Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de ERC-AM (802)

Alella (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA + SUMEM PER ALELLA - ACORD MUNICIPAL (ERC+SxA - AM)

Titulars
1. Marc Almendro i Campillo
2. Maria Teresa Vilaró i Comas
3. Israel Payà i Todolí
4. Elisabet Vilaró i Gea
5. Mercè Vizern i López
6. Xènia Matas i Castany
7. Laura Ribalaiga i Prats
8. Joan Pugibet i Montane
9. Roser Ollé i Llobet
10. Pedro Gutiérrez i Gonzàlez
11. Carles Pérez i Sánchez
12. Sheleen Geddis
13. Andreu Francisco i Roger

Suplents
1. Anna Alfaro i Lucas
2. Frederic Salas i Mañas
3. Maria Isabel Nonell i Torras
4. Marius Vila i Serrahima
5. Susanna Solà i López
6. Jaume Bertran i Comulada
7. Magdalena Lienas i Jalencas
8. Montserrat Anguera i Puig
9. Francesc Reverter i Recio
10. Sara Bassas i Mayolas

Argentona (consulta totes les llistes)

UNITAT-ARGENTONA PER LA REPÚBLICA - ACORD MUNICIPAL (UNITAT - AxR - AM)

Titulars
1. Eudald Calvo i Català
2. Georgina Sabadell i Simó
3. Pere Espelt i Lleonart
4. Joan Maria Pascual i Martí
5. María Montserrat Cervantes i Codina
6. Joaquim Perejoan i Hernández
7. Àngel Puig i Boltà
8. Pere Móra i Juvinyà
9. Anna Abelló i Puyuelo
10. Agnès Cabot i Navarro
11. Anna Sanchez i Palma
12. Laura Gállego i Marfà
13. Eusebi Traby i Ysalgué
14. Judith Andrés i Villegas
15. Joan Boba i Duran
16. Isabel Cuñat i Botey
17. Carles Ligos i Masafrets

Suplents
1. Margarida Bagot i Peix
2. Enric Traby i Isalgue
3. Cristina Navarro i Agell
4. Arnau Aymerich i Casas
5. Elvira Pagès i Assó
6. Agustí López i Rodríguez
7. Sandra Cortijo i Jiménez
8. Martí Jiménez i García
9. Margarida Colomer i Rovira
10. Joan Hernández i Solà

Cabrera de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Enric Mir i Nuet
2. Montserrat Reig i Pascual
3. Carles Munné i Pagan
4. Claudia Briñardeli i Scheibli
5. Albert Ventura Viñals
6. Mercedes Rojas i Murcia
7. Martí Figueras i Paret
8. Laia Vinyals i Clemente
9. Albert Botta i Matas
10. Noemí Simó i Reig
11. Ester Ruiz i Franco

Suplents
1. José Luis Lirola i Garcia
2. Isabel Navarra i Avilés
3. Pere Rodríguez i Teixidó
4. Montserrat San Millan i Filba
5. Joan Romero i Villalba
6. Judith Sitja i Bayona
7. David Salicru i Hernandez
8. Joaquima Guitart i González
9. Esteban Andres Garcia
10. Conxita Teixidó Guiu

Cabrils (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Maite Viñals Clemente
2. Pere Sáez Mora
3. Sílvia Vallbona Blanch
4. Jordi Campos Guitart (Independent)
5. Mónica Casco Estevez
6. Pere Cos Carreras (Independent)
7. Ilianne Guillot Vidal (Jovent Republicà)
8. Joan Casals i Potrony
9. Juana Raffo Perez (Independent)
10. Òscar Martín i Morales
11. Latifa Benali El Haddad (Independent)
12. Pere Nubiola Calonge
13. Concepció (Conxa) Badell Serra (Independent)

Suplents
1. Jordi Serra Marco (Independent)
2. Joana Binefa i Aparicio (Independent)
3. Sebastià Garcia i Garcia (Independent)
4. Mercè Martin Conillas (Independent)
5. Pau Xivillé Furment (Independent)
6. Mònica Canut Martínez (Independent)
7. Joan Abellà Saez (Independent)
8. Marta Batalla i Calavia (Independent)
9. Rafel Batesttini Farras (Independent)
10. Lluïsa Fornas i Prat

Caldes d'Estrac (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Rosa Pou i Baró
2. Òscar Baró i Clariana
3. David Salva i Comas
4. Laura Aloy i Lopez
5. Alfred (Freddy) Freixas i Ricart
6. Gonzalo Bonnin i Fernàndez
7. Montserrat Viladegut i Abella
8. Marta Borràs i Garcia
9. Eusebi Passarell i Bercial (Independent)
10. Josep Maria Just i Torroella
11. Pilar Oliva i Barceló

Suplents
1. Esther Fabrellas i Vinardell (Independent)
2. Júlia Treig i Cabot (Independent)
3. Mario Gimeno i Barreiro (Independent)
4. Jaume Timoneda i Bernat

Dosrius (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Marc Bosch De Doria
2. Neus Tarensi i González
3. Eduard Vila i Pelegrí
4. Anna Abril i Expósito
5. Eduard Garcia i Iñiguez
6. Montserrat Jubany i Pinós
7. Pol Caballero i Estebanell (Jovent Republicà)
8. Gemma Vives i Ros (Independent)
9. Sam Kadado Al Abassiri
10. Marta Cot i Fadó
11. Oscar Garcia i Medina (Independent)
12. Andrea Serrano i Galvin (Jovent Republicà)
13. Àngel Gallart i Portas

Suplents
1. Neus Cussó i Sellés
2. Joan Carles Serrano i Luque
3. Laia Rivelles i Pereta (Independent)
4. Jordi R. Sales i Coderch
5. Marta Bagan i Rodríguez
6. Ferran Soler i Jubany (Independent)
7. Ester Rubio Carrascos (Independent)
8. Òscar Morros i Travesa (Independent)
9. Helena Ullastres i Palou
10. Ramon Rigau i Serdañons

Masnou, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD PEL MASNOU-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM - AM)

Titulars
1. Jaume Oliveras i Maristany
2. Silvia Folch i Sánchez
3. Ricard Plana i Artús (Independent)
4. Cristina Ramos Santamaria (Independent)
5. Sergio González Fernández (Independent)
6. Neus Tallada i Moliner (Independent)
7. Albert Alfaro i Giró (Independent)
8. Yulay Martínez Castillo (Independent)
9. Josep Oriol Fernández i Saltor
10. Anna Torrijos i López (Independent)
11. Joaquin Fàbregas i Sagué
12. Rosalia Ramon i Ferrandiz
13. Arnau Peirot i Sanahuja
14. Maria Antònia Olivella i Puig
15. Federic Oliver i Amill
16. Maria Teresa Vidal i Tió (Independent)
17. Jan Puig López (Independent)
18. Trini Roigé i Mañé
19. Hamza Driouich Elouat (Independent)
20. Gemma Mercader i Prats (Independent)
21. Josep Hinojosa Ruano (Independent)

Suplents
1. Carme Giol i Abril
2. Pere Alabau Palacios (Independent)
3. Meritxell Poch i Puig (Independent)
4. Jaume Sabaté i Albiol
5. Alícia Nieto i García
6. Jesús Griñó i Quer
7. Carme Pruñonosa i Amador (Independent)
8. Jordi Torramilans i Sanz (Independent)
9. Joan Reull i Torrano
10. Najat Driouech Ben Mousa (Independent)

Mataró (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - MOVIMENT D'ESQUERRES - ACORD MUNICIPAL (ERC - MES - AM)

Titulars
1. Francesc Teixidó i Pont
2. Anna Salicrú i Maltas
3. Joaquim Camprubí i Cabané
4. Rosa Guanyabens i Casarramona
5. Carles Porta i Torres (Jovent Republicà)
6. Soraya El Farhi i Ali Afaki (Independent)
7. Ignasi Bernabeu i Villa
8. Teresa Navarro i Andreu
9. Roberto Borja Manzanares i Zaldívar
10. Cintia Masoller i Cava (Jovent Republicà)
11. Francesc Xavier Carbonell i Candelich (Independent)
12. Elena Carrasco i López
13. Haitcham Jaadi i Díaz (Independent)
14. Ana Dolores Garcia i Ruiz
15. Robert Palop i Corrales
16. Esther Guirao i Valenzuela
17. Pol Serena i Rius (Jovent Republicà)
18. Assumpta Trabal i Sànchez (Independent)
19. Antoni Reniu i Mora
20. Carla Fuentes i Rios (Jovent Republicà)
21. Jordi Esparrell i Cervilla
22. Sílvia Sàiz i Sàiz
23. Antoni (Toni) Ortega i Areales
24. Anna Botifoll i Pont (Independent)
25. Josep Maria De La Hoz i Hernando
26. Regina Rigau i Fradera (Jovent Republicà)
27. Alfons Palacios i Gonzàlez (Moviment D'esquerres)

Suplents
1. Dina Pérez i Ramos
2. Carles Villar i Boruay
3. Oumaima Blal i Lahmili (Jovent Republicà)
4. Agustí Piera i Serra (Independent)
5. Alícia Macià i Ramos
6. Lluís Pinyol i Garcia
7. Sandra Aguilar i Cambray (Jovent Republicà)
8. Joan (Jan) Bosch i De Dòria
9. Olga Blanco i Luque
10. Josep Maria Fàbregas i Masvidal

Montgat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Rosa Funtané i Vilà
2. David Sànchez i Boutin
3. Laura Ribot i Cuenca
4. Jordi Ratera i Sarra
5. Alba Hernandez i Lacoma (Independent)
6. Jordi Chimisanas i Belles
7. Montserrat Berenguer i Sau
8. Ramon Montes i Gimènez
9. Eva Marin Bercial
10. Jaume Josep Moreu i Boronat
11. Laia Vilaseca i Vivé
12. Vicenç Torralba i Belles
13. Antonia Abadia i Bermejo
14. Alejandro Torelló i Campaña
15. Margarita Coll i Subirà
16. Jordi Sánchez i Grau
17. Iolanda Ayra i Pons

Suplents
1. Francesc Villa i Rivero
2. Lucy Gomez i Fuste
3. Bernat Giner i Benito
4. Emma Berengué i Vilà
5. Roger Sas i Codina
6. Rosa Maria Amorós Orpella
7. Bartolomé Sanchez i Carrasco
8. Anna Sanchez i Górriz
9. Sergio Iglesias i Marcial

Òrrius (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Jordi Rull i Claus
2. Glòria Mateu i Cuquet
3. Pere Puig i Vila
4. Jordi Albets i Porta
5. Maria Roser Cuquet i Giró
6. Carme Garcia i Buils
7. Mireia Bayés i Nuñez

Suplents
1. Miquel Cuquet i Egea
2. Narcís Duran i Roca
3. Imma Triadó i Esplugas
4. Francesc Garido i Verdugo

Premià de Dalt (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Josep Font i Vives
2. Clara Bonet i Oltra
3. Joaquim (Quim) Fornés i Fiol
4. Jèssica Carrillo Montalvo (Independent)
5. Sebastià Pujol i Puig
6. Montserrat Sanfrancisco i Fernández (Independent)
7. Roger Pinyana i Fàbregues
8. Antònia Miret i Juste
9. Pau Duran i Bruguera
10. Anaïs Lopez i Miñano (Independent)
11. Sergi Baena i Miret
12. Júlia Riera i Villagrasa (Independent)
13. Francesc Arrés i Escorza
14. Maria Del Carme Florit i Ballester (Independent)
15. Samuel Querol i Cuartero
16. Maria Núria Bruguera i Fornells
17. Joan Garcia i Garcia

Suplents
1. Anna Manzano i Bustamante (Independent)
2. Gerard Arrés i Guijarro
3. Margarida (Marga) López i Martínez (Independent)
4. Arnau Fornés i Marcano (Independent)
5. Montserrat Folch Galindo (Independent)
6. Sergi Campany Oliva (Independent)

Premià de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - JUNTS X PREMIÀ - ACORD MUNICIPAL (ERC - JxP - AM)

Titulars
1. Josep Maria (Pep) Ripollès i Ballesteros
2. Mireia Cardús i Casas
3. Daniel Torras i Segura
4. Anna Sosa i Ródenas
5. Xavier Gatius i Vallès
6. Sandra Rivera Moyano
7. Roc Monfort i Ibàñez
8. Núria Espuny i Salvadó
9. Jordi Lapiedra i Cros
10. Bárbara Anglí i Ritter
11. Antoni (Toni) Sàez Lorente
12. Isabel Vera Cortes
13. Martí Callarisa i Pujol
14. Esther De Prades i Maria
15. Xavier Martínez i Martínez
16. Cristina Sanegre i Mayor
17. Lorenzo Escànez i López
18. Júlia Feixas Parera
19. Gabriel Gòmez i Plana
20. Núria Mulet i Albert
21. Josep Maria Molins i Ballester

Suplents
1. Laia Anton i Martínez
2. Lluís Espín i Catllà
3. Sílvia Garcia i Gómez
4. Xavier Torrents i Bilbal
5. Anna Pérez Vintró
6. Gerard Jimènez i Duran

Sant Andreu de Llavaneres (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Joan Mora i Buch (Nani)
2. Gemma Martin i Villanova
3. Albert Sala i Martínez
4. Maria Teresa Vidal i Peig
5. Jordi Roldos i Sala
6. Maria José Cano i Cáceres
7. Xavier Noms i Casals (Independent)
8. Nadine Van Look i Borràs (Jovent Republicà)
9. Gerard Viladomat i Monterde (Independent)
10. Maria De La Mercè Silvestre i Pérez (Independent)
11. Mateu Pou Ros
12. Carolina De La Fuente Navarro (Independent)
13. Daniel Santos i Rodríguez
14. Marta Trubat Dalmau
15. Joan Roca Humanes (Jovent Republicà)
16. Mireia Montasell Bartres
17. Carles Blasco i Bayot

Suplents
1. Marià Parera Bausa
2. Anna Olivé i Torralba
3. Jordi Godàs Gras (Independent)
4. Victòria Serra Solano
5. Amín Frankou Ahmidouch
6. Cristina Surdé Rincón
7. Francesc Ribas Borras
8. Cristina Albuicet Calsapeu
9. Xavier Usas i Torrents
10. Núria Font i Caimel

Sant Vicenç de Montalt (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Eulàlia (Laia) Sorribes i Valls
2. David Santamaria i Rodriguez
3. Berta Sala i Casanovas
4. Enric Pardo i Matas
5. Laia Vilà i Dalmau (Jovent Republicà)
6. Josep Ferrer i Hernández
7. Mercè Torres i Martínez
8. Carles Panisello i Madrenas
9. Montserrat Comalat i Coflent (Jovent Republicà)
10. Oscar Fernandez Santacruz Moreno
11. Maria Marin i Pérez
12. Josep Maria Comas i Brunet
13. Leonor Hernández i Fernández
 

Suplents
1. Ricard Canavese i Torres
2. Elisabet Toboso Sala
3. Pol Jorda Sorribes

Teià (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS AMB TEIÀ - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (CaT - ERC - AM)

Titulars
1. Andreu Bosch i Rodoreda
2. Montserrat Riera i Rojas (Cat)
3. Jordi Casanovas i Garcia (Cat)
4. Erica Busto i Navarro (Cat)
5. Santiago (Yago) Albert i Seseña (Cat)
6. Mercè Alòs i Lladó (Cat)
7. Jordi López i Sánchez (Cat)
8. Olga Parra i Ordaz (Cat)
9. Raül Mínguez i Nogués
10. Nicola (Nico) Widmer i Andrews (Cat)
11. Lluis Ribas i Domingo (Cat)
12. Sílvia Marcos i Llagostera (Cat)
13. Andreu Porta i Espelt

Suplents
1. Emma Peiró Sales (Cat)
2. Marià Espel i López (Cat)
3. Valentina Servera Clavell (Jovent Republicà)
4. Agustí Manuel Barbolla i Rodríguez
5. Glòria Prats i Rins (Cat)
6. Bernat Baruquer i Hueso
7. Sara Pérez i Andiñach
8. Oriol Vall-Llovera i Calmet (Cat)
9. Núria Bosch i Asensio (Cat)
10. Ricard Garrit i Sabaté (Cat)

Tiana (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Marta Martorell i Camps (Independent)
2. Àlex Robles i Minguell
3. Mireia Salvador i Pérez
4. Jaume Darbra i Muñoz
5. Gemma Rosés i Hernansáez
6. Eduard Alfaro i Sanz
7. Mariona Teixidor i Camprubí (Independent)
8. Josep Maria Toffoli Carbonell
9. Gala Franch Lavie (Independent)
10. Jaume Pompido i Ponce
11. Sílvia Rodon i Planas
12. Xavier Gonzalez i Gràcia
13. Montserrat Ràfols i Baña

Suplents
1. Edgar Costas i Ayra
2. M. Pilar Claramunt Barrio
3. Marta Argilés Huguet

Vilassar de Dalt (consulta totes les llistes)

ARA VILASSAR - ACORD MUNICIPAL (AV - AM)

Titulars
1. Carola Llauró i Sastre
2. M. Carme Terradas i Saborit
3. Sergi Igual i Molina
4. Benet Oliva i Ricós
5. Mireia Durany i Calvo
6. Carles Corbalan i Comas
7. Marta Pujol i Mestres
8. Aleix Duñó i Ruhí
9. Agnès Rosés i Bruguera
10. Pau Morales i Romero
11. Marina Cañellas i Mestres
12. Joaquim Aguilar i Huguet
13. Mercè Juan i Millera

Suplents
1. Alexandre Puig i Torres
2. M. Lluísa Ruhí i Planas
3. Toni Sànchez i Rifà
4. Magda Calpe i Lluch
5. Ferran Lorca i Gruart
6. Agnès Bertran i Cierco
7. Miguel Ortiz i Rodríguez
8. Maria Dels Àngels Abellán i Badia
9. Mercè Llimona i Puig
10. Xavier Godàs i Pérez

Vilassar de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-GENT PER VILASSAR DE MAR-ACORD MUNICIPAL (ERC - GxVdM - AM)

Titulars
1. Damià Del Clot i Trias
2. Núria Arrasa i Rovira (Gent Per Vilassar De Mar)
3. Àngel Font i Catalán (Independent)
4. Josep Solé i Clotet
5. Montse Gual i Gibert
6. Joan Roca i Lleonart (Gent Per Vilassar De Mar)
7. Esther López i Martí (Independent)
8. Jordi Tapias i Tolra (Gent Per Vilassar De Mar
9. Eva Monras i Ortiz (Independent)
10. Jordi Acero i Garcia
11. Marta Rovira i Martínez (Independent)
12. Jordi Argilaga i Gil (Gent Per Vilassar De Mar)
13. Marta Cotolí i Ruiz
14. Arnau Adell i Amat (Independent)
15. Isabel Soto Pérez (Gent Per Vilassar De Mar)
16. Pau Benavides i Pérez
17. Carme Garcia i Ribas
18. Raimon Brugat i Font (Gent Per Vilassar De Mar)
19. Marina Tortosa Gil (Gent Per Vilassar De Mar)
20. Ramon Torres i Lluelles (Independent)
21. Oriol Vergés i Mundó (Independent)

Suplents
1. Anna Teixidó i Audet
2. Delfí Franquet Gómez (Gent Per Vilassar De Mar)
3. Mar Badals i Torrecillas (Independent)
4. Marcel Salvia i Christiani (Independent)
5. Laia Gabarro i Rovira
6. Joan Martín i Mallofré (Independent)
7. Montserrat Casas i Bul
8. Joan Mateu i Sacristan (Independent)
9. Maria González i Lamelas (Independent)
10. Josep Roig i Boix

Balenyà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. David Soldevilla i Senmartí
2. Teresa Moreno i Vila
3. José Francisco Martínez i Abarracín
4. Virgina Pelejero Bou
5. Marinho Brito i Minuta
6. Aurora Moreno i Camacho
7. Joan Guarner i Briz
8. Sonia Noguer Recuerda
9. Joan Camprubí i Canas
10. Marta Rovira i Roca
11. Jordi Bres i Cunill

Suplents
1. Maria Esperança Baulenas Molera
2. Didac Casanovas Baulenas
3. Anna Maria Villaitodo Ortiz
4. Roque Sin i Peris

Calldetenes (consulta totes les llistes)

CALLDETENES PRESENT I FUTUR-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (CPF - ERC - AM)

Titulars
1. Màrius Valls i Arnó
2. Irene Puigdesens i Iglesias
3. Nil Tomàs Urgellès i Millan
4. Dolors Sanglas i Serradell
5. Sergi Munmany i Bruguera
6. Josep Santaularia i Muntal
7. Jordi Rovira i Carol
8. Maria Rosa Casany i Bonaterra
9. Ramon Maria Albó i Vila
10. Lluís Riera i Muniesa
11. Alícia Armengou i Badosa

Suplents
1. Arnau Farre i Escale
2. Josep Serratosa i Castells
3. Guillem Serra i Riera
4. Madrona Carol i Torrents

Castellcir (consulta totes les llistes)

ARA CASTELLCIR - ACORD MUNICIPAL (araC - AM)

Titulars
1. Eduard Guiteras Paré
2. Maria Balaguer Prat
3. Ismael Monfort Bolos
4. Elisabet Blaya Martí
5. Jaume Maria Payès Tort
6. Montserrat Tantiñà Estruch
7. Jaume Armengou Miret

Suplents
1. Lurdes Cotxarrera Vilaplana
2. Antoni Farran Vall
3. Ajna Colominas Azon

Centelles (consulta totes les llistes)

ARA JUNTS PER CENTELLES - ACORD MUNICIPAL (ARAJUNTS - AM)

Titulars
1. Alfons Giol i Amich
2. Carla Ferré i Castro
3. Miquel Àngel Alabart i Saludes (Erc)
4. Maria Dolors Morera i Ayza
5. Margarita Prims i Damas (Erc)
6. Arnau Casanovas i Ribó
7. Agnès Capera i Piñon
8. Josep Arisa i Muns (Jovent Republicà)
9. Rosa Puig i Moré
10. Jordi Serra i Fabre (Erc)
11. Dolors Vila i Boix
12. Marc Llorens i Grau (Jovent Republicà)
13. Maria Inmaculada Moragas i Roca

Suplents
1. Eva Maria Martinez i Pardo
2. Jordi Picañol i Villaran
3. Lidia Clua i Serra
4. Jordi Ginesta i Portet
5. Maria Garcia i Sánchez (Erc)
6. Francesc Pujol i Devesa
7. Maria Rosa Donato i Clos (Erc)
8. Daniel Carrasco i Garcia
9. Maria Assumpta Falgueras i Marsal
10. Josep Giol i Mas

Collsuspina (consulta totes les llistes)

ARA COLLSUSPINA - ACORD MUNICIPAL (AC - AM)

Titulars
1. Oriol Batlló i Farriol
2. Elena Perera i Leg
3. Eloi Oller i Olivares
4. Maria Antònia Marí i Riera (Marian)
5. Jordi Circuns i Puigrodon
6. Núria Vilaseca i Closa
7. Sofia Torras i Del Olmo 

Santa Maria de Corcó (consulta totes les llistes)

UNITS PER DECIDIR-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (AUD-ERC-AM)

Titulars
1. Àlex Montanyà i Rifà
2. Alba Molas i Rifà
3. Ventura Bagaria i Canal
4. Silvia Grau Parramon
5. Ignasi Garolera i Coromina
6. Joan Pons i Punti
7. Ferran Martínez i Casellas
8. Marta Puigdesens i Iglesias
9. Elisabet Redon i Verdaguer
10. Anna Font Vilaró
11. Laia Claramunt Fonts

Folgueroles (consulta totes les llistes)

DESPERTA FOLGUEROLES-ACORD MUNICIPAL (DF-AM)

Titulars
1. Xavier Roviró i Alemany
2. Imma Serra Crosas
3. Albert Teixidó Navarro
4. Silvía Gimbert Estrada
5. Carme Torrents Buxó
6. Montse Colomer Pujol
7. Jordi Pau Francàs Custodi
8. Pau Coma Roura
9. Jordi Grau Cardús
10. Juli Ordeix Rigo
11. Joan Farré Oliver

Suplents
1. Abel Aguilar Bagaria
2. Núria Font Codina
3. Eva Blasi i Pujol
4. Mariona Caralt Sagalés
5. Gemma Farré Sitjà
6. Txell Làzaro Valls
7. Lluís Reyné i Bernadas
8. Eloi Arisa Alemany
9. Joan Toll Sorts
10. Jaume Angrill i Soler

Gurb (consulta totes les llistes)

UNITS PER GURB - ACORD MUNICIPAL (UxG - AM)

Titulars
1. Josep Casassas i Jordà
2. Montserrat Faro i Basco
3. Pere Miralpeix i Ballús
4. Montserrat Parareda i Pujols
5. Santi Bellver i Pastor
6. Margarita Oriol i Ruscalleda
7. Josep Esquis i Berenguer
8. Glòria Casellas i Camprubí
9. Pere Molist i Bover
10. Irene Piella i Rifà
11. Carles Mundó i Blanch

Suplents
1. Cristina Aumatell i Tió
2. Jordi Bruch i Pagespetit
3. Anna Marta Roca i Castellà
4. Ricard Puigdomènech i Baulenas
5. Mònica López i Sagrera
6. Josep Aparicio i Codina
7. Mireia Serrabassa i Fabré
8. Joan Amblas i Corretja
9. Amalia Cordero i Núñez
10. Pere Tona i Arqués

Manlleu (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- JUNTS FEM MANLLEU - ACORD MUNICIPAL (ERC - JFM - AM)

Titulars
1. Àlex Garrido i Serra
2. Maria Josep Palomar i Gonzalez
3. Enric Vilaregut i Saez
4. Rafael Cuenca Gamiz
5. Eva Font i Morató
6. Eduard Robles i Serradell
7. Maria Teresa Anglada Mas
8. Pere Compte i López
9. Maria Carme Bassas i Aumedes
10. Eudald Sellarés i València
11. Maria Carme Valls i Cabanas
12. Marc Gallart i Ubalde
13. Maria Gràcia Poblet i Freixa
14. Guillem Terradellas Baladas
15. Sandra Edmundo i Nadales
16. Xavier Rosean i Arumí
17. Antònia Bagaria Canal 
18. Youcef Allaoui Ouadi
19. Susanna Pou i Jutglar
20. Pere Prat i Boix
21. Dolors Collell Suriñach

Suplents
1. Josep Mas i Febrer
2. Mercedes Serradell Rifa
3. Jaume Singla i Sangrà
4. Emília Gallach i Macià
5. Francesc Soler i Pintó
6. Ivet Saez Ullastre
7. Agustí Palomares i Forn
8. Pepita Oliveras i Asmarats
9. Joan Carles Rovira i Pascual

Masies de Roda, Les (consulta totes les llistes)

MASIES DE RODA INDEPENDENT-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (MRI-ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Vistós i Mas
2. Montserrat Cabellos Zurita
3. Aïda Canal i Anglada
4. Víctor Pallàs i Arisa
5. Montserrat Mascaró i Parramon
6. Marta Mas i Ayats
7. Jordi Basegaña i Masoliver

Suplents
1. Lluís Minovas i Devesa
2. Josep Maria Colomer i Deordal
3. Francesc Colomo i Cruz

Masies de Voltregà, Les (consulta totes les llistes)

SOM VOLTREGÀ - ACORD MUNICIPAL (SV - AM)

Titulars
1. Montserrat Mas i Mauri
2. Albert Garriga i Subirana
3. Nuri Recio i Tarrés
4. Antoni Poveda i Fabo
5. Laia Muñoz i Padrós
6. Gerard Serrat i Panadero
7. Gemma Vicente i Ferrándiz
8. Sergi Marcos i Liébana
9. Mireia Serra i Girabent
10. Lluís Casas i Castellà
11. Mª Àngels Vila i Pagès

Suplents
1. Miquel Pujol i Girabent

Montesquiu (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sònia Muñoz i Culubret
2. Albert Soler i Freixer
3. Montserrat Armengol Portell
4. Xavier Gallart Costa
5. Etna Sesa Gonzalez
6. David Merchan i Salces
7. Elisabet Ferreres i Vergés

Suplents
1. Maria Àngels Carbonell i Grant
2. David Pujolar i Serrat
3. Maria Mercedes Muñoz i Argemí
4. Susana Carrasco Solano
5. Belén Caro Díaz
6. Jordi Parramon i Garcia
7. Pere Genollà i Torrent

Muntanyola (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER MUNTANYOLA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (IpM - ERC-AM)

Titulars
1. Carles Morera i Calm
2. Maria Teresa Garcia i Arrastia
3. David Camacho i Creus
4. Xavier Sabata i Serra
5. Marta Palou i Bubé
6. Josep Benet i Tort
7. Ferran Vilaregut i Vila

Suplents
1. Antoni Maria Palou i Carles
2. Sergi Carmona i Capel
3. Sara Aguilera i Martínez
4. Marc Torras De Planell
5. Núria Sabata i Aliberch

Olost (consulta totes les llistes)

OLOST I SANTA CREU - ACORD MUNICIPAL (OiSC - AM)

Titulars
1. Josep Maria Freixanet i Mayans
2. Ramon Ambrós i Solanellas
3. Maria Luisa Jimenez Aguilera
4. Cèlia Soldevila i Vall
5. Gil Salvans i Muns
6. Ricart Mesquies i Call
7. Meritxell Trigo i Gabasa
8. Pere Martí i Grau 
9. Josep Calveras Perarnau 

Suplents
1. Nuria Reñé i Castany
2. Alexandre Jutglà i Nogué
3. Rosa Maria Comas Piquer
4. Xavier Juarez Pluvins
5. Pol Icart Solé
6. Marc Masmitja Ayerbe
7. Maria Dolors Muns Mayans
8. Joaquin Solanich Collell
9. Jaime Font Camprubi
10. Ana Salvans Camp

Orís (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER ORÍS-ACORD MUNICIPAL (IpO - AM)

Titulars
1. Iria Toneu i Soler
2. Sergi Salinas i Pardo
3. Eudald Padrós i Crivillers
4. Francesc Anglada i Canal
5. Raquel Segura i Gómez
6. Núria Rovira i Coma
7. Eduard Sala i Ferrer

Arenys de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Annabel Moreno i Nogué
2. Joaquim Mas i Ferré
3. Miriam Puig i Comí
4. Laia Martin i Romano
5. Josep María Pruna i Cañadas (Independent)
6. Mònica Danés i Roca (Independent)
7. Marta Del Castillo i Rabascall
8. Arnau Barangé i Verdaguer
9. Alejandro Gerlach i Soria
10. Júlia Clofent i Danés (Jovent Republicà)
11. Juli Solà i Munné
12. Fatima Zhora Lachiri i El Bakali (Independent)
13. Roger Pou i Llavina (Independent)
14. Montserrat Alberte i Montserrat (Independent)
15. Jordi Soh i Soler
16. Inmaculada Ranera i Blasco
17. Carles Sala i Parra

Suplents
1. Vanessa Artés i Martí (Independent)
2. Joaquim Doy i Gorina
3. Belen Linares i Benitez (Independent)
4. Lluis Sala i Oliver
5. Teresa Lloret i López
6. Marta Camps i Torne (Independent)
7. María De Lourdes Tavares i De Paula (Independent) 8. Juan Antonio Gil i Rodríguez (Independent)
9. Sarah Champion i Colell (Independent)
10. Carles Sanchidrian i Tornè

Roda de Ter (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-RODA REPUBLICANA - ACORD MUNICIPAL (ERC - RodaRep - AM)

Titulars
1. Roger Corominas i Berloso
2. Núria Arrebola i Gómez (Independent)
3. Roger Canadell i Rusiñol (Independent)
4. Roser Montané i Tardà
5. Toni Mas i Febrer (Independent)
6. Marta Barniol i Puntí
7. Jordi Bonilla i Burgaya (Independent)
8. Laila El Messaoudi Ben Mimoun (Independent) 
9. Miquel Vallbona i Vistós (Independent)
10. Leila Godayol i Boixeda (Independent)
11. Pol Soriano i Baurier
12. Irene Masoliver i Ballana (Independent)
13. Xavier Montané i Romero

Suplents
1. Mireia Datsira i Gallifa
2. Josep Arderiu i Ausiró
3. Núria Serra i Aguilar (Independent)
4. Houssam Eddine Ochan El Messaoudi (Independent)
5. Eva Funoll i Guix (Independent)
6. Guillem Pladelasala i Pradell (Independent)
7. Carme Deseures i Casas (Independent)
8. Jordi Basses i Boix (Independent)
9. Irene Herreros i Pagès
10. Jordi Serra i Macià

Rupit i Pruit (consulta totes les llistes)

RUPIT I PRUIT - ACORD MUNICIPAL (RUPIT PRUIT - AM)

Titulars
1. Albert Marcé i Pujol
2. Lourdes Marsal i Capdevila
3. Jaume Heras i Balmes
4. Maria Quintana i Delgado
5. Joan Colom i Alibés
6. Carme Crosas i Vigué 
7. Joaquim Marsal Estartú

Suplents
1. Ramon Pons i Artigas
2. Anna Molas i Gorgals
3. Jaume Font i Pros
4. Àngel Carol i Sellabona

Sant Bartomeu del Grau (consulta totes les llistes)

PER SANT BARTOMEU DEL GRAU I ALBOQUERS - ACORD MUNICIPAL (SBiALB - AM)

Titulars
1. Josep Salvans i Crespi 
2. Francesc Xavier Puig i Fernàndez
3. Felip Vladimir Cedeño i Martinez
4. Laura Carbonés i Trulls
5. Chaymae Idrissi Bachiri
6. Emili Benito i Sayol
7. Maria Dolores Cumplido i Salguero

Suplents
1. Montserrat Martos i González
2. Laura Villegas i Soler
3. Ramon Roma i Rius
4. Celestino Antich i Estrada
5. Maria Dolors Trulls i Casanova
6. Àngel Torner i Serra
7. Mònica Alemany i Herrero

Sant Hipòlit de Voltregà (consulta totes les llistes)

SOM VOLTREGÀ - ACORD MUNICIPAL (SV - AM)

Titulars
1. Hipòlit Serra i Rodríguez
2. Marina Crous i Fontserè
3. Roger Codina i Rifà
4. Carme Alejandre i Sánchez
5. Moisès Aguilar i Cabanas (Moi)
6. Marta Colom i Serra
7. Joan Rubió i Comas
8. Sílvia López-Cepero i Mercader
9. Antoni Muñoz i Álvarez
10. Montserrat Llagostera i Vilaró
11. Santi Claramunt i Llibre

Suplents
1. Emilia Anglada i Arboix
2. Joan Serrallonga i Urquidi

Sant Julià de Vilatorta (consulta totes les llistes)

ACORD PER VILATORTA I VILALLEONS - ACORD MUNICIPAL (AVV - AM)

Titulars
1. Joan Carles Rodríguez Casadevall
2. Montse Piqué Val
3. Lluís Solanas Roca
4. Cristina Suñén Vilamala
5. Marc Vilarrasa Codinach
6. Divina Costa Muntadas
7. Lluís Vilalta Vivet
8. Gemma Rica Botia
9. Joan Ramon Santisteve Arranz
10. Sílvia Costa Campà 
11. Jaume Vilella Ramoneda

Suplents
1. Núria May Masnou
2. Josep Torras Erra
3. Maria Carme Cuiné Giralt
4. Hernan Collado Urieta
5. Anna Grané Casellas
6. Denis Baurier Carbonell
7. Helena Campàs Tintó
8. Climent Villegas De La Cruz
9. Trini Subirana Arumí
10. Francesc Hervias Rodríguez

Sant Martí de Centelles (consulta totes les llistes)

GENT DE SANT MARTÍ DE CENTELLES - ACORD MUNICIPAL

Titulars
1. Xavier Serrat Sellabona
2. Mª Rosa Jiménez Camacho
3. Josep M. Codina Morell
4. Marina Lázaro Gil
5. Àlex Larregola Crespo
6. Mª Agustina Roig Llanas
7. Jose Manuel Hidalgo Dorado 
8. Luis Miguel Jimenez Eroles
9. Lluís Argemí Sanchez

Sant Pere de Torelló (consulta totes les llistes)

ENTESA PER SANT PERE- ACORD MUNICIPAL (EPS - AM)

Titulars
1. Jordi Fàbrega i Colomer
2. Griselda Castells i Criballés
3. Xavier Bardolet i Mayola
4. Alba Comas i Molas
5. M. Dolors Rustarazo i Bassas
6. Neus Páez i Islan
7. Joaquim Fité i Girvés
8. Dolors Casellas i Pons
9. Genís Garcia i López
10. Ermenegild Llobet i Martí
11. Josep Vilar i Gumfaus

Suplents
1. Josep Xavier Serra i Iriarte
2. Ramon Paret i Mora
3. Noemí Gonzàlez i Soler
4. Christopher Guardado i Sanchez
5. Oriol Paez i Melero
6. Irene Sánchez i Verdaguer
7. Antoni Davesa i Bufí
8. Carme Sanchez i Gonzalez
9. Maria Pilar Serra i Colom
10. Albert Puigvert i Tuneu

Sant Quirze de Besora (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Joan Mendo i Toll
2. Jordi Solà i Rota 
3. Montserrat Carrera i González
4. Íngrid Fortea i Ezcurra
5. Josepa Esquerrà i Areñas
6. Francesc Xavier Miguel i Núñez
7. Marc Vilalta i Martinez
8. Eulàlia Viladecans i Esquerrà
9. Pol Baraza i Curtichs
10. Concepció Sidera i Jubany
11. Gil Colom i Carbonell 

Suplents
1. Júlia Mendo i Cullell
2. David Masacarella i Terradellas
3. Montserrat Pons i Toneu
4. Xevi Roma i Dachs
5. Marta Grau i Farrés
6. Joan Basagaña i Puigneró
7. Joan Icart i Estivill
8. Melcior Puig i Palau
9. Silvia Garcia i Guerrero
10. Maria Isabel Vergés i Pérez

Sant Sadurní d'Osormort (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Jaume Vidal i Roquet
Titulars
1. Èric Sibina i Màrquez
2. Marta Camps i Devesa
3. Jose Maria Antentas Massaguer
4. Aina Casanova i Prat
5. Xavier Rosanes i Font
6. Anna Solà i Basco
7. Pau Fernandez Roca
8. Vanessa Espin Sanchez
9. Arnau Fontseré i Guerra
10. Maria Isabel Rojas Sabiote
11. Josefa Pérez i Tripiana

Suplents
1. Robert Isas Sellabona
2. Josefa Bartrina i Rosell
3. Josep Dot i Carrera
4. Antonia Subira Ayats
5. Joan Farres Molas
6. Albert Herrera Sala
7. Martí Aran Calonja
8. Albert Bover Solanas
9. Jordi Rosanes Clos

Santa Cecília de Voltregà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANTA CECÍLIA - ACORD MUNICIPAL (ISC - AM)

Titulars
1. Montserrat Sagalés i Otero
2. Eva Rubia i Soldevila

Santa Eugènia de Berga (consulta totes les llistes)

ARA SÍ SANTA EUGÈNIA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (AraSí - ERC - AM)

Titulars
1. Naiara Puchades i Callejas
2. David Nogué i Roca
3. Carlota Serrabasa i Rafart
4. Èric Escamilla i Morcillo
5. Aina Pujols i Aumatell
6. Daniel Guzman i Morales
7. Cristina Sala i Bigas
8. Jordi Fuente i Rovira
9. Cristina Sitjes i Sala
10. Roger Oriol i Pérez
11. Lorenzo Gost i Torrentbo 

Suplents
1. Montserrat Bigas i Montasell
2. Núria Rafart i Valldeoriola
3. Adrià Serrarols i Soldevila (Jovent Republicà)
4. Cristian Parras i Fernandez
5. Joan Viñas i Torrents
6. Albert Illamola i Riera

Santa Eulàlia de Riuprimer (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER RIUPRIMER-ACORD MUNICIPAL (IpR - AM)

Titulars
1. Xevi Rovira i Montells
2. Martí Oliveras i Vilaró 
3. Cristina Uriel i Prat
4. Iñaki Castillo Otaola
5. Josep Montells i Tort
6. Maria Alba Roura i Mauri
7. Jordina Juvanteny i Gonzalez
8. Ivet Marsal i Tarter
9. Daniel Miana i Sanchez

Suplents
1. Jordi Crusellas i Franquesa (Jovent Republicà)
2. Jordi Senmartí i Soldevila
3. Montserrat Morera i Roca
4. Jordi Torrente i Torrents
5. Anna Sanchez i Cuadrado
6. Elena Montells i Sanchez
7. Joan Montells i Sola
8. Raynald Colom
9. Jesús Musach i Roncero
10. Àngel Torres i Sancho

Santa Maria de Besora (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANTA MARIA DE BESORA - ACORD MUNICIPAL (ISMB - AM)

Titulars
1. Paula Moreno i Ventura

Seva (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Maria Anna Pineda i Mir
2. Pol Barnils i Crusats
3. Nuria Busquets i Burguera
4. Xavier Rierola i Rovira 
5. Andreu Ulied i Seguí
6. Mercè Blacafort i Torras
7. Joan Queral i Maganto
8. Alba Orra i Bassas
9. Jordi Tubau i Boxo
10. Gemma Serra i Pigrau
11. Jordi Nespler i Guitart

Suplents
1. Sara Homs i Ayats
2. Sergi Vila i Pujadas
3. Montserrat Oliveras i Coderch
4. Carles Ballbè i Corral
5. Fina Vila i Pratdesaba
6. Eric Güell Soler
7. Rosa Santanach i Comas
8. Carles Cortinas i Pijol
9. Maria Montserrat Pineda i Mir
10. Joan Pol i Romero

Sora (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SORA - ACORD MUNICIPAL (IpS - AM)

Titulars
1. Berta Aulí i Rabionet
2. Marcel Miranda i Comellas

Taradell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

Titulars
1. Mercè Cabanas Solà
2. Joan Canó Pol
3. Núria Arau Crusellas
4. Lluís Rodríguez Rufart
5. Lídia Alonso Martí
6. Berta Camprubí Preseguer
7. Toni Pérez Barquilla
8. Míriam Martínez Raurell 
9. Lleïr Pladevall Terricabras
10. Cinta González Garcia
11. Pau Rosique i Samper
12. Èlia Brussosa Torrentó
13. Salvador Clot Tor 

Suplents
1. Xavier Blancafort Pujols
2. Laia Zhi Riera Relats
3. Lluís Pujadas Puigdomènech
4. Imma Sala Sellés
5. Adrià Tuneu Puig
6. Maria Rosa Viadiu Bellavista

Tavèrnoles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Paquita Clarà i Rabal
2. Josep Urpí i Candalija
3. Joan Roura i Tena
4. Ramon Pujol i Alibes
5. Pere Vila i Raurell
6. Miquel Dachs i Colom
7. Joan Casals i Colomer

Suplents
1. Àngela Orra i Soler
2. David Pujol i Alibés
3. Regina Sala i Catot
4. Jaume Pou i Tuneu

Tavertet (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Pere Pajarols i Font
2. Joan Reixach i Curto
3. Guillem Reixach i Roquer
4. Montserrat Vinyals i Comerma

Tona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Judit Sardà i Cabero
2. Albert Jofre i Luengo
3. Núria Sisó i Vila
4. Marc Crous i Carrilero 
5. Olga Marmol i Homs
6. Manel Ruiz i Lobato
7. Anna Alabern i Trabal
8. Josep Cardeña i Franquet
9. Núria Carbonés i Paredes
10. Jordi Mombiedro Susany
11. Mercè Autet i Crous
12. Miquel Vilaró i Casamitjana
13. Maria Güell i Bayés (Jovent Republicà)

Suplents
1. Nil Nogué i Ges (Jovent Republicà)
2. Núria Arquimbau i Cano
3. Aleix Molera i Miralpeix
4. Montserrat Ventura i Romeral
5. Xavier Terns i Barjuan
6. Josefina De Lafuente i Martínez
7. Josep Lluís Viscarri i Pons

Torelló (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-JUNTS PER TORELLÓ-ACORD MUNICIPAL (ERC - JpT - AM)

Titulars
1. Marçal Ortuño i Jolis
2. Núria Montanyà i Tanyà
3. Xavier Lozano i Victori
4. Elisabet Viñas i Villena
5. Adrià Jaumira i Molist
6. Mercè Faja i Barcons
7. David Sánchez i Valderrama
8. Lidia Truñó i Rodriguez
9. Marc Tienda i Casas
10. Montse Tort i Vivet
11. David Sala i Teixidor
12. Montse Benedé i Gonzàlez
13. Nil Coll i Autet 
14. Mariona Codina i Guixaró
15. Enric Xicoy i Comas
16. Berta Faro i Basco
17. Jordi Casals i Prat

Suplents
1. Fina Baena i Esquinas
2. David Ramon i Garcia
3. Cristina Sala i Donado
4. Jordi Ricart i Barniol
5. Helena Angrill i Marí
6. Toni Cubí i Montanyà
7. Soledad Àlvarez i Aguilar
8. Pere Surribas i Jaumira
9. Dolors Bardolet i Mayola
10. Lluís Sabatés i Padrós

Vic (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Maria Balasch i Pla
2. Josep Lluís Garcia i Domingo
3. Victoria Terricabras i Tarin
4. Roger Mas i Soler
5. Sandra Noemí Quilez Lopez 
6. Albert Palou i Vilar
7. Roser Noguer i Alsina
8. Jaume Colomer i Costa
9. Sílvia Alvarez i Alegre
10. Enric Furriols i Espinosa (Jovent Republicà)
11. Cristina Barceló i March
12. Mohamed El Mard Bouziani
13. Mireia Ardid i Garcia
14. David Pallarols i Morata (Jovent Republicà)
15. Anna Maria Parareda i Oriol
16. Albert Ilari i Aniento
17. Maria Lluïsa Basset i Mallol
18. Marc Josa i Eritja
19. Assumpta Freixanet i Sala
20. Joan Ballana i Gonzalez
21. Marta Rovira i Vergés

Suplents
1. Albert Sicilia i Colomer
2. Maria Dolors Om i Tubau
3. Pau Comes i Bordas
4. Gemma González i Roses
5. Guillem Dorca i Tomàs (Jovent Republicà)
6. Rosa Vila i Sitjà
7. Arnau Martín i Forné
8. Carolina Sanchez i Fernandez
9. Albert Vilarrasa i Noguera
10. Rosa Vergés i Roca

Arenys de Munt (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Sanchez i Camps
2. Maria Antonia Vila i Patuví
3. Àngel Castillo i Vallcorba
4. M. Àngels Gros i Argelés (Independent)
5. Jordi Maimí i Girbal
6. Montserrat Batista Alsina (Independent)
7. Maria Daumal i Saurí (Independent)
8. Martí Utset i Gil (Independent)
9. Martina Sansa i Colomer (Independent)
10. Àlex Pujol i Martori (Independent)
11. Eva Navarro i Sanz (Independent)
12. Alejandro Reyes i Sanchez (Independent)
13. Joan Rabasseda i Ferrer

Suplents
1. Dolors Torrent i Moreno (Independent)
2. Isabel Blesa i Guajardo (Independent)
3. Antoni Ferron i Ribas (Independent)
4. Sonia Viver i Vallejo (Independent)
5. Quim Roig i Pereira (Independent)
6. Laura Masdeu i Carmen (Independent)
7. Manel Ojeda i Alvarez
8. Marta Martinez i Montia (Independent)
9. Martí-Joan Colomer i Archelos (Independent)
10. Marta De La Iglesia i Formatger

Vilanova de Sau (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Íngrid Bofill i Vilamala
2. Sara Martin i Grau
3. Mireia Fernandez i Martin
4. Jorge Pascual Rodriguez Agustí
5. Lidia Martin i Grau
6. Jordi Ballester i Pigrau
7. Maite Camps i Vidal

Suplents
1. Erik Perea i Bofill
2. Magdalena Grau i Ruiz
3. Ricard Sergi Valls i Vaqué

Calella (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Ponsdomènech Basart (Independent)
2. Pilar Rocafort Vidal
3. Carles Ferrer Costa
4. Miriam Sellés Llauger (Independent)
5. Josep Barri Vila (Independent)
6. Roser Casanovas Vives (Independent)
7. Jordi Sitjà Vilarodona
8. Mercè Montserrat Pujol (Independent)
9. Àngel Badalló Cañellas (Independent)
10. Olga Cornellà Sala (Independent)
11. Francesc Clarà Sànchez
12. Ester Juanola Vivancos (Independent)
13. Pau Pujol Sans
14. Juliana Montilla Ortega (Independent)
15. Belén De Lózar Arroyo
16. Esteve Sebastià Riera
17. Cristina Gómez Gili

Suplents
1. Josep Basart Pinatel·li (Independent)
2. Maria Carme Campà Cano (Independent)
3. Miquel Pérez Suàrez
4. Cristina Picó García (Independent)
5. Òscar Ojer Mollfulleda
6. Maria Teresa Llamas Llaugé (Independent) 7. Francesc Subirana García
8. Jordina Farré Balasch
9. Marta Tubert Turà
10. Xavier Casillanis Comas (Independent)

Campins (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Maria Immaculada Font i Micola
2. Joan Lacruz i Gil
3. Ma Teresa Padrós i Baranguer
4. Josep Manuel Reales i Exposito
5. Carme Puchol i Tort
6. Josep Vila i Badillo
7. Salvador Ginesta i Clopés

Suplents
1. Anna Julià i Micola
2. Teresa Bruguera i San José

Canet de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Blanca Arbell Brugarola (Independent)
2. Lluís Llovet Bayer (Independent)
3. Rosabel Madrid Càmara (Independent)
4. Josep (Pep) Tenas Soler (Independent)
5. Assumpta Revoltós Vaquer (Independent)
6. Quirze Planet Rovira (Independent)
7. Mireia Cortés Sánchez (Independent)
8. Marc Vidal Planet (Independent)
9. Marta Mollfulleda Llobet (Independent)
10. Mohamed Marouan Marouan (Independent)
11. Ana Hernández Sugrañes (Independent)
12. Josep Puigvert Garcia (Independent)
13. Júlia Guerrero Illa (Jovent Republicà)
14. Guillem Figuerola Folch (Independent)
15. Montse Pou Xamaní (Independent)
16. Ivan Aranda Mena (Independent)
17. Natàlia Prior Diaz (Independent)

Suplents
1. Gaspar Riera Pujol (Independent)
2. Esther Pérez Gil (Independent)
3. Joan Calvera Vehí (Independent)
4. Marianna Feliu Sánchez (Independent)
5. Rafel Dulsat Ortiz (Independent)
6. Anna Maria Pera Solà (Independent)
7. Antonio Figueras Albert (Independent)
8. Roser Utset Renau (Independent)
9. Enric Cabrera Garcia (Independent)
10. Teresa Brugarola Mollfulleda (Independent)

Fogars de la Selva (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Vila i Carrasco
2. Maria Josep Martinez Garcia
3. Daniel Pérez Bartolomé
4. Meritxell Pérez Bartolomé
5. Lluis Rabert Montañés
6. Joan Serra i Altirriba
7. Antoni Martínez Martínez
8. Rosana Álvarez Muñoz
9. Laura Serra Martí

Suplents
1. Montse Bartolomé i Goterris
2. Antoni López i Ganasa

Gualba (consulta totes les llistes)

ACORD PER GUALBA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (Acord per Gualba-ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Esmandia i Barenys
2. Marta Clopés i Cardona
3. Diana Fornells i Franco
4. Raquel Brosa i Martinez
5. Miquel García i Riera (Independent)
6. Olga Hernaiz i Olias
7. Albert Ferrer i Martínez (Independent)
8. Noemí Rejas i Armengol
9. Eduard Puigjaner i Colom

Suplents
1. Vicente Ivorra i Jimenez
2. Pilar Aisa i Giménez
3. Carles Solé i Calvo
4. Glòria Blanché i Berenguer
5. Jaume Martí i Gonzàlez
6. Francesc Núñez (Sicu) Moreno
7. Jordi Esmandia i Blanché

Malgrat de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ramir Roger Artigas (Independent)
2. Maria Ester Martínez Tarrés (Independent)
3. Joaquim Albert Roig (Independent)
4. Maria Dels Àngels Casadellà Pol (Independent)
5. Vicenç Ramon Salichs Coll (Independent)
6. Josefa (Fina) Bernal Paradeda (Fina) (Independent) 7. Jordi Masats Ordi (Independent)
8. Mireia Puigvert Mallart (Independent)
9. Joaquim Santarén Horta (Jovent Republicà)
10. Esther Morales Masó (Independent)
11. Antoni Latorre Soler (Independent)
12. Núria Aulet Llistosella (Independent)
13. Enric Ponsa Casany (Jovent Republicà)
14. Maria Montserrat Verdura Alavedra (Independent) 15. Joan Enric Vidal Lop (Independent)
16. Teresa Verdaguer Massó (Independent)
17. Ricard Núñez Casanovas (Independent)

Suplents
1. Maria Rosa Ferrer Parareda (Independent)
2. Robert Hugas i Pascual (Independent)

Palafolls (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Alemany Martínez (Independent)
2. Susanna Pla Capdevila (Independent)
3. Jordi Villaret Sayago (Independent)
4. Sònia Gonzàlez Hernàndez (Independent)
5. Aleix Freixa Ferrer (Jovent Republicà)
6. Elena Carles Garau (Independent)
7. Oriol Jordan Ramon (Independent)
8. Cèlia De La Cueva Bravo (Independent)
9. Eloi Alarge Martí (Independent)
10. Neus Alenyà Tur (Jovent Republicà)
11. Xavier Salicrú Siscart (Independent)
12. Maria Teresa Martí Ribera (Independent)
13. Jordi Pedemonte Pica (Independent)

Suplents
1. Núria Pla Alemany (Independent)
2. Sergi Pinet Romero
3. Judit Caimel Pujol (Independent)
4. Gerard Besalú Navarra (Independent)
5. Ursula Puig Bigaire (Independent)
6. Miquel Fontseca Corominas (Independent)
7. Sandra Vergel Lopez (Independent)
8. Jorge Garreta Fernandez
9. Francesca Velasco Santané
10. Josep Soms Colprim (Independent)

Pineda de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-JUNTS PER PINEDA-ACORD MUNICIPAL (ERC-JuntsxPineda-AM)

Titulars
1. Mònica Palacín París
2. Jaume Valls Casals
3. Maria Carmen Vila Zurano
4. Francesc Gil Gonzàlez
5. Meritxell Mateu Estopa
6. Hugo Ernesto Guffanti Riso
7. Marta Garcia González
8. Josep Serra Alsina
9. Esperança Almerich Latorre
10. Ramon Moreno Vivas
11. Georgina Gras Pérez
12. Genís Poch Cassola
13. Maria Dels Àngels Tello Alcoriza
14. David Ponsdomenech Flores
15. Montserrat Iglesias Creus
16. Sebastià Horta Abella
17. Bernardet Tripiana Turon
18. Pere Dotras Camps
19. Susana Bonillamillan Camps
20. Nabil Alami Boussonf El Ktami
21. Maria Eulàlia Moral Ajadó

Suplents
1. Francesc Mestre Andreu
2. Sandra Barbeiro Lopez
3. Hèctor Montero Muñoz
4. Mercè Soler Colomer
5. Antoni Faura Faura
6. Francisca Martinez Puertas
7. Ricardo Grau Soler
8. Maria Rosa Buxeda Llonch
9. Raimon Miranda Grimó
10. Lidia Lluis Martinez

Sant Cebrià de Vallalta (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Albert Pla i Besolí
2. Anna Basas i Jaumandreu
3. Jordi Armengol i Pastor
4. Anna Maria Rodon i Borras
5. Àngel Jaime Mondéjar i Grané
6. Meritxell Tarrés i Gonzàlez
7. Eloi Coll i Toledano
8. Gemma Ferrando i Torres
9. Josep Deumal i Rubio
10. Yuridia Helena Mas i Martínez
11. Josep Pla i Jubany

Suplents
1. Esther Reyes i Vegas
2. Adelaida Nuñez i Roso
3. Quim Matas i Vives
4. Georgina Sanchez i Cordon
5. Mark Foster i Andreuccetti
6. Alexia Arbones i Rodon
7. Lluc Benaiges i Roig
8. Júlia Falcó i Champion
9. Francesc Roig i Salicru

Sant Celoni (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars

1. Magalí Miracle Rigalós
2. Josep Orra Pié
3. Dolors Pagès Canaleta (Independent)
4. Martí Abril Vicario (Independent)
5. Zoraida Diaz Morillas
6. Lluís Bueno Comas
7. Sònia Segarra Garcia
8. Josep Maria Gayolà Castells (Independent)
9. Helena Alonso Travesset (Jovent Republicà)
10. Pep Arenas Serra
11. Montserrat Torres Alarcón (Independent)
12. Pau Gurri Freixa
13. Lourdes Garrido Garcia (Independent)
14. Vicenç Herrero Farigola
15. Yolanda Garcia Zarate (Independent)
16. Josep Manuel Bueno Martínez
17. Teresa Vilagran Serre



Suplents
1. Eduard Illa Massuet
2. Assiya Houllich Attalauziti (Independent)
3. Carles Palanca Muñoz (Independent)
4. Maria Fernanda Arribas Crovara (Jovent Republicà)
5. Josep Alsina Lloreda
6. Angustias Aranda Sanchez (Independent)
7. Jordi Arenas Vilà (Independent)

Sant Esteve de Palautordera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

Titulars
1. Marta Tàpias i Sabé
2. Miquel Campins i Eritja
3. Rosa Maria Nadal i Garriga
4. Albert Alabau i Palà
5. David Codina i Riqué
6. Francesc Periago i Dalmau
7. Joaquim Mola i Marín
8. Mohamed Kichou i Amannad
9. Manuel Fieira i Sánchez
10. Maria De Montserrat Soto i Padilla
11. Esteve Rosell i Masó

Suplents
1. Albert Plaza i Iglesias
2. Sílvia Vilarrasa i Moré
3. Miguel Arboix i Llobell

Sant Iscle de Vallalta (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

Titulars
1. Marc Egea Ger
2. Yolanda Güixens Cobos 3. Mercè Castellví Martin
4. David Mora Garrido
5. Oscar Carrillo Rangel
6. Pere Güixens Capilla
7. Isabel Aznar Ballesta
8. Santiago Travesa Anton
9. Domingo (Mingo) Planas Buch

Sant Pol de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

Titulars
1. Albert Zanca i Brossa
2. Eva Pujol Boronat (Independent)
3. Albert Font i Lacambra
4. Gemma Olivé i Mercadé
5. Marc Vila i Tornamorell
6. Pilar Llorens i Tarridas
7. Antoni Escandell i Feliu (Independent)
8. Mireia Estol i Sauleda (Independent)
9. Victor Pérez i Claveria
10. Olga Lluveras i Serra (Independent)
11. Michel Leiberich (Independent)
12. Begoña Maria Alvarez i Adán
13. Salvador Tresserras i Roig

Suplents
1. Neus Brossa Figarola
2. Xavier Permanyer i Jover
3. Carme Parés Torrus
4. Cosimo Concilio
5. Mercè Vidal i Diaz
6. David Todo i Gallego (Independent)
7. Maria Mercè Estañol i Masvidal (Independent)

Santa Maria de Palautordera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-PALAU DECIDEIX-ACORD MUNICIPAL (ERC-PD-AM)

Titulars
1. Xavier Blas i Martos
2. Núria Ripollés i Déu (Independent)
3. Marçal Planas Beltran (Jovent Republicà)
4. Laia Monferrer Barberà (Independent)
5. Josep Antoni Saurí i Soriano
6. Marta Illa i Sala
7. Pol Madí i Besalú
8. Àngels Solà Boluda (Independent)
9. Ramon Illa i Argemí
10. Mònica Torcal Escruela (Independent)
11. Francisco José López Ranea (Independent)
12. Soraia Riera Casero (Independent)
13. Jaume Altimiras i Garcia

Suplents
1. Isard Prat Ripollès (Jovent Republicà)
2. Araceli Carbonell Benjumea (Independent)
3. Marcel Oriol i Jover
4. Rosa Sala Escudé (Independent)
5. Joan Rubiralta i Suriol
6. Laia Rovira i Leranoz
7. Joan Mas i Valero

Santa Susanna (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-SANTA SUSANNA ENDAVANT-ACORD MUNICIPAL (ERC-SEE-AM)

Titulars
1. Meritxell Romero Pinet
2. Sergi Pozzi Cejas
3. Elena Buxeda Rodríguez
4. Manel Hernández Cabezo
5. Eva Jaén Fernández
6. Alexandre Gironell Carreró
7. Olga Valls Casals
8. Joan Serra Castilla
9. Lídia Barcons Reniu
10. Miquel Ferran Puigvert Flores
11. Núria Sanguino Bonet

Suplents
1. Adrià Rendo Garcia
2. Neus Rodríguez Ortega
3. Joaquim Casas Soler
4. Estefania Sedano Martínez
5. Carlos Jaén Fernández

Tordera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-GENT DE TORDERA-JOVENT REPUBLICÀ-ACORD MUNICIPAL (ERC-GdT-JOVENT-AM)

Titulars
1. Marta Paset Salichs (Independent)
2. Jordi Romaguera Restudis
3. Maria Cinta Alcàcer Moncunill (Independent)
4. Jesús Francisco Saltó Romero
5. Maria Natàlia Pérez Roel (Independent)
6. Isaac Coronas Gumbau (Independent)
7. Marta Dalmau Massó (Independent)
8. Joan Figueras Llopart (Jovent Republicà)
9. Anna Serra Fàbregas
10. Jordi Tresserras Romaguera (Independent)
11. Lluïsa Latorre Casellas (Independent)
12. Santos Luque Casillas
13. Teresa Pera Hospital (Independent)
14. Àlex Gispert Jubinyà (Independent)
15. Rosa Ruiz Belda
16. Àlex Juli Centellas (Independent)
17. Montserrat De Diego Mitjans

Suplents
1. Marc Plans Sala (Jovent Republicà)
2. Isabel Gonzàlez Mira
3. Antonello Stasi Lemonche
4. Meritxell Mercader Oller (Independent)
5. Bartolomé Granados Molina (Independent)
6. Patricia Ribas Bea
7. Martí Copestake Cornellà (Jovent Republicà)
8. Gemma Anguera Viladot (Independent)
9. Daniel Tomàs Giménez (Independent)
10. Rosalia Haase Baràsoain (Independent)

Vallgorguina (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Magda Bes i Esmel
2. Maria Del Carmen Linares i Balleste
3. Ruben Blanco i Mera
4. Raquel Gutierrez i Noguera
5. Ferran Llaveria i Rius
6. Ana Maria Sanchez i Maximiano (Independent)
7. Agustina Monton i Benedi (Independent)
8. Roman Salvador i Benavent
9. Teresa Rodriguez i Sanchez
10. Cristià Giro i Fontanals
11. Daniel Alcobas i Sierra

Suplents
1. Sonia Gonzalez i Seix (Independent)
2. Encarnacio Gensana i Calduch
3. Marta Vallory i Subira
4. Pilar Sanjaume i Abadal

Vilalba Sasserra (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Xavier Plana i Masó
2. Montse Martínez i Farran
3. Joan Ylla i Cortada
4. Marc Oliva i López
5. Marc Torras i Bosch
6. Noemi Quispe i Rocha
7. Marta Miquel i Pera

Suplents
1. Silvia Carbonell i Carbonell

Castellví de la Marca (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Montserrat López Trillas
2. Marc Retamal Herraiz
3. Antoni Vidal Suriol
4. Jaume Bargalló Pros
5. Pere Puig Pujol
6. Sandra Lidón Beltran
7. Josep Maria Sogas Vaques
8. Antoni Pros Casas
9. Nuria Mila Rafols

Font-rubí (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Maria Sala i Santacana
2. Joana Faura i Bonell
3. Martí Càlix i Tarrida (Jovent Republicà)
4. Jordi Oyonarte Raventos
5. Cristina Prats Baques
6. Aleix Saumell i Mañé (Jovent Republicà)
7. Nadia Hamra Hamra
8. Josep Joan Saumell i Soler
9. Berta Garriga Garriga

Suplents
1. Pere Joan Bages i Gallego

Granada, La (consulta totes les llistes)

ENTESA-ACORD MUNICIPAL (ENTESA-AM)

