Garcia
11. Marina Ramos Iriarte
12. David Ruiz De Valdivia Rodriguez
13. Tanya Alarcon Roman
14. Ricard Galvan Tapia
15. Teodora Crisan
16. Francisco Javier Pouso Iglesias
17. Eden Robles Rueda
18. Anna Rodrigo Jubells
19. Benjamin Leiva Ureña
20. Sandra Cruz Torres
21. Joan Garcia Caellas
22. Luís Pedro Cano Herrera
23. Conxa Tarres Gol
24. Xavier Rubio Cano
25. Laura Massana Mas 

Navarcles (consulta totes les llistes)

NAVARCLES EN COMÚ-en comú guanyem(NeC-ECG) (NeC-ECG)

Titulars
1. José Juan Roda Rubio
2. Javier Carrasco Delgado
3. Rosa Maria Santasusana Bayona
4. Maria Del Mar Cano Milla
5. Arnau Romero Camps
6. Eva Ibáñez Tarradellas
7. Sandra Méndez Martín
8. Javier Puentes Vizcaino
9. Alberto Freixa López
10. Abraham Aguilera Cano
11. Jesús Fernández Pèriz
12. Ana Maria Domene Mancera
13. Maria Puig Ruiz

Suplents
1. Valentí Oliveras Calvo
2. José Maria Carrillo Plana
3. Octavi Singla Casals
4. Vanesa Brun Cansino
5. Maria Angeles Domene Castillo
6. Alejandro Noé López
7. Rafael González Camacho
8. Maria Dolores Rosell Monros
9. Maria Angeles Alpáñez López 

Pont de Vilomara i Rocafort, El (consulta totes les llistes)

GRUP INDEPENDENTS DEL PONT DE VILOMARA I ROCAFORT-EN COMÚ GUANYEM (GIPVR-ECG)

Titulars
1. Jaime Parcerisa Egea 
2. Antonio Vilanova Gubianes
3. Daniel Rubio Colacios
4. Mirela Eugenia Sincraian
5. Ana Maria Junquera Soriano
6. Venancio Cocera Parra
7. Enrique Santos López
8. Angeles Oliva García
9. Maria Carmen Calleja Ramos
10. José Maria Moya Ariza
11. Fernando López Matamoros

Suplents
1. Ángela Cocera Parra
2. Antonia Sánchez Sánchez
3. Francisco Javier Soriano Cabello
4. Eudo Enrique Núñez Burgos
5. Immaculada Barroso Larrubia 

Sant Joan de Vilatorrada (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS AMB SANT JOAN-EN COMÚ GUANYEM (COMPROMÍS-ECG)

Titulars
1. Albert Marañon Ledesma
2. Iban Hortal Botifoll
3. Núria Valencia Peñuelas
4. Antonio David Dorado Castaño (Toni)
5. Silvia Barrios Baena
6. Jordi Pujol Serra
7. Joaquina Borjas Quirós
8. Ignacio Torres Izquierdo (Nacho)
9. Maria José Baena Fernández (Cuqui)
10. Yolanda Rodriguez Mendez
11. Marc Sala Benito
12. Mònica Belmont Membrive
13. Joaquin Romero Rabaneda
14. Sonia Gomez Lopez
15. Jesus Mendez Hidalgo
16. Andrea Caso Bosch
17. Victor Marcos Borjas

Suplents
1. Cecilia Bosch Rius
2. Abbas Alí Torabi Torabian (Rambood) 

Sant Vicenç de Castellet (consulta totes les llistes)

SANT VICENÇ DE CASTELLET EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (SVCeC-ECG)

Titulars
1. Joan Baptista Costa Blázquez
2. Gina Serra Insua
3. Òscar Munuera Ferrandiz
4. Joana López Roldàn
5. Emili Barcons Torras
6. Marta Paricio Montesinos
7. Daniel Olid Baena
8. Claude Daumain Pinguet
9. Alejandro Martin Cruz
10. Núria Puértolas Carasusan
11. José López Ponce
12. Maria Jesús Torres Reina
13. Roger Lladó Vila

Suplents
1. Josep Hernández Martinez
2. Esther Muñoz Sierra
3. Ginés Gómez Fernández 

Santpedor (consulta totes les llistes)

SANTPEDOR EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (SeCP-ECG)

Titulars
1. Jesús Puig Sorinas
2. Xavier León Martos
3. Eva Alcántara Saiz
4. Ismael Merinas Díez
5. Alba Pellicer Sarrate
6. Manuel Prados Aguilera
7. Josefina Flotats Tots
8. José Antonio Méndez Gálvez
9. Maria Rosario Pérez Cano
10. José Villalba Vázquez
11. Patricia Meléndez Villalobos
12. Anna Fornells Canal
13. Santiago Martínez Martínez

Suplents
1. Manuel Herrero Martínez
2. María Carmen Pérez Ramos 

Badalona (consulta totes les llistes)

BADALONA EN COMÚ PODEM - EN COMÚ GUANYEM (BComúP-ECG)

Titulars
1. Aïda Llauradó Álvarez
2. Rosa Trenado Sánchez
3. Daniel Alfonso Molina
4. Fátima Alías Martín
5. Ramón Cortés Fernández
6. Paula Martínez Hernández
7. Daniel Sosa Caballero
8. Teresa Morales Ventura
9. Magdalena Bernal-Quirós Martínez
10. Faustino Marín Peña
11. Encarnación Expósito Espejo
12. Pilar Garrido Peinado
13. Alberto Pedroso Casatejada
14. Luis Moreno Lozano
15. Rajáe Zamani Soussi-Attabi
16. Susana Montón Martí
17. Antonio Martínez Sánchez
18. Maria Outomuro Ruiz
19. Juan José Expósito Castilla
20. Paula Ferrer Meca
21. Antonio Gordillo López
22. Montserrat Clavero Ciurana
23. María Ángeles Pedroso Casatejada
24. Jordi Pérez Sabaté
25. María Gallardo Borrega
26. Alejandro Mañas Ballesté
27. Susana Segovia Sánchez 

Suplents
1. Javier Rodríguez Navarro
2. Laura Aviñó Esteban
3. Javier Moreno Jiménez
4. Debora Santana Albancher 

Barcelona (consulta totes les llistes)

BARCELONA EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (BARCELONA EN COMÚ-ECG)

Titulars
1. Ada Colau Ballano
2. Joan Subirats Humet
3. Janet Sanz Cid
4. Laura Pérez Castaño
5. Jordi Martí Grau
6. Lucía Martín González
7. Eloi Badia Casas
8. Jordi Rabassa Massons
9. Marc Serra Solé
10. Gemma Tarafa Orpinell
11. Pau González Val
12. Jessica González Herrera
13. Ancor Mesa Méndez
14. Natalia Martínez Rodríguez
15. Carolina Recio Cáceres
16. Eulàlia Corbella Cervelló (Eduard)
17. Jordi Matas Vilà
18. Yusef Quadura Izquierdo
19. Eva Campos Paladio 
20. Nuria Marcet Ballber
21. Miquel Àngel Essomba Gelabert
22. Carlota Falgueras Marsal
23. Jordi Ayala Roqueta
24. Judith Calabria Cortecans
25. Jose V. Madolell Bernabeu
26. Carolina López García
27. Jordi Martín López
28. Amaranta Herrero Cabrejas
29. Pablo Estruga Tula
30. Laia Forné Aguirre
31. Frederic Ximeno Roca
32. Alexandra López Lorente
33. Laura Marino Avella
34. Gerard Sentís Garcés
35. Joan Manel Del Llano Ribas
36. Jaume Gaixas Querol
37. Gala Pin Ferrando
38. Cristina Fallarás Sánchez
39. Maria Victoria Peña Carulla (Vicky Peña)
40. Francesc Pi De La Serra Valero (Quico)
41. Maria Asunción Salvo Iborra 