Titulars
1. Joan Amat i Domenech
2. Mercè Villar i Pausas
3. Roser Marrugat i Via
4. Xavier Ciercoles i Llusia
5. Gemma Casañas i Rodas
6. Felix Salat i Sanchez
7. Jordi Miralles i Piñero
8. Sara Murillo i Aguirre
9. Isabel Teruel i Martínez
10. Juan Garriga i Ferret
11. Diego Diez De Los Rios i Sanchez

Suplents
1. Pere Tena i Holgado
2. Ramon Font i Claramunt
3. Arnau Almirall i Juvés
4. Juan Pablo Muñoz i Retamal
5. Pere Domenech i Cusco
6. Rafael Luís Higueras i Morejón
7. Cesar Diaz i Roldan
8. Josep Maria Pons i Colome
9. Jesus Llopart i Rovira
10. Jorge Capellades i Palau

Mediona (consulta totes les llistes)

SOM MEDIONA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (SOM MEDIONA-ERC-AM)

Titulars
1. Juli Silvestre i Martínez
2. Maica Sandalinas i Vázquez
3. Mario Valverde i Sánchez
4. Marc Gelabert i Escuder
5. Mònica Faix i Sivillà
6. Josep Antoni Clemente i Luque
7. Andrea Medialdea i Sandalinas
8. Sara Guijarro i Guillem
9. Jordi Herrera i Bañon
10. Flora Ventura i Sogas
11. Marc Molner i Closas

Suplents
1. Eugenia Balcells i Ventura
2. Joan Gallart i Olivé
3. Carme Garcia i Guerra
4. Josep Gallart i Olivé
5. Jaume Ferrer i Torrens
6. Pau Simon i Udina
7. Jaume Farreny i Sastre
8. Zara Gómez i Ibáñez
9. Maria Ines Capilla i Campillo
10. Màrius Casals i Dominguez

Olèrdola (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Fina Mascaró i Bujaldón
2. Maria Antonia Pajuelo i Moreno
3. Lydia Girona i Martí
4. Carles Esteve i Robert
5. Marian Buta i Ungureanu
6. Elisabet Soler i Alabreda
7. Maria Josepa Lugo i Forné
8. Sadurní Flix i Llopart
9. Josep Rodoreda i Salas
10. Cristóbal Treviño i Martínez
11. Pere Domingo Planas i Vidal

Suplents
1. Julia Mendez i Girona
2. Josep Cornellà i Prats
3. Nisha Lugo i Forné

Pacs del Penedès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Flix i Duran
2. Oriol Ponsa i Martell
3. Neus Font i Suriol
4. Margarita Abós i Prats
5. Núria Sagarra i Castro
6. Regina Flix i Làzaro
7. Joan Galimany i Martí

Suplents
1. Joan Baqués i Alomà
2. Joan Martin i Hernandez
3. Jordi Montaner i Busquets

Pla del Penedès, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Dolors Chacón i Molina
2. Rafael Ramon i Martorell
3. Cristina Domènech i Hill
4. Marcos Martinez i Gil
5. Cristina Gallego i Bailo
6. Jordi Carrasquilla i Palacios
7. Glòria Lloret i Coma
8. Albert Pujol i Bonet
9. Fe Hill i Sadurní

Suplents
1. Xavier Bàguena i Farreras
2. Jordina Civit i Torruella
3. Marc Pujol i Rodriguez

Puigdàlber (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Pere Tutusaus i Lluch
2. Maria Lourdes Garcia i Vallès
3. Amadeu Solà Fontanals
4. Gemma Raventós i Mestres
5. Marc Casas Mestres
6. Pere Ferrer i Ros
7. Maria Cristina Ortega i Marquès

Suplents
1. Maria Dolores Fernàndez i Marín
2. Ricard Sole Ferran
3. Jordi Silvestre i Naudi
4. Josep Mir i Calaf
5. Ramon Raventós i Mestres

Santa Margarida i els Monjos (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Lourdes Quer i Montserrat
2. Domingo Prunera Galofre
3. Núria Calvet Sanchez (Jovent Republicà)
4. Jose Antonio Sanchez Vallecillos
5. Montserrat Garcia Camero
6. Ramon Ortega Velasco
7. Mercedes Jimenez Navarrete
8. Alex Aullon Ruiz
9. Montserrat Montfort Moreno
10. Rosendo Inglada Guell
11. Natàlia Bayona Vallecillos
12. Salvador Gatell Escude
13. Maria Antonia Farre Font

Suplents
1. Josep Arasa i Ferrer
2. Maria Eulalia Ferrer Sandoval
3. Mohammed Manrsri Benalla
4. Carmen Lucas Campos
5. Juan Baques Lopez
6. Montserrat Vias Pejo
7. Jordi Maiquez Mora
8. M. Dels Àngels Miró Gallardo
9. Jorge Colomer Vives

Sant Cugat Sesgarrigues (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Ferrer i Verge
2. Maria Antònia Admetlla i Salvatella
3. Laura Galimany Bonaterra
4. Martí Planas Pulido (Jovent Republicà)
5. Maria Lirios Pascual Segui
6. Daniel Brull i Rovira
7. Ester Raventós i Canal

Suplents
1. Marçal Iglesias Admetlla (Jovent Republicà)
2. Alba Alsina Molins (Jovent Republicà)
3. Ernest Duran i Banchs
4. Montserrat Riba Just
5. Jaume Roig i Ventura
6. Lydia Mitjans Paredes
7. Carlos Monferrer Porcar

Sant Martí Sarroca (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sònia Jansà i Armando
2. Joan Lluís Climent i Manresa
3. Maria Assumpta Grau i Tutusaus
4. Cristobal Gallardo i Luna
5. Pilar Tomey i Sierra
6. Carles Sanchez i Rodero
7. Núria Mata i Coll
8. Aleix De Rivas i Pou
9. Carme Sanchez i Rodriguez
10. Marc Pie i Pedrosa
11. Maria Jané Iniesta (Jovent Republicà)

Suplents
1. Pere Mussons i Romagosa
2. Mercè Pascual i Valent
3. Josep Maria Viladevait i Milla
4. Isabel Ràfols i Rubio
5. Josep Tort i Rubio

Sant Pere de Riudebitlles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Rosa Maria Esteve i Nadal
2. Josep Torrents i Alegre
3. Maria Mercè Muñoz i Pons
4. Agustí Castillo i Orús
5. Àlex Olivella Morató
6. Óscar Pàez Garcia
7. Rosa Maria Grau i Vilaseca
8. Ferran Comas Fages
9. Maria Del Carme Travesset Rosselló
10. Maria Foix Bonfill Fages
11. Jordi Romeu i Carol

Suplents
1. Anna Maria Pontnou Olivella
2. Pilar Castro i Alsina
3. Sisco Martínez i Muñoz
4. Teresa Martorell Fernàndez
5. Francesc Xavier Vidal i Arnan
6. Maria Carme Mateo i Soler
7. Josep Maria Vidal i Arnan
8. Fina Carol i Masana
9. Jesús Salius i Gumà
10. Pere Marra i Roses

Sant Quintí de Mediona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Pol Pagès i Pont
2. Gisela Mora Vallès
3. Jesús Pérez De Albeniz i Sancho
4. Lídia Grau i Caballero
5. Toni Almirall i Marín
6. Maria Angels Mata i Quintana
7. Pau Ventura Alvarez
8. Laia Sueiro i Sabaté (Jovent Republicà)
9. Joan Amat i Freixa
10. Marta Sánchez Garcia
11. Oriol Duran i Torres

Suplents
1. Amparo Mateo i Cambronero
2. Josep Miró Mancha
3. Carolina Marin i Vera
4. Josep Gimeno i Mayol
5. Maria Teresa Isart i Ventura
6. Josep Romeu i Sogas
7. Montserrat Ferré i Torné
8. Rosa Pons i Busquet
9. Ricard Serra i Benavent

Sant Sadurní d'Anoia (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Maria Ribas i Ferrer
2. Meritxell Borràs i Cid
3. Pere Vernet i Caldú
4. Marta Castellví i Chacón (Jovent Republicà)
5. Carles Del Amor i Navarro
6. Eva Cruces i Romo
7. Raül Pérez i Cobos
8. Fatima Arkrak i El Hammouchi
9. Sebas Jurado i Márquez
10. Montserrat Guzman i Virgili
11. Gerard Collado i Gibert (Jovent Republicà)
12. Aïna Rosal i Serra
13. Francesc Beltran i Villalba
14. Alina Salazar i Murcia
15. Carlos Soto i Rodríguez
16. Jep Bargalló i Torres
17. Montserrat Medall i Prades

Suplents
1. Maria Surià i Millà
2. Franc Rosselló i Ribes
3. Aina Roncero i Cruces (Jovent Republicà)
4. Isaac Pedrola i Alemany
5. Mercè Rigol i Costa
6. Sadurní Suriol i Massana
7. Roxani Del Pilar Mattos i Cantera
8. Josep Culí i Verdaguer
9. Maria Escoté i Miralles (Jovent Republicà)
10. Esteve Ràbanos i Garcia

Subirats (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jaume Domènech i Via
2. Lara Balagué i Augé
3. Gonzalo Recuenco i Cotillas
4. Concepción Gran Molinari
5. Mateo Gonzàlez i Lay
6. Isabel Rusinès i Gimènez
7. Pere Olivella Sarrion
8. Montserrat Esteve i Gibert
9. Juan Luis Tortola Martinez
10. Assumpció Gabarró i Romeu
11. Antoni Soler i Vendrell

Suplents
1. Maria Dolors Comas Suria
2. Pere Alonso i Albaladejo
3. Gemma Valls Galisteo
4. Jaume Pavia i Avante
5. Sandra Sabaté i Casaseca
6. Marc Triano Sabate
7. Coia Rojas Solé
8. Josep Xavier Cuscó Molina
9. Mònica Mateo Soler
10. Salvador Mallofré i Massana

Torrelavit (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Manuel Raventós i Cuyàs
2. Anna Maria Perona i Pujadas
3. Sergi Urbano i Llopart
4. Montserrat Doménech i Vallespí
5. Antoni Pausa i Rius
6. Laia Roca i Cuatrecases
7. Emiliano Blanco i Arroyo
8. Ana Maria Navarro i Serra
9. Jordi Bruy i Perez

Suplents
1. Judit Tarafa i Pitarch
2. Francisco Calabuig i Tortosa
3. Jose Luis Palomares i Sorolla
4. Roger Rovira i Roca
5. Jaume Solé i Arnan
6. Oriol Salavert i Sala

Torrelles de Foix (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Gerard Carbo i Rodríguez
2. Adela Campos i Cortes
3. Jordi Romeu i Roca
4. Ana Maria Ruiz Bravo
5. Manel Lobato i Dehesa
6. Teresa Salvador i Vallès
7. Domènec Ventura i Mata
8. Pere Civill i Miret
9. Josep Tutusaus i Raventós
10. David Tena i Tort
11. Joan Escofet i Romagosa

Suplents
1. Laura Roger i Anglada

Vilafranca del Penedès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Mònica Hill i Giménez
2. Pere Sàbat i Lluverol
3. Gemma Urgell i Rocías
4. Salvador Campamà i Romeu
5. Montse Espinosa i Sospedra
6. Maria Sardà i Raventós
7. Juan Manuel Torralba Moreno
8. Lisbeth Murga i Garcia (Jovent Republicà)
9. Josep Oller i Recasens
10. Georgiana Corina Ciupag
11. Albert Guasch i Ribas
12. Maria Isabel Torrents i Sala
13. Adrià Román i Giralt (Jovent Republicà)
14. Salvadora Garcia i Rubio
15. Joaquim Barberà i Budi
16. Glòria Rosell i Perelló
17. Mohamed El Kallal Mitioui
18. Lurdes Artís i Lagunas
19. Joan Bargans Marimon
20. Núria Ferret i Miralles
21. Josep Àlvarez i Picos

Suplents
1. Mònica Calaf i Gozalo
2. Josep Maria Feliu i Roca
3. Maria Rosa Fuentes i Comas
4. Martí Sapera i Bartrolí
5. Maria Lourdes Serrano i Moreno
6. Lluís Raventós i Gubau
7. Maria Dolors Tosas i Rius
8. Lluís Giménez i Rafecas
9. Justa Jimenez i Moreno
10. Pere Torrents i Musons

Vilobí del Penedès (consulta totes les llistes)

VILOBÍ I REPÚBLICA-ACORD MUNICIPAL (ViR-AM)

Titulars
1. Ramona Suriol Saumell
2. Josep Maria Flores i Travesa
3. Sara Miralpeix i Petit
4. Joan Marquès i Carbajo
5. Angels Vallès i Almirall
6. Albert Zafra i Soler
7. Maria Teresa Nin i Llort
8. Roger Martí i Torres
9. Natàlia Vidal i Raventós

Suplents
1. Òscar Montserrat i Font
2. Montserrat Sierra i Garcia (Ona Múria)
3. Romà Macario i Abellan

Abrera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Serret i Marsiñach
2. Sara Roca i Ibáñez
3. Clara Gonzàlez i Serra
4. Miquel Tomàs i Tomàs
5. Maria Magdalena (Mada) Robles i Moreno (Independent)
6. Maria Carmen (Mamen) Villanueva i Soto
7. Jordi Garcia i Perez
8. Marta Puig i Sala
9. Arnau Sanz i Froiz
10. Paloma Froiz i Martínez (Independent)
11. Josep Oriol Puig i Abella
12. Juan Luis Gomez Mele (Independent)
13. Anna Maria Sala i Presas (Independent)
14. Jordi Obradors i Couso
15. Carmen Garrido i Garrido
16. Dolors Solsona i Tehas (Independent)
17. Francesc Manel Camacho i Liesa

Suplents
1. Àngels Cervera i Fàbregas (Independent)
2. Xavier Molina i Cabanillas
3. Eva Maria Perez i Alzuria (Independent)
4. Jordi Batlle i Blaje (Independent)
5. Jaume Sagol i Gargallo

Castellví de Rosanes (consulta totes les llistes)

FEM POBLE-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (FP-ERC-AM)

Titulars
1. Joan Carles Ventura i Coll
2. Anna Gil Llopart
3. Lourdes Aguiló Gómez
4. Anna Canals Basols
5. Mireia Santos i Oller
6. Yolanda Torres Novales
7. Moisès Rial Medina
8. Joan Ollé i Ollé
9. Sergi Farré i Casals

Suplents
1. Manuel Moreno Francesch
2. Josep Balsells i Escoda
3. Joan Gallofré Rafols
4. Eduard Planas Esteve
5. Jaume Capellades Mitjans
6. Francisco Guerrero Pastor
7. Mariona Planas Mas

Cervelló (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-SUMEM MOVIMENT D'ESQUERRES-ACORD MUNICIPAL (ERC-SUMEM-MES-AM)

Titulars
1. Josep Ramon Mut i Bosque
2. Irina Moreno i Martí
3. Albert Racaj i Ferron
4. Meritxell Perelló i Carmona
5. Òscar Vendrell i Fisas
6. Rosaura Serra i García
7. Òscar Nicolau i Ruiz
8. Montserrat (Montse) Solsona i Rulló (Independent)
9. Miquel Àngel (Miki) Valenzuela i Pacheco
10. Eva López i Monsó (Independent)
11. Joan Garcia i Melero
12. Pilar Rosillo i Losada (Independent)
13. Eduardo Reyes i Pino (Independent)

Suplents
1. Núria Armengol i Ros (Independent)
2. Alejandro Álvarez i Morales
3. Josefa (Pepita) Carbonell i Canals
4. José Ramon Urbano i Canela
5. M. Carmen (Mayka) Rodríguez i Santana (Independent)
6. Joan Peirot i Campos
7. Maria Isabel Pascual i Oller
8. Rachid-Abdeslam Aberkani El Idrissi (Independent)
9. Sara Ortiz i Moreno (Independent)
10. Jack Malaret i Artigas (Independent)

Corbera de Llobregat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Maria Montserrat Febrero i Piera
2. Maria Mercè Rocas i Rubió
3. Jordi Anducas i Planas
4. Arturo Martínez i Laporta
5. Meritxell Garcia De Llanza
6. Cristina Blasquiz i López (Independent)
7. Víctor González i Julián (Independent)
8. Vicenç Monleón i Marced (Independent)
9. Montserrat Cornellas i Belmonte
10. Pere Josep Teixidó i Casas
11. Cristina Vives i Cepero (Independent)
12. Albert Serres i Escoda
13. Maria Roser Molina i Torrente
14. Josep Maria Jansana i Anducas (Independent)
15. Maria Isabel Gallego i Cózar
16. Jordi Xicoy i Fernandez De Sevilla
17. Mercè Gaspar i Toha

Suplents
1. Soledad Gausachs i Ripoll (Independent)
2. Francesc Serra i Alonso
3. Maria Rosa Gomez i Sacanell (Independent)
4. Ramon Teixidó i Jové (Independent)
5. Anna Marqués i Mir
6. Antonio López i Arjona
7. Tania Tuhtan i Gaspar
8. Francesc Vila i Creus (Independent)
9. Amparo Reynau i Ferrer
10. Rodolfo Garrido i Andrés

Esparreguera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Alfons Puche i Amigues
2. Nabila Belghanou i Chriat (Independent)
3. Jaume Escudé i Pascual
4. Sara Jansana i Martin (Independent)
5. Albert Campillo i Boixet
6. Mercè Folqué i Solé
7. Xavier Favà i Agud
8. Paula Berenguer i Rotellar
9. Esteve Aguirregabiria i Arilla
10. Isabel Barber i Chueca (Independent)
11. Carlos Prats i Mendoza (Independent)
12. M. Carme Domenech i Abeya
13. Antoni Berenguer i Macias (Independent)
14. Seikali Olivera i Sarla
15. Josep Maria Sangrà i Forn
16. Maria Obdulia Villar i Donsion
17. Jordi Navarro i Piqué
18. Eulàlia Gené i Oliva (Independent)
19. Francesc Xavier Sànchez i Climent
20. Montserrat Vilardosa i Tomàs
21. Ramon Deler i Serret

Suplents
1. Rosa Maria Gracia i Tejero (Independent)
2. Marcel Escudé i Pascual
3. Sarai Jarque i Bascuñana (Independent)
4. Jordi Gutiérrez i Fernàndez

Esplugues de Llobregat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA – GENT PER ESPLUGUES – ACORD MUNICIPAL (ERC - GxE - AM)

Titulars
1. Oriol Torras i Planas
2. Hermínia Villena i Collado (Independent)
3. Juan Carlos Sillero i Vera
4. Marta Alarcón i Puerto
5. Roger Martínez i Dias
6. Isabel Almató i Pi
7. Juan José (Juanjo) Ovejero i Murillo
8. Maria Laiseca i Satorra
9. César Romero i Garcia
10. Paula Brau i Parra (Independent)
11. Galo Bienvenido Guzman i Miranda (Independent)
12. Rosalia Vidal i Bahón (Independent)
13. Rafael Macias i Villar
14. Mireia Garriga i Esteban (Independent)
15. Joan Vázquez i Murià
16. Mercè Martínez i Pérez (Independent)
17. Patrick Gisbert i Sumando
18. Maria Teresa Masot i Amigó
19. Eduard (Edu) Castelló i Pujol (Independent)
20. Carme Porta i Abad
21. Jenn Díaz i Ruiz (Independent)

Suplents
1. Josep Santacreu i Garcia
2. Ester Martínez Vallès (Independent)
3. Jaume Leyes i Terrades
4. Montserrat Fernández González (Independent)
5. Ernest Briz i Bayo
6. Laura Sanagustin i Badia (Independent)
7. Enric Gelpí i Pelayo (Independent)
8. Maria Glòria Font i Ortí
9. Jaume Calvo i Giménez

Gelida (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Lluïsa Llop Fernàndez
2. Daniel Garcia Peris
3. Margarida Bertran Morell
4. Santiago Gracian Sitjà
5. Anna-Blanca Mititieri Peiró
6. Agustí Rivero De La Cruz
7. Matilde Pinto Lucas
8. Joaquim Palomera Plans
9. Pilar Viñals Gil
10. Albert Sancho Font
11. Irene Vidal Garcia
12. Genís Llopart Massana
13. Cristina Guillaumet Martínez

Suplents
1. Pere Josep Palacios Peña
2. Roser Cuadros Margarit
3. Adrià Oliver Almirall
4. Esperança De Pablo Arriba
5. Arnau Romagosa Plans
6. Consol Güell Mur
7. Pau Jaume Xuriguera Solà
8. Rosa Garcia Bosch
9. Jordi Rosell Cusó
10. Núria Mas Vilaplana

Martorell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Víctor De León i Kunst
2. Rosa Mimó i Creus
3. Soulimane Messaoudi i Tahrioui
4. Raquel López Font
5. Francesca Morales i Casteñeira
6. Mercè Dolz i Albertí (Independent)
7. Rosendo Rodríguez i Santafe
8. Maria Angels Tobella Princep (Independent)
9. Pau Capellades Tarrida
10. Bàrbara De León i Kunst
11. Jordi López i Font
12. Pilar Cortadella i Archs
13. Jorge Lucas i Marimon (Independent)
14. Ana Maria Marban Rodrigalvarez (Independent)
15. Francisco Javier Pechs i Vicellach
16. Rosa Maria Drets Tort (Independent)
17. Jordi Vives Jodar (Independent)
18. Aïna Castellà i Porcar
19. Jaume Verdiel i Garcia
20. Aurora Borrut Gual (Independent)
21. Jordi Gargallo i Raurich

Suplents
1. Sebastian Pendon i Burniol
2. Sandra Maldonado i Bandelló
3. Antoni Farràs i Sala
4. Carme Font Fenollosa (Independent)
5. Andreu Huguet i Casals

Molins de Rei (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marcel López i Estalella
2. Marta Espona i Burgués (Independent)
3. Joaquin Llort i Grau
4. Núria Garriga i Pujol
5. Alba Patricia Cabral i Ortiz
6. Laia Juarros i Menéndez
7. Arnau Pedrol i Vila
8. Sandra Ramírez i Clavero
9. Francesc Espinosa i Arcas
10. Cristina Rodríguez i Galceran
11. Oriol Ibàñez i Roig
12. Rosa Rimblas i Riba
13. Jose Maria Juarros Heras (Independent)
14. Teresa Canals i Sabaté (Independent)
15. Alexander Vasquez Sanchez
16. Enriqueta Aragonès i Alabart
17. Ramon Canal i Feliu
18. Eva Perelló i Menasanch
19. Lluís Benet i Bosch
20. Cristina Rodrigo i Solé
21. Francesc Rimblas i Balagué

Suplents
1. Toni Gimeno i Gallen
2. Tatiana Caloi (Independent)
3. Ferran Portolà i España
4. Rosa Montserrat Olivella (Independent)

Pallejà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Miquel Fuentes i Núñez
2. Noelia Fernàndez i Carod
3. Pere Sierra i Balasch
4. Montserrat Fernàndez i Benet
5. Ignasi Sañas i Martin
6. Raquel Serrano i Tirado
7. Ferran Badia i Garcia
8. Imma Cugat i Aymar
9. Àlex Burdoy i Muñoz
10. Mercedes Emilia Pires i Vila
11. Jorge Iván Damián i Sandoval
12. Mònica Casals i Serra
13. Joan Torras i Ferrando
14. Laura Gimeno i Sanchez
15. Bernat Basany i Tapiol
16. Nuria Da Silva i Batlle
17. Toni Mora i Núñez

Suplents
1. Lídia Sañas Í Martín
2. Ramon Not i Roig
3. Mercè Sànchez i Parera
4. David Maldonado i Vera
5. Laura Àlvarez i Guevara
6. Josep Francesc Barbastro i Batiller

Palma de Cervelló, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Enric Bellver i Ballester
2. Jordi Josep Bellini Rigol
3. Ana Castillo i López
4. Nil Moreno i Agea
5. Ester Rodrigo Joaniquet (Independent)
6. Roger Garriga i Puig
7. Maria Ester Calvo Aguilar (Independent)
8. Francisco Baños i Vidal
9. Ruth Librada Martinez (Independent)
10. Antonio Lopez i Diez
11. Rosa Soler Matias

Suplents
1. Juan Alberto Pujol Bosch
2. Maria Elena Blanch Prat
3. Montserrat Pascual Quiero (Independent)

Papiol, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Borràs i Alborch
2. Cristina Torrent i Oriol
3. Albert Querol i Lacarte
4. Sílvia Romero i Segarra
5. Roger Torres i Ricarte
6. Ester Falguera i Bertran (Independent)
7. Adrià Rius i Pla
8. Mònica Mateo i López
9. Jordi Bonhora i Mateu
10. Gemma Camps i Güera (Independent)
11. Pedro Longinos Gomez Sancha (Independent)

Suplents
1. Noelia Miragall Castaño (Independent)
2. Lluís Cànovas i Martínez
3. Nuria Carmona Clemente (Independent)
4. Gerard Campderros Arís
5. Maria Ricard Benito (Independent)
6. Francesc Estarlich Landajo
7. Maria De Los Ángeles Martínez i Martínez (Independent)
8. Didac Ortega Cabello (Independent)
9. Carla Pedraza i Parra (Independent)
10. Joan Pagès i Gil

Sant Andreu de la Barca (consulta totes les llistes)

FEM Sant Andreu - Esquerra Republicana de Catalunya - Vecinos por el Cambio - Acord Municipal (FEM - ERC - VxC - AM)

Titulars
1. Marc Giribet i Gavara
2. María Antonia Borbón i Esteve
3. Sebastià Santos i Ciurana
4. Maria José Escobedo i Navarro
5. Xavier Vila i Ratés
6. Eunice Martín i Carceles
7. David Solsona i Font
8. Beatriz Pinhas i Adanero
9. Francisco Luis Gutiérrez i Santana
10. Clara Miquel i Serra
11. Xavier Bes i García
12. Beatriz Ibánez i Pico
13. Eloy Fernández i Castillo
14. Eva Coll Vila
15. Jorge Rodríguez i Castillo
16. Eva Caballero i Legero
17. Francesc Xavier Llaves i Pardo
18. Susana Núñez i Fernández
19. Adrià Onsès i Giribet
20. Núria Busqueta i Andrés
21. Jordi Albert i Caballero

Suplents
1. Silvía Español i Mondejar
2. Eduard Altirriba i Bolasell
3. Liliana Alexia Maszzitelli i Rodríguez
4. Alex Redón i Viñas
5. Maria Encarnación Serra i Archs
6. Carlos Javier Sánchez i Vallet
7. Montserrat Caus i Elias
8. Leo Guimerà i Fernández
9. Anna María Carné i Miquel
10. Esteve Arbués i Pedrola

Sant Esteve Sesrovires (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Maria Del Carme Rallo i Casanovas
2. Adrià Companys i Arcusa
3. Anna Falguera i Planas
4. David Sánchez i Jordan
5. Maria Isabel Mercader i Allué
6. Lluís Canals i Morte
7. Glòria Beckers i Bartolomé
8. Salvador Boltà i Mestres
9. Sonia De La Torre i Serna
10. Jordi Rubinart i Rufach
11. Elara Llimona i Manuel
12. Javier Lopez i Torres
13. Núria Pradas i Andreu

Suplents
1. Gabriel Guardiola i Arnau
2. Sílvia Lumeras i Medrano
3. Salvador Ballester i Hernàndez
4. Caterina Domènech i Ribes
5. Tirso Vargas i Garcia
6. Susana Osma i Tortosa
7. Antonio Gonzalez i Torrejon
8. Maria Luisa Campos i Algaba
9. Jordi Reguant i Elilzondo
10. Neus Gasol i Manuel

Sant Feliu de Llobregat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Oriol Bossa i Pradas
2. Mercè Ariza i Martin (Independent)
3. Bernat Dausà i Amigó
4. Flavia Reina i Fajardo (Independent)
5. Aitor Rivera Garcia
6. Jennifer Gaston i Molina
7. Xavier González i Piñol
8. Marta Barahona i Junqué
9. Jan Bermúdez i Moral
10. Fina Campás i Ferrón (Independent)
11. José Luis (Txevi) Sánchez Rubiales
12. Cristina Massagué Moreno
13. Johnny Nole Balseca (Independent)
14. Montserrat (Montse) Fortuny i Baño (Independent)
15. Oriol Massagué i Moreno
16. Laura Gallegos i Bernardino
17. José Antonio Mas i Torre (Independent)
18. Montserrat (Montse) Godes i Malla (Independent)
19. Jordi Turné i Ruiz (Independent)
20. Soledad Medrano Nuñez
21. Ramon Puiggròs i Cardona (Independent)

Suplents
1. Núria Barberan i Estrada (Independent)
2. Roger Mateo i Quejigo
3. Bernarda García Rodríguez (Independent)
4. Oscar-Daniel Tidona Laselva (Independent)
5. Marta Vidal i Riera (Independent)
6. Francisco Torregrosa Bustos (Independent)
7. Mireia Ruíz Serapio
8. Arnau Xufré i Mariscal
9. Judith Espert i Peman (Independent)

Sant Joan Despí (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Bracons i Oliach (Independent)
2. Mar Besses i Casanovas
3. Lluís Fabrés i Pérez
4. Mònica Jacas i Gimeno (Independent)
5. Oriol Collado i Hidalgo (Independent)
6. Alba Saladie i León
7. M. Nourdin Benhammou i Lachiri (Independent)
8. Berta Ballesteros i Serra (Independent)
9. Albert López i Segovia
10. Patrícia Aguirre i Gallo
11. Pere Carretero i Rodríguez (Independent)
12. Mercè Martí i Vazquez (Independent)
13. David Montané i Giner
14. Sofia Wainsztein i Campos
15. Daniel Martínez i Lozano
16. Marta Graell i Gabriel (Independent)
17. Juan Carlos Moraga i Gimeno
18. Francina Martí i Pidelaserra
19. Antonio Coscojuela i Martínez (Independent)
20. Meritxell Pascual i Esteller (Independent)
21. Santi Riba i Duran (Independent)

Suplents
1. Josep Maria Vilanova i Serra
2. Ester Auleda i Rovira
3. Joan De Buen i Campos
4. Queralt Malé i Bas
5. Enric Cachinero i Yuglà (Independent)
6. Anna Falguera i Rosas
7. German Ortiz i Díaz (Independent)
8. Maria Galindo i Barral
9. Alex Martinez i Perucha
10. Lina Caldés i Xaus

Sant Just Desvern (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sergi Seguí i Esteve
2. Montserrat Molinero i Juncà
3. Jordi Porta i Pruna
4. Désirée Slauka Triler i Trujillo
5. Enric Massip i Vilanova
6. Júlia Viladot i Bel
7. Eduard Martinez Benzua
8. Cristina Rubio i Carbó
9. Aleix Batalla Vecina
10. Astrid Goldstein i Guasch
11. Alex Cebrián i Clavera
12. Kirsten (Kitty) Andres i Escayola
13. Carles Hernàndez i Rius
14. Anisoara Ivan
15. Ferran Tost i Carbonell
16. Palmira Badell i Farigola
17. Jaume Campreciós i Colet

Suplents
1. Maria Rosa Barber i Patrón
2. Miquel Nieto i Garcia
3. Helena Verdoy i Torra
4. Pau Gràcia i Ferràs
5. Cristina Gil i Tortosa
6. Joaquim Cardona i Albella
7. Mònica Condeminas i Poch
8. Enric Viladot i Presas
9. Teresa Castellví i Milà

Sant Llorenç d'Hortons (consulta totes les llistes)

ENTESA PER SANT LLORENÇ D'HORTONS-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (Entesa - ERC - AM)

Titulars
1. Dolors (Loli) Arguijo i Gala
2. Pau Vallhonrat i Alcántara
3. Maria Martínez i Gutiérrez
4. Vicens Martínez i Ruiz
5. Francesc (Quico) Múrria i Farnós
6. Antonio (Toni) Hernández i Gonzàlez
7. Asunción (Susi) Sierra-Prados i Aragón
8. Anna Ponce i Llerda
9. Albert Sagol i Zamora
10. Laia Montge i Gines
11. Miquel Sogas i Hernandez

Suplents
1. Sílvia Gascó i Molner
2. Joaquim Vallhonrat i Santos

Sant Vicenç dels Horts (consulta totes les llistes)

JUNTS x SANT VICENÇ = VICENTINS PEL CANVI + ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA + ACORD MUNICIPAL (JUNTS x SVH-ERC-AM)

Titulars
1. Maria Teresa (Maite) Aymerich Boltà
2. Miguel Angel Camacho Vega
3. Maria Del Remei (Mei) Cerdà Herrero
4. Arnau Mata De Casademunt
5. Maite Jiménez Martín
6. Francisco Manuel Infante Sánchez 
7. Yolanda Artigas Barber
8. Juan Carlos Ávila Mateo
9. Amina Tihami Lamrani Alaoui
10. Joaquim Simón Aymerich
11. Josefina (Fina) Reina Morales
12. Agustín Cera Rodríguez
13. Victoria Escobar Moreno
14. David Ruiz Gómez
15. Maria Elena Ferreiro Nieto
16. Robert López Moyés
17. Maria Pilar (Pili) Garcia Ruiz
18. Joan Ferrés Declair
19. Maria Sol Cano Gonzàlez
20. Marta Sugrañes Marill
21. Oriol Junqueras Vies

Suplents
1. Manuel Calero Cabezas
2. Antonia Martínez Pedregosa
3. Juan Carbonés Famada
4. Silvia Casasampere i Auladell
5. Juan Carlos Sánchez Milan
6. Laia Pérez Conde
7. Evarist Oriol Montfor
8. Nuria Llorens Lara
9. Daniel Jiménez Albiac

Torrelles de Llobregat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Manel Rafí i Roig
2. Ainoa Olza i Garcia
3. Ferran Alves i Garcia
4. Lourdes Roig i Pi
5. Joaquin Del Pozo i Sos
6. Eulàlia Marcos i Fusté
7. Alfred Fernandez i Jou
8. Marta Martí i Palanques
9. Carles Roig i Cabello
10. Pilar Garcia i Ballester
11. Arnau Garcia i Gallego
12. Glòria Matas i Montmany
13. Simón Garcia i Aguerri

Suplents
1. Boi Roig i Roig
2. Alba Romeu i Fornies
3. Àngel Santos i Herrera
4. Pilar Villanueva i Perarriera
5. Jordi Vidal i Marín
6. Rosa Planas i Pont
7. Francesc Dalmau i López
8. Núria Massons i Solano
9. Salvador Sancho i Berga
10. Núria De Cruz i Garcia

Vallirana (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Àlia Kirchner i Giménez
2. Albert Isidro i Navarro
3. Elena Vilarroig i Aguilera (Independent)
4. Albert Oliva i Honrúbia (Independent)
5. Montserrat Ortíz i Pons
6. Jaume Anton Solsona i Bestard (Independent)
7. Gemma López i Quesada
8. José Luis Serra i Bielsa (Independent)
9. Encarnación (Encarna) Honrúbia i Muñoz
10. Carlos López i Fernández
11. Dolores (Lola) Pérez i Martínez
12. Francesc Josep (Francis) Casanova i Amigó
13. Maria Asunción (Susi) Masdéu i Alfaro (Independent)
14. Gerard Boguña i Llinàs
15. Míriam Nuñez De Prado i Pujol
16. Jordi Vendrell i Segura
17. Joana Solsona i Bestard

Suplents
1. Pedro José Martínez i Puertas
2. Elisabeth (Eli) Sauquet i Salud
3. Alexandre(Àlex) Gimeno i Ceccarani (Independent)
4. Maria Jesús (Mari) Rodríguez i Amigó
5. Jaume Segalés i Faro
6. Glòria Farré i Masuet (Independent)
7. Vicenç Sans i Cornellà (Independent)
8. Martha Monfort i Viñas
9. Josep Vendrell i Llop
10. Dolors Segura i Camps

Aiguafreda (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Pedrosa i Revilla
2. Francesc De Borja Pons i Llabrés
3. Cristina Martín i Sanglas
4. Salvador Pujol i Carbonell
5. Susanna Colomer i Dosrius
6. Albert Parareda i Sala
7. Montserrat Lozano i Galán
8. Mònica Colomer i Balsa
9. Gal·la Blanch i Puigbarraca
10. David Salvans i Carreres
11. Josep Sellas i Benvingut

Suplents
1. Aleix Morera i Bruguera
2. Joan Pons i Òdena
3. Mariona Bosch i De La Cruz
4. Carles Segalés i Berenguer
5. Antoni Blanch i Matas

Ametlla del Vallès, L' (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Pep Moret i Tanyà
2. Raquel Maria Garcia i Luque
3. Gustau Saeta i Menor
4. Mireia Morillas i Ramos
5. Albert Canudas i Mas
6. Mònica Castell i Boget
7. Artur Baró i Tort
8. Maria Iriso i Ariz
9. Roger Parés i Viaplana
10. Núria Farràs i Giol
11. David Cregut
12. Teresa Marquès i Valls
13. Sergi Giraldo i Martínez

Suplents
1. David Pratdesaba i Vilaró
2. Berta Esquerda i Grauges
3. Arian Marcelino i Argemí
4. Mireia Argemí i Melenchón

Bigues i Riells (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-INDEPENDENTS-ACORD MUNICIPAL (ERC-INDEPENDENTS-AM)

Titulars
1. Joan Josep Galiano i Peralta
2. Maria Teresa Escobar i Gomera
3. Josep Anton Tripiana i Rivas
4. Judit Canal i Bonamusa
5. Antoni Verdugo i Pérez
6. Eva Martinez i Olombrada
7. Jesús Cano i Sànchez
8. Margarida Fontcuberta i Tura
9. Francisco Javier Torre-Marin i Rodriguez
10. Núria (Nico) Mayolas i Sebastian
11. Oriol Carreras i Barbany(Jovent Republicà)
12. Maria José Lluch i Millan
13. Xavier Bartolí i Albert 

Suplents
1. Teresa Valls i Clapés
2. Josep Francesc Maña i Sanz
3. Mª Eulalia Nolla i Sierra
4. Pere Puig i Rovira
5. Marta Jiménez i Albiol
6. Christiaan (Kris ) Charlier
7. Rosalia Garcia i Bachs
8. Jordi Mollon i Porta
9. Lidia Jimenez i Capdevila

Caldes de Montbui (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Isidre Pineda i Moncusí
2. Laia Cuscó Pallarès
3. David Través i Ambrosio
4. Núria Carné i Navarro
5. Jaume Mauri i Sala
6. Germania De Los Angeles Llive Cruz
7. Jordi Martín i Forns
8. Maria Pilar Aznar i López
9. Josep Busquets López
10. Carme Germà i Vila
11. Vicenç Personat i Pallarès
12. Maria Castell i Checa
13. Jaume Formiga i Cruz
14. Noemí Cortés i Roca
15. Xavier Madorell i Costa
16. Gemma Mosquera i Canyameras
17. Jordi Solé i Ferrando

Suplents
1. Roser Guiteras i López
2. Anicet Canals i Masats
3. Ma Blanca Pueyo i Royo
4. Josep Gaspar i Blancafort
5. Elisenda Pujadas i Almansa
6. Jaume Balart i Clapés
7. Mònica Soria Orti
8. Josep Ramon Marañés i Vidal
9. Núria Corbera i Padró
10. Pere Anglès i Sabater

Canovelles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Tuset i Taulats
2. Assia Cherdal i Roukha
3. Sergi Guirado i Bosch
4. Teresa Navarro i Sànchez
5. Pere Julià i Colomina
6. Maàngels Funuyet i Riera
7. Òscar Pulido i Torres
8. Laura Rodríguez i Arenas
9. Abelardo Ramírez i Alonso
10. Àngels Teixidor i Casademont
11. Juan Antonio Jiménez Pubill
12. Montserrat Romans i Tubert
13. Josep Ma. Rodríguez i Rodríguez
14. Amal Karroum Khalifi
15. Antoni Facundo Marín
16. Yolanda Hernàndez i Candela
17. Josep Mayals i Flos

Suplents
1. Myrna Mariela Salazar Beltrán
2. Josep Oriol Gispert Vallespí
3. Bombo Ndir Fall

Cànoves i Samalús (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Carles Cusell i Galícia
2. Cristina Serra i Pagès
3. Antonio González i Gasset (Independent)
4. Montse Garriga i Coll (Independent)
5. Dídac Soto i Ferrando (Independent)
6. Maria Lourdes Botifoll Julià (Independent)
7. Pere Valls i Parera (Independent)
8. Montserrat Bullich i Catà (Independent)
9. Antonio Dávila i Dávila (Independent)
10. Marta Alsina i Savall (Independent)
11. Pere Pujolàs i Isart (Independent)

Suplents
1. Mercè Canaleta i Argemí
2. Josep Maria Puy i Escardívol
3. Gemma Moya i Herrero (Independent)
4. Joan Ramon Subirà i Castellà
5. Carme Albareda i Pérez (Independent)
6. Jaume Cortés i Izquierdo
7. Concepció Ferrando i Bramona (Independent)
8. Vicenç Alsina i Sanitjas
9. Maria Mercedes Pocino i Yuste (Independent)

Cardedeu (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Enric Olivé i Manté (Independent)
2. Núria Pujolàs i Puigdomènech (Independent)
3. Rafel Caballeria i Perramon
4. Dolors Sala i Lligoña (Independent)
5. Miquel Pujadas i Subiranas
6. Verònica Vidal Oltra (Independent)
7. Ramon Arribas i Quintana
8. Claudia Urbina Sanchez (Independent)
9. Alfons Riera i Perello
10. Paula Herreros i Serravinyals (Independent)
11. Joan Masferrer i Sala
12. Gemma Laborda i Quitllet
13. Albert Cervera i Farré
14. Maria Núria Calvet i Llensa
15. Jordi Tornabell i Cordoba
16. Eulàlia Miralles i Sabadell (Independent)
17. Jordi Castells i Planas (Independent)

Suplents
1. Núria Hernández i Gil (Independent)
2. Vicenç Planas Herrero (Independent)
3. Núria Navarro Bosch (Independent)
4. Àngel Casals Martínez (Independent)
5. Laura Dueñas i Mora
6. Jordi Puig i Rovira (Independent)
7. Montserrat Funoyet Codina (Independent)
8. Josep Vives i Roig
9. Imma Mussarra i Roca (Independent)
10. Isabel Sallés i Gel

Figaró-Montmany (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD PEL FIGARÓ-ACORD MUNICIPAL (ERC -ACORD-AM )

Titulars
1. Jordi Coll i Llobet
2. Elisa Pérez i Caballero
3. Llorenç Gil i Glera (Independent)
4. Montserrat Codinas i Garcia (Independent)
5. Marc Serra i Pérez (Independent)
6. Patricia Vidiella i Parriego (Pat) (Independent)
7. Roger Estanyol i Guerrero (Independent)
8. Juan Lopez i Paredes (Independent)
9. Jordi Ricart i Carreras (Independent)

Suplents
1. Enric Fiestas i Braso (Tote) (Independent)
2. David Raurell i Salvador (Independent)
3. Carme Canela i Rafart
4. Paz García i Martínez (Independent)

Fogars de Montclús (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Jover i Ribera
2. Sergi Monrabà i Net
3. Anna Ibañez i Vigas
4. Eva Iglesis i Montañés
5. Josep Oriol Monrabà i Net
6. Meritxell Clupés i Net
7. Lluís Subirà i Arasa

Suplents
1. Laia Displàs i Solé
2. Jaume Marlet i Barceló
3. Jordi Monrabà i Domènech

Franqueses del Vallès, Les (consulta totes les llistes)

IMAGINA ESQUERRA EN COMÚ-ACORD MUNICIPAL (IEC-AM)

Titulars
1. Rafael Bernabé Pérez
2. Imma Ortega i Martí
3. Àngel Profitós i Martí
4. Dolores Amaro Fito
5. José Alexander Vega Sabugueiro
6. Elia Montagud Blas
7. Marc Montañes i Lecina
8. Dolors Isart i Roca
9. Quintin Valiente Gutierrez
10. Nelsi Romero Buitrago
11. Àlex Carreras Altimira
12. Carme Ballús Molina
13. Eric Cejudo Cortes
14. Gemma Pedemonte i Viader
15. Diama Mballo Swo
16. Fidel Membrive Sola
17. Núria Serra i Maroñas

Suplents
1. Mireia Perarnau Pericas
2. Carlos Macias Guerrero
3. Sabina Vidal Navarrete
4. Marc Castellanos Marcús
5. Victoria Sánchez Mata
6. German López Sánchez
7. Ana María Martinez Expósito
8. Joan Enric De Sola Camps
9. Sara Cabañero Dolz

Garriga, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD INDEPENDENTISTA PER LA GARRIGA -ACORD MUNICIPAL (ERC-ACORD-AM)

Titulars
1. Dolors Castellà i Puig
2. Lluís Marco i Sanclement
3. Neus Marrodan i Torrents (Independent)
4. Lluís Rodríguez i Piñol (Pote)
5. Meritxell Catalan i Baldich
6. Jordi Musquera i Marcos
7. Kaoutar El Azizi El Jebari
8. Josep Marata i Pujol (Independent)
9. Júlia Mumany i Pesarrodona (Jovent Republicà)
10. Marc Blasi i Navarro (Independent)
11. Jullieta Torrents i Suñol (Independent)
12. Eduard Guerra i Suñol (Jovent Republicà)
13. Montserrat Lapuerta i Allande
14. Santiago Vigas i Cobos
15. Núria Garcia i Serra
16. Jordi Eduard Perales i Giménez
17. Conxita Matamoros i Viñas

Suplents
1. Roger Anglada i Busquets
2. Mar Serrat i Gavaldà(Jovent Republicà)
3. Albert Plens i Gorgues(Jovent Republicà)
4. Carme Amador i López
5. David Romero i Sànchez
6. Maria Mercè Pujadas i Insa
7. Lluís Noguera i Jordana

Sabadell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Juli Fernàndez Olivares
2. Èlia Soriano Costa
3. Gabriel Fernàndez Díaz
4. Glòria Llobet Torres (Independent)
5. Santi Valls Molina
6. Francisca Maya Heredia
7. Raül García Barroso
8. Isabel Casals Couturier
9. Pere Farrés Berenguer
10. Clara Palau Canals
11. Josep Navarro Sànchez
12. Imma Cabré Homet
13. Joaquim Belmonte Garcia (Independent)
14. Sandra Fructuoso Andrés
15. Xavier Belmonte Garcia
16. Elisabeth Revelles Guardia
17. Eloi Sola Oliver
18. Alba Torras Muñoz (Independent)
19. Jaume Oliveras Oliver
20. Laia Girós Barrés
21. Blai Gasol Roda
22. Montserrat Subirana Navarro
23. Àlex Callao Gómez
24. Carlota Gallés Faz (Independent)
25. Manel Ruiz Gil
26. Mercè Valls Pujadas
27. Gabriel Rufián Romero

Granollers (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Núria Maynou Hernández
2. Pau Llobet Roura
3. Lorena Torró Garrido (Independent)
4. Enric Gisbert Tomàs (Independent)
5. Esther Vega Martínez (Independent)
6. Josep Canudas Villegas (Independent)
7. Laura Gonzàlez Gutiérrez (Independent)
8. Josep Maria Catot Rueda
9. Gisela Comas García (Independent)
10. Adolf Belió Solé
11. Judit Alcayde Serrano (Independent)
12. Rafael Garcia Manzano (Independent)
13. Gavina Garcia Bonilla
14. Luis Salas Lavado (Independent)
15. Maria Sequero Vico Amores (Independent)
16. Xavier Pinyol Gros
17. Estel Armengol Ginesti (Independent)
18. Carles Leiva Forns (Independent)
19. Montserrat Estruch Brichs
20. Josep Padilla Romero
21. Yolanda Zamora López
22. Georgina Roca Ambròs (Independent)
23. Anna Sallés Muntané
24. Ferran Raga Serra
25. Pep Mur Planas

Suplents
1. Sheila Vidal Benitez
2. Joan Antoni Cerdà Clusella
3. Francesca Balcells Díaz (Independent)
4. Enric Pey Camps
5. Montserrat Gurí López
6. Joan Sitjes Farré
7. Dolors Martínez Montserrat
8. Manel Balcells Díaz
9. Isabel Alcalde Sastre
10. Chakir El Homrani Lesfar

Badia del Vallès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Roberto Castillo Ureña
2. Bárbara Sánchez Rivilla
3. Venanci Sánchez Frias
4. María Teresa Rivilla Manjavacas
5. Lluís Yuste Bulbena
6. Yasmina Siles Diéguez
7. Ramon Carreras Bernadó
8. Gemma Pérez Blázquez
9. Sergi Carbonell Pellicer
10. Montserrat Molina Guarner
11. Brando Ramírez Ruiz
12. Montserrat Bas Garcia
13. Valentín Lafuente Moreno
14. Montserrat Puigdomènech Griñó
15. Antonio Espinosa Martínez
16. Ana Rosario Sánchez Lora
17. Marcelo Aparicio López

Suplents
1. María Teresa Sánchez Santiago
2. Manuel Moreno Sevillano
3. Teresa Rodríguez Gallardo
4. Enric Ciurana Morales
5. Rosa Maria Casadevall Martínez
6. Víctor Terrafeta Bermejo

Barberà del Vallès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Pere Pubill Linares
2. Elena Ordaz Machado
3. Roger Pérez Álvarez
4. Vanessa Gómez Molina
5. Natanael Planes Vidal
6. Gemma Vinardell Amat
7. Jordi Sancho Ródenas
8. Noelia Castillo Gómez (Independent)
9. Antony Sevre (Independent)
10. Montse García González (Independent)
11. Ramon Cos Orobitg (Independent)
12. Neus Martínez Malaguilla (Independent)
13. Eduard Galceran Canals
14. Carme Soria Sáez
15. Salim Ahammed Islam Begum (Independent)
16. Raquel Morte Muñoz (Independent)
17. Daniel Manrique Romero
18. Consol Cerrato Torres (Independent)
19. Joaquim Pujolràs Buxons (Quim)
20. Laia Gállego Osuna
21. Diego Guirado Navarro (Independent)

Suplents
1. Miquel Viladecans Santiago
2. Rebeca Pérez Álvarez (Independent)
3. Ramon Pelegrín Esteva (Independent)
4. Maria Pubill López (Independent)
5. Antoni Garcia Paredes
6. Aránzazu Pérez Álvarez (Independent)
7. Isaac Reynés San Nicolás
8. Sara De La Cruz Cornejo (Independent)
9. Ricard Morral Prats (Independent)
10. Daniel Martinez Heredia (Independent)

Castellar del Vallès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Rafa Homet Ventayol
2. Maria Dolores Ruiz Rodríguez
3. Josep Maria Calaf Vives
4. Núria Raspall Aluja
5. Oriol Martori Gallissà
6. Sílvia Nicolás Lorente
7. Ferran Rebollo Flix
8. Alba Sanchez Sanchez
9. Jaume Avellaneda Maldonado
10. Silvia Ciuraneta Hernandez
11. Jordi Serra Clariana
12. Sara Tabelhachmi Achriky
13. Jordi Grau Fontanals
14. Núria Ribell Rodríguez
15. Àngel Vilalta Vila
16. Emma Sanchez Santos
17. Antonio Morales Robles
18. Maria Antònia Vilardebó Alsina
19. Gabriel Furriols Salvia
20. Olga Torrents Salvadó
21. Lluís Papell Escobar

Suplents
1. Laia Ripoll Nicolás
2. Joan Homet Malé
3. Marta Casas Rovira
4. Francesc Llobet Estapé
5. Anna Montserrat Castellà Pagola
6. Juan Vives Castells
7. Pilar Homet Malé
8. Josep Ramon Rocavert Bages
9. Matilde Ruiz Bailón
10. Carme Castaño López

Cerdanyola del Vallès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Helena Solà Tàrraga
2. Iñigo Garcia De Enterria Adan
3. Montserrat Nieto Mendez (Independent)
4. Albert Turon Vilaseca
5. Carme Pina Puigtió
6. Pedro Casas Casado (Independent)
7. Gemma Estopà Roig (Independent)
8. Daniel Jovell Hidalgo (Independent)
9. Mireia Tudurí Pérez (Independent)
10. Joaquim Oltra Puigdomènech (Independent)
11. Marina Sureda Torres
12. Josep Garcia Pérez
13. Isabel Cruz Fernández (Independent)
14. Jaume Solana Mateo
15. Maria Liceran Llopis (Independent)
16. Xavier Fierres Delgado
17. Mireia Del Rio Vicente
18. Francesc Muñoz Estapà
19. Anna Quintero Ruiz
20. Carles Pla Terceño
21. Laura Batalla Aymami
22. Nicolás Valle Marchante
23. Inmaculada Jornet Gázquez (Independent)
24. Maria Jesús Sánchez Navarro (Xus) (Independent)
25. Daniel Mallén Ruiz

Suplents
1. Joan Muñoz Liesa (Independent)
2. Núria Cabanes Muñoz
3. Enric Marín Otto
4. Roser Fusté Cervelló
5. Jaume Grau Garsaball (Independent)
6. Roser De Haro De Haro
7. Òscar Torrents Valdelomar
8. Montserrat Viñals Tafanell (Independent)
9. Josep Maria Mallafré Ferrando

Montcada i Reixac (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Sánchez Escrigas
2. Montserrat Ribera Ruiz
3. Salvador Serratosa Cruzado
4. Maria Rosa Borràs Ventura
5. Gerard Garrido Gutiérrez
6. Hajar Youki El Gribes
7. Jaume Teixidó Pujol
8. Mónica Castaño Marimón
9. Pere Mercader Vives
10. Judit Recasens Relat
11. Juan Fabian Andreu
12. Maria Dolors Hernández Aguilar
13. Oriol Ribas Borràs
14. Maria Del Sol Bilbao López
15. Francisco Requena Martinez
16. Usha Polo Llorens
17. Alexis Morales Jiménez
18. Laura Balcell Clapés
19. Francesc León Font
20. Neus Viñals Fuster
21. Jordi Del Valle Jou

Suplents
1. Maria Àngels Teruel Morató
2. Eduard Motos Auqué
3. Clara Selena Gómez Marante
4. Andreu Boullosa Gràcia
5. Judit Rodríguez Moreno
6. Ramon Roca Roca
7. Nuria Comes Barberà
8. Ilyas Muhammad Begum
9. Montserrat Mestres Vila
10. Antonio Trias Zaragoza

Palau-solità i Plegamans (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Oriol Lozano Rocabruna
2. Eva Soler Guallar
3. Jordi Plaza Nualart
4. Patricia Freire Nuñez
5. Ignasi Fargas Roca (Independent)
6. Miriam Portillo Ramírez
7. Sergi Plaza Ruiz (Independent)
8. Mireia Peregrina Marsal (Independent)
9. Miguel Àngel Martínez López
10. Ana Lerones Pequeño
11. Joan Enric Mogas Pla (Independent)
12. Helena Pou Torras
13. Marc Gonzalez Permanyer
14. Maria Dolors Rocabruna Triadó
15. Jaume Gil Mayner
16. Lluïsa Callado Martin
17. Albert Rodríguez Viaplana

Suplents
1. Laia Bernabeu Bort
2. Jordi Roura Hinarejos (Independent)
3. Laia Massana Mola
4. Josep Lluís Hernández Pueyo
5. Mireia Palau Lázaro
6. Jordi Aranda Cardenas
7. Maria Ballbé Martínez
8. Ramon Plaza Salmeron
9. Teresa Marsal Soler
10. Lluís Gonzalez Marcos

Llagosta, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Cols i Motoso
2. Cristina Segura i Rodríguez
3. Héctor Arenas i Pérez
4. Nayara Pedrós i Cabrillana
5. Marc Pedrós i Manchado
6. Anna Sánchez i Quiles
7. Joan Josep Martínez i Torà
8. Olga Martínez i Ruiz
9. Cèsar Herrero i Santillana
10. Maragda Insa i Lanau
11. Carlos Llorà i Fernández
12. Isabel Cabrillana i Jurado
13. Iñaki Azcarate i Vidal
14. Conxi Rafael i Alarcón
15. José Soria i Mendieta
16. Teresa Robles i Checa
17. Angel Martínez i Torà

Suplents
1. María Pilar Pérez i Ribalta
2. Josep Vicenç Segura i García

Polinyà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Toni Flores Ortega
2. Roser Sanglas Via
3. Raimon Silvestre Puig
4. Roser Canas Bozzo
5. Vicenç López Buisan
6. Raquel Garcia Lara
7. Cristian Catalan González
8. Laura Pastor Borras
9. Carles Fernàndez Mestres
10. Maria Isabel Aragay Cruells
11. Juan Yago Roig Olivito
12. Maria Isern Macias
13. Sergi Martínez Peña

Suplents
1. Josefa Mateo Gonzalez
2. Oscar Soriano Ayala
3. Saralina Ruiz Torres
4. Lluis Gimenez Masat
5. Carmen Escribano Samper
6. Pau Faner Canet
7. Begoña Alfonso Luis
8. Manel Perales Fernàndez

Ripollet (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ARA RIPOLLET-ACORD MUNICIPAL (ERC - ARA - AM)

Titulars
1. Eugeni Montanuy Royo (Independent)
2. Lurdes Serra Suñé
3. Anais Fernàndez Ríos
4. David Campos Esparrach
5. Núria Escursell Serra (Independent)
6. Francesc Gargallo Pastor
7. Maria Isabel Magdaleno Díaz
8. Joel Revilla Gómez
9. Anna Perucho Guiu (Independent)
10. Roger Bayó Padró (Independent)
11. Francisca Clarés Sánchez
12. Josep Maria Tatché Garmendia
13. Raquel García Martínez
14. Xavier Caballé Villanueva
15. Samanta Serra Gawthorpe
16. Ricard Sancho Torres
17. Alèxia Diudé Patiño (Independent)
18. Carmelo Monroy Espinar (Independent)
19. Dolores Martínez Garcia
20. Joan Ros Blancafort
21. Yolanda Sunsi Navarro (Independent)

Suplents
1. Sergio Vargas Justícia
2. Maria Gay Sunsi
3. Gerard Sugranyes Manuel
4. Mercè Grau Molina (Independent)
5. Daniel Gómez Expósito (Independent)
6. Josepa Ros Barneda
7. Jaume Casas Renom
8. Rosa Rodriguez Rubio
9. Manuel Prado Alvárez

Lliçà d'Amunt (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC-AM)

Titulars
1. Iban Martínez i Asensio
2. Míriam Remolà i Elvira
3. Josep Nogués i Miras
4. Manuela Nieves Garrido i Marín
5. Juana Maria Morata Lopez
6. Susana Mesas i Sánchez
7. Roger Albaladejo Castany
8. Assumpta Regales i Pou
9. Sergi Serna Espinar
10. Cristina Pous Torrellas
11. Pau Boixader i Sagarra
12. Gloria Bassa Canadell
13. Jordi Gabaldon i Gonzalez
14. Jordina Benet i Nadal
15. Oriol Dabad Castella
16. Núria Ruiz i Domènech
17. Joaquim Ferriol i Tarafa

Suplents
1. Emília Soler i Gimeno
2. Jordi Regales i Pou
3. Carme Castany i Serrano
4. Josep Camps i Mas
5. Cristina Blanch Farres
6. Antoni Auferil i Barnils
7. Maria Dels Angels Cortina Sanz
8. Antoni Albaladejo i Jiménez
9. Margarida Vilageliu i Relats

Sant Quirze del Vallès (consulta totes les llistes)

JUNTS PER SANT QUIRZE-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (Junts - ERC - AM)

Titulars
1. Elisabeth Oliveras Jorba
2. Àlex Brossa Enrique (Independent)
3. Laura Flos Perez
4. Josep Coll Aceña
5. Elena Sabater Sanchez (Independent)
6. David Caminal Caparròs
7. Maria Domingo Soler (Independent)
8. Pol Alvarez Martinez (Independent)
9. Roser Costa Sola (Independent)
10. Gemma Gelabert Castellnou (Independent)
11. Xavi Josa Gil (Independent)
12. Silvia Velasco Lopez (Independent)
13. Roger Falgueras Garcia De Atocha (Independent)
14. Judith Juanhuix Gibert
15. Francesc Porret Brossa (Quico) (Independent)
16. Anna Canes Urbano (Independent)
17. August Guasch Lopez (Independent)

Suplents
1. Judit Morera Vila (Independent)
2. Ramon Baldrich Caselles (Independent)
3. Maria Josep López López (Pepa) (Independent)
4. Josep Maria Escolà Llevall (Independent)
5. Teresa Pujol Calafell (Independent)
6. Carles Millàs Castellví (Independent)
7. Alicia Bofarull Castro (Independent)
8. Àngel Jornet Pomes
9. Teresa Font Sole (Independent)
10. Albert Falgueras Cuatrecasas (Independent)

Santa Perpètua de Mogoda (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ARA ACORD MUNICIPAL (ERC-ARA-AM)

Titulars
1. Pol Altayó Isern
2. Montserrat Vinyallonga Flores
3. Jordi Umbert Juliana
4. Naara Fernández Rodríguez (Independent)
5. Albert Bonàs Tomàs
6. Maria Del Carmen López Liria(Maika) (Independent)
7. Antonio Calero Gutiérrez
8. Ichraf Benjelloun El Hanafi
9. Adrià López Navarro
10. Laura Oliver Perdigones
11. Ismael Arderiu Ferrer
12. Mariona Bonàs Vera
13. Joan Bausili Corminola (Independent)
14. Eva Bria Flamarique
15. Moisès Muniesa Blasco
16. Maria José Fernández Sanz
17. Ricardo Esteves-Garcia Capote
18. Maria Cuesta Perez
19. Lluís Carreras Fabra
20. Montserrat Tor Patino
21. Josep Ventura Humet

Suplents
1. Maria Lluïsa Vera Tenza
2. Roger Ballester Bayà
3. Ainhoa Pedrerol Sierra
4. Jacint Altayó Morral
5. Alícia Pagès Valero
6. Jordi Vinyals Soler
7. Rosa Rovira Punsola

Lliçà de Vall (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marta Bertran i Ramon
2. Marc Rico i Ramon
3. Sònia Farrés i Torner
4. Josep Martorell i Mompart
5. Carolina Martinez i Placencia
6. Gerard Rico i Vargas (Jovent Republicà)
7. Aina Martorell i Lopez(Jovent Republicà)
8. Albert Pla i Roma
9. Sònia Gutiérrez i Valladares
10. Jaume Montéis i Catot
11. Ainhoa Martin i Cerruela
12. Miquel Àngel Díaz i Jódar
13. Maria Gracia i Vasco

Suplents
1. Ricart Querol i Torres
2. Sandra Campos i Barbeta
3. Alfredo Calatayud i Ibáñez
4. Rosa Barbeta i Garcia
5. Joaquim Josep Soler i Pacheco

Sentmenat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Mercadé Soler
2. Bibiana Pichardo Rojas
3. David Badia Casañas
4. Sara Nogueras Expósito (Independent)
5. Albert Rimblas Fontserè (Independent)
6. Dolors Riera Bastida (Independent)
7. Jordi Pueyo Verdaguer (Independent)
8. Carme Torrents Aubia (Independent)
9. Pol Anglès Pichardo (Independent)
10. Antonia Cruz Garzón (Independent)
11. Ferran Martínez Campillo
12. Gemma Fruitós Piqué (Independent)
13. Pere Camp Perich

Suplents
1. Maria Carmen Padilla Fornés (Independent)
2. Albert Casals Sanchez-Hermosilla
3. Pilar Alonso Llopis (Independent)
4. Carles Anglès Grau
5. Eloïna Jiménez Bonillo
6. Jordi Torroja Fontanet
7. Araceli Lozano Pozo (Independent)
8. Vicenç Ramoneda Ullar (Independent)

Llinars del Vallès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Martí Pujol i Casals
2. Joana Lorente i Nàjar
3. Pere Grivé i Martínez
4. Mònica López i Bonet (Independent)
5. Josep Aixandri i Tarré
6. Georgina Coderch i Pera (Independent)
7. Antoni Garcia i Estevan
8. Marisol Fernàndez i Martos (Independent)
9. Iban Sangrador i Gili
10. Maria Antònia Fruitós i Piqué (Independent)
11. Xavier Nieves i Fornaguera
12. Teresa Masjuan i Mateu
13. David Almirón i Sánchez

Suplents
1. Maria Lluïsa Montserrat i Calviño
2. Bernat Palau i Mumany (Independent)
3. Imma López i Navarro (Independent)
4. Lluís Ribas i De Pouplana
5. Glòria Grau i Gil (Independent)
6. German Lozano i Fornells (Independent)
7. Rafaela Fernández i Pérez