Suplents
1. Antoni Ribas Bravo
2. Sonia-Amable Abellan Carretero
3. Cinta González Sentís 

Sant Adrià de Besòs (consulta totes les llistes)

MOVEM SANT ADRIÀ - EN COMÚ GUANYEM (MSA-ECG)

Titulars
1. Gregorio Camacho Alcalde
2. Mariana Lopez Calvo
3. Gregorio Belmonte Ferrer
4. Monica Tamayo Silva
5. Francisco Javier Lozoya Garcia
6. Trinidad Martinez Esteban
7. Angel Del Moral Leon 
8. Francisca Valentin Gallego
9. Sergio Castro Mata
10. Maria Aurora Ferre Pereira
11. Roman Enriquez Prieto
12. Judit Fernandez Rodriguez
13. Antonio Quintana García
14. Maria Dolores Gonzalez Lopez
15. Jose Manuel Del Hoyo Carvajal
16. Isabel Maria García Jurado
17. Gabriel Tejero Yunquera
18. Carlos Camacho Garcia
19. Yolanda Camacho Alcalde
20. Maria Brigida Garcia Utrera
21. Jose Luis Muñoz Diaz 

Santa Coloma de Gramenet (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM SANTA COLOMA-EN COMÚ GUANYEM (ECP-SCG-ECG)

Titulars
1. Jonatan Fornes Martinez
2. Nuria Larroya Gordo
3. Jesus Sanchez Tellez
4. Raquel Cuesta Santamaria
5. Daniel Espinola Gonzalez
6. Clara Isabel Organvidez Sanchez (Clari)
7. Carlos Rosales Garcia
8. Noemi Quin Magdaleno
9. Xavier Villena Aparicio
10. Gladys Mirtha Rostan
11. Andres Bolancer Dugo
12. Carolina Garcia Gallegos
13. Maria Isabel Perez Edo
14. Maria Isabel Viñas Perez (Maribel)
15. Antonio Molina Juanes
16. Marta Cañadas Carpintero
17. Isaac Fernandez Cuadrado
18. Maria Carmen Herrero Alonso (Maika)
19. Antonio Perea Nuñez
20. Dolores Filgueiras Saavedra (Loli)
21. Juan Pedro Calvo Hernandez (Joan Pere)
22. Maria Perez Crespo (Jenny)
23. Gabriel Fernandez Paz
24. Maria Africa Vilar Martin
25. Francisco Gabriel Busto Ayala (Paco)
26. Emiliana Salinas Navarro
27. Juan Guerrero Luque

Suplents
1. Alexandra Sevilla Oliveras
2. Hector Sotelo Coimbra
3. Josefa Estefania Sanchez Martin (Pepi)
4. Angel Pla Reche
5. Margarita Dordella Cirera
6. Javier Pujols Martinez
7. Antonia Moreno Hita
8. Jose Luis Lozano Caballero
9. Josefa Rodriguez Villena (Fina)
10. Fernando Saro Madridejos (Ferran)

Berga (consulta totes les llistes)

BERGA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (BeC-ECG)

Titulars
1. Joan A. Torres Bedman
2. Joan C. Sosa Ros
3. Miriam Prat Gutierrez
4. Miquel Quesada Chavarria
5. Imma Lladó Pérez
6. Francesc X. Angles Traserra
7. Sònia Hernandez Sola (Independent)
8. Carlos A. Villar Garcia
9. Ariadna Deop Hernandez
10. Gabriel Lopez De Las Huertas Guillen
11. Maria Ines Mosquera Garcia
12. Manuel Almansa Garcia (Independent)
13. Ester Hernandez Valverde
14. Albert Comellas Perea (Independent)
15. Sonia Gutierrez Rodriguez
16. Jordi Camprubi Martin (Independent)
17. Dorotea Cea Romero

Suplents
1. Juan J. Lopez De Las Huertas Guillen (Independent)
2. Maria Dolores Fernandez Benavides (Independent)
3. David Valverde Bedman (Independent)
4. Margarita Maldonado Lopez (Independent)

Blanes (consulta totes les llistes)

BLANES EN COMÚ PODEM - EN COMÚ GUANYEM (BCP-ECG)

Titulars
1. Jordi Urgell Martinez
2. Rosa Maria Aladern Gusi
3. Maria Ana Anguita Ferrer
4. Pedro Miguel Lopera Romero
5. Miguel Angel Lopez Corregidor
6. Maria Kenia Caballero Rincon
7. Angel Jorda Casamor
8. Montserrat Romera Sabio
9. Daniel Cantero Garcia
10. Araceli Campon Velasco
11. Ivan Martin Bravo
12. Maria Rosa Serrano Mingote
13. Juan Mora Crespo
14. Mary Jane Chu Sifuentes
15. Antonio Fernando Sola Rubira
16. Sonia Antequera Barbero
17. Jaime Mas Molina
18. Mònica Armentero Mancheño
19. Lluís De Haro Ibañez
20. Pilar Horcajo Fernández
21. Juan Salmerón Crosas

Suplents
1. Yolanda Lara Mateos
2. Vanessa Anderson Manzano
3. José Francisco Ortiz Sanjuan
4. Marta Maximiano Dolado
5. Francisco Miguel Magan Alamillo
6. Brenda Vera Delgado
7. Francisco Vargas Martínez
8. Francisca Arias Hidalgo
9. José Utset Sánchez

Caldes de Malavella (consulta totes les llistes)

CALDES EN COMU-EN COMU GUANYEM (CeC-ECG)

Titulars
1. Jose Sanchez Melero
2. Maria Vidal Armijo
3. Olga Lopez Rodriguez
4. Beatriz Rodriguez Alcaide
5. Francisco Gamero Argüello
6. Blanca Maria Marquez Briones
7. Victoriano Ramos Alfonso
8. Vanesa Pajares Alonso
9. Jorge Ruiz Villalba
10. Maria Jesus Garces Zalaya
11. Jose Antonio Tenrero Martin
12. Mari Sol Jimenez Jara
13. Vicente Manuel Mirabet Sanchez

Suplents
1. Jose Luis Perez Rubiano
2. Esperanza Larios Granado
3. Victor Jesus Ramos Garces

Hostalric (consulta totes les llistes)

HOSTALRIC EN COMU PODEM-EN COMU GUANYEM (HeCP-ECG)

Titulars
1. Francisco Andres Martinez Marin
2. Marta Domenech Gracia
3. Angel Gracia Pozo
4. Monica Gonzalez Peral
5. Maria Salud Zanon Navarro
6. Carlos Enrique Olea Rodriguez
7. Cristina Irimia
8. Roberto Martinez Soler
9. Angel Manuel Moron Alpuente
10. Tomasa Gracia Bernabe
11. Marcelino Rodriguez Pulido

Suplents
1. Concepcion Pozo Martos
2. Robert Inoita
3. Jose Vilchez Rives

Lloret de Mar (consulta totes les llistes)

LLORET EN COMU-EN COMU GUANYEM (LLeC-ECG)