Martorelles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Candela i Callado
2. Anna Nogueres i Vallbona
3. Joan Marc Flores i Riera
4. Mònica Garcia Gené
5. Roger Parera i Roca
6. Mireia Astivill i Casamayor
7. Gerard Del Caño i Grañé
8. Remei Verjuan i Clavero
9. Xavier Franquesa i Gómez
10. Àngels Carrizosa i Monleón
11. Pere Truyols i Gassó

Suplents
1. Maria Pugès i Palomares
2. Mohamed Benkhali Anbouri
3. Emma Suñé i Aznar
4. Sergi Galí i Hurtado
5. Anna Cortinas Val
6. Francesc Safont i Gil
7. Montserrat Riera i Alexandre
8. Gerard Magriñà i Berenguer

Castellbisbal (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Toni Pons i Vilaplana
2. Maria Isabel Méndez i Fernández
3. Pedro Jorge Palahí i Guzmán
4. Francesca Torras i Garnacho
5. Xavier Romero i Lidon
6. Susana Crespo i Porcar
7. Gerard Bas i Montilla
8. Pilar Roura i Sellarès
9. David Asensi i Cortès
10. Maria Crisanta Farré i Belver
11. Jordi Piera i Cano
12. Maria Pastallé i Pastallé
13. Josep Lluís Grau i Vila
14. Ruth De Tomàs i Meler
15. Miquel Quiles i Castro
16. Elvira Mercedes Lora i Gómez
17. Txema Forn i Vidal

Suplents
1. Pilar Capdevila i Roura
2. Daniel Delgado i Pérez
3. Ana María Rivera i Sánchez

Gallifa (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Eric Solà i Albero

Matadepera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Anna Piñol i Serra
2. Antoni Morros i Aparici
3. Pilar Oller i Sánchez
4. Maria Gemma Utiel i Torres
5. Santi Pavon i Fernández
6. Maria Cristina Ballbé i Vila
7. Abelardo Gil i Leyva
8. Sandra Prat i Rodriguez
9. Arnau Rusines i Torras
10. Carme Sala i Rovira
11. Aleix Villatoro i Oliver
12. Laura Sellarès i Centelles
13. Joan Lluís Espinós i Espinós

Suplents
1. Rosa Montoliu i Tarramera
2. Santiago Pérez i Gutierrez
3. Cristina Manzaneda i Martinez
4. Cesc Bosch i Muntal
5. Isabel Busqueta i Fuertes
6. Marc Tàpia i Velasco
7. Àgata Vilamitjana i Balcells
8. Oriol Villatoro i Oliver
9. Maria Camps i Galí
10. Narcís Serrat i Comerma

Olesa de Montserrat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Martí Fortuny i Planas
2. Marola Cantarell i Mora
3. Jordi Parent i Beltran
4. Mireia Monfort i Sòria
5. Raül Asensio i Gonzàlez
6. Cristina Alquezar i Ballesta
7. Santiago Gallardo i Cañellas
8. Íngrid Llobet i Cabrero
9. Eduard Rosanes i Gutiérrez
10. Basma Bentaouzin Boughaba
11. Daniel Martinez Pous
12. Esther Vela Pallarès
13. Joaquim Font i Fusalba
14. Maria Dolors Izquierdo Font
15. Fernando Alejo Dolyenko Seara
16. Maria Antonia Buenaventura Rubio
17. Joaquim Castells i Manyà
18. Nuria Mallorquí Saborit
19. Miguel Àngel Toledo i Morales
20. Maria Mercè Urrich Cazador
21. Sergi Marcen López

Suplents
1. Maria Dolors Font i Termens

Rellinars (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Serra i Carrera
2. Débora Soler i Rodriguez
3. Raimon Pi i Janeras
4. Yasmina Mesado Gómez
5. Jordi Cadevall i Artigues
6. Susanna Vilaseca i Hoyas
7. Francesc Sales i Benítez

Suplents
1. Marta Seró i Alsina
2. Abel Garcia i Hermoso
3. Helena Montalban Padilla
4. Oriol Galí i Mascarilla
5. Carme Pastor i Roig
6. Concepció Sànchez i Vera
7. Pascual López i Martí

Rubí (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Corbera Gaju
2. Montse Soler Pons
3. Xavier Cots Gómez (Independent)
4. Marta Esparza González (Independent)
5. Robert Masalias Gómez
6. Sandra Casas Navarro (Independent)
7. Oscar Arnaiz Moreno (Independent)
8. Lídia Calvet Castellano
9. Joan Puntí Recasens
10. Ariadna Martín Payà (Jovent Republicà)
11. Miryam Isern Muñoz (Independent)
12. Víctor Garcés Jou
13. Meritxell Aulet Otero (Jovent Republicà)
14. Roger Barranco Sabaté
15. Hanaa Bourrouhou Razzouk (Independent)
16. Abderrazzak Boulagrous Boufous (Independent)
17. Glòria Font Aris (Independent)
18. Anna Esquirol Salom
19. Josep Maria Estefanell Prat (Independent)
20. Rocío Andujar Romero (Independent)
21. Joan Batllori Manzano
22. Esther Sementé Rodríguez
23. Dani Pernas Llobet
24. Teresa Safont Tort (Independent)
25. Antonio Ruíz Gabaldón

Suplents
1. Maria Blanca Roma Monrós (Independent)
2. Marc Guerrero Pelegrín (Jovent Republicà)
3. Maria Vidal Tarrasón
4. Enric Pallarès Barberà (Independent)
5. Maria Angeles Albalate Fernández (Independent)

Mollet del Vallès (consulta totes les llistes)

ARA MOLLET ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- MOVIMENT D'ESQUERRES-ACORD MUNICIPAL (ARA MOLLET ERC-MES-AM)

Titulars
1. Oriol López i Mayolas
2. Marta Vilaret i Garcia
3. Manuel Ferran Sostres i Bordas (Mes)
4. Marina Planellas i Alegre
5. Josep Amaya i Aguilar
6. Isabel Padilla i Padilla (Independent)
7. Oriol Olivé i Duñach (Independent)
8. Meritxell Humbert i Lacruz
9. Sergi Suàrez i Martínez (Independent)
10. Margarita Vergés i Alemany (Mes)
11. Joan Alcarria i Jiménez
12. Marta Barón i Escudero
13. Joan Manel Gómez i Picón (Mes)
14. Mercè Martínez i López
15. Vicenç Compte i Escudé
16. Maria Oliva i Valldeoriola
17. Antonio Ignacio Valle i Pérez (Independent)
18. Núria Folch i Pablo (Independent)
19. Isaac Rovira i Farré (Independent)
20. Lidia Iborra i Ortega (Independent)
21. Jordi Carro i Sannicolas
22. Agnès Galdón i Fernàndez
23. Oriol Bargalló i Marsal
24. Carme Guarro i Forés
25. Jaume Vilaseca i Bellsola

Suplents
1. Dolors Andrés i Sànchez (Independent)
2. Javier Barcena i Gimenez (Independent)
3. Sònia Vidal Marin
4. Max Escalera Fernández (Mes)
5. Cristina Forés i Gómez (Independent)
6. Joan Pi i Ganduxer
7. Carmen Mas i Ollé
8. Josep Cot i Call (Independent)
9. Conxi Porras i Calle
10. Ramon Rodrigo i Rodríguez

Sant Cugat del Vallès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-MOVIMENT D'ESQUERRES-ACORD MUNICIPAL (ERC-MES-AM)

Titulars
1. Mireia Ingla i Mas
2. Francesc Duch i Altet
3. Esther Madrona i Grases
4. Alba Gordó i Vilaseca (Jovent Republicà)
5. Francesc Carol i Alférez (Independent)
6. Gemma Aristoy i Pujol (Independent)
7. Oriol Cisteró i Fortuny
8. Eva Puigjaner i Colom (Independent)
9. Joan Gayà i Beltran (Sommes)
10. Elisabet Escoda i Turró (Jovent Republicà)
11. Èric Gómez i Pérez
12. Queralt Anglès Devesa (Independent)
13. Enric Òdena i Garcia (Independent)
14. Lara Carbonell i Yanovsky (Jovent Republicà)
15. Agustí Soberano i Canet (Independent)
16. Anna Riuró De Blas (Sommes)
17. Dionisio Giménez i Plaza (Independent)
18. Carme Torres i Lameiras
19. Ferran De Juan i Fané (Independent)
20. Andrea Xaxo Torres (Independent)
21. Serni Solans i Sala (Independent)
22. Ainhoa Miró i Pérez De Lazárraga (Jovent Republicà)
23. Raul Delgado i Morales (Independent)
24. Àngela Torres i Busquets
25. Raül Romeva i Rueda

Suplents
1. Ferran Villaseñor i Romero (Sommes)
2. Anna Bea i Salvià (Independent)
3. Jaume Espina i Faidella (Sommes)
4. Eva Lafuente i Ballestero
5. Isaac Calvís i Gil (Jovent Republicà)
6. Maria Vidal i Amorós
7. Marc Berruezo i Marcè (Jovent Republicà)
8. Pilar López i Sans
9. Conxi Domínguez i Surià
10. Eduard Pomar i Pérez

Sant Llorenç Savall (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Solà Herms (Patau)
2. Cristina Carrasco Valero
3. Cristina Martínez Navarrete
4. Juan Luis Serrano Toro
5. Pere Daví Vilatersana
6. Eva Perera Romero
7. Esteve Puig Morral
8. Neus Roma Marfà
9. Sergi Jo Galí
10. Rosa Maria Puig Martínez
11. Ricard Torralba Llauradó

Suplents
1. Núria Domènech Mas
2. Josep Maria Mirapeix Francistorra
3. Maite Montfort Pérez
4. Ferran Solé Guirao
5. Marta Argemí Raduà
6. Ramon Purull Monfa
7. Olga Villaescusa Pretel
8. Joan Arimon Solà
9. Elena Protasio Rodríguez
10. Marc Sanglas Alcantarilla

Terrassa (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-MOVIMENT D'ESQUERRES-ACORD MUNICIPAL (ERC-MES-AM)

Titulars
1. Isaac Albert i Agut
2. Teresa Ciurana i Satlari
3. Josep Forn i Cadafalch (Independent)
4. Ona Martínez i Viñas (Jovent Republicà)
5. Carles Caballero i Peña
6. Xènia Albà i Cantero
7. Josep Serra i Marimon (Sommes)
8. Maria Costa Soler (Independent)
9. Montserrat Font Fabra
10. River Stuard Farfan Castro (Independent)
11. Mercè Espasa i Cárdenas (Jovent Republicà)
12. Josep Ruiz i Rodríguez (Pepe Ruiz) (Independent)
13. Marta Codina i Vives (Independent)
14. Oriol Guerrero i Tost (Independent)
15. Montse Pujol i Soler
16. Pere Freixa i Paloma (Independent)
17. Gala Porté i Ferré (Jovent Republicà)
18. Carles Llongueras i Morera
19. Esperança Garrido i Garcia (Sommes)
20. Jordi Centelles i Amela
21. Sílvia Grau i Fontanals
22. Sergi Castells i Segura (Jovent Republicà)
23. Cèlia Ros i Gasset
24. Albert Gallardo i Ferrand (Jovent Republicà)
25. Ma Pilar Sierra i Janeras
26. Francesc Poch i Ros
27. Carme Labòria i Rojas (Sommes)

Suplents
1. Joan Baltà Torredemer (Sommes)
2. Ariadna Closa i Ribera (Jovent Republicà)
3. Carles Massallé i Bainad
4. Mireia Bercial i Parellada
5. Xavier Martín Gímenez (Sommes)
6. Mercè Ventura i Belmonte
7. Manel Martí i Moncho
8. Josefina Fontanals i Sàez
9. Joan Lluch i Puig
10. Bernat Pizà i Castella (Jovent Republicà)

Ullastrell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jaume Puig i Puig (Putxu)
2. Mercè Rodó i Vilardell (Independent)
3. Beatriz Almolda i Ardid
4. Carles Call i Villalba (Independent)
5. Dolors Sucarrats i Paloma
6. Anna Bigordà i Rodó (Independent)
7. Josep Andreu Revestido i Romero
8. Marc Morral i Álvarez (Independent)
9. Giol Macià i Amat (Independent)
10. Neus Salarich i Anglada (Independent)
11. Joan Ballbè i Herrero

Suplents
1. Mariona Morral i Font (Independent)
2. Ricardo Jiménez Ruiz (Independent)
3. Àngels Viladoms i Comellas (Independent)
4. Jose Manuel Mulero Soto (Independent)
5. Núria Hernández Santamaria (Independent)
6. Oriol Carreras i Parera (Independent)
7. Elisabeth Casanovas i Feliu
8. Pol Ricart i Rodó (Independent)
9. Roser Carreras i Salas (Independent)
10. Meritxell Amat i Montmany (Independent)

Vacarisses (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Antoni Masana i Ubach
2. Olga Serra i Luque
3. Pere Casas i Ardanaz
4. Júlia Carbó i Ballbé (Independent)
5. Albert Salamé i Sabater
6. Cecília Moral Ramírez (Paola) (Independent)
7. Sergi Juzgado i Casas (Independent)
8. Sandra Pérez Miralles (Independent)
9. Carlos Ramos Pérez (Independent)
10. Iolanda Lapuyade i Serrà (Independent)
11. Pau Fuente i Ruiz
12. Raquel Dominguez i Casas
13. Josep Brichs i Blasi (Independent)

Suplents
1. Esther Serrano i Regol
2. Jordi Garrido i Torrubia
3. Gemma Esqué i Llenas
4. Jordi Cuevas Crespo (Independent)
5. Jasone Mendizabal Mendizabal (Independent)

Viladecavalls (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Glòria Ullés i Ros
2. Maria José Rodríguez i Soriano
3. Martí Pedret i Ullés (Jovent Republicà)
4. Joana Polo i Díaz
5. Toni Martínez i Arumí
6. Conxita Morante i Del Castillo (Independent)
7. Marçal Llimona i Creixell
8. Carme Giralt i Roca
9. Lluís Soler i Turu
10. Mati Segura i Roig (Independent)
11. Vicenç Torres i Nicolàs
12. Antònia Moscoso i Caballero (Independent)
13. Emili Soler i Sagristà

Montmeló (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Albert Monserrat i Soldevila (Independent)
2. Sònia Pascual i Guiral (Independent)
3. Albert Garcia i Martos (Independent)
4. Noelia Grima i Santacruz (Independent)
5. Arnau Benach i Gallego (Jovent Republicà)
6. Montserrat Serra i Tarrés (Independent)
7. Joan Vega i Rius (Independent)
8. Lidia Galisteo i Linares (Independent)
9. Ramon Morera i Garcia (Independent)
10. Núria Castro i Garcia (Independent)
11. Daniel Escandell i Fernandez (Independent)
12. Bibiana Vergés i Castells (Independent)
13. Pablo Rodriguez i Morales (Independent)

Suplents
1. Alma Maria González i Olivencia (Independent)
2. Juan Camilo Villegas i Rojas (Jovent Republicà)
3. Marina Saludes i Moras (Independent)
4. Oriol Oliver i Fons (Independent)
5. Miriam Lloveras i Delgado (Jovent Republicà)
6. Bernat Güell i Brocal (Jovent Republicà)
7. Georgina Monserrat i Saludes (Independent)
8. Miquel Gendra i Sanchez (Independent)
9. Míriam Fontcuberta i Trepat (Independent)

Begues (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jaume Olivella i Riba
2. Marta Roig i Segura
3. Jaume Cornelles i Buñuel (Jovent Republicà)
4. Lourdes Tenorio i Sánchez
5. Eduard Emeterio i Torroglosa
6. Adoración Roig i Segura (Doris)
7. Xavier Llopart i Freixas
8. Hèlia Seguí i Munté
9. Amadeu Solé i González
10. Maria Ferrer Navarro
11. Vicenç Martí Ollé
12. Mónica Pujol i García
13. Josep Atsuara i Soriano

Suplents
1. Yolanda Vázquez i Mercader
2. Thibault Edouard Poirier Barrera
3. Ester Gil i Ribera
4. Milena Novas Fernandez
5. Javier Valero i Ballesta
6. Aràlia Òdena Rabinad
7. Esther Flores i Martínez
8. Joaquim Novas Segarra
9. Rosa Buñuel i Magret
10. Jordi Reixach i Tarrides

Castelldefels (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Maresma i Segarra
2. Lourdes Armengol i Aymerich
3. Rosa Pla Rius (Ru Pla) (Independent)
4. Jordi Vendrell i Amat (Independent)
5. Antoni Casas i Carbonell
6. Núria Cornet i Turró
7. Sergio Luque Villanueva (Independent)
8. Aurèlia Garcia Del Hoyo (Independent)
9. Helena Vilarasau i Armengol
10. Joan Ramon Molero i Yll
11. Eduard Fàbregas i Català (Independent)
12. Cristina Samà i Ponsa (Independent)
13. Alfonso Outeiriño i González
14. Susana Bolao i Braviz
15. Andres Damian Di Paulo Monero (Independent)
16. Maria Carmen Velasco Fernandez (Independent)
17. Carlos Miguel Molinero i Lozano
18. Joaquín Campos i Anadon
19. Rita Teresa Borque Ruiz (Independent)
20. Georgina López i Jurado
21. Josep Antoni Muñoz i Galisteo (Josele)
22. Matilde González i Armengol
23. Jordi Vilarasau i Farré
24. Nuria Armengol i Aymerich (Independent)
25. Xavier Pujadas Marti (Independent)

Suplents
1. Pau Minoves i Rafanell
2. Laura Dominguez Cando (Independent)

Montornès del Vallès (consulta totes les llistes)

MES PER MONTORNÈS-ACORD MUNICIPAL (M X M-AM)

Titulars
1. Joffre Giner i Pita
2. Irene Egea Llamas
3. Luis Ramos Dorado
4. Silvana Blasco i Franco
5. Francisco Sánchez Ales
6. Montserrat García Mateo
7. Sergi García Barqueros
8. María Rosa Varela Herrero
9. Sergi Martínez i Mitjavila
10. Aida Travé i Sanantonio
11. Santiago Cuelliga Martínez
12. Montserrat Alvárez Gallén
13. Francisco José Fernández Cantón (Txesco)
14. Gemma Pallerola i Cros
15. Josep Flores i González
16. Petra Porro Pascual
17. Carlos Martínez i Simon

Suplents
1. Eva Rojas Soto
2. Salvador Miralles Ferri
3. María Jesús Llera Vidueiros
4. José Bizarro Rodríguez
5. Montse Sabatés i Mitjavila
6. Francisco Sánchez Cadenas
7. Carme Pech i Zabalza
8. Josep Figueras Sánchez
9. Maria Serrano i Pallerola
10. Vicent Xavier Serrano i Sánchez

Cornellà de Llobregat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Raquel Albiol Gilabert
2. Teresa Vidal Llargues (Independent)
3. Carles Alemany Lluis
4. Estrella Corominas Molleja
5. Antonio Torres Blanco
6. Mireia Olle i Garcia (Independent)
7. Francesc Xavier Dengra Grau
8. Isabel Santero Sanchez (Independent)
9. Francesc Xavier Masip i Dagà (Independent)
10. Veronica Turon Calvo (Independent)
11. Jaume Palau i Balletbó
12. Elisenda Junyent Arbues (Independent)
13. Oriol Tomás Sanchez (Independent)
14. Irene Flotats Llopes (Independent)
15. Lliurat Garcia Roig
16. Nuria Nicolau i Marcé
17. Martí Aguilá i Recha
18. Pilar Albiol Gilabert
19. Walter Culler Carvajal(Independent)
20. Maria Isabel Cuevas Gil (Maribel) (Independent)
21. Rafael Piñeiro Rodriguez
22. Dolors Freixenet Mas) (Independent)
23. Ana Del Hoyo Conesa (Independent)
24. Joan Tardà i Coma
25. Ignasi Doñate Sanglas

Suplents
1. Elisabet Badia Mairal
2. Joan Pastor i Fàbregas
3. Joana Muñoz Tellez (Independent)
4. David Bravo Romero (Independent)
5. Neus Castillejo Badia (Independent)
6. Albert Vazquez Casadevall (Jovent Republicà)
7. Carmen Juanals Diago (Independent)
8. Josep Villon Garcia (Independent)

Gavà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ELS VERDS -POBLE UNIT-ACORD MUNICIPAL (ERC-EV-PU-AM)

Titulars
1. Albert Massana i Gràcia
2. Marta Jimènez i Iborra
3. Miquel Rosellò Lasheras
4. Montserrat Arnau i Recasens
5. Andres Pérez i Lorite
6. Mireia Villuendas i Huguet
7. Jordi Parera i Tudela
8. Neus Pino i Polo (Independent)
9. Miquel Comas i Aregall (Independent)
10. Isabel Planas i Estape
11. Josep Campmany i Guillot
12. Vanesa Rubì i Cárdenas
13. Pedro Agudo i Martìnez (Independent)
14. Griselda Esteve i Plantalech (Independent)
15. Marc Solina i Arnau (Independent)
16. Mercedes Gonzalez i Peiró ( Merche ) (Independent)
17. Pol- Aritx Stocker i Romero
18. Araceli Piñol i Pastor
19. Joan Biscarri i Esquius
20. Ana Saéz i Saéz
21. Pere Izquierdo i Tugas

Suplents
1. Maria Àngels Pla i Fabregat
2. Eveli Albert Villuendas i Huguet
3. Marta Germà i Escobedo (Independent)
4. Emili Furriol i Gavaldá (Independent)
5. Maria Àngels Mata i Pastor (Independent)
6. Jesús Esteban i Gonzàlez
7. Motserrat Casabayó i Martí (Independent)
8. Francesc Xavier Jorba i Cano (Independent)
9. Mari Carmen Jimènez i Iborra
10. Rafel Soriano Rios

Montseny (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC-AM)

Titulars
1. Núria Masnou i Pujol
2. Francesc Rojas i Albiach
3. Lluís Freixas i Clavell
4. Xavier Matas i Ripoll
5. Francesc Pujol i Casals
6. Glòria Illa i Rovira
7. Anna Miquel i Deumal

Suplents
1. Josep Cervera i Bayés
2. Jordi Serra i Canals
3. Dina Murillo i Puig
4. Ernest Traveria i Roquer
5. Mònica Llorens i Parron
6. Lluís Triay i Albalate
7. Cecili Abellan i García

Parets del Vallès (consulta totes les llistes)

ARA PARETS ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Seguer i Romero
2. Montserrat Folguera i Sans (Independent)
3. Kènia Domènech i Àlvarez
4. Enrique Villegas i Álvarez-Lozano
5. Montserrat Lara i Lara (Erc)
6. Joan Martorell i Mompart (Independent)
7. Carme Herrero i Endrino
8. Abdelali El Bouchikhi i Arrifi
9. Elisabet Serra i Romero (Independent)
10. Joan Tasqué i García
11. Laura Brunet i Pí (Independent)
12. Jesús Pallàs i Guasch
13. Eva Maria Palomero i Caro (Independent)
14. Raimon Coll i Llobet
15. Ma Jesús Mulá i Solá (Independent)
16. Ramon Pares i López
17. Ramona Arimón i Mestres

Suplents
1. Ivan Tomàs i Sotomayor
2. Mireia Insensé i Suñé
3. Isidre Oller i Pociello (Independent)
4. Maria Montserrat Mas i Artès (Independent)
5. Roger Aguilera i Pineda
6. Mónica Garcia i Garcia (Independent)
7. Edgar Serra i Rodriguez (Independent)
8. Beatriu Busquets i Gago
9. Albert Lucero i Pagès (Independent)
10. Maria Rodriguez i Bondia

Roca del Vallès, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Albert Gil i Gutiérrez
2. Yolanda Guarinos i Micó
3. Xavier Del Villar i Berenguel
4. Roser Moreno i Sánchez
5. Albert Bassa i Berenguel
6. Ainoa Herrera Sanabria
7. Francesc Riera i Piferrer
8. Mireia Clascà i Riera
9. Xavi Buscà i Huertas
10. Montserrat Homs i Padrisa
11. Jordi Mas i Arcarons
12. Núria Solvez i Domenech
13. Ismael Jiménez Caballero
14. Mari Carme Barceló Quintana
15. Francisco Pérez Delgado
16. Neus Bramona Fontcuberta
17. Francesc Jiménez Fernández

Suplents
1. Nathalie Charpentier i Puig
2. Jordi Escusa i Sánchez
3. Eulàlia Pou i Busquet
4. Francesc Xavier Martínez i Pi
5. Neus Cortès i Vila-Seca
6. Joan Ramirez i Planaguma
7. Paula Piñol i Espla
8. Joan Guarinos i Micó

Hospitalet de Llobregat, L' (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Antoni Garcia i Acero
2. Rosa Batalla i Pascual
3. Jorge García i Muñoz (Coque)
4. Lluïsa Carmona i Martínez (Independent)
5. Xavier Mombiela i Quintero (Jovent Republicà)
6. Silvia Casola i Salvatella
7. Joan Ramon Barrachina i Casals
8. Judith Molero i Lorenzo (Jovent Republicà)
9. Daniel Gimenez i Barbey
10. Roser Santos i García
11. Ivan David i Caballero
12. Andrea Morales i Sánchez
13. Luís Antonio Advincula Iglesias (Independent)
14. Ester Lora i Martín
15. Usman Rafique i Bhatti (Jovent Republicà)
16. Roser Piñol i Bastidas
17. Cristian Llevadias i Fernandez (Independent)
18. Josefa Morros i Arias (Pepi)
19. Francisco Pahissa i Pié (Siscu)
20. Purificación Nohemí Poveda i Soler
21. Adrià Aranda i Avilés (Jovent Republicà)
22. Sònia Webb i Carrasco
23. Emili Salas i Wendt
24. Roser Bosch i Esteve
25. Elvira Barber i Carbonell (Independent)
26. Ireneu Castillo i Caso (Independent)
27. Anna Simó i Castelló 

Suplents
1. David Rodríguez i Carrillo (Jovent Republicà)
2. Mercè Vilalta i Martínez
3. Jordi Cuerda Sánchez-Arévalo (Independent)
4. Susana Moreno i Prado 

Santa Eulàlia de Ronçana (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ramon Vilageliu i Relats
2. Cristina Gallego i Cabanas (Independent)
3. Arnau Queralt i Bassa (Independent)
4. Teresa Cortès i Uño (Independent)
5. Xavier Giménez i Cisneros (Independent)
6. Anna Salamó Vai (Jovent Republicà)
7. Claudi Mansanet Sánchez
8. Maria Rabadán Delicado
9. Pere Cabot i Barbany
10. Virgínia Calvet i Rubió (Independent)
11. Àngel Exojo i Lozano
12. Teresa Dordal i Culla (Independent)
13. Quim Blanch Conejos (Independent)

Suplents
1. Núria Federico i Fuertes (Independent)
2. Martí Ferrés Ollé (Independent)
3. Eva Cansino Martínez (Independent)
4. Jaume Dantí Riu (Independent)

Prat de Llobregat, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Ibern i Tortosa
2. Meritxell Charavia i Ribas
3. Sergi Morales i Gálvez
4. Maria Carmen Blazquez i Puerto (Mica)
5. Antonio Guevara i Agulló (Independent)
6. Marta Xirinachs i Codina (Independent)
7. Miguel Ángel López i Basiana (Miki) (Jovent Republicà)
8. Josefa Terol i Gozalvo
9. Óscar Hinarejos i León
10. Maria Teresa Pascual i Guilabert (Independent)
11. Gerard Oró i Pintado
12. Jèssica Fernández i García (Independent)
13. Carles Bernat i Martínez (Jovent Republicà)
14. Anna Torres i Aguirre
15. Arnau Rulló i Gonzalo (Jovent Republicà)
16. Isabel Ferrer i Enrique (Independent)
17. Marcel Camps i Inglés
18. Núria Hernàndez i Virgili
19. Alfonso Morales i Candilejo
20. Dolores Cabezas Páez (Independent)
21. Manel Vázquez i Muñoz
22. Rosario Amador i Leal
23. Joan Godall i Llorens
24. Núria Sanahuja i Costafreda (Independent)
25. Jordi Castillo i Dagà

Suplents
1. María Carmen Martínez i Gómez (Mai) (Independent)
2. Javier Sáez i Olanda
3. Ana Ventura i Barroso
4. Carles Vallés i Suñé

Santa Maria de Martorelles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AC)

Titulars
1. Luis Mariano Pintor i Matos
2. Josep Vilaret i Ferrer
3. Maria Neus Costa i Barnils
4. Antoni Sinues i Bernal
5. Carme Montsant i Mumbrú
6. Francesc Xavier Fernández i Ruiz
7. Antoni Marín i Torrents

Suplents
1. Anna Valcárcel i García
2. Maria Dolors Pagan i Cuní
3. Francesc Ullés i Mompel

Sant Antoni de Vilamajor (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Enric Vinaixa i Bonet (Erc)
2. Anna Cella i Navarro (Erc)
3. Jordi Picorelli i López (Independent)
4. Olga Relaño i Redondo (Independent)
5. Jesús Lera i Blasco (Erc)
6. Begoña Castaño Culpián (Independent)
7. Imad El Bouchaibi Daali (Erc)
8. Montserrat Ventura i Lloreda (Jovent Republicà)
9. Jordi Martí i López (Erc)
10. Mercè Miró Mayor (Independent)
11. Marc Vidal i Ravell (Erc)
12. Maria Isabel Gil i Sánchez (Erc)
13. Salvador Carratalà i Olivé (Erc)

Suplents
1. Anna Maria Argila Teixidó (Independent)
2. Esteve Quintana i Illa (Erc)
3. Adelaida Garcia Urrutia (Independent)
4. Josep Alsina i Aguilar (Erc)
5. Consuelo García García (Independent)
6. Alfons Martínez i Roca (Erc)
7. Isabel Maria Ferres Farré (Independent)
8. Ismael Oliver i Alfonso (Erc) (Independent)

Santa Coloma de Cervelló (consulta totes les llistes)

COL·LABOREM-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (COL·LABOREM-ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Bartolomé i Fernández (Esquerra Republicana)
2. Maria Pau i Viver (Veïnes Actives)
3. Juan Ramon Vílchez i Enríquez (Esquerra Republicana)
4. Jèssica Muñoz i Rodríguez (Veïnes Actives)
5. Júlia Fernández i Rodríguez (Esquerra Republicana)
6. Joan Vicens i Pueyo (Veïnes Actives)
7. Sandra Aguadé i Fernández (Esquerra Republicana)
8. Rafael Aguiló i Navarro (Veïnes Actives)
9. Maria Carme Casanova i Albalat (Veïnes Actives)
10. Xavier Rodríguez i Ferrer (Veïnes Actives)
11. Cristina Roales i Moreno (Veïnes Actives)
12. Francisco Roig Rosendo (Sisco) (Veïnes Actives)
13. Aina Sabat i Ràfols (Veïnes Actives)

Suplents
1. Anna Olivé i Ribas (Veïnes Actives)
2. Pere Blasco i Mateu (Veïnes Actives)
3. Maria Jose Maneu i Barbera (Veïnes Actives)
4. José Alberto Roig Marqués(Veïnes Actives)
5. Inés Olivé i Triano (Veïnes Actives)
6. Eduard Morral i Montserrat (Esquerra Republicana)
7. Samantha Bein i Admetlla(Veïnes Actives)
8. Jaume Vicens Paune (Veïnes Actives)
9. Maria Consol Sabat i Puchol (Veïnes Actives)
10. Rafael Aguiló i Vidal (Esquerra Republicana)

Sant Boi de Llobregat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Miquel Salip i Serret
2. Rosa Mur i Petit
3. Jaume Sans i Margenet
4. Andrea Martinez i Garcia
5. Jordi Vilar i Salvador
6. Maria Neus Ros i Jove (Independent)
7. Joaquim Almeida i Capafons (Jovent Republicà)
8. Marta Sarsanedas i Vidiella (Independent)
9. Andreu Burguera i Vera (Independent)
10. Maria Rosa Bastida i Viñas
11. Sergi Purcet i Gregori
12. Maria Immaculada Isart Valls
13. Xavier Gracia i Marcos
14. Montserrat Melero i Quiles
15. Luis Báguena i Garrote
16. Ainhoa Iglesias i Molina (Jovent Republicà)
17. Salvador Morral i Esteve
18. Meritxell Salip i Serret
19. Ramon Agudo i Andrés
20. Mireia Mendoza i Nolla (Independent)
21. Pablo Rodríguez i Fernández
22. Laia Moya i Miranda (Jovent Republicà)
23. Enric Garcia i Gallego
24. Maria Teresa Vives i Turcó
25. Josep Maria Cervelló i Torrella

Suplents
1. Lluïsa Ferré i Constans (Independent)
2. Carles Altet i Puig
3. Núria Molas i Castells
4. Josep Tomás Juan i Martín
5. Laia Cobo i Vives
6. Juan Jesús Chacón i Morón (Independent)
7. Olga Olver i Muñoz (Independent)

Sant Feliu de Codines (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Pau Ibars i Verdaguer
2. Anna Jané i Aleix
3. Josep Reglà i Berengueras
4. Mercè Bou i Serra
5. Pere Ortega i Cairol
6. Maria Teresa Roca i Martínez
7. Miquel Palau i Cruixent
8. Eva Muntadas Tomàs
9. Miquel Romano Bosch
10. Maite Aguilar Bou
11. Carles Codina i Farràs
12. Assumpta Verdaguer i Viaplana
13. Marc Capa i Comajuan

Suplents
1. Montserrat Castellet i Sala
2. Jordi Rovira i Munell

Sant Climent de Llobregat (consulta totes les llistes)

SOM-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (SOM-ERC-AM)

Titulars
1. Ismael Mora i Lobato
2. Elisabet Marcos i Gelabert
3. Jaume Campamà Tugas (Independent)
4. Laia Pinilla Monclús
5. Roger Raventós Carmona
6. Montserrat Mestres i Palós (Independent)
7. Joan Josep Martínez i Barbero (Independent)
8. Agnès Llovet Cisa (Independent)
9. Josep Alfred Balsa i Català (Independent)
10. Montserrat Reina Gelabert (Independent)
11. Àngel Bosch i Ciuró (Independent)

Suplents
1. Albert Rodríguez Catalán
2. Isabel Pastor i Puig (Independent)
3. Miquel Martí i Soler (Independent)

Viladecans (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Bàrbara Lligadas i Muñóz
2. Miriam Moysset i Gil
3. Jose Mumany i Baños
4. Judit Moreno i Alonso
5. Manel Membrilla i Marcos (Jovent Republicà)
6. Natália Morant i Garrido (Independent)
7. Joan Bausa i Soriano
8. Maria Teresa López i Álvarez
9. Marc Riera i Minguet
10. Gladys Reina Cortinez Pontoni (Independent)
11. David Salazar Santos (Independent)
12. Maria Montserrat Freire Claramunt (Independent)
13. Antoni Padilla i Márquez
14. Maria Del Carmen Melenchón Martínez (Independent)
15. Albert Artero i Roig
16. Cynthia Comelles Awuor (Independent)
17. Daniel Fabero i Noriega
18. Inmaculada Concepción Jimenez Cuadrado (Independent)
19. Manuel Ballester i Orti
20. Francisca Leida i Morales (Paquita)
21. José Manuel Porcar Escrichs (Independent)
22. Montserrat Pacheco i Constanzo
23. Guillem Briones i Torrent (Jovent Republicà)
24. Concepció Zaragoza i Garcia
25. Albert Marín i Andrés

Suplents
1. Marta Jiménez i Garcés (Independent)
2. Jordi Flores i Romero
3. Rosa Maria Monclús i Tugas (Independent)
4. Albert Guilera i Font
5. Anna Besora i Torradeflot (Independent)
6. Enric Pedrol i Clotet
7. Araceli Aragó i Rubio (Independent)
8. Antoni Mullero i López

Sant Fost de Campsentelles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-JUNTS PER SANT FOST- ACORD MUNICIPAL (ERC -JXSF-AM)

Titulars
1. Carles Miquel i Ruzafa
2. Patrícia Orta i Biel
3. Fco Javier Rebollo Vazquez
4. Mari Carmen Argente i Tolosa
5. Xavier Conesa i Serrat
6. Carlota Torrents Ferrer
7. Carles Segura i Buixó
8. Ester Bailac i Guirado
9. Aaron Garcia Corral
10. Gemma Pera i Miguel
11. Felip Lirón Casas
12. Isabel Vilchez i Gallardo
13. Lucas Martín i López

Suplents
1. Raquel Soler Ardila
2. Josep Ventura i Trepat
3. Laia Casasayas i Reguant
4. Carles Comas Vilagines
5. Marta Poveda Bertran
6. Joan Cuni i Congost
7. Marisol Juan Esparbé
8. Antoni Piñero i Pérez
9. Ada Mateos i Arjona
10. Joaquim Pérez Espinosa

Calders (consulta totes les llistes)

JUNTS PER CALDERS-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (JpC-ERC-AM)

Titulars
1. Sagrari Sanchez i Garcia
2. Just Serra i Coma
3. Ester Ruiz i Safra
4. Carme Torrescasana i Sangrà
5. Paula Castillo i Planas
6. Conxita Capsada i Palomas
7. Xavier Costa i Segarra

Argençola (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Gumersind Parcerisas Serra
2. Marina Berenguer Cabado
3. Josep Albareda Franquesa
4. Maria Descarrega Font
5. Mercè Hernández Lora

Sant Pere de Vilamajor (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Pamela Isus i Sauri
2. Joan Garcia i Medrano
3. Raquel Salcedo i Ramos
4. Miquel Àngel Villamuera Gonzalez
5. Carla Blasco i Elvira (Jovent Republicà)
6. Josep Maria Serra i Puig
7. Concha Brenes i Reina
8. Pol Bayés Brunell
9. Maria Eulàlia Salamó i Vàzquez
10. Joan Bruguera i Gras
11. Cristina Romero i Bruguera

Suplents
1. Núria Raventos Navarro
2. Jordi Romero i Bastida

Bellprat (consulta totes les llistes)

UNITS PER BELLPRAT - ACORD MUNICIPAL (UpB - AM)

Titulars
1. Carles Pol Gual
2. Joan Carbó Solé
3. Josep Soler Casellas

Tagamanent (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA DE TAGAMANENT-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ADT-ERC-AM)

Titulars
1. Ignasi Martínez Murciano
2. Sean Nichols Acuña Smith
3. Eulàlia Aguila Zueras
4. Víctor Palacios Martínez
5. Raquel Otal Agudo
6. Raquel Llorens Deumal
7. Montserrat Soriano Marco

Suplents
1. Marc Guinjoan i Francisco
2. Roger Castellanos Corbera

Bruc, El (consulta totes les llistes)

BRUC VIU-ACORD MUNICIPAL (BV-AM)

Titulars
1. Bàrbara Ortuño Escriu
2. Enric Canela Vallès
3. Glòria Sànchez Tarridas
4. Cristian Lopez Mondejar
5. Antonio Madrid Pérez
6. Núria Marzal Camallonga
7. Raül Ramos Portillo
8. Marc Jorba Pedrosa
9. Juan Carlos Ramos Portillo
10. Imma Ribes Gonzàlez
11. Manuel Jesus Reyes Castellano

Suplents
1. Laura Mañas Rial
2. Sandra Arolas Farré
3. Isaac Pons Martín
4. Manuel Rivero Rossi
5. Roger Muset Pérez
6. Jaume Abayà Palau
7. Joaquin Juan Cudós Trallero
8. Laura Pons Marcet
9. German Barquero Duque

Cabrera d'Anoia (consulta totes les llistes)

UNITS PER CABRERA - ESQUERRA REPUBLICANA - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jaume Gorrea Ortiz
2. Elisabet Hidalgo Ortega
3. Francesc Cirera Calvet
4. Miquel Ortega Morató
5. Montserrat Aranda Rubio
6. Marc Balaguer Arroyo
7. Roger Pinet Vega
8. Merce Gorrea Juarez
9. Carme Ferrer Santacana

Suplents
1. Maria Dolores Martin Vazquez
2. Cesar Nebreda Alcobé
3. Anna Maria Torres Pérez
4. Ferran Foixench Ribes
5. Arantza Serrano Jimeno
6. Francesc Hernàndez Jaen
7. Antonia Juárez Benavente
8. Montserrat Sánchez Bergaz
9. Francesc Cirera Toret

Vallromanes (consulta totes les llistes)

MES PER VALLROMANES-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (MXV-ERC-AM)

Titulars
1. David Ricart i Miró
2. Mireia Núñez De Prado i Escarrà
3. Monica Fernàndez i Herrera
4. Chantal Barber i Willems
5. Joan Andreu Díaz i De Escalada
6. Maria Carme Casadó Ferrer
7. Ramon Herrero i Trulla
8. Eva Maria Oliver i Pérez
9. Montserrat De Alba Pech
10. Josep Maria Garcia i Pérez
11. Josep Sagarra i Luna

Suplents
1. Marina Sanchez Romero
2. Carles Corbera i Ortega
3. Anna Ferrer i Ramia
4. Jordi Pereda i Manyer
5. Raquel Civit i Hosta
6. Sergi Iriarte Alvarez
7. Roser Nuñez Bascuñana
8. Francesc Masip i Estruga
9. Caterina Arbiol i Vallespí
10. Helena Masanas i Plazas

Vilanova del Vallès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ramon Majà i Esteve
2. Mercedes Blanco i Somoza
3. Marcel Mas i Maltas
4. Maria Remei Fenollosa i Pérez
5. Mauricio De Mendieta i Alatorre
6. Montse Bernal i Falla (Independent)
7. Ramón Márquez i Pardo
8. Eva Llorens i Bosch
9. Daniel Rodríguez i Fernández
10. M. Esther Hurtado i Vinat
11. Alfred Garcia i Agüera
12. M.carmen Alíaga i Palau
13. Amadeo Baltà i Flores

Suplents
1. Noemi Denuc i Calvo (Independent)
2. Joan Mitjavila i Martínez
3. Ginesta Urbano i Llorens
4. Joan Ribalta i Antich (Independent)

Calaf (consulta totes les llistes)

JUNTS PER CALAF-ACORD MUNICIPAL (JC-AM)

Titulars
1. Jordi Badia Perea
2. Montse Mases Sala
3. Jordi Fitó Giralt
4. Mercè Biosca Sugrañes
5. Jordi Biosca Pou
6. Elisabet Miquel Verdés
7. Tomàs Agulló Lloret
8. Teresa Maria Bujons Lloret
9. Sebastià Bacardit Moncunill
10. Eva Raich Soriguera
11. Josep Torra Parés

Suplents
1. Regina Besora Palou
2. Sergi Fitó Giralt
3. Anna Roca Manrique
4. Said Oulhaj Khaffou
5. Vicenç Sugrañes Creus
6. Lidia Giralt Colom
7. Teresa Torrijos Gassó
8. Francesc Xavier Torrijos Gassó
9. Antonino Mestres Ballús
10. Josep Huguet Mas

Calonge de Segarra (consulta totes les llistes)

AVANCEM PER CALONGE DE SEGARRA - ACORD MUNICIPAL (APC-AM)

Titulars
1. Georgina Carreño Fernàndez

Capellades (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Salvador Vives Alari
2. Esther Ramos Gimeno
3. Àngel Soteras Largo
4. Anna Maria Xaus Flo
5. Jaume Solé Carol
6. Marta Alarcón Chillón
7. Antoni Illa Creixell
8. Montserrat Garcia Botines
9. Jordi Hortet Pacheco
10. Marta Rodríguez Polonio
11. Antonio Millan López
12. Marceline Vanlommeren Miranda
13. Joaquim Sánchez-Fortuny Balada

Suplents
1. Cristina Roca Farriol
2. Jordi Bartrolí Tutusaus
3. Josefa Marqués Busquets
4. Frederic Riu Costansa
5. Irene Boix Font
6. Pedro Nadal Guzman
7. Dolors Soteras Bernadet
8. Jaume Morera Sanahuja
9. Núria Mora Díaz
10. Martí Soler Fernàndez

Carme (consulta totes les llistes)

CARME ENDAVANT-ACORD MUNICIPAL (CE-AM)

Titulars
1. Marc Sanchez Rodríguez
2. Núria Forn Vilamajo
3. Pau Pastor Bru
4. Rosa Mª Riba Balcells
5. Josep Llorens Balada
6. Laia Viñals Ferrer
7. Claudi Farré Claramunt

Suplents
1. Imma Hernan Sendra
2. Maria Eulàlia Ventura Palet
3. Mª Teresa Sellarès Pascual
4. Andrea-Florina Buhazi
5. Constanta Lupulescu Buhazi
6. Maria Del Mar Amat Vidal
7. Anca-Maria Cocis Ursut

Castellfollit de Riubregós (consulta totes les llistes)

SUMEM PER CASTELLFOLLIT - ACORD MUNICIPAL(SPC-AM)

Titulars
1. Gerard Batista Serarols
2. Eva Tarres Traserra
3. Maria Isabel Albiac Diaz
4. Maria Teresa Testagorda Graells

Castellolí (consulta totes les llistes)

PLATAFORMA UNITS PER CASTELLOLÍ - ACORD MUNICIPAL (PUC-AM)

Titulars
1. Joan Serra Muset
2. Carla Peña Pelegrí
3. Teresa Guixà Seuba
4. Sergi Vila Martínez
5. David Arana Torras
6. Sílvia Costa Alsina
7. Alexis Andreu Gràcia

Suplents
1. Montserrat Costa Castelltort
2. Àlex Sabrià Vidal
3. Antoni Cos Mateu
4. Xavier Tort Costa
5. Jordi Ollé Muntané
6. Eduard Burgès Fernàndez
7. Sílvia Soteras Gibert
8. Gerard Noguera Esquius
9. Vicenç Serra Muset
10. Joaquim Folqué Solé

Collbató (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - GRUP D'INDEPENDENTS DE COLLBATÓ - ACORD MUNICIPAL (ERC-GIC-AM)

Titulars
1. Miquel Solà Navarro
2. Josep Estradé Calmet
3. Mar Andreu Rojas
4. Jordi Riera Heredia
5. Lourdes Vilalta Nicuesa
6. Cristina Fernandez Mora
7. Alexandre Samaranch Jover
8. Isabel Rodríguez Mateo
9. Josep Anton Serra Solá
10. Anna Marimon Aragonès
11. Elia Ripoll Llagostera

Suplents
1. Maria Núria Torné Balagué
2. Josep Lluís Rubio Espinosa
3. Raquel Garcia Lopez
4. Jesús Aguilera Fernàndez
5. Maria Betlem Cubas Moray
6. Sergi Palacios Pérez
7. Leila Lisri
8. Joan Palomeras Anglada
9. Jeanette Castells González
10. Esteve Pouget Bures

Copons (consulta totes les llistes)

JUNTS PER COPONS - ACORD MUNICIPAL (JC-AM)

Titulars
1. Cesc Salamé Sabater
2. Mª Dolors Cortés Casellas
3. Jaume Jové Martí
4. Maria Alba Closa Franquet
5. David Martí Toledo
6. Teresa Múnera Pascual
7. Maria Gràcia Carreras Verdaguer

Suplents
1. Joan Gusí Castellví

Canyelles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Montse Martínez i González
2. Vanessa Díez i Mas
3. Carles Espanyol i Montardit
4. Margarida Bertran i Folch
5. Josep Antoni Zahonero i Calvet
6. Aina Hueso i Martínez
7. Alfredo Chousa i Valcárcel
8. Regina Subirana Peral
9. Emilio Checa Corcho
10. Núria Torrijos Vidal
11. José Eduardo Hernández i Caparrós

Suplents
1. Maria Del Mar Rovira Romeu
2. Manuel Espinosa Elvira
3. Encarnació Jiménez i Parra

Castellet i la Gornal (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Oriol Solé i Prado 
2. Alicia Castellví Alcaraz
3. Joan Torres Gonzalez
4. Jordi Via Via
5. M. Àngels Almaluez Muñoz
6. Josep Calaf Vidal
7. Felicià Valls i Mariscal
8. Isabel Mendez Ortega
9. Manel Malave Garcia
10. Sira Carbonell Borràs
11. Jordi Ferre Carbonell

Suplents
1. Carme Domingo Peñafiel
2. Felix Juarez Balaguer
3. Eduardo Diaz Moreno
4. Maria Del Carme Auladell Benavente
5. Esteban Biosca Perez
6. Juan Fuentes Llosa
7. Josep Ferran Mestre Lopez
8. Maria Alcaraz Aguilar

Cubelles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Esther Soler i Teruel
2. Jacobo Capardon Lizana
3. Claudia Rodriguez Donaire (Jovent Republicà)
4. Jose Luis Rodriguez Villanueva
5. Justine Abellan Poveda
6. David Agüera i Ruiz
7. Ester Pérez i Massana
8. Lorenzo Lopez Lopez (Jovent Republicà)
9. Paula Perez Gonzalez
10. Jaume Saltó i Pelegrí
11. Monica Muntane Mendez
12. Josep Ravella i Ribas
13. Rosa Maria Boj i Cordero
14. Jacinto Bel i Arqué
15. Maria Gador Rincon Sanchez
16. Francesc Xavier Martínez i Roig
17. Monica Vilella Giner

Suplents
1. Carmen Justicia i Juarez
2. Marc Galvez i Pla
3. Montserrat Collado i Gràcia
4. Xavier Duch Gonzalez
5. Enriqueta Giner Sagues

Olesa de Bonesvalls (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC–AM)

Titulars
1. Jordi Ramos i Tardà
2. Josep Maria Curto i Nogués
3. Vinyet Santolaria i Camps
4. Andreu Mingote i Àlvarez
5. Àngels Montaner i Altadill
6. David Rodríguez i Marcos
7. Albert Sans i Mitjans
8. Inmaculada Barroso i Castillo
9. Joaquim Altadill i Raventós

Suplents
1. Viky Masana i Carbó
2. Montserrat Albarracín i Gil
3. Sergi Quemada i Gabarró
4. Jesús Montaner i Altadill

Olivella (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Mario Baldú i Pizarro
2. Maria Mercè Lej i Ximénez
3. Carles Franco i Olloqui
4. Noemi Cusiné i Rubio
5. Ramon Pastó i Perales
6. Dolors Ruiz i Carmona
7. Eduard Gelida i Roig
8. Isabel Jorquera i Medina
9. Enrique Prieto Campo
10. Marta Molas i Capdevila
11. Ricard Olloqui i Layola

Suplents
1. Maria Teresa Piñol i Font

Sant Pere de Ribes (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Xavier Pascual i Soriano
2. Lucrecia Ballvé i Aguado
3. Jaume Torras i Roca
4. Josefa Chica i Rosa
5. Jordi Pérez i Fontanills
6. Judith Rodríguez i Catalán
7. Jaume Alvaro i Fora
8. Olga Llopart Vives
9. Francisco Riv As i Sigüenza
10. Maria Guillaumes Artigas
11. David Gómez i Cruz
12. Aurora Soriano Ramirez
13. Andreu Josep Rodríguez i Orihuela (Jovent Republicà)
14. Maria Mercé Alba Guillaumes
15. Jordi Cabús i Griño
16. Montserrat Freixa Niella
17. Faustino Mondragon i Pastor
18. Judith Carbonell Carbonell
19. Jordi Juan i Bellón
20. Ariadna Alvaro Herraiz
21. Jordi Blay i Planas

Suplents
1. Antonio Gázquez i Arcas

Sitges (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Aurora Carbonell i Abella
2. Jaume Monasterio Miró (Independent)
3. M. Del Carme Almirall i Viñola
4. Eduard Josep Terrado i Pablo
5. Esther Daunas i Sanjaime
6. Antonio Muñoz i Súarez
7. Júlia Pardo i Domingo (Jovent Republicà)
8. Llorenç Martínez i Vidilla (Jovent Republicà)
9. Alejandra Villar Caziani (Independent)
10. Martí Sáez i Sogas (Jovent Republicà)
11. Josepa Martinez Font (Independent)
12. Jordi Dolera i Mirabent
13. Raquel Martínez González (Independent)
14. Josep Carbonell i Gallego
15. Carla Maicas Muñoz (Independent)
16. Roger Nicolàs i Gómez
17. Encarna Rubio i Jimenez
18. Rafael Morillas Varón (Independent)
19. Teresa Maluquer i Reina (Jovent Republicà)
20. Eduard Font Junyent (Independent)
21. Ester Bayot i Gutiérrez

Suplents
1. Josep Ferret i Castañosa
2. Maria Mercè Buela i Herrera
3. Joan Rodríguez i Hernández (Jovent Republicà)
4. Maria Carme Matas i Montané
5. Pere Ros i Deola
6. Rosa Maria Pascual i Ràfols
7. Carlos (Legend) Maicas i Martinez
8. Maria Dels Àngels Sogas Perales (Independent)
9. Pere Romeu i Cortiada
10. Encarnación Berdala i García

Vilanova i la Geltrú (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Olga Arnau i Sanabra (Independent)
2. Jordi Medina i Alsina
3. Adelaida Moya i Taulés
4. Francesc Xavier Serra i Albet (Independent)
5. Conxi Martínez i Sánchez (Independent)
6. Adrià Guevara i Figueras (Jovent Republicà)
7. Maria Mercé Mateo i Olivares (Independent)
8. Oriol Huguet i Briva
9. Lojaina Maftouh i Lachheb (Jovent Republicà)
10. Ignasi Gimeno i Figueras (Independent)
11. Pilar Contreras i Llanas
12. Eduard Gutierrez i Onate (Independent)
13. Neus Viso i Jimenez
14. Joan Ventura i Uceda
15. Anna Quelón i Vidiella
16. Xavier Escofet i Soriano
17. Iolanda Estrada i Sanz (Independent)
18. Pol Kobeaga i Simó (Jovent Republicà)
19. Maria Josep Carbonell i Guillamon (Independent)
20. Josep Tomàs Àlvaro i Juncosa
21. Míriam Espinàs i Riera (Independent)
22. Marc López i Sanchez (Jovent Republicà)
23. Mar Pedrero i Munné (Independent)
24. Pere Batlle i Cordon
25. Queti Vinyals i Florenciano

Suplents
1. Bienve Moya i Doménech
2. M.goretti Ruiz i Martí
3. Arnau Pascual i Parrillas (Jovent Republicà)
4. Neus Cortés i Moreno
5. Màxim Villalonga i Martínez
6. Joanaina Escalas i Nolla (Independent)
7. Josep Maria Martorell i Masó
8. Mireia Contreras i Parés
9. Josep Ferrando i Llosa
10. Teodor Navarro i Ferran

Hostalets de Pierola, Els (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Gerard Parcerisas Valls
2. Gemma Fabrès Casals
3. Xavier Forner Esteve
4. Javier Alberich Ruiz
5. Irene Abad Gil
6. Iolanda Gallardo Magdaleno
7. Francisco Castillo Goded
8. Ernest Pujol Gonzalez
9. Azahara Martínez Sorroche
10. Esther Nogué Bonet
11. Jordi Calpe Carbonell

Suplents
1. Blanca Perez Milla
2. Miquel Àngel Vázquez Pérez
3. Joan Carles Isart Masià
4. Esther Martín Gonzalez
5. Francesc Esteve Tomàs
6. Montserrat Jabalera Parcerisas
7. Ferran Gerez Martínez
8. Jorge Faro Pellicer
9. Ramon Junyent Santamaria
10. Xavier Pujol Mestres

Igualada (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Enric Conill Tort
2. Montserrat Argelich Solé
3. David Prat Jorba
4. Iolanda Gandia Martínez
5. Joan Valentí Cortès
6. Cristina Navarro Reixachs
7. Pere-Jaume Ferrer Travesset
8. Gabriela Lylia Basurto Chamorro
9. Roger Roca Dalmau
10. Núria Ramon Aribau
11. Ángel Asensi Blanch
12. Laura Farreras Pérez
13. Joan Teixidó Falcó
14. Mònica Morros Serra
15. Josep Maria Colomé Castellví
16. Maria Fernàndez Mestres
17. David Cantero Barroso
18. Susanna Campo Aledo
19. Josep Maria Palau Arnau
20. Saloua El Mouloudi Massaoudi
21 Antoni Dalmau Ribalta

Suplents
1. Carolina Telechea Lozano
2. Joan Requesens Roca
3. Isabel Caballero Humet
4. Sergi Guillén Sànchez
5. Eulàlia Closa Ballús
6. Jordi Besa Valls
7. Gemma Balsells Casanovas
8. David Tarrida Canals
9. Paula Berrocal Riba
10. Lluís Segura Rosich

Jorba (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. David Sànchez García
2. Sílvia Escura Sabaté
3. Carme Marcé Gassó
4. Gemma Gonzàlez Freixas
5. Miquel Albareda Soler
6. Olga Torra Soteras
7. Bernat Ruíz Garcia

Suplents
1. Jordi López Mula
2. Albert Alsina Luis
3. Eliza Luiza Duarte
4. Josepa Castells Soler
5. Pep Vallès Solà
6. Cristina Roca Álamo
7. Isabel Marmi Roca
8. Ruben Sarlé Laplana
9. Marçal Roig Jorba
10. Robert Sallés Caminal

Llacuna, La (consulta totes les llistes)

JUNTS PER LA LLACUNA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (JLL-ERC-AM)

Titulars
1. Albert Valiente Alentorn
2. Sebastià Jódar Quesada
3. Miquel Grau Rivera
4. Cristina Poch Galisteo
5. Oriol Martinez Vallespí
6. Anna Massague Palau
7. Concepció Ventura Marimon

Suplents
1. Inmaculada Busquet Pujó
2. Mercè González Martínez
3. Román Nebreda González

Aguilar de Segarra (consulta totes les llistes)

GENT D'AGUILAR - ACORD MUNICIPAL (GA - AM)

Titulars
1. Montserrat Isern i Vivancos
2. Marcel Bonaventura i Pujol
3. Alba Serra i Comellas
4. Joan Altadill i Elías
5. Ricard Tomàs i Puig
6. Ferran Agúndez i Navarro
7. Josepa Duocastella i Larroya  

Suplents
1. Sònia Codina i Benaiges
2. Núria Bonvehí i Serra 

Artés (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Enric Forcada i Valiente
2. Elisabet Carracedo i Mañosa
3. Marissa Trullàs i Ledesma
4. Xavier Robles i Ciria
5. Roc Comas i Plans
6. Nabila El Morani i Zahid
7. Jordi Call i Espinalt
8. Magali Ribalaiga i Sellarés
9. Nati Rusiñol i Casas
10. Jordi Sala i Comadran
11. Marina Mateu i Capell
12. Eric Ceballos i Alcaide
13. Núria Pons i Freire  

Suplents
1. Jordi Torras i Llort
2. Maria Rojo i Soler
3. Ermengol Comas i Plans
4. Victòria Fluriach i Soler
5. Joan Morató i Via
6. Isabel Alcaide i Arias
7. Jordi Posas i Vilavendrell
8. Maria Teresa Serra i Arissa
9. Josep Candàliga i Freixa
10. Carme Vall i Domènech 

Masquefa (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Pérez Fornés
2. Amparo Ferrer Gordillo
3. Jordi Ferron Canela
4. Laia Pascual Castillo
5. Ricard Vinyets Cid
6. Meritxell Salvia Viles
7. Pol Marco Ferras
8. Chantal Martín Martínez
9. Soledad Bonastre Morales
10. Marc Soler Codina
11. Ana Maria Martínez Badias
12. Olga Codina Santasusana
13. Oriol Satorre Bern

Suplents
1. M.teresa Gros Comellas
2. Francisco Javier Melendo Gonzàlez
3. Rosa Folch Planell
4. Miquel Alfonso Mitjans
5. Maria Carme Bas Juez
6. Alejandro Gil Galera
7. Judit Bonet Torres
8. Ramon Bonet Olivella
9. Isabel Marchena Garcia
10. Jordi Gonzalez Garrote

Avinyó (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Eudald Vilaseca i Font
2. Montserrat Capellas i Herms
3. Xavier Hinojosa i Garcia
4. Josefa Sanfeliu i Pascual (Fina)
5. Eulàlia González i Conejos
6. Jordi Vall i Carrilo
7. Vanesa Pallàs i Buenosvinos
8. Núria Crespiera i Badia
9. Jordi Riba i Codina
10. Helena Vilà i Ubals
11. Adjutori Altarriba i Fossas 

Suplents
1. Josep Pedragosa i Guiteras
2. Josep Bujons i Carmona
3. Anna Salvans i Casas
4. Isabel Corominas i Riba
5. Montserrat Herms i Gabarrós
6. Meritxell Ció i Soler
7. Francesc Serra i Canals
8. Isidre Corominas i Serra
9. Jordi Clotet i Homs
10. Jordi Vilar i Herms 

Montmaneu (consulta totes les llistes)

JUNTS PER MONTMANEU - ACORD MUNICIPAL (JM-ERC-AM)

Titulars
1. Josep Maria Albareda Bacardit
2. Montserrat Gil Roselló

Balsareny (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Isidre Viu i Payerols
2. Anna Salmeron i Serra
3. Gerard Capdevila i Centellas
4. Josefina Castañe i Font
5. Francesc Fernández i Barrachina
6. Queralt Puig i Castañé
7. Ramon Quiñonero i Romero
8. Maria Àngels Rovira i Rodríguez
9. Josep Maria Soler i Camps
10. Maria Neus Orriols i Alsina
11. Albert Sánchez i Muñoz 

Suplents
1. Joaquim Abadal i Mauri
2. Anna Soldevila i Picado
3. Ramon Duocastella i Viladrich
4. Rosa Maria Garcia i Alias
5. Josep Bruch i Sellarès  

Callús (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Badia i Pujol
2. Mireia Lladó i Garcia
3. Lluis Martí i Soldevila
4. Rosa Ginestà i Boixadera
5. Jordi Mas i Antunes
6. Alexandra Diaz i Torrebadella
7. Damià Zomeño i López
8. Amàlia Moragas i Domingo
9. Marc Puso i Badia
10. Sílvia Carmona i Belmonte
11. Isidre Badia i Pujol  

Suplents
1. Sílvia Vila i Tarrés
2. Laura Morral i Ginestà
3. Sergi Pérez i Ibañez
4. Dolors Gall i Mas
5. Victòria Roman i Roman
6. Elisabeth Hernández i Del Arco
7. Meritxell Lladó i Álvarez
8. Manel Martínez i Vallès
9. Antònia Paradell i Estrada
10. Manuel Lopez i Martinez  

Òdena (consulta totes les llistes)

FEM ÒDENA - ACORD MUNICIPAL (FEM-AM)

Titulars
1. Maria Sayavera Seuba
2. Raul Galán Santano
3. Alba Gallardo Sola
4. Pepe Copoví Robles
5. Vanessa Garcia Ribera
6. Joan Estruch Riba
7. Ester Garriga Gabarró
8. Jordi Raventós Farré
9. Gemma Aurich Muntané
10. Joan Planella Núñez
11. Carles Albert Casanova Miranda

Suplents
1. Sònia Garcia Ribera
2. Victor López Gargallo
3. Imma Ribera Jorba
4. Daniel Redón Monfort
5. Carme Planell Oller
6. David Martínez Soriano
7. Eva Oliver González
8. Miquel Zenon Martí
9. Núria Ollé De San José
10. Jaume Xaus Regordosa

Castellbell i el Vilar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Albert Mulero i Miras
2. Raquel Cebrian i López
3. Núria Martorell i Soldevila
4. Adrià Valls i Sellés
5. Marina Vazquez i Porqueras
6. Ramon Rubira i Teran
7. Maria Masats i Suriñach
8. Emili Tudela i Ferrandis
9. Margarita Estruch i Torrents
10. Montserrat López i Simó
11. Artur Junqueras i Esteve 

Suplents
1. Concepció Enrich i Puig
2. Esteve Frontera i Torras
3. Alícia Pérez i Alonso
4. Agustí Soler i Conde
5. Manoli Guerra i Villafaina
6. Sergi Gotarra i Franch
7. Maria Montserrat Palau i Del Pulgar
8. Ernest Suñol i Bosch

Castellgalí (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Cristina Fabregat i Sintes (Independent)
2. Sílvia Blavia i Díaz (Independent)
3. Héctor Jurado i Lima (Independent)
4. Tània Garcia i Toribio (Independent)
5. Octavi Urbano i Raigón (Independent)
6. Judith Hidalgo i Vidal
7. Gil Ayats i Mialet (Independent)
8. Alba Luri Ito i Moya (Independent)
9. Santiago Portugal i Alarcón
10. Maria Cristina Martos i Carmona (Independent)
11. Josep Lorente i Llerins (Independent)

Suplents
1. Marta Fabregat i Sintes
2. Xavier Núñez i Fauste (Independent)
3. Carme Guerrero i Martos (Independent)
4. Marc Clotet i Nyffenegger
5. Antonia Gonzàlez i Barrocal (Independent)
6. Jordi Sànchez i De La Cruz (Independent)  

Orpí (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTES PER ORPÍ-ACORD MUNICIPAL (IO-AM)

Titulars
1. Imma Palet Rubió
2. Sandra Tort Jové
3. Daniel Sanchez Lorenzo
4. Martí Leja Bartrolí

Castellnou de Bages (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Domènec Òrrit i Pujol
2. Mar Romancho i Rosell
3. Lluís Thomen i Corbalan
4. Marina Navio i Pina
5. Lidia Ribera i Cazorla
6. Daniel Trujillo i Cañellas
7. Anna Sixto i Casals
8. Joan Molina i Jimenez
9. Manel Valero i Gueto 

Suplents
1. Ariadna Iñiguez i Ruiz
2. Joan Ortiz i Montferrer
3. Concepció Llobet i Gallen
4. Alberto Trujillo i Gimenez
5. Sara Echeverria i Bustos
6. Josep Maria Iñiguez i Murcia
7. Carme Cervelló i Vicente
8. Xavier Fité i Marina
9. Remei Gracia i Sala

Estany, L' (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Salvador Tresserra i Purtí
2. Albert Paixau i Puigoriol
3. Maria Teresa Almodóvar i Salvat
4. Àlex Casals i Sansolí
5. Eduard Sentias i Clotet (Independent)
6. Maria Isabel Vidal i Marigo (Independent)
7. Joan Farràs i Esparó 

Suplents
1. Francesc Farràs i Molera
2. Miquel Esparó i Rovira
3. David Prat i De Las Heras
4. Jordi Colillas i Insa

Piera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Madrid Roca
2. Neus Núñez Bosch
3. Jaume Raventós Bonavida
4. Margarita Immaculada Rivademar Estela
5. Àngel Sabaté Solà
6. Raquel Calsina Galán
7. Sergi Tort Comas
8. Rebeca Oliva Martínez
9. Said El Idrissi Soumar
10. Susana Jornalé Villarroya
11. Israel Cabello Barrena
12. Anna Riba Sorribas
13. Juan Jose Vallejo Muñoz
14. Carme Canal Pons
15. Luis Basurte Jorba
16. Vanessa Brenes Espin
17. Eduard Montivero Vicent

Suplents
1. Laura Mata Ribas
2. Daniel Rubio Tortosa
3. Marina Torras Tarrida
4. Alfredo Eirin Seoane
5. Lourdes Costa Izquierdo
6. Enric Falo Zamora
7. Iolanda Marty Matas
8. Toni Lobato Vallès
9. Núria Gonzalez Andreu
10. Jordi Cerdà Fuster

Fonollosa (consulta totes les llistes)

JUNTS PER CANET, FALS, CAMPS I FONOLLOSA - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (JUNTS-ERC-AM)

Titulars
1. Eloi Hernàndez i Mosella
2. Elisa Carvajal i Rojas
3. Anna Comellas i Ramírez
4. Joaquim Busom i Garcia (Independent)
5. Anna Grau i Vila
6. David Zamora i Vega (Independent)
7. Nil Buxó i Escolà
8. Esther Lladó i Rusca
9. Pere Llatjós i Bosch (Independent) 

Suplents
1. Elisabet Vidal i Barrera (Independent)
2. Marc Sivillà i Salvans (Independent)
3. Eva Juvert i Vila
4. Elisabet Suero i Felip
5. Jordi Jiménez i Comas (Independent)
6. Maria Pons i Baró (Independent)
7. Daniel Bonvehí i Pérez
8. Montserrat Barea i Prados (Independent)
9. Montserrat Serra i Prat
10. Magdalena Clarena i Davant 

Gaià (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Núria Casanovas i Antonell
2. Josep Lluís Nuñez De Arenas i Enguita
3. Marta Orcero i Camprubí
4. Jordi Esclusa i Martí 

Granera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Dolors Elias i Balaguer
2. Ferran Martínez i Martínez 

Pobla de Claramunt, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Albert Duran Serra
2. Jordi Puiggrós Ascón
3. Abel Martos Rozas
4. Olga Alamillo Ávila
5. Josep Palà Ibàñez
6. Josep Maria Fito Lliro
7. Cristina López Hernàndez
8. Marc Ferrer Tuset
9. Jordi Puiggrós Pola
10. Manel Ramoneda Coch
11. Josep Aguilera Borrull

Suplents
1. Joan Baptista Viscarro Grau

Prats de Rei, Els (consulta totes les llistes)

GRUP D'ACCIÓ PER PRATS -ACORD MUNICIPAL (GAP-AM)

Titulars
1. Maria Cristina Mas Soteras
2. Conxita Tornavaca Lázaro
3. Maria Del Roser Regordosa Pons
4. Santiago Latas Lafuente
5. Olga Saumell Roca
6. Joan Guixé Puigcernau
7. Maria Mercè Pubill Vila

Suplents
1. Ester Gómez Enrich
2. Josep Anye Palomas
3. Carla Casas Valls
4. Marc Sendiu Bertrán

Pujalt (consulta totes les llistes)

JUNTS X PUJALT - ACORD MUNICIPAL (JP - AM)

Titulars
1. Pere Masana Nadal
2. Albert Esteve Benedico

Rubió (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER RUBIÓ - ACORD MUNICIPAL (IR-AM)

Titulars
1. Sandra Aymerich Garcia
2. Jérôme Loos
3. José Antonio Pardo Torres

Manresa (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Aloy i Guàrdia
2. Cristina Cruz i Mas (Independent)
3. David Aaron López i Martí (Independent)
4. Montserrat Clotet i Masana
5. Pol Huguet i Estrada
6. Anna Crespo i Obiols (Independent)
7. Jamaa Mbarki El Bachir
8. Mariona Homs i Alsina
9. Ferran-Octavi Martínez i Verdú
10. Mireia Vila i Fàbregas (Independent)
11. Jordi Garriga i Oliveres (Independent)
12. Queralt Torres i Cuenca (Jovent Republicà)
13. Martí Roca i Bonet (Independent)
14. Gina Sònia Plopu (Independent)
15. Manel Tàpia i Rius
16. Sílvia Sanfeliu i Morros
17. Marc Sanclimens i Solervicens (Independent)
18. Teresa Sánchez i Barrocal
19. Miquel Leon i Pardo
20. Maria Casas i Ramos (Jovent Republicà)
21. Josep Sala i Vilarasau
22. Mariona Descarrega i Alsina (Independent)
23. Joan Perarnau i Llorens
24. Maria Àngels Santolària i Morros
25. Jaume Torras i Oliveras 

Suplents
1. Alba Alsina i Serra
2. Ignasi Perramon i Carrió
3. Alba Baltiérrez i Alier
4. Ramon Fontdevila i Subirana

Sant Martí de Tous (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. David Alquézar Claramunt
2. Pau Mir Molina
3. Pere Enrich Rodríguez
4. Irene Santos Escalona
5. M. Mercè Cantarell Vendrell
6. Maria Dolors Moreno Rodríguez
7. Joan Vidal Marsal
8. Montserrat Figueras Costa
9. Gemma Hernández Tarrats

Suplents
1. Josep Anton Ruiz Martínez
2. Jordi Marimon Fàbregas
3. Natàlia Mas Guix
4. Lídia Morcillo Jordana
5. Roger Marsal Cuadras
6. Joan Tort Garcia
7. Oriol Ribera Solé
8. Albert Valls Domènech
9. Ramon Pons Viles
10. Ernest Brufau Torrents

Sant Martí Sesgueioles (consulta totes les llistes)

SANT MARTÍ AVANÇA - ACORD MUNICIPAL (SMA-AM)

Titulars
1. Rosa Narbona Agustín
2. Anna Maria Sala Rius
3. Jaume Pallarols Freixas
4. Montserrat Franch Xampeny
5. Aleix Borràs Sifres
6. Helena Garcia Giménez
7. David Sala Casulleras

Suplents
1. Laura Muntané Alsina
2. Mª Antonia Vilaseca Navarro
3. Aitana Bitrià Sánchez

Sant Pere Sallavinera (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT PERE SALLAVINERA - ACORD MUNICIPAL (IEPS-AM)

Titulars
1. Terència Torra Montraveta
2. Josep Picanyol López
3. Josep Bosch Espelta

Santa Margarida de Montbui (consulta totes les llistes)

SOM MONTBUI - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Isabel Guerrero González
2. Joel Serrano Ciria
3. Cristina Ferrer Gèrico
4. Mónica Bautista Villaescusa
5. Joan Bosch Blanch
6. Cristina Morente Márquez
7. Juan Francisco Moreno Alibau
8. Maria Alba Carpio Carreño
9. Joan Cunillera Llansana
10. Yolanda Vera Pérez
11. José María Segura Moreno
12. Núria Torrades Jorba
13. Miguel Vivar Holgado

Suplents
1. Laura Andreu Romero
2. Maria Dolors Solé Ametller
3. Daniel Gonzàlez Caldito
4. Emma Mercader Reixachs
5. Marc Vidal Vilà
6. Fernando Polo Nevado
7. Lídia Andrevi Mercader
8. Berta Hornas Cuadros
9. Santi Amat Rosselló

Moià (consulta totes les llistes)

Ara Moià-Acord Municipal (aramoià-AM)

Titulars
1. Dionís Guiteras i Rubio
2. Montserrat Ferrer i Crusellas
3. Gabriel Roselló i Saurí
4. Gemma Bisbal i Otero
5. Sebastià Ferrer i Serra
6. Laia Bonells i Oliver
7. Jordi Torra i Moll
8. Mònica Martínez i Ortega
9. Xavier Purtí i Cirera
10. Susana Pinilla i Vila
11. Marc Capdevila i Riu
12. Mercè Bigorra i Estevedeordal
13. Ramon Forcada i Fernández

Suplents
1. Anna Roca i Querol
2. Josep Antoni Alcantarilla i Leon
3. Anna Henestrosa i Roca
4. Lluís Cascales i López
5. Mireia Lorente i Bosch
6. Baltasar Fonts i Barrachina
7. Igone Garmendia i Vila
8. Jaume Orriols i Matarrodona
9. Montserrat Guarido i Montero
10. Agustí Grau i Franquesa

Santa Maria de Miralles (consulta totes les llistes)

MIRALLES DECIDEIX - ACORD MUNICIPAL (MD-AM)

Titulars
1. Mònica Oliva Argelich

Monistrol de Calders (consulta totes les llistes)

MONISTROL DEMOCRÀTICA INDEPENDENT-ACORD MUNICIPAL (MDI-AM)

Titulars
1. Enric Vilatersana i Llorent
2. Alejandro Muñoz i Prieto
3. Oscar Sanjuan i Lahoz
4. Anabel Moya i Cabañas
5. Marcos Olmedo i Castro
6. Francesca Estrada i Altamirano
7. Maria Antonia Sanchez i Garcia 

Suplents
1. Felix Castillo i Moya
2. Dionisia Iglesias i Lopez
3. Joana Rafols i Cañellas
4. Ramona Martinez i Gomis
5. Alexandre Cardona i Segura 

Torre de Claramunt, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joaquim Morales Mestres
2. Mònica Tomás Tort
3. Juan José Castaño Garcia
4. Nuria Poch Folch
5. Jordi Camps Juncà
6. Maria Coral Oliveros Soriano
7. Joaquin Mallen Gomez
8. Mª Dolores Vizarro Muñoz
9. Josep Ollé De
10. Teresa Rabell Padró
11. Vicente Gascon Bret

Suplents
1. Òscar Rota Domingo
2. Elisenda Farriol Gili
3. Jordi Martínez Rico
4. Olga Diago Bertran
5. Joan Oliva Broto
6. Maria Nuria Palacios Morcate
7. Pedro Jimenez Ortiz
8. Isabel Lorente Castaño
9. Manel Santanach Gonzàlez
10. Ana Doroteo Romero

Monistrol de Montserrat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Miguel i Rodríguez
2. Anna Maria Sànchez i Prada
3. Miquel Àngel Coin i Torres
4. Ignasi Vilajosana i Martí
5. Cecília Berdie i Escolano
6. Josep Flores i Gómez (Pepo)
7. Elisabet López i Rojas
8. Lluís Biosca i Bonfill
9. Ángeles García i Benítez
10. Ricardo Ramallo i Larrosa
11. Encarnación Palomo i Batista

Suplents
1. Joaquím Marín i Rosa
2. Oriol Puig i Morros
3. Francisco Rubio i Azuaga (Curro)
4. Núria Llobet i Güell
5. Joan Miró i Negrillo
6. Josep Bort i Biarnés 

Mura (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Josep Canals i Palau
2. Jordi Aznar i Elias (Independent)
3. Jordi Pla i Sorribes (Independent) 

Navarcles (consulta totes les llistes)

ARA NAVARCLES - ACORD MUNICIPAL (AraN - AM)

Titulars
1. Josep Maria Feliu i Selga
2. Toni Muñoz i Serrano
3. Laura Castell i Carrió
4. Alba Pérez i Subirana
5. Francesc Xavier Solé i Valldaura
6. Sandra Palomino i Vega
7. Josep Rodellas i Àlvarez
8. Eva Santaulària i Soldevila
9. Marc Grau i Gil
10. Maria Tarradellas i Puig
11. Gerard Vilarroig i Pradas
12. Rosa Martí i Clotet
13. Llorenç Ferrer i Alòs

Suplents
1. Conxita Padró i Riera
2. Juan Sánchez i Vereda
3. Maria Graells i López
4. Josep Travesset i Esquius
5. Soledad Rodríguez i Ortega
6. Marc Dalmau i Ortiz
7. Rosa Serrano i Centelles
8. Ricard Altés i Flo
9. Meritxell Palomero i Catafau
10. Marcel·lí Canet i Serra

Navàs (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Salvador Busquets i Gubianas
2. Imma Colldeforns i Oller
3. Carles Estrada i Serra
4. Marta Manubens i Oliveras
5. Lluís Puig i Obradors
6. Alba Guasch i Bars
7. Ramon Comerma i Fernàndez
8. Hortènsia Font i Cucharrera
9. Jordi Icart i Portell
10. Sònia Guix i Llovet
11. Isaac Guilà i Puig
12. Montserrat Comellas i Sunyer
13. Joan Bertran i Ambròs

Suplents
1. Gemma León i Roda
2. David Vera i Oliveras
3. Concepció Bertran i Ambròs
4. Jordi Dolado i Pujol
5. Imma Corominas i Castellana
6. Rossend Sellarés i Obradors
7. Judit Torrent i Riba
8. Xavier Pons i Camps
9. Benita Piqué i Menaplata
10. Joan Gamisans i Noguera 

Pont de Vilomara i Rocafort, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Estefania Torrente i Guerrero
2. Valentí Closas i Pazos
3. Gemma Vila i Orpina
4. Jose Serrano i Martin
5. Laia Guix i Estrada (Independent)
6. Jordi Calaf i Garcia
7. Judit Mas i Soler
8. Marc Torras i Herreros
9. Marina Carrera i Miravitlles
10. Nil Martín i Lanza
11. Noelia López i Vilajuana

Suplents
1. Jaume Guinart i Gallego
2. Dolors Pozo i Ventura
3. Raul Blanco i Guerrero
4. Gemma Delgado i Mas
5. Arnau Piqué i Buisan
6. Silvia Oliva i Pando 
7. Adrià Santamaria i Vicente
8. Mariona Caballé i Cañellas
9. Francesc Francolí i Griñó
10. Queralt Solà i Fargas 

Rajadell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Garcia i Llamas
2. Lídia Jorba i Muñoz
3. Sergi Márquez i Duran
4. Raül Racero i Jiménez
5. Ariadna Cucurella i Grifé (Independent)
6. Rafael Lucena i Simón
7. Montserrat Castellana i Coletas

Suplents
1. Ivan Garcia i Fernandez (Independent)
2. Susana Rubio i Van Biezen
3. Francisco Font i Perramón 
4. Mònica Gimeno i Serrabassas (Independent)
5. Marta Muixi i Casaldaliga (Independent)
6. Rosa Llamas i Uró 

Sallent (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Oriol Ribalta i Pineda
2. Sílvia Tardà i Serrano
3. Miquel Estruch i Capdevila
4. Neus Solà i Martínez
5. Diego Miranda i Morales
6. Carme Escamez i Coll
7. Ramon Sallas i Ciuró
8. Cristina Luna i Ruiz
9. Víctor Estepa i Fontana
10. Valèria Comellas i Garcia
11. Joan Gómez i Huertas
12. Pilar Sala i Ribalta
13. Josep Maria Prat i Sotoca

Suplents
1. Xènia Estragués i Berniquel
2. Lluís Ruiz i Oller
3. Eva Maria Ubiña i Carrillo
4. Marc Prat i Roca
5. Laura Hermoso i Jiménez 
6. Lluís Garcia i Pons
7. Mar Pons i Vilaró
8. Genís Sabaté i Sánchez
9. Montserrat Vázquez i Ferreiro
10. Josep Terradellas i Calveras

Sant Feliu Sasserra (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Romero i Beltran
2. Jordi Rovira i Santané
3. Xavier Crespiera i Homs
4. Neus Soldevila i Taulats
5. Gemma Sorrius i Martínez
6. Joan Tomàs i Acosta
7. Lourdes Burdó i Valeri

Suplents
1. Eva Ferrer i Subirana
2. Silvia Careta i Burdó
3. Maria Carme Ballús i Berengueras 

Sant Fruitós de Bages (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIAPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Àdria Mazcuñan i Claret
2. David Uró i Vilanova
3. Laia Feliu i Rodríguez
4. Ferran Molina i Llopis
5. Rosa Maria Vilanova i Casado
6. David Ferré i Gispets
7. Anna Maria Roch i Rosell (Independent)
8. Josep Masjoan i Vilà
9. Isabel Bahamontes i Lopez
10. Josep Rosas i Sorribas (Independent)
11. Isabel Monegal i López (Independent)
12. Roc Grandia i Mazcuñan (Jovent Republicà)
13. Dolors González i Rodriguez (Independent)


Suplents
1. Florenci Vallès i Sala
2. Ana Maria Pesquero i Insa (Independent)
3. Miquel Cornado i Oró 

Vallbona d'Anoia (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars

1. Jordi Rabell Tarafa
2. Carles Vila Tort
3. Roser Vilà Martínez
4. Marta Sanahuja Balart
5. Esteve Martí Soteras
6. Mercè Iglesias Majó
7. Joan Garcia Semitiel
8. Jordi Pola Paredes
9. Agustí Jorba Argentí



Suplents
1. Joan Sabaté Ferrer
2. Ramon Sanz Espel
3. Jaume Vilaseca Serrano

Sant Joan de Vilatorrada (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ramon Planell i Gabernet
2. Mar Osete i Márquez
3. Jordi Pesarrodona i Capsada
4. Emma Cachon i Fernández
5. Marc Güell i Maraver
6. Maite Garcia i Arnau
7. Eudald Fíguls i Casals
8. Rosa Maria Grané i Agustí
9. Marc Vilarmau i Masferrer
10. Roser Rojas i Simats
11. Valentí Orozco i Vall
12. Cati Aloy i Icart
13. Pau Sarró i Grané
14. Gemma Boix i López
15. Joan Casahuga i Closa
16. Roser Junyent i Graells
17. Jose Antonio Giménez i Hernandez

Suplents
1. Candelaria Quius i Segarra

Veciana (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Gumà Serarols

Sant Mateu de Bages (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Gabriel Rovira i Gangonells
2. Santiago Baldomà i Parisi (Independent)
3. Regina Rosa Carné i Pesarrodona (Gina)
4. Ramon Claret i Serra
5. Laia Pich i Berjillo
6. Josep Viladés i Escaler (Independent)
7. Montserrat Trulls i Melchor

Suplents
1. Jordi Deig i Escudé
2. Josefa Casas i Vilardaga (Fina) (Independent) 
3. Xavier Piqué i Sirera (Independent)
4. Montserrat Codina i Pich (Independent)
5. Jordi Selga i Brunet (Independent)
6. Meritxell Lladó i Moncunill (Independent)
7. Josep Torrentgenerós i Vila (Independent)
8. Maria Victòria Vilanova i Soler (Viqui) (Independent)
9. Valentí Vilalta i Finestres
10. Isidre Abarca i Simats (Independent) 

Vilanova del Camí (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Bernaldez Domingo
2. Glòria Vilà Martínez
3. David Roig Solé
4. Laura Pérez Pujol
5. Maurizio Riccio
6. Ester Camacho González
7. Carlos Fernández Romero
8. Laura Segura Checa
9. Marc Domènech Parés
10. Núria Trullols Rodríguez
11. Ramon Conesa Tejero
12. Laura Rodríguez Jiménez
13. Francesc Villaubí Pla
14. Mª Teresa Domingo Fabregat
15. Montserrat Valentí Cortés
16. Francisco Alonso Angullo
17. Pilar Cos Mateu

Suplents
1. Anna Maria Sans Bousquet
2. Gonzalo Sallan Baso
3. Eva Lozano Carpente
4. Pere Pelfort Rubio
5. Mª Teresa López Duro
6. Ivan Cunillera Islas
7. Ester Santularia Batlle
8. Javier Jover Barragan
9. Mª Elena Martinez Ollé
10. Pau Perez Camacho
Titulars
1. Georgina Mercadal i Viñals
2. Sònia Vall i Almor
3. Anaïs Lòpez i Roig
4. Jordi Monné i Hernàndez 
5. Andreu Benet i Busquets
6. Mara Prat i Blanco
7. Gerard Fíguls i Grauvilardell
8. Montserrat Valverde i Lafuente
9. Marc Vila i Sallent
10. Judit Clotet i Riera
11. Josep Trullàs i Llobet

Suplents
1. Charles André Descombes i Lutz
2. Pilar Parera i Bascompte
3. Jordi Sellares i Casanovas
4. Sílvia Sellarès i Cots
5. Ignasi Borràs i Múrcia
6. Maria Prat i Grau
7. Agustí Serra i Curtichs
8. Eva Piñero i Subirana
9. Josep Lluís Lozano i Monje

Sant Vicenç de Castellet (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Adriana Delgado i Herreros
2. Josep Martí i Cano (Titi) (Independent)
3. Sílvia Oliveras i Giralt
4. Jordi Palma i Sánchez
5. Gisela Pascual i Muñoz (Jovent Republicà)
6. Joan Bizarro i Moreno
7. Cidinha Roca i Benasat
8. Isaac Jurado i García (Jovent Republicà)
9. Xènia Soler i Bobé
10. Albert Brunat i Espuña
11. Maria Medina i Cañellas
12. Aleix Lafont i Delgado
13. Sandra Oliva i Cabezas

Suplents
1. Pere Anton Llovet i Canal
2. Montserrat Berduque i Torrecillas (Independent)
3. Jordi Subirana i Lladó
4. Concepció Trulls i López
5. David Pey i Sanchez
6. Aina Martí i Casas (Jovent Republicà)
7. Xavier Rubió i Rivero
8. Maria Josep Pascual i García
9. Daniel Pous i Soldevila 

Santa Maria d'Oló (consulta totes les llistes)

OLÓ SOM TOTS-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (OLÓ SOM TOTS-ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Baraut i Roca
2. Laura Juncadella i Roca
3. Àngel Aubach i Farrés
4. Dolors Serral i Soler 
5. Ester Aymà i Catalan
6. Sònia Jubany i Sànchez
7. Albert Vega i Valeri
8. Montserrat Padrisa i Rovira
9. Ramon Vilar i Camprubí

Suplents
1. Sergi Fernández i Sanz
2. Jordi Rovira i Berengueras
3. Maria Teresa Valeri i Vilà
4. Ramon Ollé i Camprubi
5. Anna Crespiera i Homs
6. Patllari Rosell i Tudanca 

Santpedor (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Codina i Casas
2. Laura Tarradellas i Font
3. Agustí Comas i Guitó
4. Núria Martínez i Amat
5. Josep Illa i Antich
6. Núria Viladés i Torradas
7. Ricard Rubís i Garcia (Ricki)
8. Judit Raja i Delgado
9. Jordi Hernández i Sanz
10. Montserrat Caparrós i Tatjé
11. Jordi Sala i Vila 
12. Núria Barba i Bosch
13. Julià Rodríguez i Ruiz

Suplents
1. Laura Vilagrà i Pons
2. Antoni Valverde i Oliva
3. Maria Jesús Caride i Varela
4. Xavier Sucarrats i Palà
5. Montserrat Gómez i Torras
6. Roger Hernández i Martínez
7. Maria Teresa Pons i Casasayas
8. Ferran Balcells i Picart
9. Laia Perelló i Vall
10. Josep Maria Melenchón i Meca 

Súria (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marta Viladés i Ribera
2. Jordi Sala i Santcliments
3. Mireia Simon i Ruiz
4. Daniel Barrera i Jimenez
5. Raquel Jofre i Hombrado
6. Joel Pérez i Garcia
7. Montserrat Serrat i Cols (Tat)
8. Pere Subirà i Canudas
9. Carla Galera i Rodergas
10. Salvador Cordón i Quintana
11. Nancy Martínez i Cardona
12. Jaume Vilanova i Ros
13. Elvira Balaguer i Ribera


Suplents
1. Alaeddin Naji i Bensaid
2. Maria Del Mar Justícia i Lara
3. Vicenç Aloy i Gómez
4. Laura Martos i Vila
5. Jordi Fonts i Granollers
6. Àngels Aloy i Orozco
7. Marc Rubí i Romero
8. Mar Reguant i Ridó 

Badalona (consulta totes les llistes)

GUANYEM BADALONA EN COMÚ - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- AVANCEM- MES- ACORD MUNICIPAL (GBeC - ERC - Avancem - MES - AM)

Titulars
1. Maria Dolors Sabater Puig (Gbec)
2. Oriol Lladó i Esteller (Erc / Esquerra)
3. Nora San Sebastián Martínez (Gbec)
4. Àlex Montornès i Torrecillas (Erc / Esquerra)
5. Carmen Martínez Ruzafa (Gbec)
6. Anna Maria Lara i Carmona (Erc / Esquerra)
7. Antonio Flores Fernández De Córdoba (Gbec) 
8. David Antonio Guerrero Ferriz (Independent)
9. Manuel Sorribas i Arenas (Avancem-Mes)
10. Maria Núria Sabater Famadas (Gbec)
11. Laia Mauri Baraza (Gbec)
12. Muriel Figueroa i Alvarez (Erc / Esquerra)
13. Carles Flores Fernández De Córdoba (Gbec)
14. Aritz Bel i Martínez (Jovent Republicà)
15. María Del Carmen Adorno Paiva (Gbec)
16. Clara Solà i Niubó (Erc / Esquerra)
17. Àngel Martin Monés (Gbec)
18. Emma Cid Majó (Gbec)
19. Elisabeth Garcia i Guerrero (Avancem-Mes)
20. Roger Sallas Batlle (Gbec)
21. Cristina Agustí Benito (Gbec)
22. Alzira Cortacans i Rotger (Jovent Republicà)
23. Sergio Berart Diez (Gbec)
24. Marta Díaz i Cruella (Erc / Esquerra)
25. Eduardo Walter Alessandria (Independent)
26. Montserrat Conejo Palma (Gbec)
27. Mario Diaz Bielsa (Independent)

Suplents
1. Francesc Ribot i Cuenca (Erc / Esquerra)
2. Fàtima Taleb Moussaoui (Gbec)
3. Agnès Rotger i Dunyó (Erc / Esquerra)
4. Jose Antonio Téllez Oliva (Gbec)
5. Francesc D'assís Duran Vilalta (Gbec)
6. Eulàlia Sabater Díaz (Gbec)
7. Jordi Tugas i Mendez (Erc / Esquerra)
8. Nohemí Amado i Català (Avancem-Mes)
9. José Andrés Espinosa i Pelegrín (Erc / Esquerra)
10. Francisco Castillo i Campoy (Avancem-Mes) 

Talamanca (consulta totes les llistes)

FEM TALAMANCA- ACORD MUNICIPAL (FEM TALAMANCA - AM)

Titulars
1. Núria Cañellas i Pascual
2. Pilar Marsà i Hernández
3. Salvador Mañé i Papasey
4. Pierre Astor i Sellarès 

Barcelona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ERNEST MARAGALL ALCALDE + BCN - NOVA - ACORD MUNICIPAL (ERC + BCN - NOVA - AM)

Titulars
1. Ernest Maragall i Mira
2. Elisenda Alamany i Gutiérrez
3. Miquel Puig i Raposo
4. Montserrat Benedí i Altés
5. Jordi Coronas i Martorell
6. Eva Baró i Ramos
7. Gemma Sendra i Planas
8. Max Zañartu i Plaza
9. Maria Buhigas i San Jose
10. Jordi Castellana i Gamisans
11. Marina Gassol i Ventura
12. Josep Maria Salas i Prat
13. Rosa Suriñach i Frigola
14. Jordi Fexas i Massanés
15. Alba Metge i Climent
16. M'hamed Abdelouahed i Allaoui
17. Elisabet Higueras i Albert
18. Joaquim Sangrà i Morer
19. Maria Lecha i Solé
20. Ricard Martínez i Monteagudo
21. Helena Vicente i Salazar
22. Àngel Ruiz i Díez
23. Patrícia Sarrias i Javier
24. Oriol Carbonell i Curell
25. Josefina De Jesús i Rivas
26. Josep Maria Barrachina i Yuste
27. Tània Rafí i Galindo
28. Antoni Vidal i Ruiz
29. Olga Hiraldo i Martí
30. Santiago Ramentol i Massana
31. Lourdes Vidrier i Torralba
32. Adrià Gutiérrez i Parra
33. Liliana Inchauspe i Deut
34. Joan Sabaté i Salazar
35. Carme Beltran i Vilagrasa
36. Pau Miserachs i Sala
37. Natalia Garcia i Gomez
38. Eduard Alonso i Surroca
39. Mercè Ayora i Soler
40. Ester Capella i Farré
41. Alfred Bosch i Pascual

Suplents
1. Elvira Duran i Costell
2. Carles Manjón i Wennberg
3. Eva Maria Barlabe i Vilanova
4. Miquel Colomé i Ferrer
5. Alba Segura i Gomila
6. Carlos Ayala i De Blas
7. Laura Pi i Ledesma
8. José Luís Delgado i Lara
9. Núria Pi i Martínez
10. David Sáez i Guinjoan

Sant Adrià de Besòs (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - AVANCEM - ACORD MUNICIPAL (ERC - AVANCEM - AM)

Titulars
1. Rubèn Arenas i Garcia
2. Cristina Meseguer i Luque (Jovent Republicà)
3. Antoni Vélez i Barajas
4. Mercè Curto i Gil
5. Pol Carrión i Huguet (Avancem)
6. Gemma Pla i Puyuelo
7. Jordi Borràs i Vivó
8. Antonia Hernández i Martínez (Toni)
9. Claudio Mauricio Villagra i Fernández (Veïns Per Sant Joan)
10. Llibertat Gerónimo i Vilella
11. Andrés Vélez i Del Águila (Súmate)
12. Marta Giralt i Hernández
13. Martí Oliver i Luque (Jovent Republicà)
14. María Isabel Sánchez i Corrales
15. David Oliver i Sànchez
16. Elena Caballero i Boca
17. Dídac Puente i Hidalgo
18. Margarita Sanmartín i Alarcón
19. Manel Rubí i Mensa
20. Josefa Ruiz i Buendía (Jose)
21. Joaquim Perramon i Ayza 

Suplents
1. Beatriz Hernández i Regidor
2. Antonio Izquierdo i Calpe
3. Puri Martínez i Noreña
4. Joan Sànchez i Pujol (Jovent Republicà)
5. Clara Nebot i Julve (Jovent Republicà)
6. Xavier Caballero i Codina
7. Consol Giménez i Baubi
8. Antoni Cortés i Francès
9. Mireia Francisco i Ventós (Jovent Republicà) 
10. Joaquín Castro i Serrano

Santa Coloma de Gramenet (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Samuel (Sam) Núñez i Amela
2. Gemma Español i Cornet
3. Salvador Clavera i Catalan
4. Noemi Egea i López (Jovent Republicà)
5. José Manuel  (Pep) Jiménez i Madueño
6. Ana Maria Balsera i Marín
7. Shahzad Akbar i Begum
8. Marina Casas i Papiol
9. Alejandro Roman i Gómez-Mansilla (Jovent Republicà)
10. Maria Susana Félix i Gonzales
11. Juan Manuel López i Romero
12. Salvadora Julian i Pérez (Dora)
13. Nicolás Díaz i Bayona
14. Arlet Rodríguez i Galiano (Jovent Republicà)
15. Abel Esteban i Palomares
16. Irene Tarragó i Redrado
17. Prudenci Colomé i Sanvidal
18. Dolors Esplugas i Terés
19. Gerard Douton i Martinez (Jovent Republicà)
20. Celeste Castro i Rangel
21. Guiu Ndanda i Baldovinos
22. Maria Teresa Santamaría i Adámez
23. Joel Guisado i Carmona (Jovent Republicà)
24. Gloria Valdés i Castro
25. Jordi Cañigueral i Iñiguez
26. Belen Alonso i Pino
27. Josep Miquel Garcia i Castañé

Suplents
1. Glòria Izquierdo i Mir
2. Mariano Colina i Algora
3. Montserrat Siles i Flores
4. Oriol Cuñe i Varela
5. Carme Rios i Armengol
6. Carles Cuéllar i López
7. Maria Aurèlia Serrano i Redondo
8. David Rodríguez i Castro
9. Maria Teresa Castellví i Manent
10. Ramon Soldan i Gonzàlez

Alpens (consulta totes les llistes)

IMPULSEM ALPENS-ACORD MUNICIPAL (IA-AM)

Titulars
1. Montserrat Barniol Carcasona
2. Lluís Reina Orra
3. Magdalena Jareño Camero
4. Montserrat Estrada Rusiñol
5. Xavier Camprubí Rovira
6. Oriol Cruells Fernández
7. Maria Concepció Valldaura Giravent

Suplents
1. Roger Casanovas Viaplana
2. Albert Traveria Bernadet

Avià (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-FEM AVIÀ-ACORD MUNICIPAL (ERC-fA-AM)

Titulars
1. Josep Subirana Jové
2. Susanna Campillo Besses
3. Jaume Bascompte Casals
4. Josep Gabarró Vancells
5. Guillem Tristany Cara
6. David Benítez Campins
7. Mai Alsina Galan
8. Dolors Bascompte Rincón
9. Marc Orriols Rincón
10. Juli Lladós Vallory
11. Jaume Fíguls Casas

Suplents
1. Adrià Rebolledo Romera
2. Maria Del Agua Cortés Elía
3. Vicenç Vidal Costa
4. Ramon Orriols Sabata
5. Jordi Jubany Boixader
6. Carles Barcons Comellas
7. Marc Badia Male
8. Xavier València Busqueta
9. Xavier Samso Besora

Bagà (consulta totes les llistes)

JUNTS PER BAGÀ-ACORD MUNICIPAL (JxB-AM)

Titulars
1. Joan Oña Folcrà
2. Pilar Grillé Planas
3. Marc Camps Casas
4. Joan Manuel González Camps
5. Jaume Amills Guerrero
6. Esteve Roca Marceló
7. Lídia Llopart Margenet
8. Maria Isabel Oller Dausà
9. Raul Gervilla López
10. Dídac Vivó Ruiz
11. Florenci Oriola Flores

Suplents
1. Pere Pedrals Pujol
2. Albert Coronado Torregrosa

Berga (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA BERGA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ramon Camps Garcia
2. Dolors Tous Bruch
3. Marc Pons Soler
4. Cristina Vela Badia
5. Ali Mohamed Amar
6. Mònica Duran Solà
7. Marc Olonia Torrentallé
8. Meritxell Almà Garcia
9. Josep Pont Roca
10. Liliana Cedeño Casanova
11. Gabriel Noguera Salvans
12. Pilar Carreras Vilardell
13. Adolf Cid Padrón
14. Laura Noguera Botella
15. Francesc Serra Pallés
16. Susana Amate Silles
17. Jordi Parera Orriols

Suplents
1. Anna Noguera Perarnau
2. Joan Ramon Bella Heras
3. Pilar Martínez Noguera
4. Josep Xoy Soler
5. Rosa Tor Torner

Borredà (consulta totes les llistes)

VA DE POBLE-ACORD MUNICIPAL (VdP-AM)

Titulars
1. Jaume Magrans Suñé
2. Xavier Vazquez Garcia
3. Manel Colomer Guillamon
4. David Leon Comino
5. Miriam Vazquez Abelló
6. Glòria Salvans Ardanaz
7. Pere Periago Ortiz

Suplents
1. Conxita Vila Vallduvi
2. Aleidis Rubió Huete

Capolat (consulta totes les llistes)

SOM CAPOLAT-ACORD MUNICIPAL (SC-AM)

Titulars
1. Mireia Besora Sans
2. Enric Campillo Robles
3. Pere Claret Boixader

Cardona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ferran Estruch i Torrents
2. Roser Montoriol i Vilajosana (Independent)
3. Joan Hernandez i Moscoso
4. Anna Maria Sala i Villaró
5. Salvador Campos i Dam (Independent)
6. Luisa Aliste i Sanchez (Independent)
7. Josep Malagarriga i Auguets (Independent)
8. Maria Camps i Fernandez (Independent)
9. Núria Crespo i Coll (Independent)
10. Joan Badia i Diaz (Independent)
11. Montserrat De Leon i Mascaró (Independent)

Suplents
1. Carme Bertral i Lopez
2. Marc Cots i Gonzalvo (Jovent Republicà)
3. Laura Badia i Torres (Independent)
4. Gerard Andreu i Hernandez (Independent)
5. Elena Company i Costa (Independent)
6. David Arrabal i Foraste (Independent)
7. Cristina Barrera i Toro (Independent)
8. Lourdes Fontan i Canovas (Independent)
9. Albert Farre i Tarres (Independent)
10. Teresa Puig i Foraste

Casserres (consulta totes les llistes)

SOM CASSERRES-ACORD MUNICIPAL (SC-AM)

Titulars
1. Josep Colillas Sabartés
2. Eduard Subirana Parramon (Independent)
3. Xavier Parcerisa Vilanova (Independent)
4. Ramon Riu Viñas (Independent)
5. Jordi Escaler Puig (Independent)
6. Ramon Maria Soler Simon (Independent)
7. Sandra Martín Ruiz (Independent)
8. Josep M. Genescà Soler (Independent)
9. Immaculada Farràs Pons (Independent)

Suplents
1. Guillem Galcerà Niubò Solé (Independent)
2. Jordi Figols Cinca (Independent)
3. Elena Baraut Múrria (Independent)
4. Josep Ollé Casabella (Independent)
5. Teresa Magem Barniol (Independent)

Castellar de n'Hug (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Eduard Coronado González

Castellar del Riu (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Riu Picazo

Cercs (consulta totes les llistes)

TOTS FEM CERCS-ACORD MUNICIPAL (TfC-AM)

Titulars
1. Jordi Riera Campoy
2. Sebastian Martin Boza Duran
3. Isaac Lozano Freixa
4. Josep Vicente Pelegrina
5. Glòria Gutiérrez Castelló
6. Núria Prat Punzano
7. Albert Pons Camps
8. Jordà Prat Gorriz
9. Roser Freixa Escarré

Espunyola, L' (consulta totes les llistes)

PEU DE ROCA-ACORD MUNICIPAL (PdR-AM)

Titulars
1. Albert Altarriba Romagosa
2. Gemma Comella Pujol
3. Anna Mosoll Casabella
4. Eduard Perarnau Badia
5. Jordi Cabanas Llorens
6. Ester Torrentallé Cabrera
7. Montserrat Caballol Solà

Suplents
1. Marc Butxaca Albiol
2. Josep Altarriba Plana
3. Rudy Gelinne

Fígols (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Otger Calduch Marquez

Anglès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Vilamitjana Gamell (Tabó)
2. Maria Auxiliadora Angel Paez
3. Eloi Sanchez Vilamitjana
4. Monica Lobato Diaz
5. Manel Bautista Luque
6. Sandra Bautista Nebot
7. Joan Carandell Trias
8. Elena Sanchez Carreras
9. Pau Salellas Vidal
10. Elsa Bohorquez Angel
11. Cristian Molina Navarro
12. Encarnacion Muñoz Mesa
13. Francisco Rodriguez Garcia (Xicu)

Gironella (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD REPUBLICÀ- ACORD MUNICIPAL (ERC-AR-AM)

Titulars
1. Albert Xoy Serra
2. Jasmina Serri Camprubi
3. Marc Rojas Saña
4. Joana Pons Soto
5. Oriol Riba Castany
6. Ester Tarrés Villegas
7. Jordi Bartoló Calvo
8. Lluïsa Castany Pujol
9. Jordi Medina Roca
10. Gemma Triviño Valls
11. Joan Bascompte Arnaus

Suplents
1. Carolina Calvo Serra

Arbúcies (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ester Soms Pagespetit
2. Xavier Soler Temprano
3. Anna Teixeira Muñoz
4. Irene Carmona Ferreros
5. Francesc Guerrero Costa
6. Paula Rincon Garolera
7. Oscar Sanchez Garcia
8. Tania Bosch Carbonell
9. Albert Garcia Belisario
10. Marta Prieto Gimeno
11. Joaquim Santos Rodoreda
12. Anna Felipe Villalobos
13. Francesc Iglesias Riumallo

Suplents
1. Cristina Gomez Sanz
2. Xavier Perez Mayorgas
3. Lenuta Buldum
4. Maria Angels Dalmases Serres
5. Xavier Franco Viles
6. Gloria Masnou Bonfill
7. Erik Sureda Causadias
8. Mariona Serradesanferm Pages
9. Olga Pardo Campillo
10. Eduard Segu Juan

Gisclareny (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Tor Tomas

Blanes (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Angel Canosa Fernandez
2. Olga Lopez Colomer
3. Albert Sanz Gonzalez
4. Marina Vall-Llosada Garcia
5. Carlos Garzon De La Granja
6. Maria Antonia Coll Mercader
7. Juan Jose Galvez Recio
8. Cristina Paz Calvo
9. Carlos Caballero Madrigal
10. Sara Lorenzo Dominguez
11. Manel Aguilar Cano
12. Susana Catalan Martinez
13. Rafael Eladio Guzman Ocaña (Rafa)
14. Anna Torrent Esgleas
15. Pau Pallares Redo
16. Bibiana Isern Busquets
17. Ferran Pujades Tort
18. Elia Martinez Ponce
19. David Bassols Roger
20. Anna Arbo Martinez
21. Josep Calatayud Cuenca

Suplents
1. Assumpta Pla Alberti
2. Raul Andres Fighetti
3. Monica Santolaria Puig
4. Joan Turon Valls
5. Mireia Diaz Roca
6. Albert Alum Bou
7. Rosa Maria Parreño Ariza
8. Ferran Gomez Martinez
9. Pepa Urgell Gibernau
10. Eloi De San Martin Lagranje

Lluçà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LLUÇÀ I SANTA EULÀLIA-ACORD MUNICIPAL (IpLiSE-AM)

Titulars
1. Eva Boixadé Calm
2. Glòria Colom Puigbò
3. Gemma Gallorte Arregui
4. Laura Villena Cuche
5. Montserrat Suriñach Pérez
6. Abel Serra Brinques
7. Sergi Villagrasa Arbolí

Suplents
1. Jaume Castany Pujol
2. Clàudia Molina Catalan
3. Raúl Rodríguez Santos
4. Gerard Garcia Montero
5. Ricard Anfruns Castañé
6. Gerard Cuní Sans
7. Maria Teresa Erra Macià

Montclar (consulta totes les llistes)

MONTCLAR-ACORD MUNICIPAL (M-AM)

Titulars
1. Raquel Sala Prat
2. Romà Giró Sobrevias
3. Maria Teresa Seuba Codina
4. Martí Puig Vall
5. Josep Pujantell Prat

Montmajor (consulta totes les llistes)

FEM POBLE-ACORD MUNICIPAL (FP-AM)

Titulars
1. Maria Del Mar Monell Davins
2. Montserrat Davins Pujols
3. Xavier Cano Fernández
4. Ramon Riba Gil
5. Joan Ramon Perarnau Fígols
6. Josep Canudas Santeularia
7. Anna Casals Fornell

Suplents
1. Mònica Brunet Pladevall
2. Sergi Torrabadella Torrebadella

Breda (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Didac Manresa Molins
2. Eva Andres Maso
3. Andreu Pujol Mas
4. Nuria Mares De Las Heras
5. Josep Amargant Argemi
6. Rosa Prat Sala
7. Samuel Torres Torrent
8. Elisabet Vilamala Soler
9. Ferran Palau Masip
10. Dolors Bruguera Riera
11. Pere Anglisano Castanyer

Suplents
1. Rosa Fugarolas Xamani
2. David Flores Magrane
3. Sol Roca Miralles
4. Eduard Cortina Illa
5. Rosa Medina Montplet
6. Josep Leon Casellas (Catxorro)
7. Dolors Auger Riera
8. Antoni Bonet Batlle (Tonet)
9. Genisa Plana Pujol
10. Marc Pujol Vilamala (Pujulet)

Brunyola (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ DE VEÏNS-ACORD MUNICIPAL (ADV-AM)

Titulars
1. Francesc Johé Carreras
2. Mercè Rubirola Ferrer
3. Gemma Boada Bosch
4. Judit Muntadas Parramon
5. Xavier Saun Gotarra
6. Lourdes Serra Busó
7. Margarida Ventura Linares

Suplents
1. Josep Coll Canal
2. Eduard Muntadas Parramon

Caldes de Malavella (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sr.dídac López i Viñas
2. Sra.esther Domínguez i Tarré
3. Sr.carles Matabosch i Geronès (Independent)
4. Sra. Anna Tresserras Lopez (Jovent Republicà)
5. Sr. Josep Maria Fugarolas Timoneda (Independent)
6. Sra. Mercè Ferrer Mascort
7. Sr. Jordi Canet i Malagelada
8. Sra. Susanna Miquel i Coll (Jovent Republicà)
9. Sr. Miquel Carreras i Massanet
10. Sra. Clàudia Solés i Trobat
11. Sr. Santi Perez Moratones (Independent)
12. Sra. Eva Sánchez Márquez
13. Sra. Isabel Lozano i Ruiz

Suplents
1. Sr. Eloi Duart i Bosch
2. Sra. Rosa Maria Pratseballs i Torrent
3. Sr. Francesc Parés i Fabrellas
4. Sra. Josefina López i Burch
5. Sr. Lluc Rando i Fernández
6. Sra. Francesca Ros i Bacardit
7. Sr. Joan Juanola i Franquesa
8. Sra. Lidia Botella Salla
9. Sr. Joan Niell i Macias (Jovent Republicà)

Espinelves (consulta totes les llistes)

JUNTS PER ESPINELVES – ACORD MUNICIPAL (JpE-AM)

Titulars
1. Joan Manel Claveria Regales
2. Nuria Delgado Calero
3. Jordi Geli Soler
4. Maria Dolors Rovira Castells
5. Eduard Diaz Manso

Olvan (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Judit Carreras Tort (Independent)
2. Carme Sellés Rusiñol
3. Efren Vila Fernandez (Independent)
4. Venanci Peregrina Hervilla-Guillem (Independent)
5. Ariadna Cabiscol Tomàs (Independent)
6. Jesus Cabana Carbonell (Independent)
7. Erola Luna Barrull (Independent)

Suplents
1. Jose Salmeron Aullo (Independent)
2. Aureli Tort Rodríguez (Independent)
3. Maria Dolors Colell Serra (Independent)
4. Jose Mena Rueda (Independent)
5. Marià Anglerill Giné (Independent)

Pobla de Lillet, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA LA POBLA DE LILLET-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Enric Pla Aramberri
2. Carles Trafí Vilalta (Independent)
3. Xavier Serra Alsina
4. Natàlia Bosch Tejederas (Independent)
5. Roger Mateus Illa (Independent)
6. Jordi Boixader Vilella
7. Jordi Sala Tubert (Independent)
8. Aleix Casanova Puigcorbe (Independent)
9. Anna Rovira Montes (Independent)

Suplents
1. Patrícia Zapatero Zapata (Independent)
2. Marc Ramos Casals (Independent)
3. Marta Ferré Rufo (Independent)
4. Jonathan Marín Garcia (Independent)
5. Rubèn Romero Casals (Independent)
6. Bernat Sànchez Edo (Independent)
7. Pere Puig Rosell

Prats de Lluçanès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Isaac Peraire Soler
2. Montserrat Boladeres Bach
3. Pere Vila Vilalta
4. Glòria Borralleras Soler
5. Abel Vall Casasampera
6. Maria Bruch Crespiera
7. Montserrat Perarnau Casals
8. Isaac Basagaña Peraire
9. Laia Font López
10. Màrius Tulleuda Pèrez
11. Arnau Font Reguant

Suplents
1. Albert Ferrer Soler
2. Maria Carmen Jorques Dominguis
3. Ramon Besora Torradeflot

Puig-reig (consulta totes les llistes)

JUNTS PER PUIG-REIG ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (JxP-R-ERC-AM)

Titulars
1. Josep Maria Altarriba Roca (Alti)
2. Alba Camps Roca
3. Cristian Pérez Gómez
4. Elisabet Teixidor Vilanova
5. Jesús Subirats Soler
6. Maria Rosa Garcia Medialdea
7. Josep Campos López (Pipo)
8. Montserrat Garcia Lladó
9. Francesc Flores Baixauli
10. Sílvia Freixa Santamaria
11. Antoni Pérez Martos

Suplents
1. Ramon Maria Santasusana Pons
2. Mercè Rabeya Casellas
3. Juan José Fernández Alegre (Happy)
4. Eva Abayà Rodriguez
5. Josep Jòdar Lladó
6. Alba Comellas Seuba
7. Ramon Santamaria Puig

Hostalric (consulta totes les llistes)

SUMEM PER HOSTALRIC-ACORD MUNICIPAL (SxH-AM)

Titulars
1. Sr. Nil Papiol Champagne
2. Sra. Anna Noguera Garcés
3. Sr. Sergi Regàs Busquets
4. Sra. Marta Roura Bohils
5. Sr. Oscar Guzman Fuentes
6. Sra. Glòria Joaquim Nicolau
7. Sr. Pau Casellas Ferrer
8. Sra. Anna Reyero Pla
9. Sr. Rafael Caballero Contero (Capi)
10. Sra. Núria Sánchez Puig
11. Sra. Maria Dolors Illa Morera

Suplents
1. Sra. Marta Segovia Castañer
2. Sr. Josep Lluis Crillo Rubio
3. Sra. Elsa Fernández Tresserras
4. Sr. Eloi Zamorano Coll
5. Sra. Claudia Marcela Ramírez Valencia
6. Sr. Jordi Negre Viader
7. Sra. Montse Duran Xamani
8. Sra. Mireia Vives Camús
9. Sr. Pere Creus Campdelacreu
10. Sra. Maria Teresa Armengol Berenguer (Teia)

Cellera de Ter, La (consulta totes les llistes)

CELLERA ACCIÓ MUNICIPAL- ACORD MUNICIPAL (AMC)

Titulars
1. Xavier Boïgues Codina
2. David Sarsanedas Serrat
3. Gemma Panella Guilana
4. Jaume Salas Orrit
5. Alba Rodriguez Rodulfo
6. Amadeu Breva Teixidó
7. Joel Torcque Torres
8. Josep Jimenez Quintana
9. Sandra Quer Servando

Suplents
1. Marta Moraleda Garcia
2. Ricardo Jorge Seixas Silveira
3. Irene Bosch Pujol
4. Asmae Souilah Tyal
5. Concepcion Raya Gines
6. Francesc Romero Fernandez
7. Ramon Quer Madeo

Lloret de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Orobitg i Solé
2. Jennifer Perez Torres
3. Albert Ferrández i Manchado
4. Mireia Orpi Ruscalleda
5. Carles Melgosa i Tintó
6. Chaimaa El Habti Ben Aissa
7. Arnau Esbri Gonzalez
8. Mónica Clotas Trapote
9. Albert Santiago i Cozar
10. Helena Reixach Roman
11. Albert Vilà Mogas
12. Cristina Zuñiga Ametller
13. Joaquim Maestra i López
14. Cristina Pane Planet
15. Josep Guich i Valls
16. Aitana Vedovelli i Fenero
17. Josep Pérez i Caballero
18. Rocio Agulleiro Garcia
19. Toni Garcia Garcia
20. Núria Querol i Colomer
21. Joan Bernat i Pané

Suplents
1. Teresa Rodríguez i Exposito
2. Xavier Termes i Lorenzo
3. Mercè Riera i Enrich
4. Pere Planas i Sánchez
5. Maria Laura Silvera i Furlan
6. Carles Prat i Vila
7. Anna Torà i Ruscalleda
8. Jose García i Ruiz
9. Mariona Orpí i Ruscalleda
10. Manel Serra i Mayordomo

Maçanet de la Selva (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Xarbau Adrobau
2. Marta De Egea Hinojosa
3. Toni Imbernón Iradi
4. Roser Virgili Polls
5. Narcís Vilella Munjé
6. Maria José Fernández Fernández
7. Albert Reina Otero
8. Maria José Martínez Andreo
9. Ruben Llanos Cabezas
10. Maria Carmen Rocas Minella
11. Marc Arias Bosch
12. Iris Farrera Cano
13. Thomas Horst

Suplents
1. Nuria Roura Pascual
2. Ramsés Bruy Pérez
3. Consol Fernández Ramos
4. Fermin Franco Fariña

Massanes (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER MASSANES - ACORD MUNICIPAL (IPM - AM)

Titulars
1. Sr. Joan Pou i Lucea
2. Sr. Francesc Gomez Ridorsa
3. Sra. Tània Moyano Torres
4. Sr. Salvador Almellones Pelayo
5. Sr. Jordi Feliu i Salrach
6. Sr. Daniel Rodriguez i Vadillo
7. Sra. Esther Massaguer i Vilaseca

Suplents
1. Sr.lluís Fageda i Gascon
2. Sra. Cristina Soler Cabruja
3. Sr. Francesc Guilana i Sureda
4. Sra. Sònia Rodriguez i Jimenez
5. Sr. Joan Sureda i Call
6. Sra. Maria Teresa Bohils i Ferrer
7. Sr. Joaquim Sureda i Mercader
8. Sra. Ester Bartroli i Castells
9. Sr. Sabas Garcia Bernabé

Osor (consulta totes les llistes)

UNIO I FORÇA OSORENCA- ACORD MUNICIPAL (UFO - AM)

Titulars
1. Sr. Joan Pla Coll
2. Sra. Carmen Fauchs Moriscot
3. Sr. Àngel Vàzquez Viu
4. Sr. Pau Trias Bertrana
5. Sra. Judit Planchart Coll
6. Sr. Ramon Codina Plana
7. Sra. Anna Rocasalva Gol

Suplents
1. Sr. Damià Codina Crous
2. Sra. Anna Miralpeix Fauchs

Riells i Viabrea (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-GRUP INDEPENDENT DE RIELLS I VIABREA-ACORD MUNICIPAL (ERC-GIR-AM)

Titulars
1. Josep Maria Bagot Belfort
2. Anna Cortes Prado
3. Felipe Juan Gonzalez Martin
4. Yolanda Lopez Gonzalez
5. Ferran Rodriguez Fernandez
6. Nuria Faucha Moreno
7. Patrici Cros Garcia
8. Alba Rubio Perez
9. Sergi Ribas Garcia
10. Anna Roig Arabia
11. Eric Sanchez Llorente

Suplents
1. Natalia Perez Pascual
2. Francesc Tapia Melenchon
3. Cristina Alvarez Garcia
4. Ricard Pulido Romero
5. Marta Anguita Martin
6. Ricard Dillet Gracia
7. Nekane Acebedo Hidalgo
8. Sonia Baubi Egea
9. Ariadna Puig Durbau
10. Josep Maria Piquer Arrufat

Quar, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marta Puigantell Busqueta

Saldes (consulta totes les llistes)

TOTS SOM POBLE-ACORD MUNICIPAL (TsP-AM)

Titulars
1. Moisès Masanas López
2. Ismael Calvo Clemente
3. Clàudia Matamala Avellaneda
4. Ignasi Ripoll Llorens
5. Francesc Izquierdo Capdevila
6. Gerard Rotllant Perarnau
7. Ramon Boixader Prat

Suplents
1. David Casero Baena
2. Joan Vila Farràs

Sant Jaume de Frontanyà (consulta totes les llistes)

SANT JAUME AVANÇA-ACORD MUNICIPAL (SJA-AM)

Titulars
1. Jordi Codina Ventura

Sant Julià de Cerdanyola (consulta totes les llistes)

CERDANYOLA-ACORD MUNICIPAL (Cerdanyola-AM)

Titulars
1. Agustí Elias Cunill
2. Maria Carme Casals Rosell
3. Carles Monforte Sagarra
4. Joaquim Costa Dumenjó
5. Pere Casals Montero

Sant Martí d'Albars (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE SANT MARTÍ D'ALBARS-ACORD MUNICIPAL

Titulars
1. Jordi Soler Agustí
2. Gemma Solanich Bonet
3. Anna Soler Vilà

Vallcebre (consulta totes les llistes)

PRIMER VALLCEBRE-ACORD MUNICIPAL (PV-AM)

Titulars
1. Ana Simón Viñas
2. Maria De Fàtima Malé Camprubí
3. Antoni Torné Vidal
4. Ramon Costa Blanch

Vilada (consulta totes les llistes)

ALCEM-NOS VILADA-ACORD MUNICIPAL (AV-AM)

Titulars
1. Joaquim Espelt Santandreu (Erc / Esquerra)
2. Elisabet Boixader Pujol
3. Joaquim Pons Casadesús
4. Lluís Mestres Angla
5. Bernat Santacreu Serra
6. Josep Planas Tubau
7. David Rodríguez Boeta

Suplents
1. Anna Aguilar Porta
2. Joan Sabata Font
3. Ricard Masana Guixé
4. Paula De Argacha Junyent
5. Antoni Morales Boatella
6. Abel Alvira Pérez
7. Adam Tubau Roca
8. Lluís Junyent Llinàs
9. Joan Clotet Santanach
10. Núria Mariano Raventós

Anglesola (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA D’ANGLESOLA-ACORD MUNICIPAL (ERd’A-AM)

Titulars
01. Xavier Freixes Serrano
02. Marta Macià Vilchez
03. Elisabet Castro Bayona
04. M. Pilar Pàmies Perna
05. Ramon Gassó Sanabria
06. Eva Roig Aiguadé
07. Javier Lario Ribera
08. Madalina Flavia Ruta
09. Maria Mercedes Escolà Teixidó

Suplents
01. Tania Valentines Gabarró
02. Reinalda Farré Serra
03. Diana Ruera Casteras

Bellpuig (consulta totes les llistes)

ACORD MUNICIPAL REPUBLICÀ-ACORD MUNICIPAL (AMR-AM)

Titulars
01. Jordi Estiarte Berenguer
02. Inés Granollers Cunillera
03. M. Dolors Florensa Santiveri
04. Imma Oliva Piera
05. Josep Raurich Cots
06. Anouar Boumakhtaf Torres
07. Núria Comaposada Florensa
08. Josep Moncusí Martorell
09. Montse García Tomàs
10. Guiu Tubella Rocabert
11. Daniela Gae
12. Jordi Solana Berengué
13. Antonieta Campanera Alcazar

Suplents
01. Àlex Dominguez Pareja
02. Emma Nomen Fabregat
03. Ramon Berdegué Font
04. Gemma Fabré Saurí
05. Pedro Jordi Romeu Pascual
06. Ma. Antonieta Montero Bellmunt
07. Francisco Javier Granollers Castellana

Cervera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-MOVIMENT D’ESQUERRES-ACORD MUNICIPAL (ERC-MES-AM)

Titulars
01. Joan Santacana Vélez
02. Maria Mercè Carulla Castells
03. Ricard Vicente Martínez
04. Meritxell Ramon Rius
05. Joan Noguera Vilalta
06. Maria Teresa Porredon Bernaus
07. Sebastià Sellart Solsona
08. Núria Regí Olestí
09. Daniel Martínez Hidalgo
10. Maria Àngels Bacardit Farré
11. Francesc Simó Castelló
12. Pilar Martínez Bertholet
13. Ramon Armengol Cera

Suplents
01. Esperança Ramírez Sevilla
02. Daniel Talero Boldú
03. Miriam Estruch Aldabó
04. Àngel Bernaus Salla
05. Sara Domenjó Carulla
06. Joan Puig Ortiz
07. Maria Rosa Mas Fustà
08. Ramon Castelló Farré
09. Maria Aizcorbe Sagrera
10. Jaume Garravé Berengué

Riudarenes (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ INDEPENDENT DE RIUDARENES-ACORD MUNICIPAL (AIR-AM)

Titulars
1. Esther Sarret Molero
2. Joan Nicolau Julià
3. Anna Serra i Gironès
4. Daniel Gonzalez Ferrer
5. Beata Bernadeta Matuszewska
6. Carlos Vallribera Villegas
7. Sara Perez Mayorgas
8. Salvador Rovira Taberner
9. Laura Basela Dalmau
10. Jose Luis Moreno Cortecero
11. Ayoub El Haidouri i Bakali

Suplents
1. Aroa Beltrán Zamora
2. Ivan Fernandez i Gil
3. Elena Gimenez Milan
4. Paola Barrios Alonso
5. Daniel Mir Ramirez

Ciutadilla (consulta totes les llistes)

CIUTADILLA CAP AL FUTUR-ACORD MUNICIPAL (CF-AM)

Titulars
01. Òscar Martínez Agustí
02. Alexandra Garrido Ramon
03. Jordi Martí Castells
04. Mireia Ramon Marfa
05. Roser Alcobé Farré

Riudellots de la Selva (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Lluis M. Barnes Tarres
2. Sílvia Peraferrer Ribot
3. Raquel Fumadó Bou
4. Miquel Salvans Brunsó
5. Anna Adroher Boada
6. Jordi Nogué Rosell
7. Gloria Cabarrocas Teixidor
8. Didac Calle Rabaneda
9. Carme Ribot Motas
10. Cristina Talles De Sebestyen
11. Pere Illa Ministral

Suplents
1. Carles Simon Gruart
2. Joan Barret Domènech
3. Pilar Gonzalez Planas
4. Gerard Xifra Butiñach
5. Carles Peradalta Palau
6. Narcís Panella Xifra
7. Josep-Àngel Sáez-Benito Arnedo
8. David Casadevall Colome
9. Albert Escofet Coca
10. Jaume Xiberta Sole

Sant Andreu Salou (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Abel Buadas i Artau
2. David Miquel i Carabús
3. Oriol Portell Jordà

Sant Hilari Sacalm (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Prat Punti
2. Emma Puigvi Costa
3. Ferran Obiols Boix
4. Marta Montasell Bachs
5. David Juanhuix Tarres
6. Carme Gros Solà
7. Albet Cullell Cullell
8. Marta Nogues Bazaga
9. Joan Macias Belmonte
10. Laura Algilaga Riera
11. Xavier Garcia Rodriguez
12. Laia Puigvi Costa
13. Ramon Barcelo Sitjes

Suplents
1. Gemma Barcelo Deu
2. Daniel Duran Recasens

Sant Feliu de Buixalleu (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Santos Rodoreda
2. Pau Celma Isanda
3. Anna Santos Rodoreda
4. Conxita Iglesias Puigdevall
5. Manuel Navarro Sanchez
6. Presen Binies Lanceta
7. Joan Sauri Caralt

Suplents
1. Xavier Faixedas Ferrer
2. Lluis Cardona Vallmajor

Santa Coloma de Farners (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sr. Joan Martí i Bonmatí
2. Sra. Carme Dilmé i Burjats
3. Sr. Ricard Pujol i Iglesias
4. Sra. Anna Camps i Reñé
5. Sr, Manel Barroso i Adame
6. Sra. Mireia Mitjavila i Cantalozella
7. Sr. Jordi Josep Sitjà i Güetas
8. Sra. Núria Parés i Fernández
9. Sr. Manel Jubany i Jofré
10. Sra. Ànnia Dilmé i Martínez De Huete
11. Sr. Ramon Francesc Páez i González
12. Sra. Mercedes Lanzas Ortega
13. Sr. Robert Roca i Gispert
14. Sra. Purificación Ovejas Diez
15. Sr. Alfons Delgado i Garcia
16. Sra. Vanesa Romero i Padilla
17. Sr. Jordi Armengol i Roura