Titulars
1. Miguel Ernesto Gracia Moreno
2. Blanca Stella Gonzalez Galeron
3. Edgar Felip Diez
4. Margarita Puntada De Aro
5. Frederic Guich Valls
6. Antonia Maria Barrera Gutierrez
7. Luis Fuertes Rivero
8. Maria Montserrat Fabrellas Barrio
9. Daniel Ramon Casal Aguilera
10. Victoria Cuesta Prieto
11. Jose Luis Sanchez Martin
12. Nuria Isabel Puig Gabin
13. Driss Abrouk El Alami
14. Irma Maria Perez Carreira
15. Jose Padilla Lopez
16. Filomena Ramos Cuadrado
17. Eladio Alguacil Sanchez
18. Maria Isabel Canto Diez
19. Francisco Javier Morales Macheno
20. Maria Auxiliadora Ramos Cata
21. Francisco Javier Rodriguez Pacios

Suplents
1. Luisa Anubla Parra
2. Antonio Moreno San Juan
3. Trinidad Colomer Font

Riells i Viabrea (consulta totes les llistes)

RIELLS I VIABREA, EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (RVeCP-ECG)

Titulars
1. Jose Antonio Rodriguez Gragera
2. Laura Martinez Jimenez
3. Angel Martinez Ruiz
4. Mari Carmen Fossati Yngles
5. Bernabe Matabuena Diez
6. Carmen Alpañez Ruiz
7. Jose Martinez Valero
8. Dolores Del Carmen Collado Vilches
9. Alfonso Ruiz Sierra
10. Maria Dolores Fernandez Oviedo
11. Marcos Martinez Jerez

Suplents
1. Montserrat Ligros Brunes
2. Jode Ligtos Pratginestos
3. Maria Ligros Brunes

Sils (consulta totes les llistes)

SILS EN COMU-EN COMU GUANYEM (SEC-ECG)

Titulars
1. Maria Cristina Simo Alcaraz
2. Zaida Linares Velez
3. Francisco Gonzalo Prinetti
4. Javier Balcells Salgado
5. Camino Villamuera Gonzalez
6. Maria Luisa Llado Pons
7. Marçal Royes Simo
8. Sarah Julie De Rossi
9. Olga Lopez Vazquez
10. Juan Antonio Espinar Carmona
11. Juana Espinosa Ruiz
12. Abel Mulas Muñoz
13. Alberto Miralles Güell

Suplents
1. Claudia Hereu Rico
2. Jesus Ribas Soler

Vidreres (consulta totes les llistes)

VIDRERES PER TOTHOM EN COMU-EN COMÚ GUANYEM (VpTeC-ECG)

Titulars
1. Jose Antonio Bermudez Infantes
2. Elena Valverde Lozano
3. Maria Isabel Parada Del Castillo
4. Jorge Romero Villalba
5. Dolores Yolanda Gonzalez Arnau
6. Andres Sanchez Borrego
7. Margarita Madrid Fernandez
8. Juan Quesada Triviño
9. Flavio Watzka
10. Maria Del Pilar Sala Martinez
11. Pedro Dalemus Caros
12. German Madrid Palencia
13. Miguel Valverde Bolivar

Suplents
1. Maria Cristina Pujol Gonzalez
2. Jose Manuel Ferandez Hermida

Tàrrega (consulta totes les llistes)

TÀRREGA EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (TENCP-ECG)

Titulars
01. Josep Ma. Cucurull Fa
02. Mercé Agustí Parareda
03. Jaume Cañellas Gilabert
04. Cristina Estudillo Viera
05. Montserrat Duran Purgimon
06. Lluís Puigtió Martínez
07. Montserrat Minguell Codina
08. Manel Martinez Gomez
09. Teresa Segarra Segarra
10. Manel Medrano Garcia
11. Delfina Ballesté Martí
12. Miguel Gascón Sancho
13. Ramona Solé Castells
14. Jesús Lozano Monreal
15. Josep Maria Petit Farré
16. Gloria Alcaide Salazar
17. Joan Forsubirà Marsol

Seu d'Urgell, La (consulta totes les llistes)

LA SEU EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (LSeC-ECG)

Titulars
01. Enric Riu Picón
02. Montserrat Rollan Espunyes
03. Jordi Pino Lacosta
04. Maria Neus Albanell Tortadès
05. Marc Rogé Sal
06. Laura Garcia Castillejo
07. Josep Carles Martín Vergara
08. Núria Salvadó Gracia
09. Francesc Pallarés Porta
10. Josefa Martínez García
11. Luís Herrero Gil
12. Maria Cristina Serrano Blanch
13. Xavier Canut Esteva
14. María Pilar Marcuello Laguna
15. Jordi (Titi) Sopena Escuder
16. Maria Soledad Gasch Duran
17. Àngel Joval Roquet

Suplents
01. Antonio Viñals Membrive
02. Núria Riart Serradell
03. Francesc Farré Salvia
04. Mercé Brunet Entizne
05. Amadeu Gallart Sort

Olot (consulta totes les llistes)

OLOT EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (OeCP-ECG)

Titulars
1. J. Xavier García Zabal
2. Montserrat Burgalés Rodríguez (Independent)
3. Stephan-Otto Schneider (Independent)
4. Juan B. Correa López
5. Núria Pascal Pujadas (Independent)
6. Raül Valls Lucea
7. Núria Verdaguer Silgado (Independent)
8. Joan M. Altes Capellà
9. Maria Dolors Casals Triola (Independent)
10. Enric F. Rodríguez Acon
11. Aina Planagumá Busquets (Independent)
12. Francesc López Boadas
13. Anna Rodríguez Molins
14. Lluís Jiménez Fernández
15. Manuela Pastor Moya
16. Ferran Quinquilla Martínez
17. Rosa Gámez Fuentes (Independent)
18. Manuel Álvarez García
19. Quionia Villar Lázaro (Independent)
20. Jordi Calabuig Serra
21. Llorenç Planagumá Guàrdia

Suplents
1. Mª Pilar De Gregorio García (Independent)
2. Mª . Àngels Guàrdia Llongarriu (Independent)
3. Esther Verdaguer Silgado (Independent)
4. M. Del Carmen González Ropero (Independent)

Bisbal d'Empordà, La (consulta totes les llistes)

LA BISBAL EN COMÚ PODEM - EN COMÚ GUANYEM (BeCP-ECG)

Titulars
1. Maria Teresa Bravo Rodríguez (Maite)
2. Daniel López Torres
3. Maria Esperança Figa Sastregener (Zeta)
4. Bilal Bensahid Zahuan
5. Joan Feliu Montgé
6. José Manuel Piedra Lanzas
7. Marta López Leal
8. Nora Kesihi El Khassal (Independent)
9. André Guy Alegre Albero (Independent)
10. Rábida Llanas Gómez (Independent)
11. Dolors Farran Martí (Lolita) (Independent)
12. Antonio Rodríguez Fernández
(Toni) (Independent)
13. María Ramírez Orellana (Independent)
14. Daniel Tejero Torres (Independent)
15. María Gracia Paneque Rodríguez (Independent)
16. Herminia Torres Arrabal (Independent)
17. Manuel Lara Guillén

Suplents
1. Adrià Cabello Paneque (Independent)
2. Maria Teresa Batllosera Font (Independent)
3. Andrés Ramírez Lara (Independent)
4. Purificación Cívico Gordillo (Independent)
5. Juan Díaz Gómez (Independent)
6. María Victoria Ramos Del Brío (Independent)
7. María Dolors Griso Pallarés (Àngels) (Independent)
8. Joaquim Urtós De Santa Catalina (Quim) (Independent)

Castell-Platja d'Aro (consulta totes les llistes)

LA VALL D’ARO EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (VAeC - ECG)

Titulars
1. Pedro Torres Lopez
2. Marta Caballero Torres
3. Victor Medina Serra
4. Miriam Duran Cabrera
5. Oscar Llandrich Merino
6. Agata Marina Salas Pardo
7. Angel Barreros Escribano
8. Ramona Huertas Del Sol
9. Oliver Gonzalez Garcia
10. Francisca Martinez Sanchez
11. Francisco Miguel Anguita Cano
12. Genesis Zulay Manjarres Leon
13. Jonatan Vicente Pinto Vieira
14. Olga Casedevall Vergeli
15. Desiderio Duran Fernandez
16. Desiree Duran Cabrera
17. Esteban Llandrich Cruañas

Suplents
1. Lidia Coello Espinosa
2. Miguel Villanueva Benedicto

Palafrugell (consulta totes les llistes)

PALAFRUGELL EN COMÚ PODEM - EN COMÚ GUANYEM (PeCP-ECG)

Titulars
1. Miguel Puig Castelló
2. Bibiana Casado Prat
3. Alfons Rius Ribalta
4. Carmen Freixanet Tamborero
5. Luis Medir Huerta
6. Miguel Angel Requejo Alfageme
7. Miguel Angel Garcia Sanchez
8. Anna Maria Papiol Constanti
9. Josefina Garcia Sanz
10. Silvia Asensio Blazquez
11. Miquel Serrano Prat
12. Mohammed Bellaha Lehmani
13. Nicholas Bedson
14. Aurora Marti Martinez
15. Josefa Hewitson Pérez
16. Joan Puig Sanchez
17. Gregorio Torres Aguilera
18. Carmen Martinez Manzano
19. Herminia Esteva Ollé
20. Juliàn Carrión Agudo
21. Rosa Regàs Pagés

Suplents
1. Antonio Sanchez Rueda
2. Catherine Jones

Regencós (consulta totes les llistes)

MILLOREM REGENCÓS EN COMÚ - EN COMÚ GUANYEM (MR EC ECG)

Titulars
1. Marc Vidal Pou
2. Angelina Agudo Vazquez
3. Carles Bassa Palet
4. Marti Gimenez Puig
5. Maria Pena Lopera
6. Guiu Vidal Yago
7. Susanna Gomez Martin

Suplents
1. Maria Isabl Yago Sanz
2. Miquel Calabus Cortey

Santa Cristina d'Aro (consulta totes les llistes)

GUANYAREM SANTA CRISTINA DES DEL CARRER- EN COMÚ GUANYEM (GUANYAREM-ECG)

Titulars
1. Sònia Pujol Valls
2. Xavier Figueras Esteve
3. Marta Arcas Pérez
4. Mercè Diago Esteva
5. Antonio Antequera Sánchez
6. Rosa Vega Riubio
7. Alejandro Milena Fabregas
8. Teresa Abadias Grifol
9. Juan Bleda Martinez
10. Sergio Vizcaíno Martinez
11. Joan Vicens Tarré
12. Tania Lopez-Alcantara García
13. Margarita Fuentes Benitez

Sant Feliu de Guíxols (consulta totes les llistes)

GUÍXOLS DES DEL CARRER EN COMÚ PODEM (GdC ECP - ECG)

Titulars
1. Jordi Lloveras Avelli
2. Cristina Maria Garcia Ripollès
3. Julià Castelló Janó
4. Laura Agüera Riera
5. Salvador Sánchez Ardid
6. Elisabeth Molina Beltrán
7. Jose Francés Carreras
8. Àngels Granolleras Castelló
9. Chaker Fankouch Zohri
10. Maria Angeles Comas Catarineu
11. Guillermo Cabello Cosano
12. Joana Valls Andreu
13. Jordi López Ramón (Independent)
14. Rosa Mallorqui Gruart
15. Manuel Agüera Muñoz
16. Maria Carmen Fraile Deulofeu
17. Manuel Muñiz Custardoy
18. Amàlia Castelló Janó
19. Jesús Fernández Bort
20. Maria Teresa Sabaté Grau
21. Pere Pujol Passarrius

Suplents
1. Ángel Jimenez Navarro
2. Virginia Carranza Roda
3. Román Castell Escuer

Almacelles (consulta totes les llistes)

ALMACELLES EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (AeC-ECG)

Titulars
01. Laia Martí Cacho
02. Lorena Gracia Ramos
03. Ricardo Hugo Cañavate Grimal
04. Montserrat Cortasa Gras
05. Marc Dalmau Saba
06. Judith Martínez Gallego
07. Jordi Morros Campistó
08. Carolina Manchó Laguna
09. José Luis Laga Casanovas
10. Sara Nuñez Alcaide
11. José Antonio García González
12. Alba Torres Sampietro
13. Eliezer Costa Llauró

Suplents
01. Beatriz Barredo Del Arco
02. Raül Hevia Molina
03. María Sánchez Algar
04. Melchor Gracia Quirce
05. Ángela Simón Giménez
06. Juan Núñez Cabrera
07. Arelis Maria Cabrera Meza
08. Marcelino José Ribó Arnó
09. Ester Devesa Rodrigo
10. Jorge Bosch Clota

Alpicat (consulta totes les llistes)

GIALP EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (GIALP-ECG)

Titulars
01. Raül Molina Cano
02. M. Àngels Cano Contreras
03. Pau Olmo Vidal
04. Anna Corp Solaní
05. David Manzanares Torra
06. Antonio Molina Melé
07. Marina Vallara Alio
08. Fernando Cheliz Sierco
09. Annabel Viles Cucurull
10. Pedro Hernández Bremez
11. Veronica Fuente García
12. Juanjo Sanz Cid
13. Mercè Griñó Ortiz

Floresta, La (consulta totes les llistes)

CONSELL DE LA FLORESTA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (CFeC-ECG)

Titulars
01. Cristina Lázaro Malo
02. Esther Sala Miralles
03. Joaquim Hernández Valeriano

Lleida (consulta totes les llistes)

COMÚ DE LLEIDA – PODEM – EN COMÚ GUANYEM (Comudelleida-ECG)

Titulars
01. Sergio Talamonte Sánchez
02. Elena Ferré Toldrà
03. Sonia Martínez Albiñana
04. Marina Pifarré Rovira
05. Jorge Cipriano Lindez
06. Macià Pelegrí Sarle
07. Elena Carmen Motos Hervas
08. Carla Galeote Escoda
09. Alfredo Sesma Siuraneta
10. Francisco Bea Bessó
11. Victoria Pacheco Moreno
12. David Salcedo Rodríguez
13. Maria Josefa Campos Solà
14. Javier Chiva Guimerà
15. Ramona Gelonch Castañé
16. Ramon Mor Meler
17. Amaia Rodrigo Arcay
18. Sergio Díez Molina
19. Carmen Sambola Alvarado
20. Antonio Cabrera Contreras
21. Maria Carmen Casanovas Ariche
22. Miguel Martínez Baena
23. Laura Bergés Saura
24. Boubacar Biaye Gassama
25. Hagen Rider Abasto Salazar
26. Victoria Antó Fernández
27. Juan Manuel Bueno Matos