Suplents
1. Sra. Montserrat Puig i Pijoan
2. Sr. Baljit Singh Kaur
3. Sra. Anna Cornellà i Bau
4. Sr. Joan Casalprim i Busquets
5. Sra. Rose-Marie Camos Ibero
6. Sr. Josep Graupera i Auladell
7. Sra. Mariana Lupusoru
8. Sr. Jesús Tolosa i Presno
9. Sra. Maria Assumpció Claramunt i Solé
10. Sr. Roger Vilà i Padró

Estaràs (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE LA SEGARRA-ACORD MUNICIPAL (InSe-AM)

Titulars
01. Montserrat Farrera Gras
02. Francisco Vives Petit
03. Maria Montserrat Coberó Farrés
04. Vicent Cardona Climent
05. Rosa Isabel Botet Freixes

Guimerà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER GUIMERÀ-ACORD MUNICIPAL (IG-AM)

Titulars
01. Jordi Marimon Sans
02. Marc Corbella Mota
03. David Sans Armengol
04. David Aguilera Fàbrega
05. Elisa Zoroa Linares
06. Josep Minguell Ribes
07. Míriam Duch Visart

Suplents
01. Meritxell Garcia Bòria
02. Àstrid Navarro Solans
 

Guissona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Josep Esquerra Aldomà
02. Ester Marsol Petit
03. Sergi Farré Villorbina
04. Verònica Serrulla Lorente
05. Lorenzo Marquez Lobo
06. Maria Pilar Mascó Esteve
07. Alejandro Calvet Couceiro
08. Anna Ilieva Gutzov Aleksieva
09. Albert Gómez Subarroca
10. Farners Dalmases Martí
11. Loredana Pavel
12. Daniel Rodríguez Guirado
13. Anna Santacreu Granés

Suplents
01. Joan Esteve Aubets
02. Maria Carmen Martin López
03. Josep Simon Duocastella
04. Maria Rosa Solé Calderó
05. Alexandre Navarro Pérez
06. Angelina Infante Márquez
07. Magí Graset Borroy
08. Agnès Rius Escudé
09. Sara Barea Paucirerol
10. Josep Cosconera Carabassa

Sils (consulta totes les llistes)

FEM+SILS-ACORD MUNICIPAL (F+S-AM)

Titulars
1. Maria Remei Puig Freixas (Mei)
2. Pere Pla Aymerich
3. Pilar Pages Triola
4. Manel Cardellach Malgosa
5. Alba Mora Tura
6. Sergi Urzay Gomez
7. Montserrat Masdeu Font
8. Marc Viñals Salamaña
9. Dolors (Mina) Marsol Farrero
10. Rafael Rico Rios
11. Gloria Gruart Masso
12. Francesc Calduch Barceló
13. Eva Teixidor Becerra

Suplents
1. Miguel Angel Fonts Bordons
2. Lourdes Alsina Rodriguez
3. Joaquin Perez Julve
4. Tamar Huertas Garriga
5. Yuniel Mederos Sanchez
6. Gloria Carreras Carreras
7. Maria Remei Redon Casas
8. Pere Forest Capdevila

Ivorra (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Jordi Ribalta Sala
02. Jordi Bas Arbonés
03. Canolich Fàbrega Closa
04. Jaume Simon Espinet
05. Pere Farran Ocon

Maldà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER MALDÀ-ACORD MUNICIPAL (IxM-AM)

Titulars
01. Josep Maria Jové Olivé
02. Anna Salla Xucla
03. Armengol Francisco Tolsa Badia
04. Sandra Fernández Bori

Massoteres (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Oriol Andrés Moreno
02. A. Belén Pascual Del Castillo
03. Josep Manel Martín Ruiz

Montoliu de Segarra (consulta totes les llistes)

ACORD PER MONTOLIU-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (AxM–ERC-AM)

Titulars
01. Vicenç Roig Solé
02. Anna Flix Mampel
03. Guillem Duch Pérez-Trujillo
04. Eva Bonet Baqué
05. Estanislao García Pareja

Montornès de Segarra (consulta totes les llistes)

ACORD PER MONTORNÉS I MAS DE BONDIA–ACORD MUNICIPAL (AxM+dB-AM)

Titulars
01. Àlex Cabré Chacón

Susqueda (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Eva Viñolas Marin
2. Jordi Mercader Pages
3. Gabriele Pretto

Tossa de Mar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Gregori Martinez Palome
2. Lluisa Moreno Torrent
3. Oscar Trabazos Claveria
4. Maria Josefa Becerra Perez-Linares
5. Raul Mondejar Varo
6. Vanessa Lopez Bielsa
7. Ignasi Bragulat Mainegre
8. Leonor Garcia Garcia
9. Eduard Aymerich Pont
10. Immaculada Sal Sal
11. Joan Carles Leon Sabaté
12. Montse Soler Ruiz
13. Manel Mir Tomas

Nalec (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER NALEC-ACORD MUNICIPAL (IxN-AM)

Titulars
01. Agnès Corbella Valmaña
02. Albert Gaset Majà
03. Mercedes Ortega Gonzàlez

Vidreres (consulta totes les llistes)

VIDRERES SOM TOTS-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (VST-ERC-AM)

Titulars
1. Anna Clapés Gómez
2. Romà Budallé Jubero
3. Eva Trias Soler
4. Pere Garriga Roca
5. Alicia Garcia Ceballos
6. Carles Puig Panosa
7. Anna Suquet Fontana
8. Sebastià Bigaire Pasqual
9. Maria Vidal Masferrer
10. Josep Maria Sort Aznar
11. Encarna González Jiménez
12. Narcís Sureda Ruset
13. Lidia Susin Ribas

Suplents
1. Eduard Adrobau Ros
2. Amaranta Gibert Montero
3. Jordi Latorre Soler
4. Sara Ramon Salamaña
5. Jordi Ball-Llosera Santigosa
6. Ester Falgueras Finestres
7. Mario Garcia Moreno
8. Isabel Flores Horcas
9. Albert Batllo Carlos
10. Gemma Isal Subiela

Viladrau (consulta totes les llistes)

SOM VILADRAU-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (SV-ERC-AM)

Titulars
1. Margarida Feliu Portabella
2. Maria Formatje Bancells
3. Jordi Palau Font
4. Ines Portet Blancafort
5. Xavier Nuñez Albacete
6. Manel Enric Tomàs Fernández
7. Gloria Rosell Cantos
8. Elisabet Palau Tort
9. Albert Sala Gorchs

Suplents
1. Ariadna Vilarrassa Comerma
2. Joan Sentis Abades
3. Joan Molina González
4. Teresa Ballester Rodriguez
5. Berta Pagespetit Feliu
6. Maria Antonia Fernández Oliver
7. Adelaida Gasso Rodriguez
8. Jaume Robusté Cervantes
9. Marta Perez Mauri
10. Josep Rabat Bas

Vilobí d'Onyar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Argelés i Freixas
2. Marta Barceló i Gironés
3. Joan López Macias
4. Ester Carrillo i Barceló
5. Eduard Cidoncha i Castellà
6. Sandra Llorens i Felip
7. Carles Roca i Lladó
8. Ivette Fàbrega i Asensio
9. Joan Vidal i Declós
10. Paula Generelo Barragan
11. Pere Fernández Rodríguez

Oluges, Les (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LES OLUGES-ACORD MUNICIPAL (IXO-AM)

Titulars
01. Josep Maria Calderó Bosch
02. Carles Franquesa Solé
03. Josep Maria Mallol Gabarró
04. Ramon Rosinés Graset
05. Anna Rosinés Pons

Ossó de Sió (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER OSSÓ DE SIÓ-ACORD MUNICIPAL (IO-AM)

Titulars
01. Pere Vall Duran (Amc)

Plans de Sió, Els (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Xavier Pintó Serra
02. Anna Solé Gassó
03. Jordi Porta Palleja
04. Gemma Andrés Rios
05. Carles Cama Gutierrez
06. Jordi Josep Caus Boncompte
07. Anna Bosch Caus

Suplents
01. Jordi Cos Rigal
02. Joan Carles Elies Alandete
03. David Vall Sanchez-Vallejo
04. Dolors Sans Caselles
05. Josep Anguera Salvadó
06. Montserrat Cirera Llanes
07. Maria Camps Pamies
08. Josep Ramon Huguet Bosch

Ribera d'Ondara (consulta totes les llistes)

ACORD PER RIBERA D’ONDARA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (AxRd’O-ERC-AM)

Titulars
01. Elisabet Jové Farré
02. Maria Castellà Rovira
03. Lluís Sarri Capdevila
04. Toni Balcells Bosch
05. Laia Ingla Aynés
06. Jordi Jordana Pla
07. Maria Concepció Sola Ninot


Suplents
01. Jordi Prat Piqué
02. Ramon Miró Rosell
03. Marc Jiménez Navas
04. Jaume Jové Farré
05. Josep Maria Brufau Sarri

Sanaüja (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANAÜJA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (IxS-ERC-AM)

Titulars
01. Gemma Martínez Sangrà
02. Mònica Solanelles Parra
03. Gerard Teruel Campos
04. Catalina Serra Parra
05. Antoni Mosella Casals
06. Ricard Llordés Grifell
07. Ma Rosa Castellà Coletas

Suplents
01. Jordi Jounou Codina
02. Josep Gasull Royes

Sant Guim de Freixenet (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Francesc D’Assís Lluch Majoral
02. Josep Maria Ribera Rovira
03. Esther Misut Codina
04. Amador Guitart Calafell
05. Montse Trilla Martin
06. Josep Mercadé Mateu
07. Anna Maria Trull Marlès
08. Aleix Sala Marcé
09. Josep Gasull Rovira

Suplents
01. Montserrat Morros Sanou
02. Eva Recoveni Cervera
03. Josep Ninot Carbasa
04. Josep Maria Guitart Calafell

Sant Guim de la Plana (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Josep Llobet Condal
02. Xavier Torras Llorach
03. Ricard Gargante Armengol
04. Josep Verdes Oliva

Sant Martí de Riucorb (consulta totes les llistes)

MOVIMENT INDEPENDENTS DE RIUCORB-ACORD MUNICIPAL (MIR-AM)

Titulars
01. Gerard Balcells Huguet
02. Antoni Carnice Bernaus
03. Blanca Boncompte Reñé
04. Josep Pla Castellana
05. Marta Sorribes Navarro
06. Maria Del Carmen Alonso Motlló
07. Manuela Bausa Fernández

Suplents
01. Aleix Serrra Ayllón
02. Roser Fonte Huguet
03. Enric Altisent Farran

Sant Ramon (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Meritxell Bonjoch Riart
02. Ramon Ribera Marsiñach
03. Francesc Fornells Suau
04. Pau Farran Solà
05. Marta Cecilia Coviella Fernández
06. Isidre Vendrell Bosch
07. Joan Antoni De La Torre Freixes

Suplents
01. Gerard Farré Benet
02. Dolors Tomàs Torres
03. Jordi Vicente Martínez

Talavera (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE LA SEGARRA–ACORD MUNICIPAL (InSe-AM)

Titulars
01. Rosa Maria Ribas Bartolí
02. Aina Castelltort Marcé
03. Laura Carballo Piqué
04. Francesca Trullols Companys

Tàrrega (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - MOVIMENT D’ESQUERRES - ACORD MUNICIPAL (ERC-MES-AM)

Titulars
01. Òscar Amenós Borreguero
02. Maria Alba Pijuan Vallverdú
03. Ivonne Pont Valera
04. Xavier Rossell Aparicio
05. Maria Assumpta Pijuan Tarragó
06. Núria Robert Ferrer
07. Pepe Roca Novell
08. Anna Garrido Sanllehí
09. Jose Luís Marín Ruiz
10. Àngels Calderó De La Puente
11. Jaume Sauch Bordes
12. Meritxell Rius Segura
13. Daniel Galera Garcia
14. Laura Gañet Soriguera
15. Adrià Cañellas Calderó
16. Sara Bailac Ardanuy
17. Jaume Ramon Solé


Suplents
01. Arturo Llovera Pérez
02. Montserrat Aloy Roca
03. Jaume Huguet Garriga
04. Sònia Guerra Campo
05. Oriol Carbonell Gómez
06. Núria Foix Balsells
07. Magí Fontanet Viladot

Tarroja de Segarra (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER TARROJA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPALISTA (IXT-ERC-AM)

Titulars
01. Ignasi Artigas Carulla

Alp (consulta totes les llistes)

Esquerra Alp, La Molina, Masella-Acord Municipal (ERC - AMM- AM)

Titulars
1. Jordi Solergibert i Orts
2. Sara Fontdevila i Planas
3. Victor Garcia i Gallego
4. Maria Teresa Costa i Giraut
5. Javier Fanlo Lopez
6. Silvia Cassu Anoll
7. Josep Laguarda i Igartua
8. Mònica Blabia i Garcia
9. Antonio Llord i Deu

Suplents
S1. Maria Mercè Renom i Plana
S2. Isidre Ribera i Grau

Campdevànol (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA – ACORD MUNICIPAL (ERC – AM)

Titulars
1. Toni Riera i Masjoan
2. Delia Duran Caro
3. Andreu Acosta Osorio
4. Raquel Teixido Molist
5. Francesc Rodriguez i Juanuix
6. Montserrat Murgou Capdevila
7. Josep Maria Otero Palacios
8. Teresa Carola i Abelló
9. Jordi Salamó i Serra
10. Maria Rosa Bartrina i Sala
11. Enric López i Hernández

Suplents
S1. Carme Collados Ferrer
S2. Adolfo Contreras Porras
S3. Georgina Acosta Collados
S4. J. Antoni Bernal i Gratacos

Campelles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Dordas i Riu
2. Jordi Baeta Galceran
3. Pere Carrera Sola
4. Simón Rovira i Puig

Camprodon (consulta totes les llistes)

+Camprodon-Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (+C-ERC- AM)

Titulars
1. Joaquim Coch i Roura
2. Xavi Juncà Morer
3. Anna Colomer i Vila
4. Moisès Solà Córdoba
5. Juan Tarruella Febrer
6. Joan Reyné Magret
7. Josep Maria Blanch Corbella
8. Josep Colom Basagaña
9. Magda Juncà Barceló
10. Xavi Collboni Sala
11. Jordi Batchelli Aulinas

Suplents
S1. Montserrat Torrent Vilanova
S2. Daniel Rodriguez Planella
S3. Jaume Corominas Hoyo
S4. Meritxell Feliu i Vidal

Das (consulta totes les llistes)

Som Das - Acord Municipal (SD - ERC - AM)

Titulars
1. Enric Laguarda i Pons
2. Maria Teresa Garcia i Casamitjana
3. Montserrat Romans i Porcar
4. Maria Cristina Rotella Lasheras

Fontanals de Cerdanya (consulta totes les llistes)

Fontanals de Cerdanya – Acord Municipal (FdC - AM)

Titulars
1. Ramon Chia i Galvez
2. Miquel Adam i Comas
3. Silvia Mayoral i Coll
4. Lluis Domingo i Soler
5. Judith Trilles i Blanch
6. Pedro Blancher i Gonzalez
7. David Cruz i Vila

Suplents
S1. Ignasi Bartra i Pons
S2. Andres Gil i Almuzara
S3. Isidro Sirvent i Puig
S4. Antonio Cosme Abian i Gil

Ger (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Ester i Codina
2. Josep Benazet Comas
3. Mireia Fabra Gosa
4. Pedro Ruiz Cruzado
5. Maria José Yañez Lara
6. Lluís Calveras i Oliu
7. Federico Antimo Bernal

Gombrèn (consulta totes les llistes)

TOTS JUNTS FEM GOMBRÈN – ACORD MUNICIPAL (TJFG – AM )

Titulars
1. Cesar Olle Garcia
2. Olga Miro Sala
3. David Cuadrado Campos
4. Raimon Mir Muntadas

Guils de Cerdanya (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. David Riera i Vendrell
2. Antonio Trilles i Puig
3. Joaquina Comas i Marty
4. Rosa Maria Jubes i Marcos
5. Eva Jubells i Rebull
6. Robert Parcerisa i Miguelez
7. Montserrat Puig Garrido

Suplents
S1. Yolanda Blanco i Combalia
S2. Marta Carbonell i Hill

Llanars (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Amadeu Rosell i Martí (Independent)
2. Joan Moret Roqué (Independent)
3. Josep Buixeda Pagès (Independent)
4. Mireia Guillaumes Vilanova (Independent)
5. Anna Solà Soy (Independent)
6. Concepció Carrera Colom (Independent)
7. Anna Torrent Moret (Independent)

Suplents
S1. Anna Solé Costa (Independent)

Llívia (consulta totes les llistes)

ENDAVANT CERDANYA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-LLÍVIA FUTUR-ACORD MUNICIPAL (LLF-AM)

Titulars
1. Elies Nova i Ingles
2. Roger Alsina i Españo
3. Elena Folch i Satue
4. José Ramon Rotllant i Garcia
5. Jaume Tuset i Borrut
6. Barbara Batlló i De Soto
7. Dina Dorina Diudea
8. Octavi Galceran i Solanes
9. Arnau Cruïlles i Hijosa

Suplents
S1. Juan Oliver i Garcia
S2. Francisco Javier Gil i Cortizo
S3. Josep Pous i Rodríguez

Llosses, Les (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Andreu Llimós Parcerisa
2. Marina Puigcorbé i Sabata
3. Joan Sala i Vernet
4. David Serrat i Soldevila

Ogassa (consulta totes les llistes)

Independents per Ogassa-Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (IpO-ERC - AM)

Titulars
1. Josep Tremps Bosch
2. Albert Solà Serra
3. Francesc Xavier Vilarrasa Batchilli
4. Josep Maria Rodriguez Leon

Pardines (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER PARDINES – ACORD MUNICPAL (IdP – AM)

Titulars
1. Núria Pérez i Desel
2. Laia Martinez Morera
3. Jaume Morera Tarruella
4. Marta Desel i Serra
5. Jordi Hubach Claramunt

Puigcerdà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Manel Serra i Arenas
2. Roser Carré i González
3. Angel Llobell i Martorell
4. Irma Manya Mesa
5. Nadal Cabiscol i Vilaginés
6. Olga Vinyeta i Riu
7. Àlex Ibáñez i Cabezos
8. Adelita Herrera i Salas
9. Sergi Escarré i Vinyeta (Jovent Republicà)
10. Sandra Adam i Auger
11. Ramon Surroca i Conde
12. Montserrat López i Amor
13. Arnau López i Crispí

Suplents
S1. Pau Valdivia i Jiménez
S2. Flora Badosa i Tuset
S3. Raimon Ribas i Barnola
S4. Maria Agustina Rodriguez De Guzman i Carrasco
S5. Enric Armengol i Martin

Queralbs (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Palomera Coma
2. Ruth Resina Borras
3. Ada Sanjaume i Diaz
4. Miquel Bonada Picola

Ribes de Freser (consulta totes les llistes)

TOTS FEM RIBES - ACORD MUNICIPAL (TFR -AM)

Titulars
1. Joaquim Roqué Paret
2. Sara Méndez Font
3. Joan Vilaplana i Morera
4. Anna Vilalata Carles
5. Jordi Colom Morera
6. Jana Bermúdez Alvarez
7. Gabriel Vilaplana Morera
8. Rosa Graugés i Rovira
9. Miquel Nieto i Conill

Suplents
S1. Marta Ter Ferrer
S2. Edgar Fernandez Ruiz

Ripoll (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Encarna (Nani) Mora i López
2. Roger Bosch i Capdevila
3. Chantal Pérez i Capdevila (Independent)
4. Lluís Orriols i Fàbregas (Independent)
5. Roser Capdevila i Caballero (Independent)
6. Eudald Casas i Vaqué
7. Carme Serrano i Fernandez
8. Quico Terradelles i Palau
9. Sandra Bernal i Viñeta (Independent)
10. Santi Sucorra i Fossas
11. Fadua Hamda i Addaraa (Independent)
12. Àlex Franco i Valverde (Independent)
13. Sandra Montmany i Fontanet (Independent)
14. Eudald Pujol i Arenas
15. Ariadna Fuster i Arimany (Jovent Republicà)
16. Miquel Casas i Vaqué
17. Teresa Jordà i Roura

Suplents
S1. Ramon Prat i Godayol
S2. Cristina Carrique i Mercè (Independent)
S3. Xevi Escribà i Solà
S4. Susanna Escriu i Vilalta (Independent)
S5. Aitor Fortuño i Ribas
S6. Teresa Espelt i Villegas
S7. Ramon Orriols i Casas
S8. Mar Fernàndez i Casaseca (Jovent Republicà)
S9. Roger Sala i Ojeda (Jovent Republicà)
S10. Susanna Mora i Farrés (Independent)

Sant Joan de les Abadesses (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sergi Albrich i Viñas
2. Elisenda Guillaumes i Culell
3. Lluïsa Pérez i Castro
4. Laia Capdevila i Mas
5. Josep Vilalta Pujol
6. Lídia Pous Camps
7. Joan Franch i Pujol
8. Marta López i Tallant
9. Adrià Roca i Rada
10. Marta Colomer Tenas
11. Jaume Arqués i Carbonell

Suplents
S1. Roser Sala i Saña
S2. Albert Carreras Dorca
S3. Eva Clota i Santoro
S4. Oriol Marcé Canal
S5. Eva Bartrina Portell
S6. Albert Marcé Pous
S7. Montserrat Muro i Picola
S8. Àngel Martínez i Comas
S9. Èlia Carreira Ruiz
S10. Jesús Palau Abulí

Sant Pau de Segúries (consulta totes les llistes)

+Sant Pau-Acord Municipal (+SP-AM)

Titulars
1. Jordi Prat i Colom
2. Ferran Martin Guillaumes
3. Albert Coma Vila
4. Lluc Sanz Torres (Independent)
5. Judit Ferrer Puigvert
6. Josep Juanola Coromina
7. Gerard Massó Reixach

Suplents
S1. Meritxell Aznar Rull
S2. Jaume Puixeu Delos (Independent)

Setcases (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Anna Vila Palol
2. Joan Casadevall Castella
3. Nuria Vila Rigat
4. Joan Niubó Calzada

Toses (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jesus Tena Rubies
2. Ramon Gasso Girme
3. Gaspar Prat Del Puerto
4. Albert Altet i Calvo

Vallfogona de Ripollès (consulta totes les llistes)

TRIA PER VALLFOGONA – ACORD MUNICIPAL (TpV – AM)

Titulars
1. Eduard Ramo Riera
2. Esteve Font Busoms
3. Eulàlia Surià Sabater
4. Jordi Castany Rovira
5. Núria Coma Seguí

Vidrà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VIDRÀ - ACORD MUNICIPAL (IpV – AM)

Titulars
1. Marc Raurell i Bassagaña
2. Elisabet Fernandez i Currius

Torà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA – ACORD MUNICIPAL (ERC – AM)

Titulars
01. Magí Coscollola Andreu
02. Joan Closa Viladrich
03. María Ángeles Louzán Vázquez
04. Francesc Xavier Niñerola Xuclà
05. Santiago Osorio Pelegrina
06. Laura Andreu Viladrich
07. Joan Parés Piera
08. Maria Antonia Coletas Masanés
09. Ramon Porta Parcerisa

Suplents
01. Jaime Badia Martínez
02. Cèlia Gené Oliva
03. Carmina Cama Cortadelles

Torrefeta i Florejacs (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Jose Maria Castella Estruch
02. Pere Claver Puig Mayoral
03. Laia Argelich Esteve
04. Jaume Cuñat Farreny
05. Teresa Besora Freixes
06. Xavier Font Marimón
07. Núria Magrans Anglés


Suplents
01. Joan Sala Montalà
02. Marta Argelich Esteve
03. Arnau Puig Marfull
04. Josep Cisquella Ribalta
05. Maria Garganté Vilardell
06. Robert Beneit Sanou
07. Maria Roser Marfull Bacardit
08. Josep Bosch Buñol
09. Maria Carme Huguet Cuñat
10. Alfons Ribera Montbrió

Vallbona de les Monges (consulta totes les llistes)

VALLBONA FUTUR-ACORD MUNICIPAL (VF-AM)

Titulars
01. Carles De Ahumada Batlle
02. Meritxell Raga Martin
03. Elisabet Riera Bracons
04. Joan Benet Pallàs
05. Jordi Toda Ferré

Verdú (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D’INDEPENDENTS, PROGRESSISTES I NACIONALISTES-ACORD MUNICIPAL (AIPN-AM)

Titulars
01. Josep Mas Carpi
02. Georgina Procter Pané
03. Gemma Grustan Vidal
04. Ramon Cardona Colell
05. Antoni Sanfeliu Josa
06. Beatriu Vidal Martínez
07. Francesc Pérez Molina

Vilagrassa (consulta totes les llistes)

FEM-HO POSSIBLE-ACORD MUNICIPAL (FP-AM)

Titulars
01. Gràcia Maria Auró Trullols
02. Núria Cabrerizo Manós
03. Maria Teresa Vidal Moreno
04. Maria Soler Canaleta
05. Santiago Tugues Fusté
06. Ignàsia Farran Petit
07. Marta Cano Johera

Arsèguel (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Antonio Casanovas i Alis
02. Antonio Barral i Miró
03. Miquel Perez i Majoral

Bellver de Cerdanya (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Ramona Bragulat i Juvé
02. Josep Bosom i Jimenez
03. Neus Escarré i Castillo
04. José Font i Roger
05. Anna Berdie i Burniol
06. Montserrat Juan i Piguillem
07. Josep Maria Berengueras i Torrent
08. Joan Carles Ros i Codina
09. Maria Teresa Torner i Pujol

Suplents
01. Ivo Rosell i Tor

Cabó (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Ventura Obiols i Benatanachs

Castellar de la Ribera (consulta totes les llistes)

ACORD MUNICIPAL PER CASTELLAR DE LA RIBERA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Marc Casabosch Estévez
02. Santiago Casafont Bringues
03. Berta Obon Lleonart
04. Miquel Angel Murcia Garcia
05. Josep Santaeularia Angrill

Cava (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Santiago Barral i Gimeno

Clariana de Cardener (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CLARIANA DE CARDENER-AM (ICC-AM)

Titulars
01. Albert Bajona Mascaró
02. Jaume Fons Solé
03. Joan Real Farré
04. Jordi Rodríguez Hernández

Coll de Nargó (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Martín Riera i Rovira
02. Maria Rosa Vidal i Miró
03. Elisabet Garrabou i Batllori
04. Emilio Molins i Solà
05. Marc Gutiérrez i Salas
06. Rut Guillen i Mollevi
07. Francisco Martin i Ferre


Suplents
01. Núria Nadal i Fabrega
02. Jose Perpinyà i Daura
03. Mercè Bach i Puig
04. Manuel Perdigues i Farré
05. Miriam Garcia i Baleyto
06. Guillem Vidal i Berron
07. Juan Miró i Silva

Coma i la Pedra, La (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LA COMA I LA PEDRA-ACORD MUNICIPAL (ICiP-AM)

Titulars
01. Ramon Costa i Guinó
02. Joan Ruiz i Solé
03. Maria Serra i Llaugí
04. Carles Puig i Vila
05. Antoni Cruz i Diaz
06. Miguel Pacheco i Pallas
07. Oscar Arnau i Serrat

Suplents
01. Rosendo Xandri i Canals
02. Ramon Escarré i Vilà
03. Jaume Quintana i Farrás

Fígols i Alinyà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERM-AM)

Titulars
01. Ignacio Finestres i Baronet
02. Lluís Betriu i Sabata
03. Jordi Sala i Solans
04. Carlos Puit i Casals
05. Raquel Lopez i Cañete
06. Maria Teresa Gutierrez i Guirau
07. Juan Puit i Llena


Suplents
01. Montserrat Rodríguez i Ginesta
02. Meliton Grau i Potrony
03. José Balletbo i Miró

Gósol (consulta totes les llistes)

PER GÒSOL TOTS JUNTS-ACORD MUNICIPAL (PG-AM)

Titulars
01. Lluís Campmajó Puig
02. Núria Lagé Alè
03. Rafel López Gómez
04. Marta Guitart Cardona

Guixers (consulta totes les llistes)

ENDAVANT GUIXERS-ACORD MUNICIPAL (JpVA-AM)

Titulars
01. Esther Puntés Cerezuela
02. Maria Queralt Sala Molas
03. Juan Ollé Oriola

Josa i Tuixén (consulta totes les llistes)

ENDAVANT TUIXENT-ACORD MUNICIPAL (ET-AM)

Titulars
01. Jaume Ferrer i Baraut
02. Miguel Jiménez i Teruel
03. Marcel Marcos i Benages
04. Lluís Martínez i Cava

Lladurs (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Marc Rafart Colomés
02. Ester Vila Alarcón
03. Pau Torra Argerich

Lles de Cerdanya (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LLES DE CERDANYA-ACORD MUNICIPAL (IpLIC-AM)

Titulars
01. Daniel Olivera i Aguilà
02. Eva Campi i Miralles
03. Francesc Xavier Duran i Reus
04. Montse Brugulat i Font
05. Francesca Olm i Campi
06. Rosanna Mabel Medina i Medina
07. Jordi Munt i Soldevila

Suplents
01. Lourdes Brugulat i Font
02. Clara Parés i Toran

Llobera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Maria Dolors Caelles Colell

Montellà i Martinet (consulta totes les llistes)

PER MONTELLÀ i MARTINET (PMM-AM)

Titulars
01. José Castells i Farràs
02. Roser Bombardó i Bagaria
03. Maria Dolores Tor i Pujol
04. Antonio Ribera Muntané
05. Pedro Subirana i Vidal
06. Pedro Ginesta i Formentí
07. Maria Elena Iglesias Picas

Suplents
01. Josep Maria Casellas i Puigdemasa
02. José Bertrán i Ginesta
03. Cristina Ceacero i Fernandez-Pacheco
04. Emma Lluís Teixidó

Montferrer i Castellbò (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Berta Vidal i Berron
02. Juan Luís Morales i Gómez
03. Jordi Ballester i Ciuró
04. Llorenç Grau i Puigcercós
05. Carles Berché i Cruz
06. Francesc Vidal i Tor
07. Maria Teresa Barceló i Aymerich
08. Miguel Prat i Sagalés
09. Jordi Alcaraz i Febrero

Odèn (consulta totes les llistes)

ACORD MUNICIPAL ODÈN-ACORD MUNICIPAL (ODEN-AM)

Titulars
01. Albert Solé Casals
02. Francesc Xavier Bertolin Oriol
03. Maria Pujantell Graell
04. Marcel Camps Colomés
05. Anna Sala Roy
06. Joan Pujantell Puit
07. Josep-David Torrent Solà


Suplents
01. Laura Pujantell Otero
02. Ramon Espuga Sabata
03. Sílvia Solé Casals

Oliana (consulta totes les llistes)

FEM OLIANA-ACORD MUNICIPAL (FO-AM)

Titulars
01. Carme Lostao i Otero
02. Josep Coma i Solé
03. Susanna Fajula i Cos
04. Alexandru Floruc i Floruc
05. Gemma Solé i Clotet
06. Buenaventura Molleví i Muntada
07. Ingrid Campabadal i Sabaté
08. Joan Baró i Marsiñach
09. Joan Solé i Camardons

Suplents
01. Jordi Canes i Obiols

Olius (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Josep Caelles Subirana
02. Denis Louis Dominique Boglio
03. Jaume Xandri Solé
04. Maria Torregasa Solanelles
05. Josep Company Rosas
06. Jordi Tugas Cucurella
07. Joan Prat Xarpell

Organyà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Sergi Parramon i García
02. Paula Martínez i Rodríguez
03. Joan Carles Espluga i Pizarro
04. Rosa Bentanachs i Coll
05. Juan Farreres i Augé
06. Mireia Suñé i López
07. Josep Maria Sansegundo i Roig


Suplents
01. Joel Boixi i Codina
02. Salvador Vilana i Balletbó

Peramola (consulta totes les llistes)

UNITS PEL MUNICIPI - ACORD MUNICIPAL (UPM-AM)

Titulars
01. Gemma Orrit i Capdevila
02. Joan Puig i Bellido
03. Marc Vila i Medina
04. Silvia Esteve i Sarri
05. Jordi López i Bach
06. Jesús Bach i Marquès
07. Jazmin Cosme i Romero

Suplents
01. Roser Guix i Torrents
02. Josep Codina i Sole
03. Helena Valls i Batalla
04. Imma Ortonobes i Alsedà
05. Joaquim Junyent i Armengol
06. Francesc Puigpinós i Purgimon
07. Yolanda Perez i Orrit
08. Ivan Núñez i Orrit

Pinell de Solsonès (consulta totes les llistes)

PINELL DE SOLSONÈS-ACORD MUNICIPAL (PdS-AM)

Titulars
01. Benjamí Puig Riu
02. Jaume Llorens Patau
03. Mariona Martí Grau
04. Florencio Rosells Capdevila
05. Joan Codina Vila

Pinós (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE PINÓS-ACORD MUNICIPAL (IDP-AM)

Titulars
01. Ignasi Campà i Ferrer
02. Robert Buscart i Font
03. Mireia Noguerola i Solà
04. Nieves Soler i Sant
05. Ramon Lluís Lletjós i Castells
06. Laura Castellet i De Ramon
07. Jordi Villanueva Blanco

Pont de Bar, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Francesc Jordana i Guspí
02. Aurea Rovira i Ferrandiz
03. Pedro Herreros i Sanvicens

Prats i Sansor (consulta totes les llistes)

JUNTS FEM PRATS-ACORD MUNICIPAL (JFP-AM)

Titulars
01. Silvia Bertran i Carrera
02. Isabel Merino i Rodríguez
03. Xavier Picas i Pons
04. Ariadna Luesma i Vila

Prullans (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Núria Fontanet i Colell

Ribera d'Urgellet (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Miquel Caminal i Cerdà
02. Bernabé Fernàndez i Hernando
03. Eva March i Álvarez
04. Alba Gil i Povea
05. Marc Vicente i Cases
06. Concepció Julià i Simón
07. Valentin Martin i Alfonso

Suplents
01. Anna Sánchez i Vicente
02. Àngela Tarrés i Simon

Riner (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER RINER - ACORD MUNICIPAL (IpR-AM)

Titulars
01. Xavier Castellana i Gamisans
02. Ana Triay i Martinez
03. Maria Dolors Vilajosana i Capdevila
04. Francesc Boix i Planes
05. Maria Assumpció Sunyer i Bonfills
06. Jayne Willox
07. Carles Montoriol i Crusells

Suplents
01. Sonia López i Espinola
02. Josep Gamisans i Torregassa

Sant Llorenç de Morunys (consulta totes les llistes)

PITEUS PER SANT LLORENÇ-ACORD MUNICIPAL (PITEUS-AM)

Titulars
01. Francesc Riu Canudas
02. Ferran Ginestà Vila
03. Maria Mercè Ibran Del Junco
04. Joan Subirana Vila
05. Maria Carme Bofarull Conto
06. Lleïr Graus Carol
07. Lidon Peraire Roca

Suplents
01. Francesc Xavier Mas Pintó
02. Claudia Susana Gallardo Rodriguez
03. Josep Maria Solé Solé

Seu d'Urgell, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Francesc Viaplana Manresa
02. Maria Antonia (Marian) Lamolla Miret
03. Carlos Guàrdia Carbonell
04. Núria Tomàs Gimó
05. Xavier Munt Santacruz
06. Concepcion Palau Canal
07. Josep Canelles Boadella
08. Núria Turet Subirana
09. Pere Galabert Pujol
10. Maria Elisa Fa ́rré Torra
11. Antoni Rabasa Fernández
12. Mercè Corbella Buenaventura
13. Joel Pla Garriga
14. Àngela Carbonell Marin
15. Oscar España Medeiros
16. Margarita Nadal Cerqueda
17. Jaume Bertran Minguell

Suplents
01. Roser Julià Juncadella
02. Modesto Sanchez Zambrana
03. Ana Maria Rifer Besora
04. Carles-Anselm Royo Porta
05. Esther Cumplido Franquet
06. Rafael Llobet Marti
07. Mireia Pellicer Martí

Besalú (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - + BESALÚ - ACORD MUNICIPAL (ERC-+B-AM)

Titulars
1. Josep Alfred Cairó i Munné
2. Laura Segura i Jordà
3. Ramon Brugada i Terradellas
4. Daniel Ros i Rebollo
5. Margarita Oncins i De Frutos
6. Isidro Vergés i Palomeras
7. Amparo Velasco Calzón
8. Octavi Balés i Juanola
9. Claudia Brugada Iglésias
10. Joan Cairó i Ferrer
11. Eduard Auguet i Agustí

Suplents
1. Enric Mitjans Talon
2. Eduard Ferrando i Cuenca
3. Felix Ventas i Fernández

Beuda (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Miquel Riu i Roura

Castellfollit de la Roca (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Miquel Reverter i Tres
2. Bàrbara Asencio i Serret
3. Roger Santaló i Puig
4. Meritxell Ribas Pujolas
5. Nacho Arias Pinilla
6. Francesc Reixach i Planella
7. Helena Bassols Mir

Suplents
1. Núria Olivet Salamo
2. Francesc Xavier Masias Amor
3. Helena Coll i Vila
4. Joan Serra i Gelis
5. Jasmina Pujolar i Font
6. Vicenç Escandell i Jordà
7. Antònia Andújar i Triola
8. Salvador Ros i Reig
9. Concepció Badosa i Suñé
10. Fidel Balés i Juanola

Vall d'en Bas, La (consulta totes les llistes)

LA VALL PLURAL - ACORD MUNICIPAL (LVP-AM)

Titulars
1. Lluís Amat i Batalla
2. Pilar Fabregó i Cullet
3. Gemma Puigvert i Molas
4. Lluís Pujiula i Ramisa
5. Anna Bach i Pujol
6. Josep Calm i Masó
7. Josep Pujol i Casanova
8. Helena Roca i Viñals
9. Eduard Bagaria i Illamola
10. Carla Güell i Font
11. Anna Mercader i Aulinas

Suplents
1. Cristina Molas i Casacuberta
2. Moisès Mont i Pujol
3. Emília Bassols i Avellana
4. Jordi Prat i Canal
5. Francesca Fluvià i Font
6. Roger Casalprim i Casas
7. Margarita Castañer i Vivas
8. Xavier Font i Ruiz
9. Magda Roca i Viñals
10. Sergi Plana i Planagumà

Preses, Les (consulta totes les llistes)

+aprop-Les Preses- Acord Municipal (+aprop-LP-AM)

Titulars
1. Rosa Maria Gonzàlez i Arnau
2. Estel Muntada i Pujiula
3. Gibert Danés i Gifrè
4. Meritxell Aguilera i Rodà
5. Montse Aguilar i Sau
6. Josep Estartús i Sanegre
7. Pere Puig i Estartús
8. Mònica Portas Solé
9. Rubén Jiménez i Pozo

Suplents
1. Anna Casadevall i Masó
2. Jordi Ferrarons i Aguiló
3. Carles Santiago i Herencia
4. Marc Agramunt i Mayà
5. Natàlia Tubella i Domínguez
6. Josep Pagès i Pujol
7. Vanessa Pagès i Campàs
8. Roser De Palol i Masó

Olot (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Anna Barnadas i López
2. Josep (Nats) Granados i Serrat
3. Iolanda Suescun i Pérez
4. Josep Quintana i Caralt
5. Laila El Gamouchi i Darras
6. Manel Danes i Legares
7. Susanna Pagès i Jutglar
8. Adrià Aulines i Coll
9. Meius Ferrés i Fluvià
10. Lluís Juncà i Pujol
11. Maria Dolors Corretgé i Bergua
12. Manel Mijtà i Batlle
13. Claudia Grau i Capitan
14. Aprinderjot Singh Baidwan
15. Imma Vilalta i Roca
16. Anscari Segovia i Esparcia
17. Susanna De Castro i Estarlich
18. Xavier Coll i Planas
19. Mireia Badia i Luque
20. Àngel Girona i Sunyer
21. Clara Casanovas i Sarsanedas

Suplents
1. Pere Gómez i Inglada
2. Silvia Nogareda i Vilà
3. Albert Nogué i Font
4. Afra Suàrez i Casanellas
5. Pol Port i Mercader
6. Ikram El Barrad Sadequi
7. Allan Salomon Aguilar Garcia
8. Júlia Campos i Barnadas
9. Josep Catà i Tur
10. Mercè Gumbao i Alemany

Riudaura (consulta totes les llistes)

RIUDAURA PLURAL - ACORD MUNICIPAL (RP-AM)

Titulars
1. Agustí Llop i Miarons
2. Vicent Xavier Micó i Vidal
3. Salvador Clofent Rosiqué
4. Eduard Del Valle Ferrer
5. Sandra Coma i Rius
6. Eulàlia Masana i Serra
7. Coral Roquer i Puigdevall

Suplents
1. Trinidad Rodriguez i Fernández
2. Lluís Miguel Borges Da Veiga
3. Albert Turon i Berga
4. Olga Colomina i Puyuelo

Sant Aniol de Finestres (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT ANIOL DE FINESTRES-ACORD MUNICIPAL (ISAF-AM)

Titulars
1. Ferran Tetas i Picó
2. Nuria Palmada Colom
3. Carmen Pla Bagudanch
4. Anna Bartoll Navas
5. Peter Klaus i Toepfer
6. Rafael Llavero i Moreno
7. Josep Brucart i Castillo

Suplents
1. David Oliveras i Morgado
2. Sandra Lleonart i Santanach

Sant Feliu de Pallerols (consulta totes les llistes)

UNITS PER SANT FELIU - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (UxSF-ERC-AM)

Titulars
1. Artur Colomer i Buchner
2. Enric Colom i Serrat
3. Carles Font i Vila
4. Judit Martra i Serrat
5. Francesc Xavier Prat i Vilalta
6. Maria Dels Àngels Armengou i Roig
7. Mireia Sanchez i Botella
8. Xavier Roura i Adserias
9. Jordi Mestres i Nualart

Suplents
1. Sara Boix i Martí
2. Anna Roca i Fernàndez
3. Francesc Bosch i Berga
4. Anna Serrat i Oliveras
5. Mònica Raluy i Aranda
6. Jaume Vallbona i Martí
7. Lluís Pous i Gravalosa
8. David Busquets i Collell
9. Joan Oliveras i Arnau

Sant Ferriol (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT FERRIOL- ACORD MUNICIPAL (IpSF-AM)

Titulars
1. Josep Masmitjà i Guinart
2. Ricard Dilmé i Clavaguera
3. Joan Coll i Dueñas

Sant Joan les Fonts (consulta totes les llistes)

SANT JOAN PLURAL - ACORD MUNICIPAL (SJP-AM)

Titulars
1. Isabel Rigat i Auli
2. Joan Timonet i Vila
3. Isabel Teixidor i Marcé
4. Gerard Serrat i Nogué
5. Maria Carme Plana i Nogué
6. Jaume Fábrega i Llongarriu
7. Imma Ras i Olivas
8. Enric Gussinyer i Galceran
9. Carme Vila i Coll
10. Lluís Gómez i Paz
11. Heura Posada i Pié

Suplents
1. Abdelmalik Chaoui i Charkaoui
2. Núria Gussinyer i Galceran
3. Andreu Reixach i Nogué
4. Alba Fernández i Rovira
5. Salvador Aguado i Masmitjà
6. Marta Suru i Vilanova
7. Carles Ferrer i Espígol
8. Anna Grabolosa i Busquets
9. Josep Maria Moliné i Viñas
10. Oriol Poyo i Rigat

Sant Miquel de Campmajor (consulta totes les llistes)

JUNTS X SANT MIQUEL DE CAMPMAJOR - ACORD MUNICIPAL (JpSMC-AM)

Titulars
1. Josep Oriol Serrà i Madriles
2. Susanna Reixach i Becerra
3. Gerard Capdevila i Campàs
4. Maria Àngels Lladó i Sidera
5. Isidre Batlle i Saubí

Santa Pau (consulta totes les llistes)

UNITS PER SANTA PAU-ACORD MUNICIPAL (UxSP-AM)

Titulars
1. Pep Companys i Güell
2. Susanna Caballero i Espuña
3. Narcís Feixas i Balcells
4. Carme Salvador i Mirabet
5. Marc Pagès i Rúbies
6. Cristina Capó i Piris
7. Jaume Berga i Clota
8. Sandra Batlle i Torrentà
9. Armand Planas i Buxeda

Suplents
1. Alícia Berga i Colom
2. Esteve Miràngels i Feixas
3. Janina Vílchez i Güell
4. Xevi Serrat i Casanova
5. Cristina Ramon i Fernández
6. Albert Teixidor i Coch
7. Xicu Domènech i Torrent
8. Jacint Garrigolas i Coll
9. Francesc Pagès i Asperó
10. Martí Collelldevall i Colomer

Tortellà (consulta totes les llistes)

SOM TORTELLÀ - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ST-ERC-AM)

Titulars
1. Josep Reig i Canals
2. Joan Planella i Quer
3. Josep Iglesias i Reixach
4. Marta Fajula i Agusti
5. Sònia Bosch i Pujol
6. Anna Freixas i Bernardo
7. Jordi Freixes i Martínez

Suplents
1. Noemí Vilanova i Puigvert
2. Pep Picart i Magret
3. Pere Guitart i Solà

Begur (consulta totes les llistes)

JuntsxBegur-Esclanyà - Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal (JxB-E-ERC-AM)

Titulars
1. Joan Manel Loureiro Vall
2. Martí Aldrich Ros
3. Encarnación García Soriano
4. Ruben Vargas Quiñones
5. Pilar Ribera Pérez
6. Oumayma El Kouhli Abchri
7. Meritxell Passols Romaguera
8. Miquel Grau Bosch
9. Montserrat Fernàndez Nogués
10. Miquel Mingorance Murcia
11. Bibiana Agustí Farjas

Suplents
1. Josep Lluís Cañadas Rubio
2. Mònica Martínez Carrio
3. Joan Figueras Felip

Bisbal d'Empordà, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Enric Marquès Serra
2. Carme Vall Clara
3. David Mont-Ros Ametller
4. Clàudia Drinceanu
5. Laia Torroella Figueras
6. Xènia Sala Pareta
7. Hicham Bensaid Manekoucha
8. Núria Felip Jacas
9. Antoni Martín Escardó
10. Montserrat Massot Martí
11. Robert Vidal Mir
12. Imma Alventosa Sabeña
13. Pere Puig Bofill
14. Nati Benítez Toledo
15. David Baixeras Marin
16. Gemma Pascual Fabrellas
17. Lluís Sais Puigdemont

Suplents
1. Khaoula Echaouech El Abbassi
2. Francesc Xavier Solés Coll
3. Judit Lloveras Herrera
4. Xavier Bonet Clarà

Calonge (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Miquel Bell-Lloch Palet
2. Ester Bonaventura Fonalleras
3. Carme Viñas Benítez
4. Carla Rebull Freixa
5. Salvador Miquel Pérez
6. Elena Serra Albert
7. Daniel Illa Cruz
8. Helena Bell-Lloch Palet
9. Martí Darnaculleta Gardella
10. Carme Echevarria Cama
11. Jordi Grau Jiménez
12. Cristina Colomer Herranz
13. Eloi Muñoz Ureña
14. Antònia Lozano Gallego
15. Alexandre Coll Batllori
16. Fina Novalbos Gómez
17. Martí Fonalleras Darnaculleta

Suplents
1. Rosa Moran Prat
2. Francisco Javier Muñoz Puntí
3. Maria Garroset Viñas
4. Roger Ventura Jariod
5. Montserrat Martínez Ruiz
6. Francesc Josep Raduà González
7. Concepció Borrat Izquierdo
8. Pere Vicens Llinàs
9. Elisenda Ventura Jariod
10. Xantal Padrosa Massó

Castell-Platja d'Aro (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Montserrat Rovira Ramos
2. Joan Barceló Marull
3. Jenny Xufré Marcé
4. Robert Rodríguez Astor
5. Núria Serra Dulcet
6. Francesc Abellà Luna
7. Fatima Azzahrae Hamriti Benikhlef
8. Joan Manel Moreno Gomez
9. Marina Sabaté Rovira
10. Francisco Tejada Alifa
11.  Cristina Rufi Juanals
12. Sergi Gutíerrez Alberiche
13. Elena Porras Sànchez
14. Aleix Padrosa Badosa
15. Laura Salas Verdú
16. Christian Palagos Gillen
17. Estel Rodríguez Iglesias

Suplents
1. Gemma Ferrer Buil
2. Joan Puigbert Carreras
3. Núria Ponsatí Valero
4. David Coronel Expósito
5. Paquita Alberiche Martínez
6. Miquel Alejandro Martínez Gómez
7. Pengzhu Jin Wu
8. Jordi Riera Sagué

Corçà (consulta totes les llistes)

MOVIMENT D’ESQUERRA PER CORÇÀ-ACORD MUNICIPAL (MESxCorçà - AM)

Titulars
1. Maria Del Carme Güell Parnau
2. Josep Mitjà Ferrer
3. Sandra Camón Sanchez
4. Conrad Font Verdaguer
5. Lluís Dispès Lloret
6. Anna Valls Madrenas
7. Mercè Macias Hebles
8. Manel Colls Sais
9. Marta Santamaria Pla

Suplents
1. Laura Carreras Masó
2. Marta Ventura Ros
3. Núria Gelabert Ferrarós
4. Jordi Poch Romero
5. Sergi Darder Tubert
6. Josep Peiro Font
Titulars
1. Daniel Encinas Granados
2. Elisabet Alsina Hugas
3. Jordi Alsina Brunsom
4. Concepció Torras Ferrer
5. Jordi Regencós Salvador
6. Sandra Delgado Ruiz
7. Oriol Estanyol Mola
8. Salònica Rodríguez Oliver
9. Josep M. Dalmau Brunet

Suplents
1. Salvi Casas Camps
2. Ester Saurí Bañeras
3. Crispi Alsina Reixach
4. Joana Mencos Bellpuig
5. Xavier López Prats
6. Marc Regencós Martí
7. Conxita Subirana Fernández
8. Joan Pla Reixach
9. Ricardo Martin Navarro

Forallac (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marta Puig Barnés
2. Josep Masgrau Ponsatí
3. Agnès Gasull Costa
4. Ivette Farraró Matller
5. Jordi Puig Ferrer
6. Sergi Serra Muixach
7. David Alonso Raluy
8. Gemma Geronès Roig
9. Fabian Mohedano Morales

Suplents
1. Laura Boadella Darder
2. Albert Bruguera Mas
3. Sílvia Medialdea Capdevila
4. Pau Guillem Solés Martín
5. Isabel Jiménez Torroella
6. Santiago Lapeira Gimeno
7. Sílvia Esteva Llenas
8. Emilio Solés Noguero
9. Jordi Saló Agustí
10. Martin Ley Ussing

Gualta (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Tarrés Parera
2. Montserrat De Las Cuevas Garcia
3. Jordi Brugat Balaguer
4. Francesc Pujadas Roura
5. Alexandre Sayed Cabrera
6. Joaquim Grau Salvà
7. Josep Ferrer Jaime

Suplents
1. Eugen Porceanu
2. Constantino Berzosa Ramos
3. Salvador Puig Sala

Mont-ras (consulta totes les llistes)

ACORD MUNICIPAL PER MONT-RAS - ACORD MUNICIPAL (AMM-AM)

Titulars
1. Martí Sabrià Deulofeu
2. Joaquima Beleña Cruz
3. Francisco Romero Gonzàlez
4. Irene Genís Oliveras
5. Gaietà Gómez Fierro
6. Eudald Pagès Alsina
7. Dolors Corp Bosch
8. Jonatan Romero López
9. Mercè Català Ortiz

Suplents
1. Joaquim Vidal Cama
2. Mercè Grañén Bosch
3. Tomàs Solís Garcia
4. Anna M. Ferrer Zamora
5. Ernest Darder Jofra
6. Laia Esparragó Xicoira
7. Albert Sais Rodríguez
8. Víctor Martínez Rodríguez
9. Manel Martin Gualda

Palafrugell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Piferrer Puig
2. Mònica Alcalà Torrent
3. Pau Lladó Rebull
4. Roser Massaguer Malleu
5. Jaume Palahí Agustí
6. Mònica Tauste Vivo
7. Marc Sala Tejedor
8. Olga Palahí Jordi
9. Albert Tané Padrós
10. Olga Ridao Torroella
11. Xavier Vilà Bonmatí
12. Rosa Plaja Escribano
13. Jordi Montseny Pibernat
14. Elisabet Avellí Saballs
15. Marc Casanovas Castelló
16. Gemma Pallisera Massaguer
17. Sergi Cornellà Massó
18. Rosa Maria Martín Llamas
19. Sergi Sabrià Benito
20. Elsa Garcia Salabert
21. Jordi Pujol Cofan

Suplents
1. Anna Isern Barnils
2. Marià Sanuy Raurell
3. Núria Rusiñol Ponsharnau
4. Martí Ribot Vidal
5. Montse Juscafresa Benítez
6. Xavier Segura Jofra

Palamós (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Lluís Puig Martorell
2. Maria Puig Ferrer
3. Emili Colls Fontanet
4. Núria Botellé Rebull
5. Alfons Bartolomé Ventura
6. Laura Lafarga Bellver
7. Xavier Lloveras Balmaña
8. Joan Barba Gallardo
9. Marina Alvarez Benito
10. Chayma Mechaal Mechaal
11. Marçal Gallego Saballs
12. Joana Pujadas Llambrich
13. Júlia Gironès Ors
14. Marc Mestres Bas
15. Cinta Torrent Tetas
16. Marta Martí Córdoba
17. Modest Bellés Pous

Suplents
1. Natàlia Casellas Parra
2. Pere Minobas Suquet
3. Alba Salvador Moreno
4. Àlvar López Ferrer
5. Laura Ibáñez Batlle
6. Marcelo Villani
7. Marta Creixell Rodriguez
8. Josep Cama Subirana
9. Anna Maria Ametller Pol
10. Feliu Antúnez Seguí 

Palau-sator (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Sabrià Giralt
2. Pepita Dalfó Casademont
3. Marc Riembau Bassó
4. Judith Jacomet Mascarós
5. Maria Remei Pagès Vidal
6. Dolors Molinas Xicoira
7. Lluís Rovira Caballé

Suplents
1. Sandra Agustí Oriol
2. Joan Frigola Ciurana
3. Carme Molinas Xicoira
4. Albert Oriol Fabrellas

Pals (consulta totes les llistes)

JUNTS X PALS -ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (JxP - ERC - AM)

Titulars
1. Carles Pi Renart
2. Eva Safont Coll
3. Xavier Coll Rovira
4. Martí Duran Bofill
5. Sílvia Monar Aynier
6. Sergi Parals Bonay
7. Glòria Sicars Badia
8. Josep Maria Tarrat Massó
9. Chantal Hernandez Bujet
10. Xavier Corominas Casino
11. Maria Àngels Cuenca Sànchez

Suplents
1. Enric Rion Ristol
2. Marina Cid Riera
3. Víctor Luís Vega Rodríguez
4. Fatou Jawo Jawo
5. Enric Parals Grau
6. Mercè Bravo Vidal
7. Marc Casabó Torrent
8. Josep Pigem Parals
9. Francesc Roig Ribot
10. Lluís Sicars Martí

Parlavà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC - AM)

Titulars
1. Joaquim Sabrià Pujol
2. Marta Negre Olivet
3. Enric Ponsatí Clavaguera
4. Eduard López Massegú
5. Martí Planas Paretas
6. Sònia Llopis Carreras
7. Aina Garcia Almeida

Suplents
1. Aleix Parnau Barcons
2. Xavier Ros Marull
3. Xavier Agustí Marull
4. Xavier Garriga Brugué
5. Jaume Prat Alonso
6. David Bonet Alsina
7. Rosa Pons Payeró
8. Miquel Parnau Font
9. Lluís Ferrer Sau
10. Anna Brugué Urtós

Pera, La (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA MUNICIPAL LA PERA - ACORD MUNICIPAL (AMP - AM)

Titulars
1. Oriol Balliu Castanyer
2. Montserrat Morales Palé
3. Enric Sabarí Vidal
4. Laura Bou Riera
5. Arnau Puig Arxer
6. Michael Duff
7. Llúcia Fernandez Ruiz

Suplents
1. Àngel Massa Roher
2. Susana Ponsatí Pou
3. Míriam Nadal Ripoll

Regencós (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

Titulars
1. Maria Pilar Pagès Andrés
2. Pere Esteve Coll
3. David Geli Pruneda
4. Enric Torras Abarca
5. Pau Bonet Miguel
6. Eva Vargas Jordà
7. Miguel Angel Forner Guarde

Suplents
1. Pere Ametller Prats
2. Juan Antonio Bassas López
3. Marc Teixidor Saballs
4. Jordi Martínez Yebes

Santa Cristina d'Aro (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Maria Lourdes Fuentes Faig
2. Josep Xifre Deulofeu
3. Sílvia Fonoll Ribas
4. Anna Buxó Calzada
5. David Segarra Mediavilla
6. Agustina Gorina Faz
7. Francisco Gallardo Martínez
8. Amàlia Feixas Ramionet
9. Mariano Ferrer Thomàs
10. Lluïsa Esteve Pastó
11. Yukasse Camara Sumareh
12. Iolanda Perich Romero
13. Jaume Buscarons Canals

Suplents
1. Judith Vendrell Aranda
2. Josep Martínez Andrés
3. Margarita Cots Rovira
4. Esperanza Montoya Gómez
5. Tomàs Brull Fuentes
6. Sònia Rodríguez Astor
7. Jaume Cuenca Sala
8. Marta Rosés Noguer
9. Pere Brull Pastó
10. Maria Josep Leon Balagueró

Sant Feliu de Guíxols (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sílvia Romero Quesada
2. Josep Ramon Llobet Poal
3. Maria Conchillo Palahí
4. Jordi Cambronero Vicens
5. Neus Patón Monago
6. Albert Polo Miret
7. Montse Quintana Ferrer
8. Jordi Iñiguez Cordero
9. Anna Serra Manzano
10. Joan Reyné Palahí
11. Georgina Linares Albertí
12. Jordi Perich Romero
13. Núria Lloret Cuadradas
14. Miquel Sellares Perelló
15. Dolors Casamitjana Ribas
16. Joan Antoni Fernàndez Torres
17. Berta Sagué Garreta
18. Martí Viñals Rosell
19. Montserrat Soler Montpeyó
20. Maria Alba Malagelada Martí
21. Jordi Vilà Vilà

Suplents
1. Rosa M. Llop Serena
2. Carles Benguerel Soler
3. Patrícia Pelegrí Ramos
4. Ramón Javier Ballesta Martínez
5. Clara Nualart Planella
6. Andreu Franquesa Mantes
7. Helena Vancells Roldós
8. Marc Martí Sànchez
9. Rosa M. Rigau Andreu
10. Manuel Gorro Del Toro

Serra de Daró (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Pujol Marull
2. Eva Colomer Marti
3. Arnau Pujol Llach (Independent)
4. Mireia Prieto Martinez (Independent)

Tallada d'Empordà, La (consulta totes les llistes)

REPUBLICANS UNITS-ACORD MUNICIPAL (RU-AM)

Titulars
1. Jordi Colomé Garcia
2. Isabel Juncosa Gurgui (Independent)
3. Joaquim Maria Zuriaga Baixauli (Independent)
4. Jordi Roura Figueras (Independent)
5. Joan Andreu Carrascoso (Independent)
6. Genís Casademont Alabau (Independent)
7. Albert Joher Blanch (Independent)

Suplents
1. Andreu Lizandra Crespi
2. Arnau Colomé Garcia
3. Santiago Ristol Massons

Torrent (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Rosa Barrull Deulofeu
2. Carlos Comas Esteva (Independent)
3. Maria Beatriz López Ibañez (Independent)
4. Marc Garcia Garrido
5. Jordi Sánchez Alabau

Torroella de Montgrí (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Calvet Martí
2. Anna Company Coll
3. Jordi Oliver Gonzalez
4. Natàlia Navarro Sastre
5. Jordi Masferrer Pesarrodona
6. Maria Pilar Valls Fibla
7. Antonio Iglesias Navarro
8. Laia Coll Aguilera
9. Ferriol Ametller Massot
10. Montserrat Rosa Fuster
11. Joan Manel Frau Carreras
12. Eulàlia Ferreres Rodés
13. Marc Aureli Muñoz De Bustillo Gallego
14. Agnès Gumà Mitjà
15. Joan Gou Duran
16. Sílvia Batlle Vila
17. Josep Maria Rufí Pagès

Suplents
1. Linda Martínez Coustie
2. Francesc Xavier Resta Güell
3. Laurence Veronique Hubert Moulin
4. Eduard Vinyes Bou
5. Albert Bou Vilanova
6. Anna Font Calvet
7. Joan Margall Sastre

Ullà (consulta totes les llistes)

MÉS OPCIONS PER ULLÀ-ACORD MUNICIPAL (MOU- AM)

Titulars
1. Dolors Subirana Gou
2. Anna Muntadas Sabata
3. Francesc Monje Tafalla
4. Sílvia Ferrer Rasclosa
5. Sònia Urrutia Azcon
6. Jorge Garcia Toledo
7. Josep Pujol Fuster
8. Cristina Mañas Mañas
9. Eva Casadevall Oliveras

Suplents
1. Robert Gelabert Ferrarós
2. Catherine Perelló Scherdel
3. Lisa Coca Fernández
4. Zahia Hanoun Zoulef
5. Enrique Guilera Almar
6. Pere Prat Borrat

Ullastret (consulta totes les llistes)

TREBALL I COMPROMÍS PER ULLASTRET-ACORD MUNICIPAL (TCU - AM)

Titulars
1. Martí Agustí Parals
2. Sandra Paradeda Bou
3. Joan Beltran Vilagrasa
4. Sandra Sabater Jordi
5. Carlos Orpí Romeo
6. Maria Frigola Puig
7. Jaqueline Skarbek-Telszewski

Suplents
1. M.carmen Duran Heras

Ultramort (consulta totes les llistes)

UNITAT ULTRAMORTENCA - ACORD MUNICIPAL (UU - AM)

Titulars
1. Miquel Pallés Blanco
2. Francisca Pilar Galmes Martínez
3. Victor Fernández Carbó
4. Jaume Paretas Ferrer
5. Anna Maria Ruiz Blanch

Vall-llobrega (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Vicenç Cebria Peix
2. Susanna Garcia Bramley
3. Immaculada Carbo Tubert
4. Juan Antonio Gil Amaya
5. Marta Salva Jorquera
6. Jordi Plana Oliver
7. Patricia Perez Sanchez

Suplents
1. Pere Borras Majo
2. Narcis Sais Sabater
3. Nuria Castella Esteva
4. Mariano Monge Sanchez
5. Consuelo Sabria Sabat
6. Angel Romero Ullastres
7. Roberto Garcia Bramley
8. Joaquim Esteva Falgueras 

Agullana (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marina Gutés i Serra
2. Aline Marie Pages i Guitard
3. Francisco José Casado Sabiol
4. Franck Escaffre i Gutes
5. Joan Deu Egido
6. Paulo Jorge Pedro Martins
7. Olga Esteva i Custojà

Suplents
1. Carme Trilla i Bassach
2. Narcís Ventura i Cufí
3. Gerard Couto i Bota

Avinyonet de Puigventós (consulta totes les llistes)

Compromís per Avinyonet - Acord Municipal (CpA - AM)

Titulars
1. Margarita Soler Barris
2. Ana M. Flores Vázquez
3. Esteve Pararols Belda
4. Xavier Felip Sudrià
5. Manuel Oitaven Alvariño
6. José Manuel Poncelas Merayo
7. Amèlia Aneiros Fernández
8. Martín Garcia Martin
9. Lluis Ezquerra i Cufí

Biure (consulta totes les llistes)

Acord Municipal per Biure - Acord Municipal (AMxB - AM)

Titulars
1. Jordi Gratacós i Rigall
2. Jesús José Llauró Sans
3. Ester Biarnés Culubret
4. Laura Lozano Camps

Boadella i les Escaules (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. David Checa Garrido
2. Enric Vehí i Mercader
3. Montserrat Guixà Corona
4. Judith Fernàndez Puigmitjà
5. Òscar Puig Massana
6. Josep A. Gonzalez Alfocea
7. Xavier Tobias Garcés

Suplents
1. Hector Anoro Rosell

Cabanelles (consulta totes les llistes)

Junts per Cabanelles - Acord Municipal (JxC - AM)