Suplents
01. Buenaventura Margó Vives
02. Maria Paz Caballero Bernat
03. Josep Maria Perera Sambola
04. Carolina Maldonado Valencia
05. Joan Gines García Giménez
06. Melba Sofia Concha Pantoja
07. Ricardo García Martínez
08. Sonia Carolina Sanz Cid
09. Leonardo Eloy Botellero Lucio
10. Josep Maria Carles Aguilá
 

Mollerussa (consulta totes les llistes)

MOLLERUSSA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (MENC-ECG)

Titulars
01. Josep Antoni Hereu Martínez
02. Pedro Maqueda Rodríguez
03. Maria Asunción Guerrero Mellado
04. Milena Inés Gómez Gómez
05. Carlos Tirado Gracia
06. Cristina Maqueda Rodríguez
07. Jose Maria Moyà Sumalla
08. Maria Jesús Cacho Serrano
09. Patricia Corbera Lafuerza
10. Albert Soler Sala
11. Francisca Ramos Susaño
12. Emilio Martínez Moreno
13. Ana Maria Colin González
14. Jesús Codera Duaso
15. Montserrat Hernández Brezmes
16. Antonio Martínez Espinar
17. Carmen Font Falguera

Suplents
01. Pedro Antonio Guevara Castellón

Rosselló (consulta totes les llistes)

ROSSELLÓ EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (RENC-ECG)

Titulars
01. David Ricart Jordana
02. Maria Pilar Morlans Ballester
03. Soraya Lara Casanovas
04. Araceli Galán Seuma
05. Alain Camarasa Folguera
06. Montserrat Gorgues Fernández
07. Vicent Caballer Fossas
08. Esther Roman Aldomà
09. Francisco Salmerón Garrido
10. Olga Rodríguez Gorgues
11. Sara Mercé Vilà Galan

Suplents
01. Maria Teresa Aldomà Villalba
02. Jose Manuel Pineda Marín

Girona (consulta totes les llistes)

GIRONA EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (GeCP-ECG)

Titulars
1. Eugènia Pascual Puig
2. Leonardo Fabián Ravinale
3. Teresa Palmer Barranco
4. Jordi Córdoba García
5. María Monje Romaní
6. Rubén Paz Martín
7. Josepa Esncandell Daranas
8. Jesús Jorge Maya Gato
9. Victòria De Los Angeles Salvadó Martín
10. Isidoro Luís Valle Trapero
11. Lourdes Soro Lorenzo
12. Gabriel Jover Avella
13. Laura López Domínguez
14. José María Martínez Jurado
15. Pedro Pujolras Baró
16. Antoni Josep Forcadell Berenguer
17. Núria Romero Pelecha
18. Narcís Bou Vinyoles
19. Joan Grau Canovas
20. Ariadna Gabarda Mallorquí
21. Maria Custodia Montalbán Ruiz
22. Manuela Ramos López
23. Luís Herrera Díaz
24. Juan Francisco Pascual Bartolomé
25. Joan Miró Ametller
26. Pilar Puig Poch
27. Joan Boada Masoliver

Suplents
1. Eduardo Suárez Casas
2. Jordi Creixans Sargatal
3. María Mabel Sainz Zanou
4. José María Montalbán Ruiz
5. María Mercè Fortià Brugué 

Escala, L' (consulta totes les llistes)

EN COMÚ L’ESCALA- EN COMÚ GUANYEM (ECL’EECG)

Titulars
1. Albert Pons Ramos
2. Rosa Isabel Mendez Sanchez
3. Eduard Pons Ramos
4. Laila Touati Pagès
5. Jelloul R’Haim Benefettoum
6. Yolanda Fernandez Aibar
7. Jonatan Moral Vares
8. Yordanka Dimitrova Anastasova
9. Hamza El-Gorh R’Haim
10. Juana Gan Navas
11. Oumayma Ech-Aab R’Haim
12. Maria Sastre Mendez
13. Gontran Patrick Marie Dutoya (Independent)
14. Florentina Gonzalez Jimenez
15. Sebastià Vilallón Barragán
16. Teresa Muñoz Cuadros
17. Tomas Pages Bosch

Suplents
1. Jose Luis Gomez Arias
2. Felix Sastre Gandia
3. Núria Arrufat Perello

Torrefarrera (consulta totes les llistes)

TORREFARRERA EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (TENCP-ECG)

Titulars
01. Maria Carme Hernández Brezmes
02. Cristina Vidal Marsol
03. Jose Pablo Tomas Fernández
04. Maria Isabael Tomas Benavente
05. Ruben Alexandre Brezmes Hernández
06. Rebeca Bernat Saez
07. Ailham Mokhtar Al-Lal
08. Josefa Del Valle Cid Gracia
09. Christian Puerta Sanz
10. Manuel Alejandro Vidal Lirio
11. Amparo Pastor García


Suplents
01. Miguel Angel Blanco Hernández

Salt (consulta totes les llistes)

CANVIEM SALT EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (CSeC-ECG)

Titulars
1. Wilder Alfonso Palacio Pineda
2. Arantza Del Valle Gómez
3. Francisco José Ortega Cortijos
4. María Teresa Cairó Crusellas
5. Hamidou Camara Dansira
6. Susana Martínez Varona
7. Mohamed Chriyaa Alami
8. Ester Bernatallada Ayala
9. Xavier Vives Olivella
10. Alba Lucía Sanchez Lopez
11. Youssef Houbban Houbban
12. María Cristina Argente Pibernat
13. Miguel Angel Santos Dorante
14. Belina Gonzalez Mariño
15. Fernando López González
16. Lorena Osuna Maqueda
17. Roger Fitó Tarrago
18. María Luisa Ortega Cortijos
19. Ildefonso Jorge Palacio Espinosa
20. Ester Ferrer Teixidor
21. Francesc Martinez Lopez

Balaguer (consulta totes les llistes)

BALAGUER ARA SÍ-EN COMÚ GUANYEM (BALAGUER, ARA SÍ-ECG)

Titulars
01. Joan Pla Cubedo (Masero)
02. Enrique Izquierdo Bautista
03. Luís Ruiz Rodríguez
04. Aurea Camacho Abella
05. Maria Inés Miró Cortada
06. Eugenio Víctor Sabina Mesa
07. David Peña Costa
08. Laia Terré Palacios
09. Aurembiaix Alonso Solans
10. Maria Josefa Sanchez Agea
11. Luisa Fernanda Restrepo Palacio
12. Adrian Lasheras Moreno
13. José Sánchez Jiménez
14. Remigia Marquina Moreno
15. Erika Aguilar Valero
16. Felip Castell Papell
17. Sonia Verniol Jiménez

Suplents
01. Jose Navarro Moran
02. Juan Herrera Gilabert
03. Consolación Hinojosa Luque
04. Saray Aguilar Varela

Pont de Suert, El (consulta totes les llistes)

EL PONT DE SUERT EN COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM (ECG)

Titulars
01. Angel Agustín Porté Lafon
02. Francisco García Serrano
03. Ángeles Paneque Pèrez (Independent)
04. Ramon Antonio Roig Llanes (Independent)
05. Núria Salguero Fonseca
06. Raquel Paredes Rodríguez
07. Alberto Andrés Mantecón (Independent)
08. Pau Planelles Oliva
09. Henar Pérez Llorca (Independent)
10. Francisco Javier Moreno Rodríguez
11. Rosa María Oliva Farràs 