Titulars
1. Martí Espigulé i Vallmajó
2. Jordi Tonietti i Ferreró
3. Natàlia Vilches Culubret
4. Javier Sánchez i Machordom
5. Gerard Gummà Brugués
6. Daniel Arbusa i Torrent
7. Sebastià Pèlachs Farcy

Suplents
1. Albert Casadevall i Ballada

Solsona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. David Rodriguez Gonzalez
02. Rosó Barrera Call
03. Ramon Montaner Viladrich
04. Judit Gisbert Ester
05. Ramon Xandri Solé
06. Sara Alarcón Postils
07. Joan Parcerisa Albacete
08. Maria Isabel Roca Guitart
09. Antoni Carrelero Ruiz
10. Mariem Mghaiti Ouahabi
11. Josep Torramorell Subirà
12. Cristina Bernardo Díaz
13. Lluís Xavier Villaró González


Suplents
01. Osona Pedrosa Delgado
02. Jordi Estany Closa
03. Raquel Tarrés Espunyes
04. Salvi Nofrarias Bellvehí
05. Mariaa Àngels Piñol Mateu

Cadaqués (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Lloret i Parellada
2. Fernanda Moreno José
3. Ma.mercedes Mundi Mas
4. Santiago Sanes i Adanero
5. Alba Martín i Moreno
6. Jordi Carmona i Garcia
7. Abdellatif El Bouchouki El Gharbaoui
8. Joan Alsina Puig
9. Efrain Fuentes Ayala
10. Sebastian Verges Marques
11. Maria Bascuñana Aparici

Suplents
1. Ricardo Cañellas Espelta

Cantallops (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Sabartés i Olivet
2. Josep Campsolinas i Juanola
3. Vanessa Valls i Rey
4. Josep Romea i Bardera
5. Carla Farré Hernández
6. David Molas i Albertí
7. Francesc Xavier Rebollo i Pavón

Suplents
1. Àlvar Farré i Brugat
2. Núria Mach i Trilla
3. Daniel Daviu i Genís
4. Núria Ramon i Estrach
5. José Manuel De Aza Diez

Castelló d'Empúries (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Salvi Güell i Bohigas
2. Anna Massot i Font
3. Josep Maria Canet i Brossa
4. Maria Elena Solana i Cazorla
5. Esther Piris i Casas
6. David Garre i Pelegrina
7. Encarnació Hugas De Batlle
8. Valentín Rius i Garcia
9. Maria Rosa Montalat i Pujol
10. Manel Palacios i Lopez
11. Maria Bosc i Dodero
12. Ramon Piris i Llorens
13. Roser Vitalla i Batlle
14. Gerard Blanché i Rovira
15. Gemma Sendra i Juanola
16. Marina Giner i Pons
17. Jaume Duñach i Monjonell

Suplents
1. Ana Laporta i Ocaña
2. Jose Carlos Barrientos i Caballero
3. Roser Duñach i Monjonell
4. Maria Soledad Sellés i Margall
5. Jorge Ametlla i Rivas

Valls d'Aguilar, Les (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VALLS D’AGUILAR-ACORD MUNICIPAL (IxVA-AM)

Titulars
01. Maria Dolores Vidal i Guiu
02. Benjamín Guardia i Capdevila
03. Antonio Graell i Julià
04. Ana Maria Capdevila i Bolló
05. Maria Isabel Roig i Trota
06. Martí Casals i Fusté
07. Josep Ritort i Ferrús


Suplents
01. Maria Victoria Muñoz i Angulo
02. Ana Parramon i Subarroca
03. Maria Rosa Bullich i Farràs

Valls de Valira, Les (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE LES VALLS DE VALIRA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (IVV-ERC-AM)

Titulars
01. Ricard Mateu i Vidal
02. Francesc Canillo i Cadena
03. Núria Duró i Porta
04. Francisco Paula Romero i Gómez
05. Marta Vidal i Fortó
06. Agustí Planes i Roca
07. Josep Maria Peña i Blasi

Suplents
01. Julià Joseph i Porta
02. Maria Sinfreu i Clop
03. Joan Ripoll i Benet
04. Carmen Rabasa i Espuñes
05. Josefa Mortés i Feliu

Crespià (consulta totes les llistes)

Junts x Crespià - Acord Municipal (JpC - AM)

Titulars
1. Ana Maria Garcia i Rodà
2. Joaquim Verdiell i Marcos
3. Pepa Guardiola Romojaro
4. Anna Maria Cuenca i Vallmajó
5. Monica Manotas Saldaña
6. Beatriz Felipe Paez
7. Llorenç Pujol Figueras

Suplents
1. Albert Serra Guirado

Aitona (consulta totes les llistes)

Aitona Republicana-Acord Municipal (AR-AM)

Titulars
01. Anna Casals Carol
02. Andreu Sans Ros
03. Maria Esperança Casas Díaz
04. Gerard Roca Portolés
05. Josep Antoni López Blanco
06. Berta Esteve Blasco
07. Ian Peña Orries
08. Jéssica Flix Royes
09. Josep Morreres Palau
10. Antoni Zanuy Chimeno
11. Pau Blanco Espax

Darnius (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DARNIUS - ACORD MUNICIPAL (INDAR-AM)

Titulars
1. Pere Blanco i Blanch
2. Víctor Pey i Quintero
3. Sònia Quero Baserba
4. Victor Manuel Enrique Lazaro
5. Albert Borràs Tort
6. Alan Baró Calabuig
7. Joan Bech i Mach

Suplents
1. Peter Mora i Pujol
2. Josep M. Blanco i Seguí
3. Rosa Maria Busquets i Oriach
4. Teresa Mir i Casas
5. Helena Prats i Manonellas
6. Eduard Payra i Ferrer
7. Georgina Baró i Calabuig

Alamús, Els (consulta totes les llistes)

Independents per Els Alamús-Acord Municipal (IxEA-AM)

Titulars
01. Celestí Panavera Altisent
02. Josep Maria Llorens Lluch
03. Miquel Mateu Salvany
04. Lidia Parramona Uceda
05. Maria Carme Bosch Carrera
06. Francesc Xavier Arderiu Maurisi
07. Roger Balaña Baro


Suplents
01. Meritxell Querol Mas
02. Joan Maurici Caberol
03. Maria Mercè Roma Vilanova

Far d'Empordà, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jaume Arnall Figueras
2. Joan Subirós Bret
3. Elena Capablo Herrador
4. Anna Bardera Batlle
5. Roberto Martinez Garrido
6. Mª Àngels Gamundi Oliveras
7. Guillem Teixidor Mayolas

Suplents
1. Jordi Abril Morillo
2. Iban Galindo Calderon
3. Mª Teresa Juanola Roig
4. Roger Arbusà Roca
5. Àngel Guerrero Negro
6. Sergi Moradell Tetilla
7. Josep Coll Hospital
8. Norma Pérez García

Espolla (consulta totes les llistes)

COMPROMESOS AMB ESPOLLA - ACORD MUNICIPAL (CE - AM)

Titulars
1. Carles Lagresa i Felip
2. Lluís Insa i Guirado
3. Roser Garcia Camps
4. Albert Asenjo i Compte
5. Àngel Olivet i Casellas
6. Marc Boix Lagrifa
7. Berta Prats i Morera

Suplents
1. Anna Ros i Vilanova
2. Artemi Bellés i Giner
3. Esther Plaza i Massó
4. José Luis Mora Guerrero
5. Carles Llonch i Mach
6. David Vergés i Boix
7. Jordi Rodríguez i Ortega
8. Joan Verges i Pineda

Albagés, L' (consulta totes les llistes)

Moviment Republicà de l’Albagés-Acord Municipal (MRA-AM)

Titulars
01. Maite Melero Gasol
02. Teresa Guillamet Rosell
03. Samuel Aris Oriol
04. Abel Jose Cuadrat Moyà
05. Maria Ana Masip Aragonés
06. Ester Maria Alabat Esteve
07. Maria Mercè Nogué García

Suplents
01. Gemma Dolors Arbó Seró
02. Juli Moya Peiron

Albatàrrec (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Sergi Capdevila Corral
02. Héctor Gabarré Cosculluela
03. Eva Ruiz Ortiz
04. Màxim Bosch Botines
05. Anna Lega Mur
06. Carles Romero Portolés
07. Imma Terrado Capdevila
08. Xavier Górriz Izquierdo
09. Àgueda Sisteré Fabregat
10. Toñi Esteban Hoyas
11. Kenneth López Hernández

Suplents
01. Primitivo (Primi) Calleja Vidal
02. Joan Montoy Abascal
03. Juan Manuel (Juanma) Jurado Sánchez
04. Inés Cabasés Pagés

Figueres (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Agnès Lladó i Saus
2. Jesús Quiroga Martínez
3. Maria Gratacós i Pujol
4. Josep Alegrí Casademont
5. Ester Marcos Jordà
6. Gregori Peral i Juanola
7. Sònia Jurnet i Dabau
8. Ferran Quintana i Segura
9. Maria Perpinyà i Fortunet
10. Javier Martín i Uceda
11. Nadia Fernández Zaragoza
12. Jordi Masmartí i Recasens
13. Maria Josep Porta i De Lafuente
14. Amadou Nagash Diallo Diallo
15. Anna Maria Albó i Riera
16. Lluís Valero i Vilà
17. Montserrat Roig Rosa
18. Antoni Soler i Tardio
19. Agnès Figueras i Ferrer
20. Montserrat Segura i Feliu
21. Francesc Canet i Coma

Suplents
1. Xavier Besora i Causadias
2. Anna Brugués i Pujol
3. Carles Coll i Costa
4. Eva Gayolà i Viñas
5. Abderrahim El Hakam Abajtour
6. Clàudia Brugués i Pastoret
7. Arnau Deu Arenas
8. Núria Cervera i Vila
9. Joan Carné i Cabré
10. Maria Angeles Afonso i Vergés

Albi, L' (consulta totes les llistes)

Tots Fem l’Albi-Acord Municipal (TFA-AM)

Titulars
01. Martí Cunillera Torrents
02. Anna Ribé Miró
03. Ivet Martí Rué
04. Arnau Ciurana Narváez
05. Margarida Farré Bonias
06. Josep Ribé Miró
07. Gemma Bernat Feliu

Suplents
01. Victor Guiu Gaya
02. Dolors Narváez Gordillo
03. Oriol Bernat Bardia

Alcanó (consulta totes les llistes)

Independents per Alcanó-Acord Municipal (IxA-AM)

Titulars
01. Xavier Prunera Cebrià
02. Jaume Mesegué Farran
03. Mònica Preixens Nogués
04. Marisol Burgos Montes
05. Antoni Farrús Farran

Alcarràs (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Santi Pelegrí Cortijo
02. Laia Sisó Sanjuan
03. Santi Ribes Dolcet
04. Marta Morreres Gòdia
05. Jordi Castany Camí
06. Jaume Castells Charles
07. Maria Montoy Gálvez
08. Joan Antoni Ribes Dolcet
09. Elsa Gasol Medan
10. Jordi Giralt Pujol
11. Monica Mihaela Vasile Sandulescu
12. Ramon Sisó Montoy
13. Miquel Serra Gòdia


Suplents
01. Mònica Zueras Bernabeu
02. Albert Aldavert Serra
03. Noèlia Diaz Charles

Fortià (consulta totes les llistes)

Gent per Fortià - Acord Municipal (GpF - AM)

Titulars
1. Francesc Brugués i Massot
2. Ramona Heras i Casademont
3. Marc Rodrigo i Dalmau
4. Pol Meseguer Bell
5. Joan Ventura i Linares
6. Juan Carlos Martínez i Sánchez (Juanca)
7. Vicenta Serrano Muñoz (Vicen)

Suplents
1. Pol Chico Calsina
2. Didac Garcia i Manzano
3. Anna M. Comas i Vicens
4. Albert Brugués i Massot
5. Francesc Carbonell Queraltó (Frank)
6. Josep Llorens i Puig

Alcoletge (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Carles Alós Ejarque
02. Laura Maria Puig Xuclà
03. Josep Martínez Filgueira
04. Maria Ángeles Vivoles Gómez
05. Jordi Sabaté Ibars
06. Maria Rosa Barbosa Baudes
07. Rafael Puig Alonso
08. Isabel Ballesté Vergé
09. Francisco Amaya Giménez
10. Maria Amador Cortés
11. Salvador Rivera Balañà

Garriguella (consulta totes les llistes)

Junts x Garriguella - Acord Municipal (JxG - AM)

Titulars
1. Isabel Teixidor i Damm
2. Montserrat Coll i Teixidor
3. Teresa Risque Hernández
4. Montserrat Garcia Rosa
5. Rosa Batllori i Soler
6. Montserrat Andreu Garcia
7. Ernest Padern i Pou

Suplents
1. Enric Oliva Callis
2. Alba Yohani Hillera Diaz
3. Ferran Coronado i Mataix
4. Francesc Garcia Garcia

Jonquera, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Anna Pérez Mesquida
2. Jaume Ricart i Garayoa
3. Joan Budó i Ricart
4. Marta Collell i Cullell
5. Daniel Yeste Garcia
6. Arnau Garcia Salvador
7. Victor Pérez Conde
8. Anna Corpas Baserba
9. Jesús Salvador Louzao
10. Núria Garcia Artigas
11. Verònica Ruiz i Martínez

Suplents
1. Toni Pagés Cobos
2. Carles Plana i Olivet
3. Jaume Ricart Sanchez
4. Dolores Puentedura Linares
5. Maria Salomé Ramos Ureña

Lladó (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joaquim Tremoleda i Trilla
2. Joan Fàbrega i Solé
3. Fanny Jacquot
4. Joan Marc Trulls Vilarrodona
5. Jordi Puig Castellano
6. Romà Brugués i Juanola
7. Glòria Andreu i Caixàs

Suplents
1. Jordi Figueras i Ginjaume
2. Olga Camps i Garcia
3. Anna M. Payet i Burcet
4. Lluís Font i Bartoli
5. Miquel Gili i Ribera
6. Elisabeth Sais Pelaez
7. Jonathan Pasquier
8. Mariona Vergonyós Poyato

Llançà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Guillem Cusí i Batlle
2. Neus Ferré i Casao
3. Simon Calsina i Comorera
4. Maria Solé i Serradell
5. Guillem Company i Gifreu
6. Anna Domínguez i Pérez
7. Xavier Salvat i Vilà
8. Thais Gómez i Pol
9. Eduard Martínez i Martínez
10. Laura Vilà i Riera
11. Vicenç Serradell i Pacareu

Suplents
1. Patricia Cruz i Martínez
2. Jordi Bosch i Riera
3. Carolina Torres i Bouyssi
4. Eugeni Deu i Riera

Almacelles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC-AM)

Titulars
01. Ignasi Comella Clavero
02. Sílvia Vidal Valle
03. Jaume Niubó Pera
04. Maria Teresa Nadal Pujol
05. Josep Torres Massot
06. Isabel Pons Cenoz
07. Joel Clota Serra
08. Noemí Pascual Guiral
09. Oriol Llopart Peinado
10. Alba Torruella Canadell
11. Marco Antonio Beltran Nuñez
12. Lourdes Sarrado Sisó
13. Josep Maria Roset Salla


Suplents
01. Montse Palomera Arrebola
02. Josep Pena Cartagena

Almatret (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Esther Ballesté Ormo
02. Daniel Bastias López
03. José Miguel Ballesté Ballesté
04. Montserrat Rosa Vallés Verdié
05. Josep Ma. Llop Ballesté
06. Maria Lucia Ballesté Ormo
07. Jordi Duaigües Duaigües

Suplents
01. Josep Ma. Bonastre Gómez

Llers (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LLERS - ACORD MUNICIPAL (IxLL-AM)

Titulars
1. Eva Ungé Fortiana
2. Pepi Ruiz Pina
3. Marta Sayol Castells
4. Jana Vilarnau Duran
5. Narcís Martí Antón
6. David Carreras Gorgals
7. Lurdes Ruiz Garcia
8. Salvador Garcia Perez
9. Marta Bartolomé Fèlix

Suplents
1. Esther Figueras Pujol
2. Jordi Dalmau Vives
3. Alba Pérez Comamala

Alpicat (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Montse Molina Sebé
02. José Ma. Pocino Moga
03. Anna Roure Chiquero
04. Ramon Gras Canelles
05. Vanesa Gilart Fernández
06. Ramon Abad Gimeno
07. Elizabeth Gilart Mor
08. Ignasi Fregola Navarro
09. Esther García Aguilera
10. Joan Eroles Juárez
11. Ma. Carmen Buvé Rey
12. Lluís Torres Romà
13. Neus Ramonet Sucarrat

Suplents
01. Aleix Porras Cantons
02. Monica Yeves Magallón
03. Manel Aixut Estruch
04. Anna Iglesias Ballesté
05. Llorenç Melgosa Alonso
06. Isabel Oliva Penella
07. Pere Rovira Planas

Maçanet de Cabrenys (consulta totes les llistes)

Més per Maçanet - Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (MxM - ERC - AM)

Titulars
1. Mercè Bosch i Romans
2. Javier Molina Mejuto
3. M. Dolors Quintana i Cairó
4. Segimon Baulenas i Raurell
5. Marc Bosch Cañas
6. Anna Maria Estrada Faig
7. Assumpció Bellmunt Baixauli

Suplents
1. Mª Pilar Sabà Giralt
2. Roser Virginia Calderón Fàbrega
3. Martí Sabà i Roura
4. Josep Antoni Calabuig Viton
5. Judit Rufet i Navarro
6. Lluís Fernàndez Soler
7. Josep Nogue i Terradas

Arbeca (consulta totes les llistes)

Esquerres d’Arbeca-Acord Municipal (EA-AM)

Titulars
01. Sergi Pelegrí Perera
02. Anaïs Egea Grimau
03. Francesc Roset Sans
04. Jordi Perera Vall
05. Maria Teresa Mas Mir
06. Josep Ma. Gotsens Anguera
07. Anna Perelló Sans
08. Martí Pujol Camps
09. Esther Sementé Miret
10. Marc Perelló Corti
11. Magdalena Garret Moyà

Suplents
01. Jordi Esqué Boldú
02. Irene Simón Martín
03. Jordi Macià Sans
04. Judit Moyà Grañó
05. Jordi Benet Domingo
06. Antoni Solé Culleré
07. Manel Morgades Rosell
08. Alba Elias Ribera
09. Josep Lluís Balsells Balsells
10. Santis Sans Mir

Navata (consulta totes les llistes)

Junts per Navata - Acord Municipal (JpN-AM)

Titulars
1. Josep Llobet Oliveras
2. Mònica Caño Dachs
3. Jordi Mateu i Pozuelo
4. Aina Carbonell Bret
5. Robert Juanola Juanola
6. Ares Fàbrega Pérez
7. Roc Mayné Vallmajó
8. Carmen Gañil Pujadas
9. David Antius Campos

Suplents
1. Marina Carrasco i Vila
2. Enric Vehí i Cabeza
3. Lídia López Madern
4. David Ventura i Bertran
5. Maria Angela Cros i Roca
6. Marta Mestres i Arenas

Ordis (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Anna Torrentà Costa
2. Josep Busquets Vila
3. Ingrid Meiriño Peitivi
4. Llorens Fuentes Contreras
5. Josep Prujà Quer
6. Sònia Company Salip
7. Josep Vila Casas

Suplents
1. Mª Teresa Nolla Gonzalez
2. Xavier Sarroca Darnés
3. Maite Bucardó Alonso
4. Josep Gonzalez Uceda

Palau-saverdera (consulta totes les llistes)

Gent de Palau-Acord Municipal (GdP-AM)

Titulars
1. Isabel Maria Cortada i Soler
2. Paulina Calvo i Cabanas
3. Bruno Maydat i Malé
4. Gladys Fernanda Lopez Gimenez
5. Domènech Broch Padrosa
6. Mireia Clos Argelés
7. David Ibañez Rodriguez
8. Francesc Asensio Domínguez
9. José Luís Bartolomé Sánchez

Suplents
1. Miquel Alsina Tarrés
2. Ivan Coufal Straskrabova
3. Daniel Franquesa Olivares

Artesa de Lleida (consulta totes les llistes)

Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal (ERC-AM)

Titulars
01. Delfí Bonet Gallart
02. Josep Maria Esteve Muñoz
03. Anna Oró Betriu
04. Mariona Rebull Berengué
05. Jordi Mir Porta
06. Antonieta Xinxó Pallerola
07. Marc Rodríguez García
08. Ma. Dolors Bonet Gallart
09. Tamara Grau Botanch

Suplents
01. Ramon Isanta Roca
02. Ricard Batiste Olomí
03. Jordi Herrera Solé

Palau de Santa Eulàlia (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Camps i Comas
2. Deli Saavedra i Bendito
3. Gregori Sola i Franquesa

Belianes (consulta totes les llistes)

Independents per Belianes-Acord Municipal (IxB-AM)

Titulars
01. Maria Carme Culleré Llavoré
02. Maria Carme Piqué Farré
03. Maria Rosa Guasch Berengué
04. Elena Català Osete
05. Elisabeth Navarro Matamoros
06. Natalia Huguet Clarisó
07. Maria Armengol González

Suplents
01. Encarnación Berrocal Nevado
02. Montserrat Amorós Andrés
03. Marta Aymerich Batlle

Bellaguarda (consulta totes les llistes)

Independents per Bellaguarda-Acord Municipal (IxB-AM)

Titulars
01. Mario Pujol Pujol
02. Joana Aran Domingo
03. Sergi Simó Domingo
04. Andrea Flix Ballesté
05. Ramon Guiu Roigé
06. Silvia Pujol Cabañés
07. Ramon Abella Pujol

Suplents
01. Josep Maria Olivares Manrique
02. Marc Almacellas Moyà
03. Domingo Siuraneta Perelló

Bell-lloc d'Urgell (consulta totes les llistes)

Bell-Lloc es Mou-Acord Municipal (BM-AM)

Titulars
01. Carles Palau Boté
02. Miquel Amorós Folguera
03. Rosa Romà Navarro
04. Nadir Castells Gené
05. Enric Cerqueda Secanell
06. Lluïsa Pla Toldrà
07. David Folguera Casas
08. David Marimon Trilla
09. Lidia Palau Bell-Lloch
10. Judit Caba Mèlich
11. Mariona Arnau Garcia

Suplents
01. Pepita Bonjorn Eras
02. Anna Boria Andújar
03. Carla Amorós Torné
04. Montserrat Mirada Romà
05. Maria Teresa Cots Tost

Benavent de Segrià (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Ferran Accensi Torres
02. Antoni Català Solé
03. Laia Inglés Rojo
04. Pep Beso Campanya
05. Loida Muñoz Talarn
06. Marc Domingo Subirà
07. Aurora Altarriba Sala
08. Carlos Ler Bota
09. Verònica Verdés Accensi

Suplents
01. Jaume Subirà Batsí
02. Jaume Torrelles Llobera
03. Joan Foixench Farré

Pau (consulta totes les llistes)

Som Gent de Pau - Acord Municipal (SGdP - AM)

Titulars
1. Josep Besa i Montenegro
2. Miquel Macau Serrat
3. Raquel Isern Ruiz
4. Isaac Zaragoza Aguilar
5. Eva Borrull Morató
6. Antoni Ferrer Gayolà
7. Mònica Nicolau Paronella

Suplents
1. Jaume Casellas Pujadas
2. Anna Pujol Batllosera
3. Lluc Colls Costa
4. Sara Cortada i Diude
5. Joan Termes i Jorba

Borges Blanques, Les (consulta totes les llistes)

Borges per la República-Som Primàries-Acord Municipal (BxRep-AM)

Titulars
01. Josep Ramon Farran Belart
02. Maria Eugènia Porqueres Giné
03. Salvador Noguera Vilalta
04. M. Montserrat Casals Serrano
05. Enric Cañero Sendra
06. Marta Urgell Mònico
07. Enric Farran Belart
08. Vanesa Martí Caelles
09. Josep Mònico Martí
10. Rosa Pons Farran
11. Jordi Reñé Griñó
12. Alba Carbonell Garsaball
13. Montse Vallés Boldú

Suplents
01. Rubén Martínez Asqué
02. Mireia Serra Valls
03. Josep Maria Rosell Sans
04. Anna Julia Puy Marimon
05. Jordi Bellmunt Montuj
06. Elena Cornudella Albà
07. Josep Maria Caelles Patau
08. Maria Eugenia Alà Cunillera
09. Joaquim Guasch Vallés
10. M. Dolors Mònico Roca

Bovera (consulta totes les llistes)

Independents per Bovera-Acord Municipal (IxB-AM)

Titulars
01. Antonio Masip Monné
02. Carles Vega Castellví
03. Carlos Alberto Masip Vidal
04. Marc Farré Aragonès
05. Montserrat Pujol Farré
06. Roman Farré Farré
07. Miquel Àngel Farré Masip


Suplents
01. Antonio Maria Prunera Mateu
02. Robert Farré Tribó
03. Pau Prunera Arbonés

Pedret i Marzà (consulta totes les llistes)

Independents per Pedret i Marzà - Acord Municipal (IxPM - AM)

Titulars
1. Daniel València i Garcia
2. Carles Mas Ellis
3. Rafel Rodríguez Delgado
4. Maria Aymee Delgado Montano

Castelldans (consulta totes les llistes)

Esquerres per Castelldans-Acord Municipal (ExC-AM)

Titulars
01. David Caselles Pujol
02. Julio Vallverdú Ezquerra
03. Georgina Bodet Pastó
04. Marta Simó Pau
05. Marta Oronich Sáez
06. Adrià Borrás Cuadrat
07. Ramon Batlle Argilés

Suplents
01. Oriol Piqué Vallverdú

Pont de Molins (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Montserrat Sabater i Carbonell
2. Maria Del Carmen Sánchez i Fernández
3. Jaume Vilà Pibernat
4. Jordi Colom Boix
5. Joan Quintà Vila
6. M. Àngels Aguilar Uceda
7. M. Rosa Marimon Planells

Suplents
1. Clara Vilà Ferrés
2. Judit Ayma Sanchez

Port de la Selva, El (consulta totes les llistes)

Junts pel Port de la Selva - Acord Municipal (JxPS - AM)

Titulars
1. Gemma Vall i Valero
2. Aina Prenafeta i Rodriguez
3. Pol Ribas Díaz
4. Ona Baturone i Mallol
5. Victor Mañas i Esteban
6. Marta Oriol Masó
7. José Àlvarez i Aymar

Suplents
1. Victoriano Marlet Naranjo

Castellnou de Seana (consulta totes les llistes)

Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal (ERC-AM)

Titulars
01. Raida Galitó Torres
02. Eva Niubó Gómez
03. Àlex Carrera Castelló
04. Josep Maria Cos Quixal
05. Josep Ribalta Adern
06. Calamanda Calafell Vilarubí
07. Lidia Niubó Gómez

Suplents
01. Maria Carme Duch Castelló

Portbou (consulta totes les llistes)

Despertem Portbou - Acord Municipal (DP - AM)

Titulars
1. Antoni Sànchez i Serra
2. Sergi Aranda Plana
3. Maria Àngels Macias i Delestal
4. Yolanda Alonso Sànchez
5. Yannik Remi Conde Szczepaniak
6. Genís Rubio Esteva
7. Francisco Cabezuelo Lopez
8. Guillem Roca Garcia
9. Jesús Sanz i Carlon

Rabós (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Rodriguez Maldonado
2. Maria Perelló Corominas

Cervià de les Garrigues (consulta totes les llistes)

Independents per Cervià-Acord Municipal (IXC-AM)

Titulars
01. Mercè Rubió Carré
02. Josep Maria Moragues Perramon
03. Sandra Martínez Azor
04. Andrés Fernández Hidalgo
05. Ramon Alvarez Suárez
06. Ramon Alentorn Gorgues
07. Teresa Romeu Vallverdú

Suplents
01. Nuria Martí Barrufau
02. Maria Montserrat Montañola Manresa
03. Arnald Montaña Manresa
04. Sara Espasa Valera
05. Josep Germà Rué

Cogul, El (consulta totes les llistes)

Independents pel Cogul-Acord Municipal (IxC-AM)

Titulars
01. Ramon Tribó Reig
02. Anna Torres Fernández
03. Romina León Martí
04. Josep Civit Oró

Corbins (consulta totes les llistes)

Corbins Actiu-Acord Municipal (CA-AM)

Titulars
01. Jordi Verdú Paijà
02. Anna Belló Tarsà
03. Jordi Camats Bernaus
04. Èric Berga Sesé
05. Anaïs Camarasa Verdú
06. Tony Torrelles Biguera
07. Yolanda Romero Vázquez
08. Lluís Ferrer Rosich
09. Óscar Bergé Paijà

Suplents
01. Anna Paüls Solans
02. Rosa Solans Guillamet
03. Carolina Martí Fajardo
04. Jaume Camarasa Lesan

Roses (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Plana i Sagué
2. Esther Bonaterra i Moltó
3. Eric Ibáñez i Martín
4. Verónica Medina i Flores
5. Gerard Teixidó i Rivera
6. Fayna Poza i Matías
7. Maria Del Mar León i Parull
8. Xavier Coll i Vilà
9. Montserrat Franch i Baranera
10. Joaquim Buscató i Figueras
11. Alba Esteve i Sànchez
12. David Campà i Frigola
13. Gloria Roura i Llorà
14. Mustafa El Karrouchi El Ammari
15. Júlia López i Bolea
16. Albert Torrà i Borrat
17. Laura González i Ortensi

Suplents
1. Juan Francisco Hornos i Jiménez
2. Françoise Lloancy i Gratacos
3. Xavier Gorro i Guerrero
4. Safaa Hamdaoui i Kharbach
5. Miquel Gómez i Minobis
6. Judit Bosch i Llatas
7. Francesc X. Calatayud i Sala
8. Paula Tena i Simon
9. Olga Morente i Iglesias
10. Emili Salellas i Pastor

Espluga Calba, L' (consulta totes les llistes)

Grup Renovador d’Espluga Calba-Acord Municipal (GREC-AM)

Titulars
01. Josep Cunillera Boldú
02. José Maria Treviño González
03. José Luis Cots Wangüemert
04. Joan Dalmau Amorós
05. Rubén Martínez González
06. Ivet Cunillera Sanjuan
07. Josep Maria Codines Gibert

Suplents
01. Ramon Miquel Sans Poca

Floresta, La (consulta totes les llistes)

Independents per la Floresta-Acord Municipal (IF-AM)

Titulars
01. Rosa Maria Cabral Arias
02. Pilar Quintana López
03. Sonia Carrillo Verdés
04. Montse Freixa Arenillas
05. Jaume Grau Soriguera

Sant Climent Sescebes (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Olga Carbonell i Sabartés
2. Natàlia Torrent i Navarra
3. Marc Sala i Gou
4. Mercè Pou i Folch
5. Adrià Gonzàlez Lago
6. Maria Geli i Viñas
7. Marc Mallol i Pagés

Suplents
1. Jordi Blanchart Calsat
2. Miquel Brunet i Calpena
3. Josep Joan Pérez i López
4. Josep Reig i Callis

Sant Llorenç de la Muga (consulta totes les llistes)

Compromesos amb Sant Llorenç de la Muga - Acord Municipal (CSLLM - AM)

Titulars
1. Montserrat Brugués Massot
2. Pere Brugués Segundo
3. Joan Martínez i Roca
4. Sandra Quera i Caamaño
5. Jordi Sardà Pérez
6. Clàudia Juanola Sánchez
7. Ricard Arxe Sole

Suplents
1. Anna Costa Sindreu
2. Rosa Reglà Tosquella
3. Judit Mallart i Gil

Fondarella (consulta totes les llistes)

Republicans per Fondarella-Acord Municipal (RxF-AM)

Titulars
01. Ferran Bosch Navés
02. Teresa Solé Garlandí
03. Maria Pilar Mir Tallardà
04. Joan Vallverdú Puig
05. Josep Solé Felip
06. Jordi Ripoll Térmens
07. Joan Torres Enríquez

Suplents
01. Guillem Serrat Ribes
02. Francisca Navés Mota

Fulleda (consulta totes les llistes)

Associació Progressista de Fulleda-Acord Municipal (APF-AM)

Titulars
01. Jordi Arbós Gabarró
02. Oscar Copons Nogales
03. Francesc Masnou Salat

Golmés (consulta totes les llistes)

Republicans de Golmés-Acord Municipal (RdG-AM)

Titulars
01. Sigfrid Barqué Farrús
02. David Mas Vilalta
03. Javier Llombart Cuevas
04. Maria Àngels Roselló Visa
05. Camila Serret Jornet
06. Maria Teresa Segura Massot
07. Miquel Moyà Altisent
08. Ignasi Llovet Mayora
09. Lluís Virgili Trilla

Suplents
01. Jordi Basart Arraut

Sant Pere Pescador (consulta totes les llistes)

Independents per Sant Pere Pescador - Acord Municipal (IxSPP - AM)

Titulars
1. Núria Quintana Navarra
2. Oscar Albert Pujol
3. Carla Andreu Pujadas
4. Jordi Oliva Pumarola
5. Diaraye Diallo Ba
6. Josep Pujol Julià
7. Maria Rosa Batlle Escuder
8. Franc Coromina Bosch
9. Clemente Gomis Lova
10. Josep Espigulé Dalmau
11. Jordi Martí i Deulofeu

Suplents
1. Daniel Valentí i Cruset

Granadella, La (consulta totes les llistes)

Independents per la Granadella-Acord Municipal (IxG-AM)

Titulars
01. Carlos Gibert Bernaus
02. Mònica Duaigües Reig
03. Josep Maria Vilalta Jordà
04. Heribert Sas Serra
05. Cèlia Farran Olivé
06. Ares Flix Sentís
07. Josep Lluis Olivé Gasull

Suplents
01. Rosa Olivé Farré
02. Josep Maria Navàs Miralles
03. Laia Zaidín Farré

Selva de Mar, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Juan Antonio Maristany i Rabassa
2. Francesc Angosto i Gibert

Siurana (consulta totes les llistes)

Tots per Siurana - Acord Municipal (TxS - AM)

Titulars
1. Jordi Soto i Herrera
2. Jordi Subirós i Roca
3. David Trulls Hospital
4. Guillermo Javier Segura Marugán

Juneda (consulta totes les llistes)

Junts x Juneda-Acord Municipal (JxJ-AM)

Titulars
01. Josep Mateus Santandreu
02. Eduard Porta Josa
03. Neus Bellmunt Calderó
04. Gerard Pallerola Rius
05. Aïda Curcó Vallés
06. Silvia Ruiz Gili
07. Xavier Vallés Badia
08. Teresa Grau Salla
09. Joan Albert Roura Calderer
10. Joan Cornudella Olivart
11. Mònica Bernat Capell

Suplents
01. Antoni Deutu Martí
02. Mariona Minguella Pons
03. Pol Bertran Grau

Vajol, La (consulta totes les llistes)

Junts per la Vajol - Acord Municipal (JpV - AM)

Titulars
1. Josep Lluís Fernàndez i Safont
2. Marta Alberich Angulo

Vilabertran (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Martí Armadà i Pujol
2. Joan Jaume Parnau i Comas
3. Elies Fernández i Ortega
4. Bibiana Cortada i Pomés
5. Cristina Sánchez i Palacios
6. Jaume Mesas i Hiliari
7. Belen Navarro i Oller

Suplents
1. Angel Ferrer Serra
2. Esther Sílva i Ramos
3. Jordi Sais i Mayà
4. Montserrat Turró Bigat
5. Eudald Brugat i Montiel

Vilafant (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sergi Palomeras i Ferran
2. Maria Vidal i Hurtós
3. Albert Serrats i Juanola
4. Anna Pastoret i Martín
5. Rafel Renart i Espinosa
6. Isabel Gala i Muñoz
7. Adrià Fontdecaba Fernàndez
8. Isis Deney i Gasser
9. Carles Guillem i Gual
10. Isabel Grau i Sierra
11. Xavier Costa Subirós
12. Maria Teresa Pastoret i Jou
13. Jordi Rigall i Prats

Suplents
1. Lourdes Torrent i Valentí
2. Lluís Prat Claparols
3. Glòria Marín Castelló
4. Antoni Ramos i Júlia
5. Maria Prat i Leon
6. David Aguilera Samitier
7. Gloria Mallart Viñas
8. Dídac Moreno i Hernández
9. Carina Gispert i Bagué
10. Albert Font i Roura

Lleida (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Miquel Pueyo París
02. Jordina Freixanet Pardo
03. Jaume Rutllant Casas
04. Maria Montserrat Pifarré Torres
05. Regina Cairol Berengueres
06. Alexandra Castro Bayona
07. Ignasi Amor Bergé
08. Mariama Sall Sall
09. Adrià Codina Ferrer
10. Anna Costa Ramirez
11. Maria Victoria Alloza Solsona
12. Iman Benataya Serghini
13. Josep Maria Romero Gómez
14. Aïda Buira Otin
15. Miquel Macias Novau
16. Susana Roca Chacon
17. Francisco Salazar Gimenez
18. Mercè González Oliver
19. Jaume Joan Moll Garcia
20. Carles Vernet Saureu
21. Margarida Serveto Puig
22. Rossend Vila Colell
23. Xavier Ramon Molins
24. Carme Martínez Pons
25. Montserrat Bergés Saura
26. Gemma Espigares Tribó
27. Xavier Eritja Ciuró

Suplents
01. Oriol Olmo Jardin
02. Ramona Suñé López
03. Jordi Tremosa Llurba
04. Sun Farreny Justribó
05. Josep Ramon Mòdol Pifarré

Vilajuïga (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joana Cobo i Ortiz
2. Òscar Garcia i Belmonte
3. Antonia Romero Marquez
4. Narcís Brugat Ras
5. Francesc Llavanera Saulina
6. Carla Garcia Ortiz
7. Lluis Ferrer Caussa
8. Carme Ribera i Sànchez
9. Fèlix Canal i Torrent

Suplents
1. Judit Iglesias Bonet
2. Joan Ribas Garriga
3. Marina Galiot Fuentes
4. Xènia Torrent Genís

Vilamacolum (consulta totes les llistes)

Independents per Vilamacolum - Acord Municipal (IpV-AM)

Titulars
1. Jordi Claparols Pagès
2. Anna Xarles Crous
3. Miquel Suñer Piernau
4. Ester Font Fernandez
5. Albert Vicente Serra
6. Gemma Juventench Pastra
7. Joan Bofill Climent

Suplents
1. Carles Torracabota Bosch
2. Alba Andreu i Caixàs
3. Olga Agustí Saguer

Vila-sacra (consulta totes les llistes)

UNITS PER VILA-SACRA - ACORD MUNICIPAL (UpV - AM)

Titulars
1. Jonathan Castelló i Marcos
2. Pere Arnall i Perpiña
3. Francesc Comaleras i Darau
4. Jaume Amorós i Molinas
5. Albert Arnall i Funosas
6. Maria Carré De Perera
7. Juli Planas i Freixes

Suplents
1. Josep Campolier i Bonet
2. Fina Marquès Serra
3. Pedro Oropeza Quiroga
4. Caterina Góngora Valero
5. Enric Bordas Ferrer

Maials (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Lluís Miquel Pérez Martí
02. Laia Sales Mor
03. Josep Ramon Aresté Caelles
04. Marcel Vernet Martí
05. Laia Sabaté Arnau
06. Sílvia Aresté Mora
07. Francesc Sales Piñeiro

Massalcoreig (consulta totes les llistes)

Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal (ERC-AM)

Titulars
01. Montserrat Jové Vidal
02. Faustino Bieto Guiu
03. Jordina Esteve Ibars
04. Francisco Salvador Oriol Navarro
05. Josep Vergé Vallès
06. Teresa Farran Blanch
07. Esther Martínez Caminal

Suplents
01. Núria Farran Blanch
02. Lidia Jové Vidal
03. Gemma Gili Galindo

Miralcamp (consulta totes les llistes)

ARA MIRALCAMP-ACORD MUNICIPAL (AM-AM)

Titulars
01. Carme Ribes Llordés
02. Jaume Verdés Torres
03. Josep Ramon Miró Mo
04. Sara Cambray Palencia
05. Aida Folguera Pallàs
06. Irene Soria Ruiz
07. Andrea Garcia Capell
08. Maria Vall Marsal
09. Joan Romà Carulla

Suplents
01. Laia Ibars Ramírez
02. Dolors Franci Torres
03. Jordi Carrera Bonjorn

Mollerussa (consulta totes les llistes)

Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal (ERC-AM)

Titulars
01. Engelbert Montalà Pla
02. Letícia Carné Montañés
03. Joan Manuel Solé Felip
04. Rosa Maria Florensa Ges
05. Narcís Romà Monfà
06. Montse García Miralles
07. Jossef Koumia Martín
08. Emília Rosales Alarcón
09. Xavier Ayala Cots
10. Montserrat Hernández Alvarez
11. Josep Ricart Mercè
12. Teresa Escolà Fauquet
13. Ignasi Serret Palau
14. Anna Pou Alcaraz
15. Ignasi Cañelles Daurell
16. Ma. Teresa Silvestre Solé
17. Víctor Costa Llordés

Suplents
01. Provi Natal Alòs
02. Francesc Josep Balcells Nicolau
03. Gemma Pons Gasó
04. Oriol Ginés Solé
05. Núria Graus Fernández
06. Francesc Pla Falip

Aiguaviva (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Pinsach i Riera
2. Carmen Simon i Figueres
3. Dolors Vall-Llosera i Costa
4. David Fernandez Cortada
5. Laura Soler Muñoz
6. Martí Sedeño i Molina
7. David Espuche Cassu

Suplents
1. Gabriel Robledillo i López
2. Marc Brugués i Triola
3. Jordi Rivero i Recio
4. Martí Bartomeus i Sans
5. Roser Pérez i Sánchez
6. Marc Molledo i Vall·llosera
7. Joan Brugués i Brengaret

Montoliu de Lleida (consulta totes les llistes)

Independents per Montoliu-Acord Municipal (IxM-AM)

Titulars
01. Joan Ramon Guillaumet Rosell
02. Josep Mòdol Ratés
03. Silvia Fernández Pena
04. Laia Esteve Regué
05. César Quintana Cosculluela
06. Lluís Aranda Bautista
07. Xavier Tartera Bieto

Suplents
01. Carlos Bosch Rosell
02. Joel Marc Romero Gort
03. Marianna Farré Mòdol
04. Daniel Farré Gort

Omellons, Els (consulta totes les llistes)

Entesa pels Omellons-Acord Municipal (ExO-AM)

Titulars
01. Jordi Gaya Masana
02. Jaume Salla Cabau
03. Ramon Aixalà Solé
04. Marta Miró Freixes

Amer (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ma Carmen Ruano Romero
2. Gerard Sau Romero
3. Rosa Maria Marès García
4. Josep Gaspar Tallardà
5. Clara Dalmau i Badia
6. Toni Clarà i Pons
7. Roser Caballero Ter
8. Eduard Aymerich Verdaguer
9. Stephanie Bustamante Pardo
10. Joan Ferrer Hernandez
11. Ana Rivas Masferrer

Suplents
1. Pere Clermont i Panosa

Banyoles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-JUNTS PER BANYOLES-ACORD MUNICIPAL (ERC– JpB – AM)

Titulars
1. Jaume Butinyà i Sitjà
2. Núria Martínez i Bosch
3. David Carvajal i Carbonell
4. Meritxell Satorras i Català
5. Albert Masdevall i Palomo
6. Eulàlia Turró i Ventura
7. Guillem Lloret i Triola
8. Susanna Cros i Bahí
9. Xavi Boix i Angelats
10. Helena Teixidor i Camps
11. Jordi Carcamo i Trapero
12. Júlia Vargas i Trallero
13. Jordi Teixidor i Coll
14. Rosa Maria Amorós i Munells
15. Francesc Xavier Carreras De Cabrera
16. Isabel Soler i Mateu
17. Daniel Coll i Pairaló

Suplents
1. Maria Ferre i Malagón
2. Eliseu Santamaria i Boixó
3. Maria Antònia Tallada i Serra
4. Jordi Xena i Ballada
5. Carme Vinyoles i Pagès
6. Josep Vicens i Teixidor
7. Roser Masgrau i Plana
8. Pere Bosch i Cuenca
9. Maria Vila i Gussinyer
10. Tomàs Cortada i Colomer

Bàscara (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Narcís Saurina i Clavaguera
2. M. Àngels Teixidor Camps
3. Jaume Carreras Torrents
4. Angel Sala Martinez
5. Marta Papiol Batalla
6. Joan Muntané Baqué
7. José Manuel Pérez Martínez

Suplents
1. Silvia Cortada Pineda
2. Arnau Costal Martí
3. Xavier Feliu Rovira

Palau d'Anglesola, El (consulta totes les llistes)

Ara, el Palau d’Anglesola-Acord Municipal (ARA el Palau-AM)

Titulars
01. Francesc Balcells Teixidó
02. Maite Teixidó Jovells
03. Xavier Costa Monyarch
04. Jordi Martínez Atero
05. Marc Solé Gaset
06. Marta Serra Muixench
07. Adriana Vilalta Navau
08. Míriam Sole Solà
09. Maricel Ortiz Reig
10. Yolanda Gallardo Burgos
11. M. Del Carme Ginés Solé

Suplents
01. Joel Felip Camps
02. Meritxell Tàpies Camats
03. Johanna Rosas Dolorier
04. Ma. Serra Bel Casanovas
05. Cristòfol "tòfol" Gutierrez Royo

Bellcaire d'Empordà (consulta totes les llistes)

BELLCAIRE DECIDEIX – ACORD MUNICIPAL (Bd – AM)

Titulars
1. Jordi Antúnez Callís (Tonet)
2. Guillem Sobrepera Llonch
3. Aida Alvarado Porcel
4. David Sallarès Valls
5. Àngel Martínez Carrio
6. Agnès Casadellà Amer
7. Ruth Xifra Juncà

Suplents
1. Eva Quirantes Castillo
2. Cristina Tell Torrent
3. Albert Pradas Marcó
4. Alberto Lorente Meroño
5. Xavier Font Ayniè
6. Carles Camps Musellas
7. José M. Santos Gomez
8. Eduard Torrent Guàrdia

Bescanó (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Vinyoles i Compta
2. Bernadeta Sedó i Riera
3. Carles Genoher i Tarrés
4. Mireia Salvadó i Huerta
5. Jordi Lladó i Sedó
6. Cristina Abulí Salvador
7. Jesús Ruano i González
8. Marta Riera i Simón
9. Pere Castanyer i Sardà
10. Núria Paradell Blanc
11. Ferran Nogareda i Mirandes

Suplents
1. Arnau Lladó i Sedó
2. Araceli Bataller i Soms
3. Pau Moner i Pérez
4. Maria Carmen Robledillo i Garcia
5. Salvador Hernández Sánchez
6. Sílvia Fornés i Pol
7. Eduard Gelada Gispert
8. Josefa Soto Raymat
9. Moisès Ortega i Cobos
10. Pere Tarrés i Capdevila

Bordils (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Puig i Boada
2. Victòria Massa i Mias
3. Cristina Pellicer Gil
4. Enric Moreno Romero
5. Marc Agustí Riu
6. Salvador Carreras i Raset
7. Rosa Vilà i Cassà
8. Ramon Ribas i Galceran
9. Laura Manzano i Casademont

Suplents
1. Pedro Ramon Masgrau Bernat
2. Oscar Padilla Angel
3. Ivan Raspall Salamanca

Pobla de Cérvoles, La (consulta totes les llistes)

Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal (ERC-AM)

Titulars
01. Maria Carme Dalmau Cornado
02. Marc Puigdengoles Barberà
03. Marc Bundó Dalmau
04. Cristina Puigdengoles Queraltó

Camós (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- JUNTS PER CAMÓS - ACORD MUNICIPAL (ERC– JpC – AM)

Titulars
1. Josep Jordi i Torrentà
2. Maria Teresa Brunsó i Puigvert
3. Lluís Fortet i Masanas
4. Elena Rigau Rodeja
5. Àlex Esteba i Soldado
6. Lluís Robert i Massanas
7. Carme Jutglar i Moreno

Suplents
1. Guillem Colomer Homs
2. Maite Marcó i Triola
3. Jordi Massanes i Camps
4. Isabel Vilagran i Colprim
5. Martí Jutglar i Deu
6. Olga Martínez Herrera
7. Vicenç Monge i Cruz
8. Josep Robert i Serra

Campllong (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Gemma Johé i Barnés
2. Paula Tubert i Casals
3. Joan Descals i Rabat
4. Maria Bosch Vilalta
5. Núria Panedas i Bau
6. Jaume Yelo i Blat
7. Aniol Massó Cabarrocas

Suplents
1. Mariona Codina Panedas
2. Ivanka Ramirez Carreras
3. Anna Borrell Mallorquí
4. Midori Nicolau Mussons

Puigverd de Lleida (consulta totes les llistes)

Tots fem Puigverd-Acord Municipl (TFP-AM)

Titulars
01. Sandra Barberá Bosch
02. Jordi Andrés Ramon
03. Meritxell Gilabert Belinchón
04. Gemma Reñé Herrera
05. Noèlia Vallverdú Barberà
06. Dennis Queralt Miró
07. Sara Romero Guillemas
08. Joan Casals Gallart
09. Marta Borrell Forné

Suplents
01. Anna Sole Llussà
02. Laura Batlle Argilés
03. Carlos Reñe Puig

Canet d'Adri (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CANET D’ADRI – ACORD MUNICIPAL (IpC – AM)

Titulars
1. Carles Espígol i Camps
2. Jordi Fonoll i Lluís
3. Albert Badosa i Noguer
4. Enric Subils Quera
5. Marta Barniol Prat
6. Lídia Coll i Company
7. Monica Orpi Roth

Suplents
1. Carles Espígol i Camps
2. Jordi Fonoll i Lluís
3. Albert Badosa i Noguer
4. Enric Subils Quera
5. Marta Barniol Prat
6. Lídia Coll i Company
7. Monica Orpi Roth

Cassà de la Selva (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Martí Vallès i Prats
2. Sílvia Soliguer i Fernàndez
3. Pau Presas i Bertran
4. Meritxell Rabionet i Frigola
5. Josep Ferrer i Serra
6. Sílvia Simon i Rabaseda
7. Joan Cañigueral i Casellas
8. Helga Nuell i Turon
9. Alexandre Capdevila i Fontanals
10. Esther Del Moral Rigau
11. Àlex Font Rico
12. Isabel Carbó i Martí
13. Eloi Madrià i Roura
14. Núria Mitjavila i Gutiérrez
15. Joaquim Bosch i Codolà
16. Simona Croitoru
17. Eduard Fusté Bosch

Suplents
1. Eva Valentí i Vilamitjana
2. Eloi Tarrés i Torrent
3. Maria Assumpció Vilahur i Godoy (Xon)
4. Eduard Cienfuegos i Bou
5. Maria Dolors Rubirola Sitjas
6. Emili Mató i Palós
7. Alba Abulí Fexas
8. Xavier Carrera Bosch
9. Maria Rosa Costa i Vidal
10. Carles Casanova i Martí

Celrà (consulta totes les llistes)

FEM CELRÀ-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (FC – ERC – AM)

Titulars
1. Robert Vilà i Brugués
2. Anna Maria Coll i Pascual
3. Miquel Rossell Molar
4. Gerard Fernàndez Tatjé
5. Mireia Taberner Claparols
6. Sílvia Pladeveya Fuertes
7. Ramon Miñano Viñuales
8. Lidia Diaz Quintana
9. Carles Cornellà Heras
10. Eva Albert Anglada
11. David Grau i Plaza
12. Ariadna Baranera Mora
13. David Mascarreras Marquez

Suplents
1. Katinka Louisa Bakker
2. Josep Grau Estevez
3. Antònia Maria Robledillo Martinez
4. Jalilu Ceesay i Ceesay
5. Emy Espinola Castellanos
6. Sergi Puig Taberner
7. Maria Carme Pera Noguera
8. Jaume Gimbernat López
9. Helena Coll Lavall
10. Joaquim Brugués Casademont

Cervià de Ter (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Soler i Gironella
2. Maite Carreras i Alberti
3. Jesús Potrony Serret
4. Carme Almagro Granados
5. Laia Manté i Solà
6. Maria Farrés i Cid
7. Emma Company Masó

Suplents
1. Angels Alcañiz Comas
2. Ramon Feliu i Feliu
3. Jaume Batlle i Perales

Cornellà del Terri (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PER CORNELLÀ-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA – ACORD MUNICIPAL (CpC – ERC – AM)

Titulars
1. Maria Teresa Castañer i Vivas
2. Joan Bartrina Gironès
3. Jordi Figueras i Bosch
4. Mireia Muñoz Mateu
5. Pere Coll i Jordà
6. Manel Palmada i Prat
7. Maria Teresa Puigdevall i Serralvo
8. David Padrés i Noguer
9. Aurora Armesto i Caamaño
10. Carme Carreras i Torrents
11. Clàudia Palomo i Agustin

Suplents
1. Joan Jou i Buch
2. Josep Bartrina i Gironès
3. Joaquim Bou i Mas
4. Carme Picas i Sadurní
5. Josep Ayats i Serra
6. Alba Gómez i Arilla
7. Santi Crous i Bretxa
8. Inés Acosta i Hernández
9. Josep Maria Porta i Abad

Rosselló (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Antoni Bosch Carabante
02. Núria Montserrat Fernández
03. Josep Ramon Escuer Monter
04. Judit Bruque Guerrero
05. Jordi Moncasi Argilés
06. Gemma Posino Girabet
07. Joan Antoni Montserrat Contreras
08. Anna Maria Pérez González
09. Josep Fernández González
10. Patricia Esquinas Alvarez
11. Ferran De Noguera Betriu

Suplents
01. Ma Lourdes Maldonado Puente
02. Antoni Traguany Oms
03. Silvia Muñoz González

Esponellà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - JUNTS PER ESPONELLÀ - ACORD MUNICIPAL (ERC– JpE – AM)

Titulars
1. David Juan i Garganta
2. Jasmina Garcia i Pizarro
3. Francesc Darnés i Juncà
4. Rosa Maria Quintana i Figueras
5. Jesús Marcé i Genís
6. Joana Plana i Ortiz
7. Ricard Pérez i Sánchez

Suplents
1. Irene Parcerisas i Ester
2. Joan Oliva i Liu
3. Carme Palomer i Teixidor
4. David Casellas i Pi
5. Elena Mitjavila i Buendia
6. Joan Nierga i Plana
7. Marta Marcé i Palmada
8. Marc Serrahima i Beltran
9. Rosa Teixidor i Planells
10. Lluís Soler i Casanovas

Flaçà (consulta totes les llistes)

FLAÇÀ VIU-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (FU-ERC-AM)

Titulars
1. Elena Seguí Anoll
2. Carmen Viñolas Llandrich
3. Montserrat Sunyer Reig
4. David Lozano i García
5. Laura Alabau i Juventench
6. Gemma Gracia Quintana
7. Josep Pi Mullera
8. Anna Solà i Falgàs
9. Carme Vila Massegú

Suplents
1. Pere Fauria Capdevila
2. Albert Planchart i Font
3. Xavier Riera Asensio
4. Esteve Sau Fàbrega
5. Lluís Bernabeu Vila

Fontcoberta (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-JUNTS PER FONTCOBERTA I VILAVENUT-ACORD MUNICIPAL (ERC– JpFV - AM)

Titulars
1. Joan Estarriola i Vilardell
2. Ingrid Roura i Tubert
3. Francesc Xavier Cros i Verdaguer
4. Maria Mercè Juanola i Tornabells
5. Joan Carles Ponce i Campoy
6. Eva Roca i Geli
7. Joaquim Costabella i Pla
8. Elena Font i Navas
9. Narcís Bartis i Bosch

Suplents
1. Daniel Fortià i Cana
2. Amèlia Risco i Pérez
3. Xavier Lozano i Lozano
4. Joan Campos i Bohils
5. Annie Cubizolles i Roman
6. Narcís Ribot i Igualada
7. Maria Pinsach i Rubio
8. Jaume Colomer i Feliu
9. Pilar Busquets i Barceló

Fornells de la Selva (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Triola i Riera
2. Susanna Casquero i Garcia
3. Albert Suarez i Figueras
4. Laura Aubert i Ribas
5. Martí Batlle i Pascua
6. Maria Morey Del Campo
7. Jordi Vicens i Renart
8. Berta Suarez Francisco-Busquets
9. Jordi Brugada Llach
10. M. Empar Mallol i Bataller
11. Joan Busquets i Biarnes

Suplents
1. Anna M. Romagós i Viñolas
2. Albert Rosa i Congost
3. Juan Francisco Simón i Gisbert
4. Rafael Martínez i Baldoy
5. Sergi Sànchez i Tolosa
6. Ramon Juanola i Bohigas
7. Josep Esteba i Estany
8. Benet Garriga Fernandez
9. Xavier Alcover Fernandez

Garrigoles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Salvador De Ros i Falgàs
2. Dolors Hugas Puigvert
3. Josep Maria Prats Pagès

Girona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joaquim Ayats i Bartrina
2. M. Àngels Cedacers i Hervàs
3. Àdam Bertran i Martínez
4 . Anabel Moya i Gàlvez
5. Miquel Poch i Clara
6. Marina Vinardell i Trota (Jovent Republicà)
7. Jaume Heredia i Quicios
8. Maria Sánchez i Canaleta
9. Ramon Grau i Herrero
10. Bouchra Benlamin El Mallem
11. Josep Serra i Palomar
12. Anna Maria Cumí i Bou
13. Josep Viñas i Xifra
14. Montse Mateu i Condom
15. Nil Baños i Castelló (Jovent Republicà)
16. Judith Trenchs i Serradell
17. Pere Montalban i Ruiz
18. Maria Assumpta Cabañó i Curós
19. Josep Maria Dalmau i Alsina
20. Ada Rocher i Daranas (Jovent Republicà)
21. Jonatan Heredia i Fernàndez (Jovent Republicà)
22. Neus Flores i Peralta
23. Jordi Martinoy i Camos
24. Marta Casacuberta i Solà
25. Josep Maria Terricabras i Nogueras
26. Anna Caula i Paretas
27. Joan Oloriz i Serra

Suplents
1. Anna Costa i Vidal
2. Josep Maria Barneda i Moya
3. Mònica Lara i Cargol
4. Joaquim Vall-Llosera i Costa
5. Carme Viernes i Puig
6. Alexandre Vila i Pérez
7. Clàudia Planelles i Parés
8. Lluís Pi Negre
9. Montserrat Molledo i Rigau
10. David Sabaté i Culubret

Seròs (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Oscar Pena Jové
02. Joana Xandri Solé
03. Albert Oto Mariné
04. Francesc Pena Mestre
05. Laia Nadal Baró
06. Arantxa Pena Climent
07. Florentina Ignat
08. Josep Maria Iglesias Panes
09. Gabriel Pena Remolà


Suplents
01. Joana Pena Tarradelles
02. Abdelouahid Bouanani Bayesen
03. M. Àngels Camí Pena

Sidamon (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Dídac Parrado Fontanet
02. Joan Escat Ramon
03. Miguel Àngel Gil Salvadó
04. Rafael Martínez Sánchez
05. Jordi Torra Carulla
06. Josep F. Vilaró Giménez
07. Sergio Priego Aceituno

Soleràs, El (consulta totes les llistes)

Independents pel Soleràs-Acord Municipal (IS-AM)

Titulars
01. Jordi Sarlé Marfull
02. Manel Marsan Segu
03. Emilia Farré Farran
04. Josep Maria Preixens Flix
05. Elena Segura Estremo
06. Arnau Barrull Rodes
07. Josefina Aran Flix

Suplents
01. Esther Flix Aran
02. Esteve Barrull Guiu
03. Ana Cristina Prunera Masip

Soses (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Sandra Marco Casals
02. Genís Viladegut Pelegrí
03. Jordi Sirisi Santamaria
04. Jessica Descarrega Castellnou
05. Xavier Garrós Jové
06. Gala Morreres Esteve
07. Francesc Barneo Puigüelo
08. Maria Encarnación Garcia Borrull
09. Andreu Morreres Sisó

Suplents
01. Sergi Seró Moreno
02. Maria Teresa Jové Benavent
03. Gerard Grima Ribes

Juià (consulta totes les llistes)

VIU JUIÀ - ACORD MUNICIPAL (VJ - AM)

Titulars
1. Josep Vidal i Mias
2. David Coromi Oliveras
3. Gerard Sagué i Vilar
4. Judith Vidal i Gubert
5. Joan González i Covas
6. Maria Dels Àngels Verdaguer i Massegú
7. Josep Maria Colom Pardas

Suplents
1. Martirià Bertran i Capdeferro
2. Anna Maria Costa Cervià

Sudanell (consulta totes les llistes)

Ara Sudanell-Acord Municipal (AS-AM)

Titulars
01. Eduard Oro Prim
02. Blanca Sanjuan Hervàs
03. Ramon Eritja Arbonés
04. Àngel Riosalido Lavega
05. Josep Ramon Matiño Escola
06. Antoni Monyarch Carrera
07. Rosa Almadena Bosch Garcia

Suplents
01. Jordi Peiró Mateu
02. Antonio Torrelles Tribó
03. Eloi Oró Esteve

Sunyer (consulta totes les llistes)

Independents per Sunyer-Acord Municipal (IxS-AM)

Titulars
01. Diego Bravo Carrasco
02. Bàrbara Espelta Baez
03. Alfonso Moreno Salmerón
04. Alfonso Moreno Tortosa
05. Abel Filella Cadens
06. Vansea Rubia Serrano
07. Josep Quintana Llora

Tarrés (consulta totes les llistes)

Treballem per Tarrés, Fem Poble-Acord Municipal (TxT-AM)

Titulars
01. Ramon Maria Arbós Palau
02. Maria Teresa Royo Martínez
03. Ramon Vallverdú Arbós

Escala, L' (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Etna Estrems i Fayos
2. Frederic Guirado i Ballester
3. Cati Ribera i Alemany
4. Albert Llach i Grau
5. Agar Vilà i Martínez
6. Francesc Valls i Navarro
7. Laura Ramió i Beut
8. Marta Tomàs i Arnau
9. Alberto Gómez i Malleiro
10. Elsa Barriga i Sureda
11. Martí Carmona Ros
12. Judith Molero i Lopez
13. Gregori Rivas i Martin
14. Vanesa Alonso i Quesada
15. Anna Almazán i Guillén
16. Nezar Laghmari Benmoussa
17. Àgata Belmonte Pérez

Suplents
1. Dolors Graboleda i Romaguera
2. Raül Ibañez i Martínez
3. Laura Munera i Navarro
4. Maria Antònia Rojas i González
5. Pere Raset i Poch
6. Verónica Lambert i Hall
7. Massimiliano Neglia Hall
8. Àngela Alenyà i Sabadí
9. Nelida Haydeé Pe Pe Gomez
10. José Luís Sánchez i Martínez

Torms, Els (consulta totes les llistes)

Independents pels Torms-Acord Municipal (IT-AM)

Titulars
01. Jose Guiu Clarimon
02. Assumpta Reig Riera
03. Roser Riera Plo
04. Pere Joan Piñol Masip

Torrebesses (consulta totes les llistes)

Independents per Torrebesses-Acord Municipal (IxT-AM)

Titulars
01. Mario Urrea Marsal
02. Enric Ibars Puigdellivol
03. Maria Virtudes Fernández Sierra
04. Antoni Ribes Masip
05. Maria Teresa Reves Vilaplana
06. Jordi Flix Pascual
07. Francesc Farré Oró

Suplents
01. Núria Filella Prunera
02. Amparo Vidal Masip
03. Gerard Florensa Reves

Torrefarrera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Helena Martínez Siurana
02. Robert Padilla Nula
03. Anna Pifarré Amigó
04. Joan Francesc Martínez San Vicente
05. Montserrat Dejuan Comella
06. Jordi Rubinat Gessé
07. Rafaela Pulido García
08. Eloi Villalta Lago
09. M. Teresa Nula Ribes
10. Jordi Badia Bonet
11. Tere Siurana Hervera

Suplents
01. Roger Fernández Dejuan

Llagostera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Antoni Navarro i Robledo
2. Sílvia Fà i Cateura
3. Eduard Díaz i Capallera
4. Glòria Malagón i Aguilera
5. Alexandre Puig i Mayol
6. Angelina Moragas i Font
7. Xavier Puyol i Navarri
8. Lídia Avila i Medina
9. Daniel Daunis i Llobet
10. Lídia Marzo i Agüera
11. Robert Ventura i Brugulat
12. Jana Font i Rissech
13. Berta Guinó i Comas