Suplents
S1 Rosario Serrano Alda
S2 Laura Beatriz Ordiz Torres

Ametlla de Mar, L' (consulta totes les llistes)

ENTESA PER LA CALA - MOVEM TERRES DE L'EBRE - EN COMÚ GUANYEM (EPC-MTE-ECG)

Titulars
1. Antonio Espuny i Gaseni
2. Maria Marsal i Subirats
3. Joan Manel Borràs i Comes
4. Marta González i Rodríguez
5. Betlem Llambrich i Brull
6. Maria Del Mar Brull i Llambrich
7. Mar Burgos i Espuny
8. Nuria Martí i Núñez
9. Agustín Fernando Serrano i Segovia
10. Jesús Cano i Cano
11. Josep Maria Marsal i Llambrich
12. Gemma Martí i Núñez
13. Ramon Margalef i Benaiges

Suplents
1. Anna Espuny i Llambrich
2. Marina Subirats i Espuny
3. Àngel Sánchez i Corbalán

Corbera d'Ebre (consulta totes les llistes)

ENTESA PER CORBERA D'EBRE - MOVEM TERRES DE L'EBRE - EN COMÚ GUANYEM (EPCE-MTE-ECG)

Titulars
1. Antonio Álvarez i Gironés
2. Ramon De La Rica i Suñé
3. Maria Assumpció Anguera i Julià
4. Laura Cruz i Martínez
5. Pere Llop i Clua
6. Andreu Josep Ferré i Altadill
7. Pere Josep Frixach i Lliberia
8. David Ferré i Antonio
9. Gerard Solé i Doménech

Suplents
1. Consuelo Álvarez i Álvarez
2. José María González i Ferrús
3. Jaime Vela i Álvarez
4. Pau Jornet i Amorós
5. Jaume Ferré i Llop
6. Miguel Álvarez i Álvarez 

Pinell de Brai, El (consulta totes les llistes)

ENTESA PEL PINELL DE BRAI - MOVEM TERRES DE L'EBRE - EN COMÚ GUANYEM (EPB-MTE-ECG)

Titulars
1. Eva Amposta Serres
2. Marta Fornells Vallespí
3. Ricard Vallespí Montagut
4. Lluís Melich Garcia
5. Marcos Martínez Aroca
6. Maria Pilar Martínez Montagut
7. Àngel Altadill Espinós

Suplents
1. Teresa Melich Borràs
2. Maria Carmen Martínez Montagut
3. Magdalena Ferré Serra
4. Josep Serres Miranda
5. Laura Blanc Colell
6. Josep Ramon Alabart March
7. Anna Carreras Amposta
8. Jorge March Amposta
9. Elisabeth Serres Rodríguez
10. Joan Ferré Serra 

Roquetes (consulta totes les llistes)

MOVEM ROQUETES - MOVEM TERRES DE L'EBRE - EN COMÚ GUANYEM (MR-MTE-ECG)

Titulars
1. Antonio Hurtado i Pruñonosa
2. David Poy i Martínez
3. Cristina Cervera i Borrajo
4. Joaquín Antonio Valldepérez i Baiges
5. Rosa María Sebastià i Besalduch
6. César Cervera i Mulet
7. Montserrat Grau i Royo
8. Abedellatif Riyani Ben El Arbi
9. Estefania Pedra i Soto
10. Efrén Del Valle i Puerto
11. Sonia Morales i Ferré
12. José Alonso i Ginovart
13. Rosa María Farnós i Ferré

Suplents
1. José Cervera i Nolla
2. Marian Cid i Aparicio

Sant Carles de la Ràpita (consulta totes les llistes)

MOVEM LA RÀPITA - MOVEM TERRES DE L'EBRE - EN COMÚ GUANYEM (MR-MTE-ECG)

Titulars
1. Maria Jesús Garcia i Noguerón
2. Juan Garcia i Díaz
3. Juan Carlos Luís i Beltrán
4. Guadalupe Mantas i Vivar
5. Xavier Sánchez i Sancho
6. Gemma Luís i Gil
7. Josep Manuel Obiol i Cabrera
8. María Del Carmen Montes i José
9. Honorino Montes i Forcadell
10. Cristina Gavaldà i Cardús
11. Juan Miguel Garriga i Sancho
12. José Gil i Garcia
13. María Cinta Sánchez i Matamoros
14. Àngela Cabanes i Talarn
15. Clara Sanchís i Montes
16. Romà Mollet i Val
17. Ana Noguerón i Matamoros

Santa Bàrbara (consulta totes les llistes)

MOVIMENT ALTERNATIU PLANER - MOVEM TERRES DE L'EBRE - EN COMÚ GUANYEM (MAP-MTE-ECG)

Titulars
1. Maria Isabel Garcia i León
2. Adrián García i Mármol
3. Joan Ibáñez i Fort
4. Saray Miró i Barberà
5. Noèlia Ontañón i Ventura
6. Francesc Joaquim Bel i Vidiella
7. Àngels Aixendri i Montesó
8. Èric Espuny i Guillén
9. Judit Milagros Arasa i Bernardo
10. Maria Teresa Arasa i Cid
11. Ana Marco i Pons

Sénia, La (consulta totes les llistes)

FUTUR PER LA SÉNIA - MOVEM TERRES DE L'EBRE - EN COMÚ GUANYEM (FS-MTE-ECG)

Titulars
1. José Ramón Bellaubí i Caballer
2. Alma Beatriz Gimeno i Blas
3. Fernando Bel i Vidal
4. Araceli Michavila i Arnau
5. Pau Garcia i Bel
6. Laia Sanz i Masclans
7. Joan Moisés i Reverté
8. David Capitán i Cano
9. Maria Teresa Vidal i Ferré
10. María Luisa Cabez i Sánchez
11. Juan José Verge i López
12. Albert Julián i Zaragoza
13. Maria Pilar Ballester i Ferreres

Suplents
1. María Consuelo Neri i Tapia
2. Montserrat Pla i Segura
3. Emilio Querol i Salvador
4. Josepa Bel i Vidal
5. José Ernesto Hernández i Sanz
6. Elena Tobías i Bellés
7. Francisco José Juanes i Encinas
8. Víctor Manuel Gimeno i Sanz 

Tortosa (consulta totes les llistes)

MOVEM TORTOSA - MOVEM TERRES DE L'EBRE - EN COMÚ GUANYEM (MT-MTE-ECG)

Titulars
1. Jordi Jordan i Farnós
2. Sonia Rupérez i Monreal
3. Francesc Vallespí i Cerveto
4. Jaume Bel i Homedes
5. Margarita Abelló i Giner
6. Montserrrat Garcia i Calvet
7. Pere Genaró i Jornet
8. Mari Pau Cid i Favà
9. Òscar Carles i Chavarria
10. Maria Teresa Guallar i Navarro
11. Ramon Pujol i Forés
12. Andrea Arasa i Accensi
13. Manel Caballé i Homedes
14. Carme Valls i Subirats
15. Juan Diego Orellana i Cuberos
16. Elena Mars i Pallarés
17. José Luis Borràs i Arasa
18. Laia Rovira i Povill
19. Íñigo Lechuga i Duran
20. Agustí Sebastià i Luque
21. Cinta Galiana i Llasat

Suplents
1. Adoración Casado i Alegria
2. Nazario Garcia i Lozano
3. Lorena Buch i Ferrando
4. Juan Vallés i Prades
5. Rosa Moreno i Llopis
6. Maria Soledad Roca i Cid 

Catllar, El (consulta totes les llistes)

EL CATLLAR EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (EL CATLLAR-ECG)

Titulars
1. Marcelo Javier Tarantino Mingo
2. Estefanía Serrano Garrido
3. Esther Amador Merino
4. Juan Gómez Carrasco
5. María Isabel Sanchez Martos
6. Mariano Aguilar Navarro
7. Rosario Alamo Abril
8. José Luis Vidales Ares
9. Sandra Lorena López Russo
10. Susana Rodriguez Rodriguez
11. Virgilio Andrés Gonzalez Varona

Suplents
1. Guillermina Ruiz Varela
2. Santiago Montiagudo Robledo
3. Mara Sanchez Alvarez
4. Gladys Ivonne Bravo Scott

Botarell (consulta totes les llistes)

BOTARELL EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (BEC-ECG)

Titulars
1. Juan Manuel Baza Quesada
2. Geraldine Molina Araujo
3. Jose Hernandez Garcia
4. Silvia Cristina Aguirre Ubal
5. Joan Baza Tomas
6. Meritxell Ortoneda Tomas
7. Miguel Bausili Gomez
8. Catalina Baza Quesada
9. Benet Gavara Daras

Suplents
1. Gerardo Vallejo De Armas

Pallaresos, Els (consulta totes les llistes)

CATALUNYA EN COMÚ PODEM ELS PALLARESOS-EN COMÚ GUANYEM (CECP-Els Pallaresos-ECG)

Titulars
1. Carles Vidaller Espinosa
2. Francisca Perez Coca
3. Juan Jose Gomez Castillo
4. Estefanía Rey Cano
5. Juan Carlos Perez Cubero
6. Raquel Alex Carbonell
7. Gabriel Juan Higueras Rodriguez
8. Magina Basallote Cuevas
9. Jose Antonio Moreno Gallego
10. Concepcion Aurea Cuevas Mora
11. Inmaculada Sánchez Fernandez

Suplents
1. Adam Rodríguez Perez
2. Maria De La Nieves Montejo Badía
3. Francisco Javier Lopez Armentia Bueno 

Cambrils (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA DE CAMBRILS-EN COMÚ GUANYEM (ADC-ECG)

Titulars
1. Iván Sanz Benito
2. Rosa Martínez García
3. Jordi Barberà Argilaga
4. María Del Pilar Gonzalvo Palacín
5. Xavier Capilla Mendia
6. Manolita Cejas Morillo
7. Maurici Andreu Dalmau De La Torre
8. María Del Carmen Cortés Fernández
9. Joan Pol Blasco Costa
10. Maria Rosa Aparicio Beltran
11. Iban Beltran Pallarés
12. María Esther Rodríguez Marín
13. Salvador Matas Borrut
14. María Teresa García Mendiola
15. Diego Garrido Tirado
16. María Mercedes Parra Anento
17. Marc Gavaldà Sabaté
18. Miriam García Caballero
19. Joan Ferraté Sala
20. Olga Arévalo San Antonio
21. Pere Estadella Hellín

Suplents
1. Ana Blasco Costa
2. Antonio Ángel Sánchez Reyes
3. Antonia María Martínez Sánchez
4. Joan Ramon Villaro Manaut
5. María Araceli Muñoz Leal
6. Raúl Menéndez Fernández
7. Thais Jiménez Muñoz

Tarragona (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM TARRAGONA-EN COMÚ GUANYEM (ECPTGN-ECG)

Titulars
1. Carla Aguilar Cunill
2. Hermán Pinedo Sánchez
3. Àngels Pérez Penalba
4. Albert Borràs Rius
5. Patricia Olivé Conde
6. Antonio Peco Plaza
7. Maria Teresa Fortuny Solà
8. Antonio Carmona Martínez
9. Elisa Alegre Agis
10. Antonio Garcia Aguilar
11. Maite Romeu Alvarez
12. Kevin Xavier Sambache Silva
13. Pilar Sebastian Moreno
14. Francisco Alarcón Cintas
15. Ruth Pardo Gendre
16. Josep Sementé Moya
17. Maria Lluisa Piñol Martínez
18. Carlos Cuevas Cuevas
19. Maria Begoña Periáñez Navarro
20. Daniel Casas Suárez
21. Eva Francés Crespo
22. Carlos Ivo Jerez Rodríguez
23. Mercedes Baidez Rueda
24. Sergi Llobell Pérez
25. Maria Angeles De La Fuente Benito
26. Javier Pinilla Cobacho
27. Maria Teresa Almandoz Echevarria 

Suplents
1. Blas Jesús Sánchez González
2. Eva Martí Motera

Vila-seca (consulta totes les llistes)

VILA-SECA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (VSeC-ECG)

Titulars
1. Mario Téllez Molina
2. Núria Miret Puyal
3. Carlos Cercós Pérez
4. Marta Roldán Crespo
5. Federico Modia Pérez
6. Ainhoa Amigo García
7. Francesc Benaiges Oriol
8. Rosalía Méndez Bayo
9. Santiago Fernández Orejudo
10. Luz María González Corral
11. Fran Pizarro Fernández
12. Pilar Múrcia Milà
13. Alejandro Torres Garrocho
14. Sandra Palau Llop
15. Núria Batet Ballesteros
16. Amelia Serrano Martín
17. Fco. Javier Bujalance López
18. Verónica Cornejo García
19. Óscar Curulla Ferré
20. Hakima Abdoun
21. Elísabet Sánchez Gutiérrez

Suplents
1. Sílvia Uroz Fabregat
2. Raúl Altamirano Rodríguez
3. Pamela Gallego Giménez
4. Alfredo Escribano Doral
5. Mª Carmen Manjarrés Valero
6. Víctor Ordóñez Vila
7. María Moral Cornejo
8. Aurora Béjar Orejudo
9. Manuel Sánchez Saavedra

Reus (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM REUS- EN COMÚ GUANYEM (ECP-ECG)

Titulars
1. Pilar Flamenco Calvo
2. Ricardo Redondo Molto
3. Nazaret Troya Cala
4. Gerardo Sisó Boix
5. Encarnación Quirós Franco
6. Ana Dionisia Aquino Paiva
7. Francisco Manuel Ortega Cervantes
8. Estefania Troya Cala
9. Jordi Carrillo Caro
10. Francisca Pelaez Ramirez
11. Duna García Plaza
12. Asier Zapateria Gomez
13. Yolanda Pellejero Ramírez
14. Jose Pedro Añón Sarciada
15. Antonio Medrano Pastrana
16. Juan Luis Ponzoa Pina
17. María Pastora Roldán Crespo
18. Mónica Valladares Chapela
19. Hicham El Yaakoubi Bahloul
20. Piedad Gutierrez Campos
21. Joseba Mirena Sastre Veiga
22. Ana María Molina Sánchez
23. Angel Cogollor De Quer
24. Cristian Poliopol
25. Dania García Sánchez
26. Andreu Agredano Bonet
27. Maria Teresa Valverdú March

Suplents
1. Ana Natalia Giosa Velázquez
2. Manuel Pozo Valdelomar
3. Rebeca Gas Duarte
4. Oscar Antonio Zañartu Cruzado

Vilella Baixa, La (consulta totes les llistes)

VILELLA BAIXA VERDS PER LA DEPURADORA -EN COMÚ GUANYEM (VBV-ECG)