Suplents
1. Laia Rigau i Mestres
2. Jordi Brasó i Garcia
3. Mireia Puigdemunt i Ramos
4. Joaquim Castelló i Boadas
5. Marga Noguera i Roman
6. Carles Gelada i Pena
7. Immaculada Petit i Guinart
8. Wilson Arturo Espinosa i Lopera
9. Josefina Llagostera i Puig
10. Montse Albertí i Cañigueral

Torregrossa (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Josep Maria Puig Vall
02. Maribel Zamora Urrea
03. Jordi Pedrol Roca
04. Immaculada Capell Coma
05. Daniel Setó Prats
06. Andrea Pelegrí Prats
07. Francisco Javier Bellmunt Gispert
08. Rosa Maria García Setó
09. Xavier Ibarz Bosch
10. Marionna Solsona Niubó
11. Sergi Puig Barrufet

Suplents
01. Betlem Carballo Pallarès
02. Sergi Iglesias Clota
03. Anna Maria Iglesias Duran
04. Joan Josep Artigues Huguet
05. Maria Glòria Borràs Boneu
06. Albert Pedrol Ala
07. Marta Vilalta Torres

Torres de Segre (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Josep Lluís Huguet Bea
02. Elisa Branzuela Mesalles
03. Rosanna Ramírez Forcat
04. Gabriel Florensa Molins
05. Robert Seto De La Casa
06. Carles Prim Comelles
07. Jaume Goixart Vila
08. Magí Filella Cadens
09. Àgueda Llobera Sales
10. Xavier Monné Barbarin
11. Maria Teresa De Rovira Mas

Suplents
01. Jordi Fuertes Companys

Llambilles (consulta totes les llistes)

TOTS PER LLAMBILLES-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYAACORD MUNICIPAL (TxLL-ERC-AM)

Titulars
1. Gerard Serra i Gafarot
2. Marta Vendrell Tarrida
3. Pau Quintana i Casanovas
4. Lluís Bosch i Planella
5. Marc Pagès i Fuertes
6. Gemma Esteve Marés
7. Aniol Castells i Coll

Suplents
1. Daniel Comas i Matas
2. Marta Serra Gafarot
3. Didac Pagès i Fuertes
4. Xavier Cristòfol i Mas
5. Alfonso Ferrer Sánchez
6. Biel Bosch Berga
7. Joaquim Teixidor Compte

Madremanya (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER MADREMANYA-ACORD MUNICIPAL (IpM-AM)

Titulars
 Albert Peracaula i Boschsacoma
2. Anna Iglesias i Castelló
3. Mònica Madrenas i Pujol
4. Josep Enrich Almar
5. Anna Boix Jordà
6. Joseba Santiago i Vidaurre
7. Rosa Maria Freixa Ferreira

Suplents
1. Jaume Vidal i Corredor
2. Júlia Castelló i Camó

Porqueres (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE PORQUERES-ACORD MUNICIPAL (IdP-AM)

Titulars
1. Francesc Castañer i Campolier
2. Elisa Teixidor i Planella
3 Enric Silva i Moreno
4. Marta Port i Sabater
5. Jordi Burch i Viñals
6. Anna Lara i Rial
7. Narcís Vidal i Mir
8. Marta Planas Feixas
9. Jacint Sala i Marquès
10. Marta Frigolé i Bosch
11. Adrià Vila i Cufí

Suplents
1. Isabel Roura i Teixidor
2. Marc Jordà i Sabrí
3. Manel Puigdevall Mata
4. Montserrat Oriol i Ventura
5. Joaquim Sánchez i Frigola
6. Marta Alberni i Ginabreda
7. Joel Burch i Viñals
8. Rosa De La Cueva i Parera
9. Xavier Gifra i Darné

Vilanova de la Barca (consulta totes les llistes)

Tots som Vilanova-Acord Municipal (TsV-AM)

Titulars
01. Oriol Verdú Polo
02. Jordi Verdú Polo
03. Jordi Viladomat Medina
04. Jordi Rosell Pujol
05. Dolors Simó Garcia
06. Víctor Llorens Vilella
07. Iolanda Solé Ruestes
08. Dolors Vilella Vila
09. Antoni Rios Ester

Suplents
01. Antoni Guiteras Llimona
02. Raül López Mayoral
03. Joan Josep Polo Berroy
04. Jordi Ramírez Romero
05. Emili Ortoneda Mayoral

Vila-sana (consulta totes les llistes)

Independents per Vila-Sana-Acord Municipal (IV-AM)

Titulars
01. Judith Escolà Domingo
02. Josep Palau Porta
03. Maria Montserrat Escobedo Farré
04. Ramon Franquesa Felip
05. Mònica Alba Sánchez
06. Cristian Alarcón Llobet
07. Blai Martí Foguet

Suplents
01. Joan Sánchez Abelló
02. Josep Xavier Gorgues Caelles
03. Santiago Querol Felip

Quart (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Pérez i Puig
2. Aïna Subiña Casals
3. Xavier Troyano Puig
4. Eva Ribas Juny
5. Arnau Benac González
6. Laura Vall-Llosera i Casanovas
7. José Roura Méndez
8. Míriam Ferrer i Avellí
9. Josep Maria Ribas i Canals
10. Elena Parera i Bonmatí
11. Antoni Sagrera i Jiménez

Suplents
1. Ariadna Piferrer Martí
2. Carles Comas Izquierdo
3. Mònica Pascual Camps
4. Jordi Ribot Cabarrocas
5. Montse Solés i Marquès
6. Xavier Córdoba i Vives
7. Carme Juny i Torrent
8. Joaquim Cufí i Solé
9. Laura Poch Pla
10. Joan De Domingo i Miquel

Vilosell, El (consulta totes les llistes)

Som Vilosell-Acord Municipal (SV-AM)

Titulars
01. Gemma Farré Nogué
02. Margarita Saleses Llaurado
03. Maria Rosa Sugrañes Pastó

Vinaixa (consulta totes les llistes)

Compromís amb Vinaixa-Acord Municipal (CaV-AM)

Titulars
01. Josep Maria Tarragó Clivillé
02. Felip Carré Carré
03. Alain Anglés Pérrez
04. Jéssica Poch Martínez
05. Eloi Fort Soberana
06. Raquel Pascual Cruz
07. Albert Gabarra Jiménez

Suplents
01. Laia Soberana Sánchez
02. Josep Maria Amigó Arrufat
03. Alexandre Lorenzo Gallofré

Salt (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1 Jordi Viñas i Xifra
2 Isabel Alberch i Fugueras (Independent)
3 Alexandre Barceló i Llauger
4 Núria Heras i Colomer (Independent)
5 Antoni Vidal i Sastre
6 Cristina Alarcón i Piedra (Independent)
7 Fermí Cunill i Garcia (Min) (Independent)
8 Tània Raquel Ribas i Rodríguez (Independent)
9 Sergi Quiñones i Pujadas
10 Patricia Lorena Duarte López (Independent)
11 Josep Frigola i Parés
12 Gemma Boix i Pino (Independent)
13 Francesc Reixach i Dorca (Frosty) (Independent)
14 Carmen Comino i Redondo (Independent)
15 Marc Morales Cama (Independent)
16 Maria Rosa Frigolé Peracaula (Independent)
17 Salvador Comamala i Trias (Salvi) (Independent)
18 Eva Bitlloch i Aurich (Independent)
19 Josep Soler i Aguilar
20 Maria Carme Bover Calvo (Independent)
21 Carles Barceló i Vidal (Independent)

Suplents
1. Montserrat Galceran i Freixa (Independent)
2. Manuel Pont i Calvet (Independent)
3. Esther Santafé i Ortiz (Independent)
4. Jose Luis Guerrero i Miñano
5. Regina Bover i Garriga (Independent)
6. David Majó i Timoneda (Independent)
7. Roser Rovira i Fornells (Independent)
8. Eva Aynó i Campillo (Independent)
9. Núria Tió i Rotllan
10. Angel Soler i Bartomeu “Paxeta” (Independent)

Sant Gregori (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Enric Forés i Reverté
2. Cristina Ribas i Casademont
3. Santi Viñas i Marro
4. Mercè Pibernat i Carreras
5. Joan Fuentes i Amate
6. Mònica Planas i Oliveras
7. Manel Galan i Requena
8. Susanna Garcia i Senen
9. Josep Maria Pascual i Gil
10. Anna M. Casadevall i Fàbrega
11. Josep Vidal i Fàbrega

Suplents
1. Maria Antonia Garcia Del Pino
2. Pere Lleuger i Dalmau
3. Judit Fàbrega Solé
4. Oriol Vidal i Fàbrega
5. Núria Sagrera i Auñon
6. Felip Puig i Tixe
7. Marta Gasull Perpiñà
8. Pol Forés i Minguet
9. Josefa Casals i Moros
10. Florenci Teixidor i Fàbrega

Sant Joan de Mollet (consulta totes les llistes)

JUNTS PER MOLLET-ACORD MUNICIPAL (JperM-AM)

Titulars
1. Ramon Costa i Palomeras
2 . Josep Planchart i Muntada
3. Alfred Oliver i Malagelada
4. Maria Teresa Daranas Naspleda
5. Marc Pibernat Parnau
6. Sergi López i Serrat
7. Marta Tugas i Prats

Suplents
1. Carles Ginesta Nadal
2. Joan Amores i Viñas
3. Montserrat Parnau i Prats
4. Josep Ferrer i Recasens
5. Albert Ventura i Costa
6. Josep López i Vila
7. Xavier Tugas i Naudi

Sant Jordi Desvalls (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Núria Martínez i De La Casa
2. Xavi Mas i Duque
3. Sònia Ruiz i Vilar
4. Eva Llosa i Brengaret
5. Gemma Costal i Condom
6. Marta Sastre i Padrós
7. Marta Flores i Mitjà

Suplents
1. David Bofill i Valls
2. Marc Pozo Gili

Sant Julià de Ramis (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Puigtió i Rebollo
2. Maria José González i Jara
3. Pere Pujolràs i Feixas
4. Sabina Caparrós i Fàbrega
5. Marc Sayols i Batlle
6. Laia Pujolràs Moreno
7. Carles Royan i Salvatella
8. Carme Capdevila Casamitjana
9. Aleix Magret i Pous
10. Alba Bonmatí Sànchez
11. Pitu Montiel i Pujolràs

Suplents
1. Irene Tauste Garcia
2. Sergi Mató Ferrer
3. Maria Dolors Llausás i Ballada
4. Joaquim Beamonte i Tarradas
5. Marta Schiavon i Vinyoles
6. Ramon Mitjaneta Tico
7. Gisele Faner Buron
8. Jaume Casamitjana i Capdevila
9. Marta Vazquez Galan
10. Arcadi Fontquerna Casanovas

Sant Julià del Llor i Bonmatí (consulta totes les llistes)

GRUP INDEPENDENT DE SANT JULIÀ DEL LLOR I BONMATÍ-ACORD MUNICIPAL (GISJLLiB-AM)

Titulars
1. Marc Garcia i Nadal
2. Josep Maria Casellas Freixas
3. Ana Ivette Chatara Jimenez
4. Xavier Sarsanedas Trias
5. Maria Remei (Mei) Brescó i Esteve
6. Raül Recasens i Ferrer
7. Jordi Navarro Molina
8. Susanna Roura i Nadal
9. Cristina Taberner i Claparols

Suplents
1. Adam Domènech i Serra
2. Toni Badia i Ortega
3. Ernest Martinez Casadevall
4. Joan Fontané i Marcos

Sant Martí de Llémena (consulta totes les llistes)

INDEPENDENT DE LA LLÉMENA-ACORD MUNICIPAL (ILL-AM)

Titulars
1. Rudolf Van Der Haar
2. Dolors Navarro i Pou
3.. Alberto Piqué Guijarro
4. Francisca Martín López
5. Santiago Gómez Segura
6. Carme Mañas Jiménez
7. Antoni Ruiz López

Suplents
1. Lluis Buch i Tarrats
2. Pilar Àvila Castells
3. Jaume Anguera Tortosa
4. Olga Dalmau Castaño
5. Pedro Naspreda Batlle
6. Anna Ball-Llosera i Castillo
7. Josep Anguera Torrents

Sant Martí Vell (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT MARTI VELL-ACORD MUNICIPAL (IxSMV-AM)

Titulars
1. Maria Àngels Vilà i Sastre
2 Sílvia Martinez Bertran
3 Josep M. Almar i Buxeda
4. Jordi Grau Carreras
5. Georgina Montgé Córdoba

Sant Mori (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Maria Canals i Collell
2. Carles Terrades Pou
3. Rosendo Vicente Regla Castillo

Sarrià de Ter (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Narcís Fajula i Aulet
2. Encarnación Jiménez i Yeste
3. Jordi Estefanell i Medina
4. Desireé Arasa i Jiménez
5. Josep Maria Santiago i González
6. Raquel Sala Rodriguez
7. Àngel Antequera López
8. Montserrat Soria Ribera
9. Jordi Oliveras Álvarez
10. M. Del Carmen Sánchez-Blanco Cuenca
11. Santi Ribas i Vilà
12. Ilham Khrourouch Azehaf
13. Josep Maria Viladomat i Fusellas

Suplents
1. Laia Fernàndez Pinsach
2. Joan Selis Llinàs
3. Rosa Lara i Quiñones
4. Pere Casadesus i Font
5. Imma Oliveras i Caixas
6. Jaume Vilà i Soler
7. Meritxell Pla i Torrent
8. Marc Cargol i Carbó
9. Lourdes Gelada i Astor
10. Domingo Infantes i Rodríguez

Saus, Camallera i Llampaies (consulta totes les llistes)

ASSAMBLEA REPUBLICANA DE SAUS, CAMALLERA I LLAMPAIES-ACORD MUNICIPAL (ARdSCLL-AM)

Titulars
1. Miquel Casellas i Herrero
2. Yanira Torrealba i Pascuet
3. Francesc Ventalló i Armengol
4. Armand Gràcia i Salas
5. Daniel Torrent Ramírez
6. Neus Ribas Firé
7. Alba Hospital Camps

Suplents
1. Helena Roura Puig
2. Glòria Teixidor i Corominas

Serinyà (consulta totes les llistes)

GENT PER SERINYÀ-ACORD MUNICIPAL (GpS-AM)

Titulars
1. Josep Antoni Ramon i Guasch
2. Antoni Jordi i Olivares
3. Maria Àngels Ruiz i Punzano
4. Montse Sala i Figueras
5. Sergi Planagumà i Moradell
6. Vicenç Viñas i Feliu
7. Marçal Prat i Sala
8. Isabel Bramon i Quesada
9. Carles Martin i Sanahuja

Suplents
1. Pau Maestre i Masdemont
2. Carme Gassiot i Noguer
3. Toni Sardà i Martí
4. Gerard Juncà i Aurich
5. Ramon Torres i Carpio
6. Albert Mademont i Dorca
7. Joaquim Soler i Oller

Ventalló (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Xavier Frigola i Costa
2. Joana Carles Puig
3. Albert Bigas i Xicars
4. Maria Alabau Roca
5. Eduard Bofill Falgàs
6. Robert Planas i Puigvert
7. Ignasi Rifé i Escudero


Suplents
1. Nicolàs Teixidor i Legoux
2. Josep Lafont Gutierrez
3. Ramon Pujolàs i Mitjavila
4. Joan Torrent i Isern
5. Tomàs Fabra i Carreras
6. Josep Alabau i Lloveras

Vilablareix (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. David Mascort i Subiranas
2. M. Teresa Tixis i Padrosa
3. Jordi Frigola i Bube
4. Sònia Ruiz i Sànchez
5. Pau Rovira i Bonet
6. Imma Vilà i Vendrell
7. Marc Avellí Muñoz
8. Judit Auguet Lara
9. Miquel Molas i Pujol
10. Montse Enrech i Intente
11. Josep Moreno Sidera

Suplents
1. M. Àngels Linde i Ferré
2. David Boada Casals
3. Mònica Julia i Marquet
4. Carles Buisac i Mas
5. Eva Olivan i Riera
6. Albert Turon i Panella
7. Alejandra Fontarosa i Cerro
8. Joaquim Sala i Carreras
9. Marta Fusté i Serra
10. Josep Manel Pallàs i Julià

Viladasens (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Massó Masos
2. Albert Murtra Vila
3. Josep Lladó Grau

Vilademuls (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jaume Ayats i Solà
2. Maria Àngels Pallàs i Puigdomènech
3. Joaquim Ferrer i Adroher
4. Aurora Ortiz De Zarate Aguirresarobe
5. Xavier Busquets i Pairó
6 . Judith Tortajada i Juanals
7. Jaume Pairet i Figueras

Suplents
1. Carles Sànchez i Pulido
2. Mercè Juanals Domènech
3. Raquel Figueras i Costa
4. Diego Gimeno Caparrós

Vilaür (consulta totes les llistes)

UNITAT PER VILAÜR –ACORD MUNICIPAL (UpV – AM)

Titulars
1. Genís Geli Gironès
2. Alexandre Garde Saurina
3. Marcel Rovira Hoffman
4. Judit Tomàs Sillero

Vilopriu (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Pere Pulido i Buil
2. Yolanda Triguero i Jiménez
3. Fermí Pi i Bagué
4. Daniel Palencia i Costa
5. Jordi Tarragó Icart

Àger (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER ÀGER-ACORD MUNICIPAL (IxA-AM)

Titulars
01. Lluís Ardiaca Montardit
02. Sebastià López González
03. Mercè Camins Profitós
04. Pere Gil Rodríguez
05. Carina Montardit Sastre
06. Mercè Porté Llotge
07. Josep Maria Burgués Jordana


Suplents
01. Josep Miquel Benseny Brito

Agramunt (consulta totes les llistes)

ACORD D'ESQUERRA-ACORD MUNICIPAL (AD'E-AM)

Titulars
01. Bernat Solé Barril
02. Sílvia Fernàndez Tarragona
03. Xavier Secanell Castellà
04. Amanda Cardona Alcalde
05. Josep Maria Carrera Roig
06. Olga Ribera Farré
07. Joan Pijuan Cinca
08. Tamara Lombardo Fernàndez
09. Judit Solé Solé
10. Ramon Boncompte Vilalta
11. Marçal Escartín Guerrero
12. Judit Serra Silvestre
13. Toni Garcia Bernaus

Suplents
01. M. Núria Sin Arisa
02. Judit Bernaus Torrents
03. Francesc Xavier Gené Bosch
04. Higínia Solanilla Claveria
05. Marc Bosch Valentines
06. Laura López Cabós
07. Marina Súria Asensio
08. Josep López Chana
09. Laura Rovira Miró
10. Francesc Farràs Serentill

Albesa (consulta totes les llistes)

ALBESA ETS TU-SUMA-T'HI-ACORD MUNICIPAL (AETS-AM)

Titulars
01. Eugènia Puig-Gròs Clúa
02. Cristina Pons Farré
03. Mercè Parisi Daviu
04. Isaac Sabally Clua
05. Elisenda Solé Ubiergo
06. Mònica Hospital Cabrol
07. Josep Vilella Coll
08. Antonio Cases Bosch
09. Julià Ametlla Llobera

Suplents
01. Ramon Millà Aige
02. Montserrat Roma Cànovas
03. Salvador Rius Lladanosa
04. Llorenç Semís Señis
05. Manel Francesc Baqué Cònsul

Alfarràs (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Gregori Bitria Lara
02. Gemma Tàpia Nadal
03. Josep Ma. Bertran Martínez
04. Maria Bastida Terés
05. Jordi Boira Turiella
06. Esther Jiménez Folguera
07. Josep Maria Màsich Polo
08. Sílvia Torra Mir
09. Hilari Figuera Rius
10. Maria Dolores Andrés Salvador
11. Maria Isabel Roig Terés

Suplents
01. Maria Luisa Raich Tallada
02. Carlos J. Rius Bernie
03. Bonaventura Monegal Sellart

Algerri (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER ALGERRI-ACORD MUNICIPAL (IA-AM)

Titulars
01. Miquel Plensa Martínez
02. Anne Borràs Brufal
03. Rosa Maria Torras González
04. Maria Belen Sánchez Seara
05. Judith Galindo Salvia
06. Iolanda Piñol Domingo
07. David Reig Millà

Suplents
01. Eusebi Daviu Domingo

Alguaire (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Gemma Massana Cosialls
02. Rubén Puñet Pujol
03. Núria Gasull Albana
04. Ramon Amigó Garrie
05. Noemí Roma Ramos
06. Joan Escolar Pujolar
07. Irene Santamaria Boneu
08. Ferran Nogueras Massana
09. Anna Satorra Badia
10. Marc Maench Cano
11. Gemma Lirio Ruiz

Suplents
01. Miquel Martínez Sierra
02. Rebeca Sarmiento Garcia
03. Manel Gonzàlez Lladonosa
04. Merlí Font Puñet
05. Eleuteri Comella Alcazar
06. Gemma Satorra Nadal
07. Francesc Teixidó Mola

Almenar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Maria Teresa Malla Aige
02. Eduard Martí Mauri
03. Montserrat Carbonell Larrull
04. Raül Malla Ballesté
05. M. Lourdes Segués Ganau
06. Carles Ferrer Martinez
07. Ares Bergines Abillar
08. Marcel Josep Rodríguez Alfaro
09. Sandra Espejo Barreda
10. Salvador Sarroca Barrull
11. Esther Osset Macià

Suplents
01. Josep Lluís Salvia Serra
02. Maria Rosario Perpiña Espejo
03. Josep Millon Rodríguez
04. Dolors Segalàs Cosí

Alòs de Balaguer (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER ALÒS DE BALAGUER-ACORD MUNICIPAL (IxAB-AM)

Titulars
01. Jordi Durany Alepuz
02. Neus Mas Coma

Artesa de Segre (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Mingo Sabanés Porta
02. Maria Cusola Aumedes
03. Carles Serra Comenge
04. Alba Boher Baró
05. Sara Teixidó Serret
06. Maria Bernaus Viles
07. Cristina Dil Valls
08. Adrià Fernández Novau
09. Joan Bròvia Pijuan
10. Carles Galceran Solsona
11. Joan Camats Campabadal

Suplents
01. Laia Feliu Roca
02. Gerard Coll Vila
03. Alba Alàs Cercós
04. Jordi París Peralba
05. Maria Jovell Solé
06. Divina Mateo Pastoret
07. Jaume Gonzàlez Gil
08. Moisès Martí Sales
09. Eduard Serradell Camats
10. Mariona Vantolra Font

Balaguer (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Jordi Ignasi Vidal Giné
02. Ester Guarné Tanyà
03. Kevin Bruque Domínguez
04. Gemma Vilarasau Cinca
05. Gerard Torres Viola
06. Laura Corsà Forcat
07. Arnau Torrente Capdevila
08. Mari Pau Ortiga Becerra
09. Xavier Castellà Collado
10. Amàlia Castellarnau Font
11. Jordi Prió Burgués
12. Livia Roxana Popa
13. Dani Rodés Cirera
14. Teresa Castellà Mata
15. Jordi Delsams Torrente
16. Neus Larré Ferrer
17. Joan Biscarri Gassió

Suplents
01. Sandra Moles Tanyà
02. Xavier Salvia Peiró
03. Roser Jurado Regué
04. Xavier Vilaseca Ripoll
05. Noemí Fabregat Rodríguez
06. Rafel Molina Fernández
07. Núria Fontanet Lardiez
08. Josep Ramells Farré
09. Mercè Vilarasau Farré
10. Josep Torruella Riasol

Barbens (consulta totes les llistes)

JUNTS PER BARBENS-ACORD MUNICIPAL (JxB-AM)

Titulars
01. Andreu Benet Castillo
02. Judit Ibós Santiveri
03. Jordi García Ruso
04. Manel Farré Rius
05. Mònica Llobera Balcells
06. Mariona Benet Segura
07. Marc Llorens Minguell

Suplents
01. Margarida Guamis Riasol
02. Xavier Garulo Franquesa
03. Pere Haro Garrido

Bellcaire d'Urgell (consulta totes les llistes)

ENTESA PER BELLCAIRE-ACORD MUNICIPAL (ExB-AM)

Titulars
01. Jaume Montfort Samà
02. Jofre De Juan Delberghe
03. Ramona Balagué Jovell
04. Aitor Ros Valero
05. Marc Darbra Gaset
06. Josep Merce Nieto
07. Carlota Caselles Hernández
08. Joan Ribalta Torregrossa
09. Marta Gari Potente

Suplents
01. Miquel Segués Pujades
02. Josep Tarragona Castells
03. Elisa Romero Tallaví
04. Vicent Font Bernaus
05. Ramon Montfort Samà

Bellmunt d'Urgell (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER BELLMUNT D'URGELL-ACORD MUNICIPAL (IBU-AM)

Titulars
01. Dídac García Mirón
02. Cristian Masa Pino
03. Inés Galitó Ribalta
04. Lluís Amat García

Bellvís (consulta totes les llistes)

TRANSPARÈNCIA I PROGRÉS PER BELLVÍS I ELS ARCS-ACORD MUNICIPAL (TPBA-AM)

Titulars
01. Joan Talarn Gilabert
02. Maria Rosa Farrera Vidal
03. Felip Llovera Canes
04. Carles Arderiu Mitjans
05. Daniel Garcia Llobet
06. Julià Ortoneda Mayoral
07. Maria Mitjans Huguet
08. Adriana Yusta Cau
09. Ramon Solé Salvia
10. Lídia Arderiu Reñé
11. Rosendo Santa Eularia Capell

Suplents
01. Montserrat Sans Escudero
02. Maria Sogues Mesegué Sabaté
03. Encarna Roca Cros
04. Marta Solsona Reñé

Cabanabona (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CABANABONA-ACORD MUNICIPAL (IC-AM)

Titulars
01. Salvador Coma Creus

Camarasa (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CAMARASA-ACORD MUNICIPAL (IxC-AM)

Titulars
01. Elisabet Lizaso Cantón
02. Pere Pedrol Sanchez
03. Jose Ruiz Luque
04. Francesc Rubió Guillaumet
05. Ferran Martí Marigot
06. Alexandre Salinas Gomariz
07. Josefa Borau Bel

Suplents
01. Víctor Francia Gracia
02. Ferran Sabaté Mata
03. Llorenç Subirada Giné
04. Aníbal Nevado Martínez De La Casa
05. Araceli Campos Fernàndez
06. Jesús Pujol Salud
07. Josep Curià Turiella

Castelló de Farfanya (consulta totes les llistes)

UNIM CASTELLÓ DE FARFANYA-ACORD MUNICIPAL (UCF-AM)

Titulars
01. Omar Noumri Coca
02. Joana Terré Baldomà
03. Albert Badia Burgués
04. Núria Pedra Queralt
05. Joaquim Tarroja Farré
06. Miquel Àngel Subirada Baldomà
07. Caterina Rúbies Guans

Suplents
01. Judit Cudós Santacreu
02. Andrea Peralta Peiró
03. Ramona Curià Palau
04. Guillermo Bernat Rúbies

Castellserà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CASTELLSERÀ-ACORD MUNICIPAL (IxC-AM)

Titulars
01. Jordi Ginesta Miró
02. Lluís Rúbies Ballarín
03. Juan Manuel Vera Peña
04. Maria Josep Ballarín Bargalló
05. Josep Sendra Buira
06. Maria Lourdes Porta Aribau
07. Verònica Oliveres Pantojo

Suplents
01. Agustí Condal Alsina
02. Manuel Alsina Condal

Cubells (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Salvador Soldevila Pedrol
02. Eva Ribera Codina
03. Pere Papell Papell
04. Sara Garcia Gutiérrez
05. Generosa Badia Clua
06. Francesc Trepat Canal
07. Ana Gabarra Angel

Suplents
01. Pere Solé Gra
02. Maria Del Carmen González Pacheco
03. Agustí Ponsa Blanch
04. Juan Antonio Garcia Cozar
05. Roger Matheu Fradera

Poal, El (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS del POAL-ACORD MUNICIPAL (IP-AM)

Titulars
01. Vicenç Montserrat Adell
02. Eduvigis Riu Pujol
03. Miquel Àngel Fernàndez Bautista
04. Vicenç Montserrat Reñé
05. Maria Cinta Font Pastoret
06. Maria Lluisa Masip Piñol
07. Kamal Imoussaine Bouaud

Suplents
01. Josep Reñé Torres
02. Maria Reñé Jové

Ivars d'Urgell (consulta totes les llistes)

ENDAVANT-ACORD MUNICIPAL (EIV-AM)

Titulars
01. Joan Carles Sánchez Rico
02. Toni Costa Pedrós
03. Bernat Ramon Pedrós
04. Mireia García Quiñones
05. Pau Olivares Sanzo
06. Montserrat Biosca Caus
07. Shauna Bawn
08. Josep Maria Esqué Solé
09. Jaume Coll Avellana

Suplents
01. Lara Costa Canals
02. Judit Ortiz Grimau
03. Ferran Costa Canals
04. Jordi Saltiveri Rogado
05. Carme Olivares Sanzo
06. Swen Schmitz Coll
07. Rubén Serrano Castellà
08. Maria Elena Martínez Soriano
09. Joan Mario More Minguell

Baronia de Rialb, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Josep Subarroca Trepat

Fuliola, La (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LA FULIOLA I BOLDÚ-ACORD MUNICIPAL (IFB-AM)

Titulars
01. Eduard Piera Secall
02. César Martínez Solé
03. Montserrat Rubinat Sindreu
04. Montserrat Francisca Peña Oller
05. Josep Maria Sala Villacreses
06. Marta Escolà Polo
07. Antoni Isaac Ricart Pinós
08. Francesc Xavier Lafora Castilla
09. Josep Maria Guiu Nogués

Suplents
01. Lluís Piera Solé

Portella, La (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LA PORTELLA-ACORD MUNICIPAL (IxP-AM)

Titulars
01. Núria Garcés Aldabó
02. Francisco Domingo Casamajó
03. Núria Llobet Manonelles
04. Elena Contra Feu
05. Miquel Botargues Català
06. Xavier Casamajó Solé
07. Josep Maria Llarden Rodié

Sentiu de Sió, La (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LA SENTIU-ACORD MUNICIPAL (IS-AM)

Titulars
01. Dolors Teruel Artero
02. Àngel Pérez Segarra
03. Pilar Maurici Camps
04. Antonio Canals Artigas
05. Jaume Serra Cairol
06. Ferran Martínez Gil
07. Lídia Benabarre Farré

Avellanes i Santa Linya, Les (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LES AVELLANES I SANTA LINYA-ACORD MUNICIPAL (IASL-AM)

Titulars
01. Lidia Ber Salmons
02. Mercè Badia Forcat
03. Ana Belén Molins Verdés
04. Jordi Corsa Cambres
05. Laura Badia Miramunt
06. Jordi Marcos Torruella
07. Jordi Curià Pons

Suplents
01. Ricard Piniés Jorge
02. Josep Borràs Bernadó
03. Ma. Lluïsa Medina Rodríguez
04. Miquel Marcelino Camarasa
05. Jordi Benseny Galceran
06. Jordi Borràs Monell
07. Isabel Estévez Miranda

Linyola (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Àlex Mases Xifré
02. Anabel Caba Cos
03. Albert Batlle Mas
04. Susana Caminal Brosel
05. Àlvar Farré Maduell
06. Maria Eva Llauet Giné
07. Meritxell Rodés Cirera
08. Cristina Fernández Trullols
09. Marc Mata Llordés
10. Alba Balcells Barril
11. Òscar Camí Puig

Suplents
01. Ramon Maria Altisent Pedrós
02. Laia Alarcón Vilamajó
03. Josep Reyes Manzano
04. Josep Garcia Fabregas

Menàrguens (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER MENÀRGUENS-ACORD MUNICIPAL (IM-AM)

Titulars
01. Anna Maria Calvís Munsó
02. Montserrat Revés Almacellas
03. Jordi Casals Ximénez
04. Xavier Real Balaguer
05. Laia Nieto Torrent
06. Gerard Baldomà Campos
07. Francesc Xavier Josa Llovera

Suplents
01. Neus Torrent Cortada
02. Antoni Minguet Botines
03. Elena Fo Pinacho
04. Oscar Silva Lozano
05. Eva Esteve Terré
06. Manel Rivas Juanati

Montgai (consulta totes les llistes)

ENTESA PER MONTGAI I BUTSÈNIT-ACORD MUNICIPAL (EMB-AM)

Titulars
01. Jaume Gilabert Torruella
02. Jaume Escolà Solà
03. Rosa Maria Gabernet Maldonado
04. Isabel Planas Aguilar
05. Jose Maria Darbra Gaset
06. Elisabet Darbra Badia
07. Francesc Xavier Villaró Novell

Suplents
01. Laura Graus Collado
02. Teresa Tomàs Querol
03. Antoni Ramon Vilalta
04. Guillem Grau Molins
05. Josefina Masana Bernaus
06. Montserrat Blanco Pozo
07. Rosa Roca Cañadell
08. Montse Moreno Alarcón
09. Jaume Esteve Mercè
10. Maria Teresa Boladeres Cucurull

Oliola (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER OLIOLA-ACORD MUNICIPAL (IxO-AM)

Titulars
01. Enric Cabestany Mallada
02. Montserrat Cucurull Abellana
03. Núria Tamara Anguita Risueño

Os de Balaguer (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER OS DE BALAGUER-ACORD MUNICIPAL (IOB-AM)

Titulars
01. Estefania Rufach Fontova
02. Maria Isabel Pedrol Esteve
03. Paqui Marquina Moreno
04. Judit Fontana Milla
05. Remei Serveto Farràs
06. Laura Salse Fernández
07. Xavier Barbosa Desongles
08. Xavier Alcobé Macià
09. Jaume Solé Fontova

Suplents
01. Montse Aguilera Majoral
02. Alfred Peguero Regué
03. Carles Carreño Aguilar
04. Xavier Alcobé Tarroja
05. Iñigo González De Lanzagorta
06. Núria Fernández Farreny
07. Miquel Guiu Tribó

Penelles (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER PENELLES-ACORD MUNICIPAL (IxP-AM)

Titulars
01. Marissa Castellà Boldú
02. Francisco Tarragona i Baró
03. David Castellà Boldú
04. Marina Fabregat Miro
05. Jordi Pons Crespo
06. Maria Cortasa Torres
07. Genís Boldú Serrano

Ponts (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Solés Carabasa Closa
02. Antoni Sala Blanch
03. Joan Puigpinós Riba
04. Carme Comelles Gilibets
05. Josep Maria Vilaseca Colell
06. Francisco Javier Benítez Jiménez
07. Marc Balagué Otero
08. Xavier Jou Vila
09. Jaume Mascó Boncompte
10. Mireia Cinca Morros
11. Anna Maria López Balagué

Suplents
01. Lidía Tugues Santamaria
02. Antonio Suárez Felipe
03. Conrad Caelles Huguet

Preixens (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER PREIXENS, PRADELL I LES VENTOSES-ACORD MUNICIPAL (IPPV-AM)

Titulars
01. Pere Presencio Vaquero
02. Fernando Marquès Gasca
03. Olga Maria Oliva Duró
04. Francisco Seall Guardiola
05. Josep Ma. Cercós Paris
06. Pau Font Coma
07. Josep Utjes Pla

Suplents
01. Eduard Baró Guillamon

Puigverd d'Agramunt (consulta totes les llistes)

ENDAVANT PUIGVERD-ACORD MUNICIPAL (EP-AM)

Titulars
01. Maria Carme Capdevila Mateu
02. Sandra Solans Rovira
03. Jordi Balasch Parra
04. Marià Vila Mirasó

Térmens (consulta totes les llistes)

ACTIVEM TERMENS-ACORD MUNICIPAL (AT-AM)

Titulars
01. Jaume Ribera Roca
02. Marina Mirada Donisa
03. Guillem Casals Gardeñes
04. Jordi Oronich Ruiz
05. Marissa Roca Mirada
06. Amadeu Pascual Mas
07. Paola Zuña Zambrano
08. Carme Llovera Bellmunt
09. Montse Sarret Torrades

Suplents
01. Joaquim Grau Aymerich
02. Maria Teresa Balaguer Oms
03. Abel Serra Osuna
04. Rosa Maria Orobitg Pascual
05. Genís Font Ricart
06. Francesc Gardeñes Potrony

Tiurana (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER TIURANA-ACORD MUNICIPAL (IT-AM)

Titulars
01. Anna Fornells Pascuet

Tornabous (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Albert Orno Guillén
02. Antoni Teixidó Pifarré
03. Elisenda Torres Solé
04. Remus Dan Chibac
05. Núria Rius Boldú
06. Maria Lluïsa Rius Joval
07. Àngels Noró Castelló

Suplents
01. Jaume Farré Grau

Torrelameu (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Carles Comes Marco
02. Eva Vilella Coll
03. Maria Dolors Gasol Barbero
04. Jesús López Bellón
05. Jaume Puig Vendrell
06. Alexis Bonet Casals
07. Laia Pérez Altisent

Suplents
01. Miquel Àngel Cullerés Solsona
02. Biel Puig Mulet
03. Jaume Piera Surroca
04. Ramon Planella Cansino
05. Marta Rovira Sanz
06. Rosa Maria Garcia Bosch

Vallfogona de Balaguer (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VALLFOGONA DE BALAGUER - ACORD MUNICIPAL (IVB-AM)

Titulars
01. Jaume Sarret Torrades
02. Maria Dolors Tribó Justribó
03. Vicent Trilla Budria
04. Francisco Sirera Sabaté
05. M. Teresa Pallisé Gardeñes
06. Anna Aiguabella Rosselló
07. Lourdes Cardona Ribes
08. Eduard Aranés Gili
09. Rosa Boladeres Fernández

Suplents
01. Meritxell Serret Aleu
02. Lorenzo Albareda Oms
03. Josep Torrades Guàrdia
04. Montserrat Montoliu Torné
05. Francesc Xavier Vera Córdoba
06. Jordi Cases Serret
07. Inés Planes Vilageriu
08. Francesc Puig Fontelles
09. Marcel·lí Aranés Trilla

Vilanova de l'Aguda (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VILANOVA DE L'AGUDA-ACORD MUNICIPAL (IVA-AM)

Titulars
01. Montserrat Fornells Solé
02. Albert Esteve Santaeulàlia
03. Ramon Bernaus Argelich
04. Carla Mascó Jou
05. Salvador Bernaus Solé

Vilanova de Meià (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Xavier Terré Boliart
02. Sinto Sala Batalla
03. Ramon Vila Rica
04. David Berral Torruella
05. Núria Jaime Marcó
06. Josep Maria Eroles Lluch
07. David Vilana Ariaca

Suplents
01. Josep Inglavaga Prat
02. David Miquel Cipres
03. Cristina Gregoria González Gutiérrez

Vilanova de Segrià (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VILANOVA DE SEGRIÀ- ACORD MUNICIPAL (IVS-AM)

Titulars
01. Jordi Figuerol Sarmiento
02. Olga Morguí Carnicé
03. Joan Farré Torrelles
04. Montserrat Filella Buira
05. Maria Jesús Torrelles Pijuan
06. Antonio Escolar Mongay
07. Mònica Carnicé Gatius

Suplents
01. Josep Maria Sanuy Vinós
02. Sheila Guerrero Pulido
03. Teòfil Nieto Ruiz
04. Maria Alba Reig Castells
05. David Torrelles Vilella
06. Oriol Nieto Alloza
07. Héctor Ferran Rodriguez
08. Sergi Badia Vilar

Abella de la Conca (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Xavier Bernadó Vilana
02. Cristina Bordes Servós
03. Ada Castelló Batalla
04. Èric Hernández Bengado

Alins (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Ignasi Sinfreu Blasi
02. Roger Micàs Forcada
03. Maria Montserrat Burgués Gabarrella
04. Antonio Luis Saboya Rocafort
05. Francesc Feliu Micàs
06. Miguel Roca Suñe
07. Joana Casimiro Sinfreu

Alt Àneu (consulta totes les llistes)

FEM MUNICIPI-VIU L’ALT ÀNEU- ACORD MUNICIPAL (FM-AM)

Titulars
01. Laura Tristan Dupla
02. Josep Farrera Montané (Independent)
03. Anna Ruso Tortosa
04. Josep Ordi Ros
05. Alejandro Jarandilla Fernández
06. Jose Ruso Santos
07. Maria Roser Llopart Termes

Suplents
S1. José Cortina Jucla
S2. Maria Dolors Abadia Palau
S3. Manel Baldrich Millet
S4. Antonio Betran Barado
S5. Eva Rafols Fontanals

Baix Pallars (consulta totes les llistes)

FEM MUNICIPI-ACORD MUNICIPAL (FM-AM)

Titulars
01. Jordi Canut Bartra
02. Angel Ruiz Garcia
03. Jordi Canal Llimiñana
04. Javier Aguilar Villajos
05. Ramon Ros Laguia
06. Pepita Forrolla Cubilo
07. Enric Malgrat Alberto

Castell de Mur (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Miquel López Berga
02. Joaquim Burguesa Mitjana
03. Enric Cardona Rodriguez

Espot (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Josep Oriol Cardona Isus
02. Mario Sanchez Murillo
03. Silvia Montaña Batllori
04. Dídac López Ramos
05. Xavier Serratosa Donato
06. Núria Jordana Sánchez
07. Georgina Cardona Isus

Esterri d'Àneu (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Pere Ticó Domingo
02. Judit Busquets Casanovas
03. Moises Carames Rey
04. Emma Cantos Sorribes
05. Amat Romero Toló Independent
06. Lidia Catarina Bringué
07. Jesús Marqués Solé

Suplents
S1. Meritxell Salvador Pérez
S2. Joan Gasia Font
S3. Beatriu Martinez Ballesté
S4. Joan Antoni Blanco Barrilado
S5. Adriana Vidal Babot
S6. Ramon Villuendas Palobart

Esterri de Cardós (consulta totes les llistes)

FEM MUNICIPI-ACORD MUNICIPAL (FM-AM)

Titulars
01. Rosa Maria Tejedor Ferrer

Farrera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - FEM MUNICIPI - ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Angel Bringué Garreta
02. Marc Casal Boneta
03. Veronica Rapalino Notario (Independent)

Gavet de la Conca (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Juan Àngel Valgañon Montoya
02. Nati Mas De Vera
03. Tania Sánchez Capdevila
04. Eusebio Pérez Torres
05. Angel Llesuy Codo
06. Susana Diaz Perera
07. Sandra Mateo Batiste

Suplents
1. Roger Pastor Lorente
2. Laura Lara Bonillo
3. Jordi Jurado Palacín

Isona i Conca Dellà (consulta totes les llistes)

ACORD D’ESQUERRA-ACORD MUNICIPAL (AE-AM)

Titulars
01. Maria Rosa Amorós Capdevila
02. Ignasi Coma Guixé
03. Josefa Ponsich Pubill
04. Josep Maria Mestre Clotet
05. Cristina Vidal Isanta
06. Isaac Boix Murgó
07. Sònia Clotet Estrada
08. Josep Bertran Peralba
09. Yolanda Grau Ferrer

Suplents
S1. Rubén Durich Serra
S2. Elisabet Cuadrado Martínez
S3. José Manuel López Reyes
S4. Griselda Subarroca Bullich
S5. Joaquim Homs Solsona
S6. Montserrat Pereto Cerqueda
S7. Enric Latorre Tafanell
S8. Yolanda González Canes
S9. Francesc Garcia Llairo
S10. Mª Teresa Varela Pedragosa

Guingueta d'Àneu, La (consulta totes les llistes)

FEM MUNICIPI-ACORD MUNICIPAL (FM-AM)

Titulars
01. Jordi Pallé Cases
02. Joan Edo Beltran
03. Isidro Ramon Palau
04. Montse Milan Moliné
05. Joan Ramírez Ruiz
06. Teresa Mitjans Buxens
07. Roger Picolo Serrallach

Suplents
S1. Priscila González Garcia
S2. Elionor Canut Cuberes
S3. Silvia Vilamitjana Canturri
S4. Xavier Tresserras Jiménez
S5. Daniel Nuñez Sánchez

Lladorre (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Albert Català Trujillo
02. Josep Queró Garcia
03. Miriam Martí Fontanet
04. Núria Juangran Palou

Llavorsí (consulta totes les llistes)

FEM MUNICIPI-VIU LLAVORSÍ-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (FM-AM)

Titulars
01. Josep Vidal Bringué
02. Eva Suils Frade
03. Jordi Fillet Carrera
04. Marc Barrufet Grau
05. Montse Garcia Martin
06. Conxita Lozano López
07. Jaume Cervós Prilló

Suplents
S1. Ramon Sole Ferrer
S2. Josep Gasia Gabernet
S3. Noemi Casal Boneta
S4. Sandra Giró Jordana
S5. Antonia Bernadó Puente
S6. Jorge Carne Luanco
S7. Roman Lobelos Luaces
S8. Jim Kennedy
S9. Natalia Silva Juves
S10. Marc Fité Sansa

Llimiana (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LLIMIANA-ACORD MUNICIPAL (AM)

Titulars
01. Maria José Pérez Sierra

Pobla de Segur, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Marc Baró Bernaduca
02. Josep Maria Tirbió Civis
03. Sílvia Servent Rubió
04. Gemma Algueró Cots
05. Eloi Tirvió Morera
06. Ramón Guimó Casanovas
07. Maribel Segú Durro
08. Mireia Guivernau Huguet
09. Ignasi Doll Cos
10. Manel Dalmau Echalar
11. Assumpció Civis Llovera

Suplents
S1. Gemma Capdevila Gonzaléz
S2. Axel Arilla Cuña
S3. Eugeni Pascual Santisteve
S4. Montserrat Pons Sullà
S5. Paqui Galeote Marhuenda

Rialp (consulta totes les llistes)

FEM MUNICIPI-VIU RIALP-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (FM-AM)

Titulars
01. Daniel Llopis Giralte
02. Ahika Jaeschke Tripiana
03. Marc Medina Aguilar
04. Gemma Rufach Baró
05. Francisco Baldomà Noves
06. Marc Mentuy Casals
07. Francisco Jose Angel Mañas

Sant Esteve de la Sarga (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Jordi Navarra Torres
02. Josep Ardiaca Paredes
03. Josep Mª Castells Belart (Independent)
04. Francisco Mirabet Castells

Sarroca de Bellera (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SARROCA-ACORD MUNICIPAL (AM)

Titulars
01. Marta Moyes Perucho

Senterada (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Yago Monsó Quinquilla
02. Joan Jordana Boneta
03. Antonio Vacas Garcia
04. Silvia Martínez Fuentes

Soriguera (consulta totes les llistes)

VIU SORIGUERA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (VS-ERC-AM)

Titulars
01. Josep Ramon Fondevilla Isus
02. Josep Lluis Pique Subirana
03. Immaculada Torras Lucas
04. Anna Vidal Cortina
05. Albert Prio Colom
06. Carlos Riu Meneses
07. Joel Ramoneda Prio

Suplents
S1. Manuel Muñoz Catala
S2. Hortensia Peiris Duran
S3. Ramón Gallego Castella

Sort (consulta totes les llistes)

FEM MUNICIPI-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (FM-ERC-AM)

Titulars
01. Maria Magdalena Barbero Mora (Maleni)
02. Jordi Gasia Perna
03. Miquel Maria Bretcha Vivó
04. Ester Soto Mascarilla
05. Ivan Guiu Farré
06. Jesús Martin Martin
07. Vanesa Gallego Rodríguez
08. Juan Enrique Luque Sirera
09. Christian Robert Gérard Pecouerie
10. Margarita Trilla Navarri
11. Joaquin Alonso Vazquez

Suplents
S1. Lennert Jan Bervoets
S2. Eduardo Jiménez Estirado
S3. Sergi Gómez Marquès
S4. Oscar Rodríguez Patón

Tírvia (consulta totes les llistes)

VIU TIRVIA-ACORD MUNICIPAL (VT-AM)

Titulars
01. Joan Farrera Granja
02. Antonio Mallol Lladós
03. Montserrat Arnau Liarte
04. Evarist Hidalgo Lladós

Torre de Cabdella, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Josep Maria Dalmau Gil (Independent)
02. Neus Burgués Coma (Independent)
03. Feliu Marti Canut (Independent)
04. Francesc Porta Rey (Independent)
05. Joan Jordana Fenosa (Independent)
06. Enric Burgués Lloan (Independent)
07. Marta Lozoya Ardiaca (Independent)

Suplents
S1. Miquel Pero Tolo (Independent)
S2. Manel Montoliu Albesa (Independent)
S3. Jaume Garcia Doria (Independent)
S4. Ramon Luque Alcantara (Independent)
S5. Jordi Tirvio Portús (Independent)
S6. Francisco Fornons Gallart (Independent)
S.7 Pilar Juanmartí Capdevila (Independent)

Tremp (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Maria Pilar Cases Lopetegui
02. Antoni Flores Ardiaca
03. Laura Soriano Aubarell
04. Leonardo Melgarejo Giraldo
05. Eva Fiter Cirera
06. Ivan Sánchez Capdevila
07. Anna Martínez Cortés
08. Javier Ibáñez Estela
09. Anna Ollé José
10. Marin Ioan Seni
11. Carmen Flores Friguls
12. Hug Roger Figuera Birbe
13. Maria Pons Capdevila

Suplents
S1. Josep Ardanuy Tarrat
S2. Rosa Mª Subirana Calvet
S3. Miquel Abrantes Lluch
S4. Remei Rizos Esteban
S5. David Riba Torrecillas

Vall de Boí, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Sònia Bruguera Diego
02. Nil Monsó Ramon
03. Eric Iglesias Sala
04. Albert Palacin Farré
05. Gerard Subirà Puyol
06. Mario Sánchez López
07. Jordi Peiró Pifarré
08. Oriol Viladevay López
09. Pol Torrelles Martínez

Suplents
S1. Marta Ramon Garcia

Vall de Cardós (consulta totes les llistes)

FEM MUNICIPI-VIU VALL DE CARDÓS-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (FM-AM)

Titulars
01. Josep Quero Brechal (Independent)
02. Vanesa Esquiva Renjat (Independent)
03. Anna Ollé Barcelona (Independent)
04. Enric Baró Babot (Independent)
05. Didac Llevadot Bonet (Independent)
06. Alberto Antequera Sanchez (Independent)
07. Daniel Sanchez Vazquez

Suplents
S1. Jordi Pedrico Calvet (Erc)
S2. Alejandro Costa Moreno (Independent)

Alcanar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Roig Castell
2. Yvette Fibla Coloma
3. Jordi Bort Juan
4. Maribel Ramon Abella
5. Jordi Monfort Callarisa
6. Maria Mercè Fischer Cid
7. Jordi Cervera Sorolla
8. Meritxell Ulldemolins Subirats
9. Marc Chavalera Esbri
10. Maria Isabel Selma Fontet
11. Manuel Calbet Carbó
12. Sònia Sancho Sans
13. Alfons Monserrat Esteller 

Suplents
1. Anna Chillida Fibla
2. Joan Josep Sancho Esteller
3. Maria Josefa Caballé Barrera
4. José Queralt Valls
5. Cristina Pla Beltran
6. Xavier Quintana Garriga
7. Felicia-Viorica Cociu 

Aldea, L' (consulta totes les llistes)

L'ALDEA EN POSITIU - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (AeP - ERC - AM)

Titulars
1. Simon Falcó i Moreso
2. Nativitat Bernal i Bermúdez
3. Antoni Gilabert i Rodríguez
4. Juana Guerrero i Roca
5. Albert Borràs i Tafalla
6. Elisabet Fabuel i Quesada
7. Joaquín Cugat i Paulino
8. Estefania Blanch i Llosa
9. Carlos Bertomeu i Domingo
10. Maria Neus Martínez i Pino
11. Albert Curto i Zapater 

Suplents
1. Maria Montserrat Muria i Margalef
2. Carlos Gilabert i Bertomeu
3. Jenifer Gilabert i Vidiella
4. Joan Lluís Meca i Blanch
5. Corina Cardona i Gilabert
6. Antonio Montesó i Brunet
7. Pilar Curto i Segovia
8. Susana Gómez i Castellà
9. Míriam Ferrando i Blesas
10. Daniel Andreu i Falcó 

Aldover (consulta totes les llistes)

ERC Construïm Aldover - Acord Municipal (ERCA - AM)

Titulars
1. Rosalia Pegueroles Gisbert
2. Valer Gisbert Berbís
3. Verònica Pegueroles Cortiella
4. José Ramón Benet Arasa
5. Josep Sauro Piñol
6. Lourdes Pons Pons
7. Raül Gisbert Barrue 

Suplents
1. Llum Mars Povill
2. Xavier Pegueroles Álvarez
3. Meritxell Sabaté Agapito
4. Ismael Villamón Piñol
5. Gemma Orts Rull 
6. Maria Luisa Juan Franquet
7. Francesc Fontanet Juan
8. Mercè Pla Mauri 

Alfara de Carles (consulta totes les llistes)

Endavant Alfara - Acord Municipal (EA - AM)

Titulars
1. Jordi Forné Ribé
2. Natividad Fontanet Villaubí
3. Eliseo Adell Curto
4. Paula Villaubí Marsal
5. Alexandre Masgoret Martí
6. Juana Fontanet Puvill
7. Alba Duatis Puvill

Suplents
1. Josep Estrada Ferreres
2. Maria Del Carmen Mas Sabaté
3. Robert Adell Sancho
4. Yolanda Ribé Adell
5. José Manuel Ortigues Adell
6. Inmaculada Fontanet Ribé 

Ametlla de Mar, L' (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Gaseni i Blanch
2. Joana Brull i Bardí
3. Vicenç Llaó i López
4. Maria Teresa Puell i Garcia
5. Joan Manuel Tello i Fernández
6. Maria Teresa Boquera i Benaiges
7. Jordi Llaó i Borràs
8. Noèlia Sancho i Llambrich
9. Jordi Brull Vila
10. Palmira Isabel Roca i Arbó
11. Ramon Estrada i Alcoberro
12. Maria Salvadora Borràs i Vendrell
13. Joan Pere Brull i Martí

Suplents
1. Noèlia Brull i Martí
2. Gerard Cañagueral i Gonzàlez
3. Pilar Llaó i Navarro
4. Ignasi Llorens i De Gimbernat
5. Celine Borràs i Fortuna 

Ampolla, L' (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Antonio Galve i Segarra
2. Paula Ramírez i Serra
3. Francisco Ramírez i Rodríguez
4. Andrea Galbe i Pastó
5. Joan Navarro i Cabrera
6. Andreea Salvari
7. Ramon Francesc Horcajada i Cabrera
8. Mireia Ferré i Ramírez
9. Albert Puigdemasa i Calvet
10. Maria Mercedes Pedrola i Vidiella
11. Agustí Ferré i Tobeñas 

Suplents
1. Emiliana Adriana Abrudan
2. Albert Curto i Tortosa
3. Carmen Zapata i Garcia
4. Marcel Tortosa i Prades
5. Teresa Bertomeu i Pujol
6. Irene Tort i Fandos
7. Pere Segura i Caballero
8. Carmen Portabella i Villaescusa
9. Joan Navarro i Leoncia 

Amposta (consulta totes les llistes)

ESQUERRA D'AMPOSTA - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (EA - ERC - AM)

Titulars
1. Adam Tomàs i Roiget
2. Inés Teresa Martí i Herrero
3. Ramon Bel i Serrat
4. Núria Marco i Selma
5. Miquel Subirats i Garriga
6. Susanna Sancho i Maigí
7. Marc Fornós i Monllau
8. Carla Bonfill i Cerveró
9. Tomàs Bertomeu i Balart
10. Cristina Sales i Roig
11. Pau Cid i Espelta
12. Pep Simó i Parra
13. Núria Pla i Toldà
14. Núria Ferré i Cardona
15. Agustí Tirado i Angulo
16. Iris Castell i Cid
17. Joan Lluís Barberà i Carceller
18. Maria José Rallo i Moya
19. Cebrià Forcada i Oliva
20. Joanna Isabel Estévez i Gonzàlez
21. Joana Serret i Fabra 

Suplents
1. Daniela Estefania Gil i Gamboa
2. Clàudia Pujol i Lucas
3. Daniel Forcadell i Ferreres 

Arnes (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Neus Sanromà i Samper
2. Marta Samper i Samper
3. Pedro Luis Cruz i Gil
4. Silvia Mayans i Gómez (Independent)
5. Jesús Pallarés i Bonet
6. Marcel Sabaté i Llusà
7. Francesc Montolio i Barrera 

Suplents
1. Montserrat (Muntsa) Cabetas i Samper
2. Ernesto Boldó i Ferré 

Benifallet (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Virgínia Borràs i Vicente
2. Anna Maria Salaet i Ferré
3. Francisco José Margalef i Folqué
4. Ana Vidiella i Piñol
5. Santiago Gabriel i Borrull
6. Montserrat Vizcarro i Nogués
7. Aladi Froilan i Castellví 

Suplents
1. Francisca Audí i Rodríguez
2. Juan Miguel Beltran i Farnós
3. Josep Faneca i Trilla (Independent) 

Camarles (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Antoni Navarro i Serra
2. Marta Mora i Verges
3. Estanislao Martinez i Puig
4. Montserrat Bonet i Caudet
5. Yolanda Guillem i Clua
6. David Mauri i Hierro
7. Claudia Aurora Bonet i Falcó
8. Tomàs Jaume Monllau i Nivera
9. Diana Pons i Cid
10. Carlos Bonet i Verges
11. Bàrbara Ribeiro i Alifonso 

Suplents
1. Alexandre Agustí Fortuño i Navarro
2. Inés El Machmachí El Harti
3. Elisa Buera i Curto 

Caseres (consulta totes les llistes)

TOTS SOM CASERES - ACORD MUNICIPAL (TSC - AM)

Titulars
1. Manel Palau i González
2. Francesc Sabaté i Puchol
3. Laura Vicente i Boj
4. Esther Dorotea Palau i Gasulla
5. Andrea Suñé i López

Corbera d'Ebre (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Albesa i Álvarez
2. Tomàs Mañà i Amades
3. Rosa Llop i Guillén
4. Josep De La Rica i Launes
5. Josep Villarín i Bové
6. Enric Ubalde i Julià
7. Josep Diego i Antonio
8. Maria Magdalena (Malen) Martínez i Morelló
9. Josep Llop i Domènech 

Deltebre (consulta totes les llistes)

MÉS DELTEBRE - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (MD - ERC - AM)

Titulars
1. Joan Alginet i Aliau
2. Laura Fabra i Verge
3. Rafael Flores i Andreu
4. Vanessa Callau i Miñarro
5. Juan Carlos Bel i Carbó
6. Montse Bertomeu i Sabaté
7. Jordi Casanova i Ribes
8. Georgina Casanova i Garrigós
9. Salvador Fornós i Casanova
10. Nicoleta Autu
11. Pau Sánchez i Gil
12. Maria Pilar Pagà i Arques
13. Bruno Rubiales i Casanova
14. Ana Maria Gilabert i Tomàs
15. Marcel Ferri i Celma
16. Elisabet Montañés i Fabra
17. Joel Durà i Serral 

Suplents
1. Erundina Castells i Casanova
2. Àngel Casanova i Ventura
3. Herminia Bo i Tomàs
4. Jonatan Rius i Torné
5. Teresa (Estela) Casanova i Bertomeu
6. Eusebio Franch i Bertomeu
7. Lucia Pagà i Pujol
8. Josep Valldepérez i Casanova
9. Salomé Bertomeu i Mauri
10. José Bonet i Ventura 

Fatarella, La (consulta totes les llistes)

ENTESA PER LA FATARELLA - ACORD MUNICIPAL (EpF - AM)

Titulars
1. Francisco Blanch i Batiste
2. Maria De Nuria Rius i Costa
3. Ramon Jornet i Colat
4. Maria Jesus Ardevol i Girones
5. Meritxell Jornet i Girones
6. Gerard Delgado i Rius
7. Georgina Blanch i Sanz

Suplents
1. Joel Blanch i Llop
2. Nuria Teresa Pujals i Borras
3. Raul Faneca i Domenech
4. Misericòrdia Cabús i Ruana
5. Esteban Rius i Pujades
6. Eduard Blanch i Sanz
7. Josep Ramon Pascual i Balsebre

Freginals (consulta totes les llistes)

Entesa per Freginals - Acord Municipal (ExF - AM)

Titulars
1. Josué Pozo i Llort
2. Alfonso Navarro i Barberà
3. José Maria Senar i Miró
4. Dolors Alarcón i Soler
5. Alexandra Canals i Butcher
6. Guillem Ferré i Pujol
7. Isabel Alejos i Reche

Galera, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ester Martí i Accensi
2. Claudi Verge i Villarroya
3. Laura Libertad Matamoros i Martí
4. Anaïs Cava i Gómez
5. Joan Igual i Cortiella
6. Ismael Tomàs i Torres
7. Llorenç Ventura i Lleixà

Suplents
1. Sergi Rodríguez i Rallo
2. Vicenç Ventura i Fabra 

Gandesa (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER GANDESA - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ApG - ERC - AM)

Titulars
1. Miquel Aubà i Fleix
2. Assumpció Colom i Mestre
3. Joan Pallés i Solé
4. Estela Del Rosario i Calaf
5. Joan Aubanell i Sabaté
6. Anna Palomé i Pruja
7. Arnau Sabaté i Ruldua
8. Niculina Voichita Toader i Toader
9. Mihai Nicolae Man
10. Eva Sabaté i Samper
11. Ramon Lluís i Vidal

Suplents
1. Montserrat Mateu i Amades
2. Jordi Navarro i Dalmases
3. Fontcalda Blanch i Solé 

Ginestar (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Maria Concepció (Conxita) Pujol i Sarroca
2. Teresita Agné i Galindo
3. Montserrat Moliné i Montagut
4. Octavi Cedó i Olivé
5. Joan Francesc Torà i Muñoz
6. Martí Usach i Martínez (Jovent Republicà)
7. Josep Maria Margalef i Guirigoy 

Suplents
1. Jane Cheryl Ann Allen
2. Lídia Florenza i Àlvarez
3. Antònia Moliné i Callau
4. Teresa Usach i Garcia
5. Francesc Sabater i Margalef 

Godall (consulta totes les llistes)

ACORD PER GODALL - ACORD MUNICIPAL (ApG-AM)

Titulars
1. Alexis Albiol i Roda
2. Daniel Albiol i López
3. Sira Villalbí i Navarro
4. Araceli Villalbí i Forcadell
5. Sònia Fernàndez i Bertomeu
6. Gonçal Sancho i Lleixà
7. Jonathan Lleixà i Franco

Suplents
1. Esther Monfort i Sanahuja
2. Vicent Pago i Tordera
3. Estefania Lleixà i Pago
4. Laureano Torrén i Villalbí 

Horta de Sant Joan (consulta totes les llistes)

MÉS ORTA - ACORD MUNICIPAL (Més - AM)

Titulars
1. Jordi Martín i Cuello
2. Maria Del Mar Ferràs i Altés
3. Carles Aguirre i Niella
4. Aida Castro i Martínez
5. Sílvia Mari i Quevedo
6. Marta Prat i Aubach
7. Josep Maria Andrés i Andilla
8. Maria Fàtima Andrés i Andilla
9. Judit Terrats i Cortiella 

Suplents
1. Teresa Estruel i Borrull

Mas de Barberans (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ernesto Rillo i Lleixà
2. Joan Maria Romaní i Olivé
3. Joaquín Andrés i Cid
4. Anna Acisclo i Bel
5. Francesca Lleixà i Subirats
6. Marc Ferré i Acisclo
7. José Codina i Biosca (Independent)

Suplents
1. Maria Inmaculada Garcia i Fuentes
2. Montserrat Andrés i Cid
3. Francisco Lleixà i Lleixà 

Masdenverge (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sònia Tomàs i Roiget
2. Ricard Peiró i Tomàs
3. Alba Gil i Carles
4. Rubén Siguenza i Casanova
5. Manel Torta i Garcia
6. Anna Isabel Peiró i Tomàs
7. José Maria González i Roldán
8. Maria Del Carme Díaz i Ferreres
9. Júlia Montardit i Piñol

Paüls (consulta totes les llistes)

PER PAÜLS - ACORD MUNICIPAL (xP - AM)

Titulars
1. Enric Adell i Moragrega
2. Maria Carmen Lluís i Benaiges
3. Xavier Gracià i Bertomeu
4. Rosa Gabriel i Lluís
5. Marc Veyga i Vila
6. Paula Beneito i Obiols
7. Maria Del Carmen Targa i Lapeira 