Titulars
1. Àlex Torcal Lopez

Aiguamúrcia (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PEL MUNICIPI D ́AIGUAMURCIA-EN COMÚ GUANYEM (IMA-ECG)

Titulars
1. Óscar Sendra Angles
2. Isabel Santiago Andreu
3. Ángel Bernal Franco
4. Jose Javier Martí Ventur
5. Silvia Rovira Morgades
6. Josep Martí Acebedo
7. Anna Galofre Murtro
8. Maribel Serra Pallares
9. David Bargallo Sole
10. Joaquim Jorda Domenech

Altafulla (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA ALTAFULLA–EN COMÚ GUANYEM

Titulars
1. Felix Alonso Cantorné
2. Montse Castellarnau Vicente
3. Marisa Méndez De Vigo Campos
4. Jaume Sánchez Hernández
5. Francesc Farre Camps
6. Guillermo Alonso Cantorné
7. Marisa Martínez Igualador
8. Lucía Sánchez Tejerina García Bragado
9. Ángel Pérez Gómez
10. Dolors Comas D ́argemir Cendra
11. Joan Prat Carós
12. Pilar Aguirre Ordoñez
13. Michael Preuss “Micha”

Suplents
1. Marta Camps Galí
2. Víctor Centelles Miranda
3. Isabel Navarro García De La Vega
4. Jordi Vidal Navarro
5. Zulianalainez Otero“Zu”
6. Xavier Bermejo Puig
7. Mercé Naval Biosca
8. Ferrán Izquierdo Brichs
9. Ana Alonso Cantorné
10. Concha García Bragado Acin 

Banyeres del Penedès (consulta totes les llistes)

BANYERES EN COMÚ VERDS–EN COMÚ GUANYEM (BEV-ECG)

Titulars
1. Marc Majem Bofill
2. Ángela Hitos Murillo
3. Lluis Inglada Jane
4. Anamaria Ventosinos Armengol
5. Juan Manuel Expósito Ruiz
6. Cristina Capelles Herms
7. August Daroca Cheesman
8. Jessica Gavilan Centelles
9. Carlos Ferras Morgades
10.marina Sanahuja Ramírez
11.judit Fortuny Inglada

Calafell (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM CALAFELL–EN COMÚ GUANYEM (ECPC-ECG)

Titulars
1. Isabel Bou Bayona
2. Gemma Del Río Sánchez
3. Francisco Javier Herrero López
4. Jesús Peña Fernández
5. Josefa Martínez Muñoz
6. Francisco Vázquez Formenti
7. María Asunción Moreno Domingo
8. Ángel Romero Alonso
9. Basilia Tamargo Fernández
10. Francisco Torres Rodríguez
11. Laura González Vázquez
12. Roberto Carrera Santa María
13. Francisca Martínez Martínez
14. Sergio Taibo Rull
15. Rebeca Finger i Bou
16. Francisco Javier Rebollo Ferrandiz
17. Pilar Gómez Movellan
18. Miguel Rull Edo
19. María Magdalena Surra Velasco
20. Rosa Cobos Correas
21. Jorge Álvarez García

Suplents
1. Francisco Javier Alonso Sánchez
2. Nuria Martín Danti
3. Juan Burgos Ruiz
4. Melania García Pérez

Creixell (consulta totes les llistes)

CREIXELL EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (CeC-ECG)

Titulars
1. Roser Escrich Vidal
2. Juan Miguel Teruel Girol
3. Javier Lahera Loredo
4. Alba Teruel Castillo
5. Aitor De Juan Escrich
6. Anna María Castillo Xalapeira
7. Ricardo Emilio Juan Lacasa
8. María Carmen Moreno Merino
9. Juan Delgado Cabello
10.inmaculada Jurado Rot
11.eladio Turpin Rosado

Suplents
1. Carmelo Jiménez Nieves
2. Victoria García Gil
3. Cristina María González Vera
4. Rosa Alejandro Arbera
5. María Antonia Delgado Cebrian

Cunit (consulta totes les llistes)

EN COMÚ PODEM CUNIT (ECPCunit- ECG)

Titulars
1. Carolina Burgos Martín
2. Juan Carlos Giménez Blanco
3. Josefa María Burgos Martín
4. Rafael Cordoba Camacho
5. Martalópezluque
6. Pedro Castillo Muñoz
7. Josefa Zapata Ayllon
8. Carles Adan Ferrer
9. Juliana Palomares Pacha
10.césar Ortiz Moreno
11.teresa Amparo Corella Sierra
12.alejandro Rodríguez Burgos
13.berta Castillo Pernas
14.pedro Altamirano Paquico
15.maría Josefa Sánchez Moliner
16.antonio Martínez Pascual
17.paula Bravo Barranquero

Suplents
1. Raúl Córdoba Camacho
2. Ana María Camacho Lara
3. Rafael Córdoba Escudero

Riera de Gaià, La (consulta totes les llistes)

ACORD PER LA RIERA-EN COMÚ GUANYEM (ACORD PER LA RIERA-ECG)

Titulars
1. Jordi Sagués Olcina
2. Aina Rafí Virgili
3. Joan Carles Blanch Torrebadell
4. Georgina Florejachs Casas
5. Héctor Hernández Socias
6. Maria Dolors Espinós Navarro
7. Jordi Rius Mercadé
8. Anna Cunillera Mercadé
9. Joanfra Varga Aguila

Suplents
1. Montserrat Bertrán Batet
2. Ángel Sauret Sumalla
Titulars
1. Encarnación Ramírez Peña
2. Antonio Raya Morante
3. Juan Yimmy Zarate Rojas
4. Luis Pedro Miralles García
5. Modesta Reina Navarro
6. Pedro Suarez Rodríguez
7. Concepción García Salerno
8. María Mercedes Rojas Sonet
9. Yolanda Díez Tiburcio
10.dolores Jiménez Parrizas
11.rafaela Palmero Sánchez
12.antonio Lorenzo Carretero Gómez
13.yolanda García De Juan

Suplents
1. Jose Marcelino González Alcalá

Santa Oliva (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PER SANTA OLIVA–EN COMÚ PODEM–EN COMÚ GUANYEM (COMPROMÍS-ECP-ECG)

Titulars
1. Virginia Moreno Navarro
2. Jordi Risa Jané
3. Consolación Rocío Borne Carreño
4. Manuel Jiménez Quiros
5. Rosa María Molina López
6. Francisco Javier Almaraz Durán
7. Vanesa Pozas Borrego
8. Franciscoortegalinares
9. Marta Balcells Ruz
10.francisco Javier Gracia Cortes
11.rosa María Mansilla Martínez

Torredembarra (consulta totes les llistes)

TORREDEMBARRA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (TDB en Comú-ECG)

Titulars
1. Carles Fuxet García
2. Dora Gladys Giglio
3. Santiago Fuentes Aguilar
4. Imma Palau Pujadas
5. Pere García Navau
6. María Serelde Martín
7. Manuel Pérez Molina
8. Laura Aguilera Quero
9. Carlos Guarro Martín
10. Esther Saint Eloi Jean
11. Armando Colon Ruiz
12. Mercy Alexandra González Melgar
13. Ángel Amengual Moreno
14. Cristina Vidu
15. Alfonso Dominguez Castillo
16. María Teresa Martí Arquerós
17. Joaquín Soler Cura

Suplents
1. María Josefa Álvarez San José
2. Manuel Serel De Martín