Suplents
1. Mònica Pons i Prats
2. Xavier Gavaldà i Curto
3. Santiago Gavaldà i Benaiges
4. Joaquín Lluís i Gavaldà
5. Maria Mercè Fandos i Gracià
6. Laia Prats i Moragrega
7. Enriqueta Facerias i Altadill
8. Eva Gavaldà i Targa
9. Sergi Adell i Gavaldà

Perelló, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Maria Cinta Llaó i Llaó
2. Maria Carme Bladé i Callau
3. Ruben Cano i Brull (Independent)
4. Ferran Chavarria i Pallarès
5. Luis Esteban Casanova i Boyer
6. Joan Antoni Pallarès i Martí (Independent)
7. Francisca Mauri i Llaó (Independent)
8. David Antoni Pallarès i Martí
9. Aida Farnós i València
10. Èric Barberà i Escribà (Independent)
11. Rosa Múria i Margalef 

Suplents
1. Benjamí Torné i Tarragó
2. Teresa Carme Marsal i Serres (Independent)
3. Cristóbal Aixendri i Pallarès
4. Carmen Cinta Boquera i Serral
5. Enric Vilanova i Barberà
6. Francina Llambrich i Llorens (Independent)
7. Pere Lleberia i Martí
8. Àlex Balagué i Martí
9. Gisela Pérez i Boyer
10. Ferran Cid i Martí 

Pinell de Brai, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sergi Serrano i Segura
2. Magadalena Serres i Borrull
3. Damià Vallespí i Alcón
4. Janet Vallespí i March
5. Pere Pellissa i Bes
6. Josep Olesa i Vallespí
7. Jordi Vallespí i Benaiges 

Suplents
1. Daniel Vidiella i Montagut
2. Raimond Josep Serres i Guarí
3. Joan Arnal i Amposta 

Rasquera (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Manuel Ramos i Múrria
2. Samanta Benaiges i Martínez
3. Fèlix Chortó i Safont
4. Cristofer Moreso i Serrano
5. Roser Benaiges i Bosquet
6. Cristina Micó i Descarrega
7. Valentí Bladé i Farnós

Roquetes (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Gas i Ferré
2. Teresa Moreso i Gisbert
3. Ivan Garcia i Maigí
4. Cinta Garcia i Vilanova
5. Francesc Ollé i Garcia
6. Núria Altadill i Zaragoza
7. Francesc Josep Cabanes i Mola
8. Sònia Andrade i Ruiz
9. Jordi Baucells i Lluís
10. Montserrat Sebastià i Fabà
11. José Domingo Espuny i Gisbert
12. Teresa Martorell i Romero
13. Agustí Fontanet i Vilalta

Sant Carles de la Ràpita (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Caparrós i Garcia
2. Concepción (Conxi) Vizcarro i Mones
3. Albert Salvadó i Fernández
4. Èrika Ferraté i Curto
5. Rafel Balagué i Baila
6. Oona Tomàs i Quixal
7. Enric Vidal i Vidal
8. Àngela Reverté i Ferré
9. Joan Grau i Casajust
10. Montserrat Servulo i Cabrera
11. Oriol Clos i Pepiol
12. Sílvia Zaragoza i Valldepérez
13. German Balagué i Navarro
14. Maria José Capafons i López
15. Carles Brunet i Vernet
16. Maria Jesús Martí i Serret
17. Josep Lluís Salvadó i Tenesa

Suplents
1. Anna Maria Casamitjana i Sainz
2. David Fibla i Romero
3. Leonor Montané i Campí
4. Xavier Reverté i Reverté
5. Andrea Castro i Grassau

Sant Jaume d'Enveja (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Bertomeu i Zaragoza
2. Carme Macià i Tomàs
3. Francesc Llambrich i Sales (Independent)
4. Lluïsa Adell i Valmaña (Independent)
5. Ramon Masià i Fornós (Independent)
6. Estefania Gisbert i Porres
7. Xavier Sales i Prats (Independent)
8. Romina Llambrich i Queral
9. Joan Bel i Gisbert (Independent)
10. Zaida Gilabert i Casanova
11. Joan Salvaldor Balagué i Cervera 

Suplents
1. Enriqueta Arqués i Navarro
2. Albert Casanova i De La Asunción (Independent)
3. Yasmina Gisbert i Latur
4. Josep Subirats i Navarro

Santa Bàrbara (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Manel Crespo i Liñán
2. Maria Elenea Estarlich i Arasa
3. Francesc Iris i Agustí
4. Maria Teresa Bel i Farnós
5. Faiz Ezzannata i Charbal
6. Sònia Ferri i Sabaté
7. Carlos Salvadó i Subirats
8. Júlia Alegre i Pons
9. Vadim Zelaya i Sánchez
10. Montserrat Gemma Guzmán i Oriol
11. Daniel Forcadell i Royo

Suplents
1. Jordi Condeminas i Valls
2. Maria Isabel Caballero i Roig
3. Carles Soler i Solà
4. Davinia López i Altés
5. Brandon Zelaya i Abella
6. Bàrbara Dolors Verge i Arnau
7. Marc March i Mayo

Sénia, La (consulta totes les llistes)

LA SÉNIA SÍ - ACORD MUNICIPAL (LSi - AM)

Titulars
1. José Antonio Tíscar i Mata
2. Susanna Querol i Gavaldà
3. Acoraida (Aco) Arasa i Ruíz
4. Carme Montagut i Gimeno
5. Ferran Ferrer i Rodríguez
6. Laura Matheu i Pastor
7. Javier Cabanes i Garcia
8. Santiago Queralt i Adell
9. Mercè Carbó i Gascó
10. Marco Matheu i Talavera
11. Inmaculada Contreras i Sevilla
12. Esther Segura i Unió
13. Oriol Amat i Artigas

Suplents
1. Estrella Ibáñez i Sanz
2. Xavier Castell i Pujol
3. Lourdes Sales i Vives
4. Alexandre Gargallo i Guimerà
5. Marta Tomàs i Albiol
6. Josep Doménech i Garcia

Tivenys (consulta totes les llistes)

Implicats fem poble - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - Acord Municipal (IFP - ERC - AM)

Titulars
1. Eva Roig i Marquès
2. Eladi Galbe i Mauri
3. Jana Vicente i Marqués
4. Jordi Piñol i Puig
5. Paula Piñol i Piñol
6. Laura Jubert i Cortiella
7. Joan Josep Piñol i Lara

Suplents
1. Javier Borras i Marqués
2. Cecília Barberà i Curto
3. Antònia Adell i Sanz
4. Lara Melich i Cañadó
5. Alexandre Curto i Nacher

Tortosa (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-TORTOSA SI-ACORD MUNICIPAL (ERC-TS-AM)

Titulars
1. Xavier Faura i Sanmartín
2. Maria Jesús Viña i Ariño
3. Josep Rima i Gilabert
4. Maria Pilar Caballé i Tudó
5. Pau Galiana i Llasat
6. Mar Lleixà i Fortuño
7. Josep Antonio Garcia i León
8. Maria Rosa Ripollès i Vicente
9. Ismael Eixarch i Queralt
10. Alina Ciurescu
11. Aleix Guitart i Segura
12. Àngels Pallarés i Gimeno
13. Aleix Borràs i Asensio
14. Adela Cortés i Carreras
15. Albert Queral i Bort
16. Maria Trinidad Lleixà i Lombarte
17. Victor Querol i Aleixendri
18. Montserrat Ingla i Torné
19. Marià Martínez i Hierro
20. Irene Fornós i Curto
21. Lluís Martín i Santos 

Suplents
1. Montserrat Andreu i Pons
2. Damià Grau i Arasa
3. Maria Teresa Garcia i Chavarría
4. Juanjo Subirats i Blanch
5. Silvia Espinosa i Rodríguez

Ulldecona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Alfred Paredes i Poy
2. Núria Ausensi i Estellé
3. Rubèn Pueyo i Rodríguez
4. Aida Pascual i Sanjuan
5. Joan Ferran Grau i Verge
6. Irene Ruiz i Rivas
7. Josep Ausensi i Jiménez
8. Ariana Marín i Delgado
9. Alexandre Josep Fibla i Gauxachs
10. Neus Guiu i Cervelló
11. Alexandre Enciso i Fernández
12. Maria Teresa Roig i Espinach
13. Francesc Antoni Lavega i Serra

Suplents
1. Àngel Fabregat i Homedes
2. Aida Ferré i Tomàs
3. Juan José Garrit i Callarisa 

Vilalba dels Arcs (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PER VILALBA - ACORD MUNICIPAL (CpV - AM)

Titulars
1. Maria Teresa Mariné i Solé
2. Leandre Jordà i Galano
3. Agustí Peig i Compte
4. Margarita Ginestra i Arlàndez
5. Maria Teresa Descàrrega i Benavent
6. Maria Dolors Benavent i Suñé
7. Joan Àlvarez i Mariné

Xerta (consulta totes les llistes)

MÉS PER XERTA - ACORD MUNICIPAL (MX - AM)

Titulars
1. Roger Aviñó i Martí
2. Jaume Gabriel Lafarga i Falcó
3. Rubén Alegria i Maureso
4. Núria Solé i Cabanes
5. Erica Brull i Pester
6. Cinta Ortega i Ferré
7. Rut Avinyó i Papaseit
8. Albert Bedós i Escuer
9. Samuel Josep Campanero i Sala 

Suplents
1. Gerard Morales i Arasa
2. Mercè Pellicé i Ariño
3. Miguel Sánchez i Piñol
4. Carla Juárez i Fusté
5. Encarnación Buitrago i Ruiz
6. Andrés Sabaté i Bonavila
7. Lino Bertran i Morell

Aleixar, L' (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Anglès Olivé
2. Ana Maria Velázquez Cañadó (Independent)
3. Joan Andreu Roselló Vila
4. Gemma Mena Roca (Independent)
5. Maria Cinta Bonavila Molins (Independent)
6. Josepa Anguera Anguera
7. Andreu Vernet Martí

Suplents
1. Elena Marcos Sans (Independent)

Constantí (consulta totes les llistes)

COMPROMIS PER CONSTANTI-ACORD MUNICIPAL (CpC-AM)

Titulars
1. Sílvia Puerto Lleixà
2. Domingo García Núñez
3. Rubén Gras Fernández
4. Maria Isabel Castro Vizcaino
5. Dolors Garcia Catalan
6. Virgínia Sánchez Olucha
7. Marc Cardó Pujol
8. Maria Del Mar Alejandre Duch
9. Salvador Solé Gil
10. Lluís Font Solé
11. Antònia Martorell Maluenda
12. Antonia García Bascuñana
13. Daniel Rodríguez Martorell 

Suplents
1. Joan Reig Solé
2. Alba Maceira Torrents
3. Juli Gens Franquès
4. Maite Ferran Marqués
5. Daniel Castro Alasà
6. Judit Sabaté Reig
7. Genís Pascual Mèlich
8. Luz María Fernández Fernández
9. Josep Maria Sabaté Sans 

Alforja (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Sergi Abril López
2. Misericòrdia Bonfill Ivern
3. Pep Enric Martí Arbós
4. Noèlia Latorre Carrascoso
5. Jordi Rodríguez Camposo
6. Felip Ferré Taverna
7. Almodis Pardo Valls
8. Arnau Ferrer Abelló
9. Valeri Salvadó Borràs

Suplents
1. Alba Juanpere Simó
2. Aukje De Haan Stallinga
3. Andreu Puig Puig
4. Miquel Villalbí Cabré
5. Miquel Vilella Porqueras
6. Montserrat Vilella Olivé

Almoster (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Àngel Xifré Arroyo
2. Rosa Guerrero Guiamet
3. Josep Llonch Rafecas
4. Gemma Sánchez Altès
5. Oriol Calabuig Navarro
6. Maria Teresa Jordana Casas
7. Elisabeth Racionero Gassull
8. Quim Sugrañes Aymami
9. Paquita Pàmies Molías

Suplents
1. Mercè Vela Garcia
2. Irene Llauradó Poblet

Arbolí (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Magda Seriol Samarra
2. Meritxell Romanos Bayés
3. Armand Flaujat Viayna
4. Elena Quintana Vendrell

Catllar, El (consulta totes les llistes)

UNITS PEL CATLLAR-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (UNITCAT-ERC-AM)

Titulars
1. Joan Morlà Mensa
2. Ariadna Tous Dalmau
3. Francesc Saigí Núñez
4. Montserrat Mestre Anguera
5. Llorenç Robert Fernández
6. Marina Plana Soria
7. Javier Del Pino Fernández
8. Mihaela Anduta Morariu
9. Agustí Giné Cot
10. Maria Goretti Gatell Angles
11. Joan Díaz Rull

Suplents
1. Maria Teresa Curto Sabaté
2. Josep Domènec Cabré Godall
3. Maria Dolors Roca Perelló
4. Josep Manel Albiol Miquel
5. Maria Concepció Tapias Simó

Ascó (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Amadeu Pros Franquet
2. Aida Roigé Màdico
3. Joan Martínez Borrell
4. Antoni Martínez Costa
5. Ramón Plaza Domenech
6. Neus Radua Pros
7. Joan Daura Anton
8. Florentina Petricica
9. Blai Serra Lacueva

Suplents
1. Mohammed Bouakka Bouakka
2. Jaume Ferrús Serra
3. Josep Miquel Brió Daura

Morell, El (consulta totes les llistes)

#Compartim-Acord Municipal (#COMPARTIM-AM)

Titulars
1. Ramon Manyé Sardà
2. Teresa Bolaño Guivernau
3. Albert Roig Rovira
4. Josep Lluís Moreno Santacana
5. María Del Pilar Zubero Ramírez
6. Jordi Granell March
7. Josepa Granell Sardà
8. Albert Marcos Pallejà
9. Carolina Sabaté Segura
10. Antoni Ribas Martínez
11. Laia Gómez Aran 

Suplents
1. Soledad Llerena Núñez
2. Bernat Barberà Arnedo
3. Núria Arbonès Guinovart
4. Josep Maria Garriga Barberà
5. Alexandra Marcos Pallejà
6. Salvador Navarro Betrian
7. Teresa Robusté Queralt
8. Ahmed Mabrouk Sghir
9. Lluïsa Heras Ruiz
10. Emilio Ayza Òdena

Borges del Camp, Les (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Rosa Maria Abelló Borràs
2. José Félix Garrido Moreno
3. Mònica Llauradó Pàmies
4. Isabel Maria Rodríguez Garcia
5. Magí Pàmies Anguera
6. Abid Ajdid El Bouziani
7. Sheila Garcia Morales
8. Antonio Roca Jordi
9. Núria Górriz Clua
10. Raül Ferraté Moncusí
11. Josep Solé Santacana

Suplents
1. Elisabet Fraga Flecha

Botarell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Lluís Escoda Freixas
2. Montse De Anciola Moragas
3. Oscar Vega Pardo
4. Jaume Amenós Boqué
5. Carlota Ferré Pedret
6. Gerard Ferraté Mestres
7. Josep Pedret Figuerola
8. Mònica Fort Muntané
9. Pepe Roca Fusalba

Suplents
1. Montse Combalia Prats
2. Consol Pedret Melero
3. Sandra Solé Sanchez-Marin
4. Montse Rodríguez García
5. Manel Solé Clavero

Pallaresos, Els (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Maria Grau i Alasà
2. Ferran Marsal i Gas (Jovent Republicà)
3. Alfonsa Adan i Rojas
4. Òscar March i Plana
5. Maria Teresa Núñez i Gómez
6. Fèlix García i García
7. Elisa M. Gas i Aixendri
8. Daniel Mallafré i Alcocer
9. Maria Teresa Gurrera i Armela
10. Lídia Muntané i Cuadra
11. Miquel Antoni Granero i Zapata 

Suplents
1. M. Antònia Fontcuberta i Foj
2. Jordi Grau i Cerdà

Cabacés (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CABACÉS-ACORD MUNICIPAL (IpC-AM)

Titulars
1. Jaume Pujals Pujals
2. Marta Masip Seró
3. Ferran Mestres Vizcaino
4. Eva Torà Margalef
5. Joan Robles Cerezo
6. Tina Masip Rofes
7. Carlos Masip Vallvé

Suplents
1. Martí Robles Blanco
2. Marisa Cubells Masip
3. Gemma Biarnès Biete
4. Jordi Bru Masip

Cambrils (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Camí Mendoza Mercè
2. Alejandro Garcia Muñoz
3. Cinta Ballesté Aran
4. Eduard Pellicer Sabaté
5. Hélène Arcelin Zabal
6. Jaume Gila Pliego
7. Alazne Asla Arce
8. Aleix Rom Queral
9. Fatima Souki Ahoukar
10. Josep Oliva Soler
11. Marta Castaño Elias
12. Oscar Peñaranda Sanchez
13. Sònia Llaveria Gómez
14. Joan Manel Audí Gil
15. Natalia Matamoros Llurba
16. Miquel Martin Martin
17. Teresa Sarret Giralt
18. Francesc Xavier Garcia Muñoz
19. Montse Masdeu Teixell
20. Apel·les Carod Rovira
21. Montserrat Pujals Recasens

Suplents
1. Narcís Puig Gargallo
2. Carme Serra Jardí
3. Juan Manuel Sánchez Pérez
4. Otilia Garcia Reñé
5. Carles Bartumeus Pujol

Canonja, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Riu i Rusell
2. Montserrat Constantí i Fernández
3. Inmaculada Iglesias i Cirac
4. Marc Salla i Bofarull
5. Mercè Salla i Bofarull
6. David Fernàndez i Martínez
7. Eva Fuentes i Cabrera
8. José Alberto Papaseit García
9. M. Esther Martínez i Ramírez
10. Josep Ferran i Fortuny
11. Cynthia Elisabeth Caisaguano Vásquez
12. José Antonio Gené i Fortuny
13. Joaquim Safont i Cervera

Suplents
1. Ramon Ruiz i Agustí 

Pobla de Mafumet, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Agustí Valls Prats
2. Marga Borràs Bargalló
3. Elysabeth Martín Plana
4. Joan Ciurana Gibert
5. Jessica Palma Escarré
6. Joaquim Batalla Palau
7. Rosa Maria Vallvé Gasol
8. Abel Carretero Ernesto
9. Alicia Sánchez Sánchez
10. Ferran Melero Echevarria
11. Matilde Dorado Molina

Suplents
1. Anna Esforzado Poblet
2. Guillermo Ruiz Sainz
3. Meritxell Jiménez Creixans
4. Manuel Arroyo Benito
5. Maria Lara Martínez

Castellvell del Camp (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Manel Sabaté Papiol
2. Jordi Fortuny Sisniega
3. Jordi Jové Balañà
4. Maria Del Mar Barriach Sugrañes
5. Veronica Carrillo Muñoz
6. Rosa Pàmies Màdico
7. Eulàlia Sabater Puig
8. Juli Ferrer Espax
9. Marc Figuerola Montserrat
10. Ramon Pie Fortuny
11. Núria Sarda Jansà

Suplents
1. Gemma Molero López

Secuita, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Eudald Roca Gràcia
2. Marc Saperas Ruiz (Independent)
3. Maria Loreto Martorell Mateu (Independent)
4. José María Mañé Mateu (Independent)
5. Olga Masgoret Palau (Independent)
6. Alfonso Sorribes Miró (Independent)
7. Maria Teresa Cisa Castellví
8. Juan José Claudio Escribano (Independent)
9. Raquel Rabasó Carzola (Independent)

Suplents
1. Júlia Gurí Saperas (Jovent Republicà)
2. Marc Arbós Gimeno (Independent)
3. Mònica López Dalmau (Independent)
4. Òscar Musté Pere (Independent)
5. Isabel Periago Oliver (Independent)
6. José Antonio Arévalo Salmerón
7. Lluís Vendrell Estil·les (Independent)
8. Anna Celma Brulles (Independent)
9. Roger Pla Farnós (Independent)
10. Albert Pereira Solé (Independent)

Perafort (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Cacho Pallarès
2. Marina Domènech López
3. Gerard Toldrà Rillo
4. Rebeca Díaz Lucas
5. Salvador Magre Miró
6. Cristian Rodríguez Córdoba
7. Luis Hidalgo Vilches
8. Francisco Salvador Mansino
9. Francisco Javier Alem Regis

Suplents
1. Edgar Manuel Ferreté Pallarès

Colldejou (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Sierra Salsench
2. Ricard Maldonado Fort
3. Juan Altimira Vila
4. Lluis Maria Vidal Salvat

Cornudella de Montsant (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Salvador Salvadó Porqueras
2. Maria Gomis Marsal
3. Salvador Olivé Luaces
4. Carles Simarro Haba
5. Ramon Obradors Hernández
6. Josefina Torné Castaño
7. Ricard Punyet Estivill

Suplents
1. Gemma Rocamora Papió
2. Aniol Casademunt Agustench
3. Jordi Baiget Papió
4. Montse Castillo Ràfols
5. Joan Dolcet Safont
6. Rosa Maria Miró Argany
7. Àngel Cortadelles Bacaria

Duesaigües (consulta totes les llistes)

Amb Duesaigües-Acord Municipal (AD-AM )

Titulars
1. Noèlia Tarragó Regodesebes (Independent)
2. Albert Ferré Alberich (Independent)
3. Carles Nogués Martínez (Independent)
4. Enriqueta Sedó Pedrola (Independent)
5. Jaume Rabascall Vaqué (Independent)

Renau (consulta totes les llistes)

GRUP INDEPENDENT DE RENAU-ACORD MUNICPAL (GIR-AM)

Titulars
1. Manel Jaume Sales Carda
2. Desireé Armora Casadó
3. Adrià Calvet Casajuana
4. Alba Urpí Navarro 

Falset (consulta totes les llistes)

Independents per Falset-Acord Municipal (IpF-AM)

Titulars
1. Carles Brull Fornt
2. Maria Dels Àngels Rocamora Guiu
3. Antonio Muntané Molina
4. Rosa Maria Poy Roda
5. Joan Coll Montané
6. Alec Sotthewes Sabaté
7. Núria Borras Escoda
8. Josep Rull Prous
9. Robert Coll Bascuñana
10. Vanesa Frazzetta Pernot
11. Miquel Bové Llaberia

Suplents
1. Jaume Domènech Jordà
2. Núria Borja Marco
3. Jordi Castelló Malràs
4. Ana Maria Sabaté Abelló

Figuera, La (consulta totes les llistes)

La Figuera Endavant-Acord Municipal (LFE-AM)

Titulars
1. Josep Maria Porqueres Giralt
2. Josep Cubells Rue
3. Júlia Viejobueno Cavallé
4. Montserrat Castro Jerez
5. Yolanda López Marco

Salou (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marçal Curto i Hoyos
2. Miriam Martínez i Luque
3. Sebastià Domínguez i Sáez
4. Sandra Zamora i Juanpere (Independent)
5. Marc Riverola i Castellà (Jovent Republicà)
6. Glòria Garriga i Pulals
7. Frank Diaz i Quishpe
8. Judith Rubio i Figuerola (Independent)
9. Josep Lluís Garcia i Fernández (Independent)
10. Cristina Cuartero i Canals (Independent)
11. Jose Alberto Moreno Olivares (Independent)
12. Estel.la Cortés i Cortillas (Independent)
13. Òscar Masip i Ferré (Independent)
14. Concepció Pujols i Camprobí (Independent)
15. Emili Arnau i Cabanes
16. Rocio Azabal i Martín (Independent)
17. Antonio Serrano i Sánchez (Independent)
18. Denisse Johanna Díaz i Quishpe (Independent)
19. Vicente Macías i Martin De Soto (Independent)
20. Lina Juanpere i Martí
21. Juanjo Gabriel i Mestre

Suplents
1. Maria Pura Abeijon Blanco (Independent)
2. Agusti Sola i Gallego (Independent)
3. Maria Agustina Fernandez i Correa (Independent)
4. Àngel Llorens i Faneca

Flix (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ENTESA PER FLIX - ACORD MUNICIPAL (ERC-EpF-AM)

Titulars
1. Francesc Barbero Escrivà
2. Lara Bertran López De Los Mozos
3. Norma Pujol Farré
4. Josep Francesc (Caco) Casals Rodes (Independent)
5. Gemma Abelló Treig (Independent)
6. Vera Llombart Sanjuan (Jovent Republicà )
7. Pau Guiu Rofes
8. Cristina Ferrús Tarragó (Independent)
9. Josep Pérez Giral
10. Rita Maria Costa Puey (Independent)
11. Marc Mur Bages

Suplents
1. Norma Català Ribera (Independent)
2. Ramon Sabaté Arqué
3. Bianca Daian
4. Mario Rosich Sangrà ( Jovent Republicà )
5. Conxita Domènech Gómez
6. Xavier Vega Castellví
7. Yolanda Pérez Affonso (Independent)
8. Robert Zarranz Armora
9. Maria Teresa Nadal Deulofeu
10. Pere Muñoz Hernández

Garcia (consulta totes les llistes)

UNITS PER GARCIA-ACORD MUNICIP AL (UpG-AM)

Titulars
1. Blanca López Quiñones
2. Oriol Masip Hernández
3. Josep Escoda Pedrolo
4. Maria José Alcoverro Mesegué
5. Alexandru-Florin Plosca
6. Eduard Sicart Giné
7. Meritxell Masip Bargalló

Suplents
1. Laura Vila Carreres
2. Xavier Sabaté Cedó
3. Mònica Pons Font
4. Jordi Castellví Llebaria
5. David Boskovic
6. Judith Masip Hernández
7. Rosa Maria Argilaga Escoda
8. Alexandre Vidal Salvadó

Gratallops (consulta totes les llistes)

Independents per Gratallops-Acord Municipal (IpG-AM)

Titulars
1. Xavier Gràcia Juanpere
2. Josep Maria Jardí Micola
3. Teix Fonts Pallejà
4. Ricard Capdevila Biarnau

Maspujols (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Cristina Gros Parada
2. Gerard Cros Barenys
3. Mariona Gómez Sañé
4. Joan Llauradó Español
5. Clara Balsells Llauradó
6. Joan Albert Cabús Llauradó
7. Marcela Marqués Borrull

Suplents
1. Jordi Gasset Sendrós
2. Sílvia Andreu Bermejo
3. Marc Mestres Marquès

Masroig, El (consulta totes les llistes)

Independents pel Masroig-Acord Municipal (IpM-AM)

Titulars
1. Teresa Guerola Vernet
2. Judith Folch Rius
3. Josepa Folch Aguiló
4. Aurora Nuñez Gil
5. Beatriz Díaz Melian
6. Anaïs Sabaté Vernet
7. Joan Francesc Asens Masdeu

Suplents
1. Carmel Asens Blanch

Tarragona (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-MOVIMENT D'ESQUERRES-ACORD MUNICIPAL (ERC-MES-AM)

Titulars
1. Pau Ricomà i Vallhonrat
2. Laura Castel i Fort
3. Xavier Puig i Andreu
4. Paula Adriana Varas González (Independent)
5. Jordi Fortuny i Guinart (Mes)
6. M.josé López i Garcia
7. Manel Castaño i Bachiller
8. Maria Cinta Pastó i Sales (Independent)
9. Sergi Albarran i Nadal
10. Patricia Botez Voicu (Independent)
11. Carlos Farré i Brull
12. Gemma Marcos i Rodríguez-Peral
13. Yasin Boulahtit i Gutiérrez
14. Maria Del Carme Mas i Morillas (Mes)
15. Jordi Gaya i Alonso (Independent)
16. Alexandra Palos i Tost
17. Pau Palau i Riquelme
18. Montserrat Romans i Turiño
19. Alfredo González i Martínez (Independent)
20. Meritxell Fàbregas i Ortiz
21. Aaron Sentís i Torres (Independent)
22. Eva Jané i Parra
23. Anton Gené i Torrell (Independent)
24. Helena Tarragona i Carles
25. Ramon Setó i Andreu (Independent)
26. Mònica Alabart i Calvó
27. Sergi De Los Rios i Martínez

Suplents
1. Amèlia Alcalà i Sanchis
2. Joan Tejero i López
3. Meritxell Sanchis i Caballé
4. Francesc Jerez i Martí
5. Núria Coll i Larrosa
6. Ricard Fernández i Pascual
7. Noèlia Flores i Borràs
8. Julià Montoya i Martínez (Mes)
9. Dolors Molas i Martí
10. Josep Maria Garreta i Cusidó 

Miravet (consulta totes les llistes)

ENTESA PER MIRAVET-ACORD MUNICIPAL (EpM-AM)

Titulars
1. Antonio Llambrich Consarnau
2. Dídac Gonzalez Pujol
3. Josep Maria Sáez Pujol
4. Anton Manel Melich Martí
5. Maria Del Carmen Benaiges Ventura
6. Carmen Pilar Borrell Ripoll
7. Sonia Ripoll Griñó

Suplents
1. Roser Artigues Borrell
2. Núria Montserrat Galende Vives
3. Raúl Rodiel Acosta
4. Immaculada Meléndez Calero
5. Arnau Muñoz Griñó
6. Maria Cinta Fabregat Margalef
7. Vicenç Pujol Pedrola

Molar, El (consulta totes les llistes)

Agrupació de Molarencs-Acord Municipal (AM-AM)

Titulars
1. Alfred Grifoll Abelló
2. Roger Grifoll Declara
3. Montserrat Bargalló Rosell
4. Judith Cubells Batiste
5. Joan Vernet Muntañola
6. Maribel Serres Saura
7. Rosario Maldonado Sánchez

Suplents
1. Jordi Sabaté Martí
2. Eulàlia Migens Rodríguez

Montbrió del Camp (consulta totes les llistes)

Acció per Montbrió-Acord Municipal (AM-AM)

Titulars
1. Carmina Blay Boquera
2. Jose Luis Matilla Ramirez
3. Antoni Aragonés Navarro
4. Montse Buqueras Ferré
5. Jaume Miquel Valls Solé
6. Dolors Rovira Piqué
7. Manel Macip Bayo
8. Maria Mercè Clergas Cabrè
9. David Folch Espallargas
10. Teresa Sans Miserachs
11. Vicenç Ferré Puig

Suplents
1. Eliot Borràs Sabaté
2. Núria Guillén Rey
3. Francesc Baiges Borràs

Mont-roig del Camp (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Irene Aragonès Gràcia
2. Abbas Amir Aarab
3. Manel Vilajosana Ferrandiz ( Moviment D’Esquerres )
4. Pepi Díaz Márquez (Independent)
5. Santi González Chapresto
6. M. De La Roca Mallafré Sabaté (Independent)
7. Santi Sancho Duch (Independent)
8. Merche Fernández Casas (Independent)
9. Dani Teodoro Puñet Corral (Independent)
10. Isabel Vilches Hinojosa
11. Javi Vega Martin
12. Neus Robert Rovira
13. Alexandre Perelló Perelló
14. Júlia Alabart Algueró ( Jovent Republicà )
15. Xavier Garcia Grifoll
16. Mona Maria Radu (Independent)
17. Rosa Rubinat Peres

Suplents
1. Rubén Oliva Centelles (Independent)
2. Montse Grau Garulo
3. Nicolas Pueyo Blazquez
4. Francesca Julve Roge (Independent)
5. Vidal Madrià Garriga
6. Núria Ferraté Jamás (Independent)
7. Sergi Vives Guinjoan

Vila-seca (consulta totes les llistes)

DECIDIM VILA-SECA- ACORD MUNICIPAL (DV-AM)

Titulars
1. Josep Forasté Casas
2. Pineda Vaquer Ferrando
3. Robert Rodríguez Fibla
4. Laia Espina Castellví
5. Eloi Alcaide Alonso
6. Elisabet Torrademé Pascual
7. Joan Anton Sendra Martí
8. Teresa Roigé Riba
9. Jaume Ferré Vidal
10. Lídia Segovia Sánchez
11. Àngel Guardiola Rofes
12. Paquita Alonso Segovia
13. Albert Llop Pintado
14. Alícia Bescós Pérez
15. Germán Flores Caparrós
16. Beatriz Tusach Duran
17. Ángel Fraile Belloso
18. Nohemí León Castellnou
19. Miguel Ángel Caballero Pérez
20. Izadi Flores Gantxegi
21. Joan Clavé Morell 

Suplents
1. Raquel Gancholas Aranda
2. Eloi Redón González
3. Sílvia Masdeu Pinel
4. Blai Bailén Ruiz
5. Pilar Ríos Muñoz
6. Albert Sintas Anton
7. Victoria López Sevilla
8. Alfred Monreal Sendra
9. Helena Vidal Llop
10. Joan Rovira Canaldas

Móra d'Ebre (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Cinta Agné Sabaté
2. Andreu Cano Fortuño
3. Mònica Amorós Gurrera
4. Josep Maria Escoda Martí (Independent)
5. Maria José Piñol González (Independent)
6. Aleix Sancho Martínez
7. Maria Antonieta Forteza Brandi
8. Ali Zennou Mbarki (Independent)
9. Carme Celma López
10.josep Algueró Falcó (Independent)
11. Misericòrdia Fusté Canalda
12. Pau Masot Agné
13. Dolors Toldrà Espasa (Independent)

Suplents
1. Maurici Sabater Margalef (Independent)
2. Montse Piñol Albiac (Independent)
3. Jordi Tamarit Ortí (Independent)
4. Rosa Baiges Borràs (Independent)
5. Josep Cardona Launes (Independent)
6. Marta Montagut Hernández (Independent)
7. Xavier Liviano Campos

Móra la Nova (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Xavier Moliné Rovira
2. Laura Griñó Serret
3. Jesús Álvarez Vilàs
4. Míriam Vinaixa Rey
5. Ferran Rosich Prunera
6. Maria Font Vallespí
7. Joan Rodríguez Sabaté
8. Montserrat Solé Merino
9. Eduard Font San José
10. Anna Rodriguez Gutierrez
11. Ferran Lindez Ciurana

Suplents
1. Andrea Guillem Fariña
2. Aureli Villalbí Pago
3. Antia (Alec) Alvarez Escalona
4. Ignasi Albi Marín
5. Eva Vallespí Suñé
6. Jordi Lleberia Farnós
7. Montserrat Ortí Llorens
8. Joan Josep Pena Lleixa
9. Rut Turch Cedó
10. Joan Vendrell Compte

Morera de Montsant, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Fina Palomar Torrente
2. Meritxell Martorell Porqueres
3. Susanne Schmelzer
4. Carles Hernández Cardona
5. Tània Blanch Miró

Palma d'Ebre, La (consulta totes les llistes)

UNITS PER LA PALMA-ESQUERRA REPUBLICANA-ACORD MUNICIPAL (UpP-AM)

Titulars
1. Eduard Vernet Miró
2. Antoni Galceran Massó
3. Magda Pardell Aymi
4. Francisco Garcia Pahul
5. Marcel Miret Ciuraneta
6. Joaquin Escola Cubells
7. Núria Pardell Sales

Suplents
1. Francesc Filella Cubells
2. Teresa Sales Estiarte

Poboleda (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Maria Díaz Franquet
2. Antonio Peña Batlló
3. Daniel Castaño Ginés
4. Mónica Cubells Abelló
5. Jordi Fornells Palet
6. Daniel Prats Obré
7. Magda Fabregat Giralt

Suplents
1. Dolors Cubells Rocamora
2. Mario Ratès Bartolomé
3. Mercè Ruiz Bravo

Reus (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Noemí Llauradó Sans
2. Daniel Recasens Salvador (Independent)
3. Montserrat Flores Juanpere
4. Carles Prats Alonso (Independent)
5. Marina Berastegui Canals
6. Òscar Subirats Torrebadell
7. Ana García Pachón (Independent)
8. Bruno Morejón Mateo (Independent)
9. Alba Maluenda Miquel
10. Alexandre Gonzàlez Castro ( Jovent Republicà )
11. Esther Porter Garcia (Independent)
12. Edu Mejías Montagut (Independent)
13. Anna Fort Cogul
14. Xavier Alagarda Rodríguez
15. Eva Ferran Roig
16. Amadeu Bonet Laplana
17. Misericòrdia Vinaixa Fortuny
18. Jordi Martí Trill
19. Lourdes Camprubí Reverté (Independent)
20. Antoni Masip Fort
21. Maria Antònia Jordà Solé
22. Raimon Martí Arbós
23. Natàlia Costa Pàmies
24. Enrique Fandos Lagunas
25. Carme Ferrer Marín
26. Joan Antonio Verge Guasch
27. Ester Alberich Forns

Suplents
1. Jordi Torres López
2. Pilar Camarasa Cardona
3. Marc Guirro Llauradó
4. Maria Dolors Gené Llagostera (Independent)
5. Antoni Raduà Sabater
6. Mireia Masip Esparza
7. Joan Guix Oliver

Riudecanyes (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ernest Roigé Savall
2. M. Teresa Vilella Adell
3. Joan Carles Margalef Pujals
4. Pere Joan Aragonès Casals
5. Ariadna Cortiella Roigé
6. Elisabet Puig Teigell
7. Daniel Nolla Ubeda
8. Marina Miralles Valero
9. Miquel Seuba Renom

Suplents
1. Jordi Alguero Guasch
2. Mònica Crusat Crusat
3. Antonio Luís Pérez Ramirez

Riudecols (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Beatriz Mayordomo Pujol
2. Jordi Mariné Solanellas
3. Rosa Maria Samper Folqué
4. José Maria Pageo Ruiz
5. Raül Grau Pina
6. Andrea Ramirez Velasco
7. Pau Tarres Bartolí
8. Paula Curto Jiménez
9. Pere Fàbregas Vinya

Suplents
1. Olimpia Roig Mestre
2. Alfred Isern Notario
3. Silvia Reverté Camacho

Riudoms (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ricard Gili Ferré
2. Carme Cros Garrido
3. Maria Teresa Basora Gallisà
4. Arnau Salvat López
5. Ana Moragas Rovira
6. Jordi Gallisà Giménez
7. Marga Garcia Jardi
8. Joan Francesc Mestre Mas
9. Sílvia Salomó Masdeu
10. Pere Escoda Giol
11. Maria Luisa Mas Torres
12. Marcel·li Garriga Masdeu
13. Jordi Ortiz Boria

Suplents
1. Montse Gimeno Anguera
2. Mateu Teigell Torrents
3. Maria Mar Munté Zapata
4. Josep Maria Solé Sendrós
5. Joana De La Cruz Jurado
6. Mónica Díaz Irigaray
7. David Pardo Augé
8. Laura Hernández Asens
9. Maria Mercedes Sancho Gallisà
10. Vicenç Solsona Fontgivell

Selva del Camp, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Vinyals Nogués
2. Laura Girona Ferran
3. Enric Roberto Duran
4. Laura Trujillo Simó
5. Antoni Martínez Ballesté
6. Josepa Sans Roca
7. Jordi Ferré Masdeu
8. Mireia Pallàs Clofent
9. Sergi Moncunill Hurtado
10. Gemma Aragonés Pau
11. Xavier Jové Martínez
12. Maria Jesús Lima Pellicer
13. Josep Rufà Gràcia

Suplents
1. Gloria Stella Roldán Casas
2. Khalid El Hamdouni
3. Noémi Boros
4. Marc Rofes Masdeu
5. Teresa Maria Prats Domènech

Tivissa (consulta totes les llistes)

ARA SÍ-ACORD MUNICIPAL (ARA Sí-AM)

Titulars
1. Montse Perelló Margalef
2. Meritxell Margalef Cavallé
3. Eduard Cavallé Fort
4. Sergi Vidal Usach
5. Maria Estefania (Fanny) Saladié Cabré
6. Susana Vernet Rovira
7. Núria Cavallé Callau
8. Jordi Rofes Margalef
9. Mercedes Boquera Borrull

Suplents
1. Josep Maria Gil Jardí
2. Mònica Torne Micola
3. Gerard Pagés Sanahuja
4. Elena Margalef Sastre
5. Delfí Sabaté Freixes

Torre de Fontaubella, La (consulta totes les llistes)

Independents per la Torre-Acord Municipal (IpTF-AM)

Titulars
1. Jaume Rofes Anglés
2. Joan Mas Salsench
3. Maricel Mas Turrón
4. Bautista Sancho Rofes

Torre de l'Espanyol, La (consulta totes les llistes)

JUNTS PER LA TORRE-ACORD MUNICIP AL (Junts-AM)

Titulars
1. Joan Juncà Cubells
2. Sergi Borràs Jornet
3. Òscar Mas Montagut
4. Miquel Ferrús Jornet
5. Josep Maria Jornet Olivé
6. Marc Borràs Borràs
7. Francina Diego Antonio

Suplents
1. Alfons Almagro Aranda
2. Marina Argany Puebla
3. Eloi Bargalló Jornet
4. Marta Estivill Mañà
5. Marina Borràs Jornet

Torroja del Priorat (consulta totes les llistes)

Recuperem Torroja-Acord Municipal (RT-ERC-AM)

Titulars
1. Joan Sentís Peri
2. Andreu Besó Ubeda
3. Joan Moncayo Monlleó
4. Núria González Rosario

Ulldemolins (consulta totes les llistes)

Ulldemolins Batega-ERC- Acord Municipal (UB-ERC-AM)

Titulars
1. Sergio Méndez Romero
2. Sergi Monlleó Monlleó
3. Roser Morlans Perejuan
4. Laura Llevat Palau
5. Javier Castro Llurba
6. Àlex Llurba Toldrà
7. Pol Chichiercha Raventós

Suplents
1. Xavier Solé Úbeda
2. Lourdes Llurba Piñol
3. Miquel Gual Gaju
4. Ramon Dalmau Borrull
5. Montserrat Dalmau Espasa
6. Pere Vilalta Sánchez
7. Gilbert Estivill Nebot

Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Raquel Gené Ramos
2. Esmeralda Saladié Barroso
3. Josep Manel Gavaldà Cabrejas
4. Carles Sanz Laborel
5. Montserrat Joven Lozano
6. Manel Barceló Margalef
7. M.josepa Figueras Serrano
8. Francesc Xavier Cots Fernàndez
9. Alba Pellisa Ruiz
10. Arnau Sabaté Gil
11. Mari Carme Icardo Sebastian
12. Joan Antoni Colell Siles
13. Francesca Margalef Prats

Suplents
1. Bonaventura Sabaté Gil
2. Marta Mayo May
3. Xavier Samarra Margalef
4. Alba Arbonés Condonaque
5. Jaime Arbós Guirro
6. Filomena Oto Areste
7. Antonio Tejon Díaz
8. Fatima Arbós Margalef

Vilanova d'Escornalbou (consulta totes les llistes)

Independents de Vilanova d'Escornalbou-Acord Municipal (IVE-AM)

Titulars
1. Sergi Ciurana Nicolau
2. Felicidad Martínez Gros
3. Joan Enric Teigell Escoda
4. Javier Garcia Cristià
5. Maria Cabré Aragonès
6. Pilar Domingo Pallejà
7. Montserrat Bufí Civit

Suplents
1. Joan Escoda Teigell
2. Josep Maria Mercadè Jofrè
3. Francesc Olivé Aragonés
4. Enric Sabaté Anguera
5. Miquel Salvadó Baza
6. Maria Eva Balañá Queipo De Llano

Vilaplana (consulta totes les llistes)

Units per Vilaplana-Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal (UV-ERC-AM )

Titulars
1. Josep Bigorra Llauradó
2. Jacqueline Mestre Anguera
3. Teodor Tost Cabré
4. Marc Mestre Cavalle
5. Magdalena Montlleó Llauradó
6. Carles Duran Aymamí
7. Jordi Sánchez Benet

Suplents
1. Joan Serra Ferré
2. Maria Pilar Prades Aymamí
3. Daniel Virgili Juanpere
4. Magda Mariné Tost
5. Ricard Llauradó Pellicé
6. Maria Teresa Besora Cabré
7. Ferran Abelló Borràs
8. Josep Maria Anguera Marcos
9. Maria Teresa Luna Mariné
10. Tomàs Bigorra Munté

Vilella Baixa, La (consulta totes les llistes)

Independents per la Vilella Baixa-Acord Municipal (IpVB-AM)

Titulars
1. Daniel Siuraneta Sabaté
2. Marta Camp Viñallonga
3. Laura Cilveti López
4. Brian Ashley Young
5. Jaume Borrás Bargalló

Vinebre (consulta totes les llistes)

PROJECTE x VINEBRE-ACORD MUNICIPAL (PxV-AM)

Titulars
1. Gemma Carim Gironés
2. Maria Pilar Rams Castillo
3. Sandra Rico Juan
4. Ariadna Servelló Herrera
5. Rosa Maria Pros Jordà
6. Àngel Torné Tarragó
7. Ruben Heredia Miranda

Suplents
1. Eduardo Porta Miró
2. Alberto Riera Sensat
3. Jordi Alonso Bellido

Vinyols i els Arcs (consulta totes les llistes)

Vinyols i els Arcs-Acord Municipal (VA-AM)

Titulars
1. Arnau Guasch Girona
2. Emilia Martinez Moreno
3. Gabriel Pagès Sabaté
4. Marta Aubaó Moix
5. Joan Llaveria Vidiella
6. Maria Teresa Garcia Martínez
7. Joan Viso Gili
8. Antonieta Freixas Farran
9. Jordi Mestres Sola

Suplents
1. Susana García López
2. Lluís Sabaté Pijoan
3. Maria Del Mar Marti Morales
4. Josep Valero Oliach
5. Ester Oriol Pàmies
6. Pere Rodriguez Sabate
7. Maria Lourdes Domingo Reig
8. Albert Jiménez Bonache
9. Natàlia Jansà Vilella
10. Joaquim Mas Marti

Albiol, L' (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Andreu Carrasco Sardà
2. Sebastian Troyano Matamoros
3. Ricardo López Vargas
4. Rodrigo Gómez Molina
5. Sergi López De Arce Mesa
6. Dàmaris Sànchez Gil
7. Eva Maria Hernández Feijoo

Suplents
1. Cristina Antillach Tarafa
2. Laura Marín Cervera
3. Rubén Rodríguez Álvarez

Alcover (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Maria Flores Juanpere
2. Anna Nebot Rion
3. Jordi Invernón Bengoechea
4. Trinitat Garcia Luna (Independent)
5. Gerard Torrell Tell (Independent)
6. Nadia Darnoun Torres (Independent)
7. Míriam Bové Isern (Independent)
8. Pere Roig Masqué
9. Maria Isabel Torres Carnicé
10. Eduard Ferran Pallejà
11. Judith Elisabeth Landa Castillo (Independent)
12. Joan Carles Gironès Campaña
13. Misericòrdia Roig Torres

Blancafort (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Enric París Daran
2. Judit Garcia Baltà
3. Albert Masalles Fabregat
4. Gisela Obradó Remolà
5. Xavier Llurba Rodríguez
6. Anna Llort Quiles
7. Marc París Sahun

Suplents
1. Magí Baltà Ventura
2. Ramon Bartolí Sala
3. Vanesa Sans Rosich

Bràfim (consulta totes les llistes)

TOTS SOM BRAFIM-ACORD MUNICIPAL (TsB-AM)

Titulars
1. Xavier Rius Garcia
2. Maria Antònia Dalmau i Vilanova
3. Anna Salvat Miracle
4. Maria Teresa Serramià Solanes
5. Heura Musté Segura
6. Josep Maria Rebull Vives
7. Jordi Icart Madrid

Suplents
1. Maria Dolors Andreu Calaf
2. Sílvia Montoliu Carbonell
3. Jordi Queralt Paredes
4. Tomàs Villegas Torres
5. Joan Saperas Freixas
6. Maria Carme Plana Vernet
7. Jordi Vidal Giné
8. August Armengol i Godall
9. Javier Bergua Puyalto

Cabra del Camp (consulta totes les llistes)

ACORD PER CABRA-ACORD MUNICIPAL (ApC-AM)

Titulars
1. Natàlia Targa Canela
2. Sergi Ferré Gabarró
3. Judith Esplugas Cos
4. Francesc Bertran Mateu
5. Sandra Domínguez Mora
6. Ernest Navarro Serrano
7. Ester Mislata Rovira
8. Agustí Camins Torruella
9. Núria Gironès Targa

Suplents
1. Guillem Lagarda Tous
2. Sònia Vendrell Forné
3. Frederic Fuentes Armengol
4. Maria Dolors Plana Toldrà
Titulars
1. Josep Maria Vidal Minguella
2. Aida Morgades Agüera
3. Enric Mercadé Pàmies
4. Anna Garcia Gené
5. Javier Rosell Cabrol
6. Laura Ruiz De Porras Roselló
7. Laura Poblet Badia
8. Anna March Farré
9. Antoni Sabaté Pagès
10. Jordi Miró Andreu
11. Ferran Civit Martí

Suplents
1. Marta Civit Vergara
2. Àngel Tierz Garcia
3. Iris Capitán Fuentes
4. Adrià Roca Vallès
5. Jill Alexandra Haywood
6. Gerard Griñó Vernet
7. Concepció Amill Bosch
8. Josep Maria Martínez Alberich
9. Mar Gili Àguila
10. Sara Pere Jimenez

Febró, La (consulta totes les llistes)

ACORD LA FEBRÓ-ACORD MUNICIPAL (ALF-AM)

Titulars
1. Joan Carles Santos i Bonet
2. Lourdes Martorell i Bonet
3. Isidre Martorell i Dulcet

Garidells, Els (consulta totes les llistes)

Tots som els Garidells-Acord Municipal (TsG-AM)

Titulars
1. Marc Bigordà Prió
2. Francisco Dols Nasarre
3. Isabel Souto Cayón
4. Roger Dueso Canals
5. Jorge Gallego Paz

Llorac (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Rosa Maria Aymerich Solà
2. Ignasi Queraltó Huerva
3. Gabriel Gassó Tió

Montblanc (consulta totes les llistes)

AGRUPAMENT CATALANISTA DE MONTBLANC-ACORD MUNICIPAL (ACM-AM)

Titulars
1. Josep Andreu Domingo
2. Francesc Benet Ribé
3. Carme Pallàs Gallego
4. Judit Pere Cantó
5. Oriol Pallisó Balañà
6. Santi Porta Fernandez
7. Francesc Xavier Viñas Sans
8. Eva Pomares Latorre
9. Mariona Agustí Solanes
10. Núria Foguet Porta
11. Pierrette Parnau Campanon
12. Inmaculada Martínez Martí
13. Marcel Folch Roset

Suplents
1. Joan Farré Caballé
2. Cristina-Ionela Pop
3. Francisco Martínez Espino

Mont-ral (consulta totes les llistes)

JUNTS PER MONT-RAL-ACORD MUNICIPAL (JxM-AM)

Titulars
1. Xavier Pagès Alonso
2. Jaime Veiga Carrete
3. Montserrat Fort Vallverdú
4. Àngela Romaguera Virgili
5. Carles Llurba Albiñana

Pla de Santa Maria, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Maria Canela Cunillera
2. María Bernardo i Baldrich
3. Raül Casellas Güell
4. Júlia Estrada Vives
5. Xavier Rosell Paredes
6. Eva María Sancho Roca
7. Josep Núñez Roca
8. Maria Margarida Estalella Bartra
9. Antonio Teixidó Macià
10. Maria Antònia Quintana Rodríguez
11. Antoni Maria Pàmies Pujol

Suplents
1. Núria Estrada Canela
2. Josep Maria Portas Gavarró

Pont d'Armentera, El (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DEL PONT D'ARMENTERA-ACORD MUNICIPAL (IdP-AM)

Titulars
1. Ceferino Llaves Cuenca
2. Joan Maria Rovira Sanchez
3. Edgar Moreno Blanes
4. Jaume Graells Cistero
5. Miriam Contijoch Bonell
6. Maria Teresa Sogas Esteve
7. Maria Ral Prats

Suplents
1. Brigitte Masdeu Tous
2. Carles Prats Moreno

Puigpelat (consulta totes les llistes)

TOTS SOM PUIGPELAT-ACORD MUNICIPAL (TsP-AM)

Titulars
1. David Baraldés Cirera
2. Rosa Maria Boada Espolet
3. Joan Canela Gràcia
4. Rosa Maria Arnau Chinchilla
5. Agustí Armengol Urgell
6. Montserrat Montserrat Jofre
7. Salvador Figuerola Fabregas
8. Manuela Carceller Beltran
9. Laureà Moncunill Massó

Suplents
1. Serafina Martinez Casado
2. Juan Antonio Bejarano Barajola
3. Núria Martorell Buscall

Querol (consulta totes les llistes)

COALICIÓ D'INDEPENDENTS PER QUEROL-ACORD MUNICIPAL (CIQ-AM)

Titulars
1. Jordi Pijoan Parellada
2. Roser Burzón González
3. Jordi Cuevas Perea
4. Ana Maria Sanjulian Sala
5. José Luis Alonso Rivero
6. Noemí Fornas Carreño
7. Anna Saez Escalé

Suplents
1. Josep Maria Parellada Claria
2. Juan Manuel Gómez Miro
3. Enric Comin Enrique

Rocafort de Queralt (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Marc Roca Banet
2. Sergi Andreu Dalmau
3. Sònia Gual Miró
4. Jaume Duch Miralles
5. Aina Sendra Contijoch
6. Josep Ninot Sans
7. Albert Boada Bort

Suplents
1. Roger Miró Roselló
2. Maria Mercè Mariano Forn
3. Oriol Llordés Baliu
4. Jonatan Muñoz Jover
5. Laura Griñó Inglés

Rodonyà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Laia Coll Martinez
2. Diego Jose Tello Romero
3. Gisela Forné Calaf
4. David Galofré Calaf
5. Jaume Virgili Ferré
6. Roser Guerrero González
7. Berta Casas Sorribes

Suplents
1. Meritxell Hidalgo Cugat
2. Josep Maria Coll Rovira

Santa Coloma de Queralt (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Ramon Mullerat Figueras
2. Montserrat Oranias Recasens (Independent)
3. Ana Isabel Albiñana Sans (Independent)
4. Josep Maria Farré Vidal (Independent)
5. Núria Mullerat Padró (Independent)
6. Francesc Sola Sendra (Independent)
7. Maria Carme Casas Enrich
8. Joan Marquillas Compte (Independent)
9. Maria Mercé Sendra Santacana (Independent)
10. Francesc Mas López (Independent)
11. Montserrat Comaposada Martí (Independent)

Suplents
1. Oriol Carreras Rius (Independent)
2. Maria Pilar Calçada Balcells (Independent)
3. Jaume Sendra Figueras (Independent)
4. Guillem Carreras Albareda (Independent)
5. Ferran Orga Vidal (Independent)
6. Jordi Vilà Llorach

Sarral (consulta totes les llistes)

FEM POBLE-ACORD MUNICIPAL (FP-AM)

Titulars
1. Maria Victòria Cañís Elices
2. Ricard Miquel Cabestany
3. Clara Serra Cartanyà
4. Eduardo Saltó Miquel
5. Maria Mercè Sánchez Tarragó
6. Gerard Aluja Poblet
7. Mariona Sabidó Bartra
8. Jordi Costa Puig
9. José Gómez Gómez

Suplents
1. Alberto Marimon Boixarós
2. Eloi Amenos Serra

Savallà del Comtat (consulta totes les llistes)

SOM SAVALLÀ-SEGURA-ACORD MUNICIPAL (SSS-AM)

Titulars
1. Francisco Javier Jacobo Baeza

Suplents
1. Beatriz Pérez Arangude
2. Maria Dolors Solé Jové

Senan (consulta totes les llistes)

ACORD PER SENAN-ACORD MUNICIPAL (APS-AM)

Titulars
1. Carme Ferrer Cervelló

Suplents
1. Isaïes Cos Vallès
2. Marc Saltó Tous

Solivella (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SOLIVELLA-ACORD MUNICIPAL (IpS-AM)

Titulars
1. Jaume Bergadà Garcia
2. Albert Español Cabestany
3. Antonio Espinach Paris
4. Rosa Maria Salvadó Pijuan
5. Sílvia Iturria March
6. Maria Teresa Del Amo Martínez
7. Anton Maria Tarragó Español

Suplents
1. Sandra Cartañà Collado
2. Míriam Bosch Domènech
3. Maria Victòria Copons Pinen
4. Palmira Cabré Miralles

Vallclara (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Emma Pérez Pla
2. Rosa Casilda Ferré Cabré

Vallmoll (consulta totes les llistes)

FEM VALLMOLL- ACORD MUNICIPAL (FV-AM)

Titulars
1. Antoni Vargas Espinosa
2. Maria Hernàez Luque
3. Joan Perelló Balcells
4. Ivan Domingo Català
5. Pere Iglesias Salvado
6. Josep Maria Ventura Salvat
7. Pedro Aldehuela Cervera
8. Gisele Aline Bardou Loup
9. Josep Maria Domingo Torrens

Suplents
1. Sebástien Jean Joseph Dethise
2. Miguel Hidalgo Sostres
3. Pere Ollé Porta
4. Francesc Ferré Tarrés
5. Maria Cinta Sorribes Royo

Valls (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-COMPROMÍS PER VALLS-ACORD MUNICIPAL (ERC-CxV-AM)

Titulars
1. Jordi Cartanyà Benet
2. Núria Gavarró Rodríguez
3. Òscar Peris Rodenas
4. Ramon Font Herrera ( L'andorrà) (Cxv)
5. Maria Teresa Rull Ferré
6. Andreu Garcia Jané
7. Letícia Vidal González
8. Ana Maria Mateu Crespo (Cxv)
9. Francesc Blasco Cusidó
10. Dèbora Fernàndez Gonzàlez
11. Francesc Anguela Bonet
12. Susanna Expósito Castro
13. Jose Luis Garcia Parra (Cxv)
14. Laura Martínez Jaumejoan
15. Josep Maria Roset Rubió
16. Angelina Marin Galvan (Cxv)
17. Josep Ramos Ferré (Jovent Republicà)
18. Tània Guasch Gascón
19. David Prats Jiménez (Cxv)
20. Magda Jové Guasch
21. Joan Canela Coll (Independent)

Suplents
1. Teresa Reverté Calull (Independent)
2. Pau Tondo Bravo 
3. Núria Molne Vallve (Cxv)
4. Nil Magrinyà Roca (Cxv)
5. Ana Maria Mir Bove (Cxv)
6. Joan Maria Viñas Molina
7. Gladys Ester Leiva Muñoz (Independent)
8. Jose Luis Iglesias Cabrera (Txovi) (Cxv)
9. Maria Concepció Iglésias Moncunill (Ció)
10. Jordi Castells Guasch

Vilabella (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Laia Pié Dols
2. Cecília Salvany Punsoda
3. Olga Segú Ferré
4. Joan Maria Escoda Buera
5. Africa Pino Bonavida
6. Carla Oller Godoy
7. Susana Lozano Barba

Suplents
1. Marc Arroyo Godoy
2. Margarita Ribas Liñan
3. Francesc Nincles Reales
4. Cristina Holgado Garces
5. Sebastián Ramírez Araujo

Vilallonga del Camp (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Gemma Benaiges i Vidal
2. Antoni Moncusí i Magdalena
3. Ignacio Valera i Cabré
4. Joan Torres i Aranaz
5. Nathalie Benito
6. Eduardo Vallès Ávila
7. Sebastià Andreu Sanahuja i Bofarull
8. Rosó Alberich i Ribé
9. María De La Paz Vila i Sáez
10. Neus Roig i Montserrat
11. Josep Maria Mercadé i Haro

Suplents
1. Josep Maria De Magrinyà i Roig
2. Maria Del Carme Vallvé i Fortuny
3. Ester Gomis i Fortuny
4. Javier Julià i Torné
5. Sergio Gómez i Pérez
6. Maria Lluïsa Vallès i Roig
7. Jaume Bosch i Casabayo
8. Jordi Gurrera i Vallverdú
9. Montserrat Virgili i Vidal

Vimbodí i Poblet (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Cristina Potau Llaveria
2. Ramon Maria Caixal Homedes
3. Glòria Boqué Oliva
4. Conrad Baltà Ventura
5. Elvira Huelbes Villagrà
6. Francesc Xavier Saumell Espasa
7. Yolanda Figuerola Espuche

Suplents
1. Fernando Espasa Alfonso
2. Josep Maria Mestres Vallvé
3. Pere Sánchez Pérez
4. Josep Maria Potau Constantí
5. Concepción Palau Fernández
6. Josep Maria Alsina Carres

Aiguamúrcia (consulta totes les llistes)

TOTS SOM AIGUAMURCIA-ACORD MUNICIPAL(TSA-AM)

Titulars
1. M. Dolors Palma Raposo
2. Xavier Meca Quirós
3. Rubén Suñé Polonio
4. Montserrat Cañadas Bodi
5. María Pilar Gilaberte Montoro
6. Noel Buerba Marcos
7. Anna Maria Mirall Alari

Suplents
1. Jose Iglesias Deutu
2. Maria Lourdes Mallón Quintano
3. Andrés Quílez Cabrera
4. Rafael Caballero Rubio
5. Manuel Martín Jarque
6. Nicasi Galofré Alari

Albinyana (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL(ERC-AM)

Titulars
1. Eduard Cervera i Hidalgo (Independent)
2. Sònia Arrans i Ruiz
3. Ana Isabel Revés i Gestí
4. Aureli Batet Nin (Independent)
5. María Marta Grande i Trillo
6. Bertomeu Mellado Cañellas(Independent)
7. Josep Bahima Anguera (Independent)
8. Jordi Monfort Borrás (Independent)
9. Joan Padilla Henarejos (Independent)
10.alba Vinyes Lasso (Independent)
11.antonio Cervantes López (Independent)

Suplents
1. Andoni Mendizabal Zalacaín (Independent)
2. María Jacinta (Cinta) Pérez Retamal (Independent)

Altafulla (consulta totes les llistes)

L'ESQUERRA INDEPENDENTISTA D'ALTAFULLA–ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (L'EINA-ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Molinera Poblet
2. Alba Muntadas Olivé
3. Daniel Franquès Marsal
4. Gemma Maymó Masip
5. Àlex Cañas Torres
6. Lourdes Arans Roca
7. Albert Pardo Balteiro
8. Eva Blanch Parellada
9. Erikw.jeffery
10.maite Martínez Casals
11.salvador Nogués Calle
12.joan Patricio Martín
13.maría Porter Moix

Suplents
1. Josep Maria Gené Torrell
2. Purificació Miró Piñol
3. Lluís Lorenzo Posada
4. Cristina Magriñà Pova
5. Josep Muntadas Valls
6. Enriqueta Garcia i Escoda
7. Josep María Alasà Maduell

Banyeres del Penedès (consulta totes les llistes)

UN NOU BANYERES-ACORD MUNICIPAL (BNY-AM)

Titulars
1. Amadeu Benach Miquel
2. Anna Jané Caralt
3. Joan Roig Soria
4. Alberto Romero Bailón
5. Ester Sanahuja Guasch
6. Antonio Vives Martí
7. Ana María Rodríguez Iglesias
8. Sònia Morodo Fernández
9. Jordi García Poyo
10.eduardo Vidal Mata
11.ida Pilar Josefa Berdusán Farré

Suplents
1. Jennifer Batet Navarro
2. Miquel Martí Segura
3. Iris Navarro Jané
4. Tomás Miguel Navarro
5. Carlos Ferras Roda
6. Angels Mallofre Mata
7. Mariomadridros
8. Ester Jané Núñez
9. Mario Matarranz López
10.yoseba Gutiérrez De Andrés

Bisbal del Penedès, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Silvia Monfort Costa
2. Monica Pérez i Garrido
3. Pilar Verdun i Vives
4. Ricard De La Ossa i Honrubia
5. Daniel Alonso Molina
6. Juan José Madrid i Belloso
7. Eva Navarro Bargans
8. Asunción Justé i Marín
9. Josep Antoni Bundo Farrais
10.andrés Giordana i Frenkel
11.manuel Gonzàlez i Cabrero

Suplents
1. Maria Del Carmen Guasch Navarro
2. Juan Francisco García Gonzales
3. Noelia Borrallo Pascual

Bonastre (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Nuria Piñas Olivella
2. Enric Sanabre Recasens
3. Marta Jane Gómez
4. Aleix Llagostera Costa
5. Nuria Pons Cañas
6. Josep Manel Vidal Zambrano
7. Josefa Castellanos Minguillon

Suplents
1. Samanta Rojo Flores

Calafell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Carles Martin i García
2. María Elena Zapater i Roig
3. Óscar Albaiceta i Albi
4. Cristina Megias i Amadó
5. Joan Rovira i Mañe
6. Mònica Casanova i Cachinero
7. Francesc Armengou i Goma
8. María Carmen Moreno i Arroyo
9. Joan Mas i Romeu
10.eva Morales i Pereita
11.jordi Casellas i Rosas
12.roser Pascual i Serra
13.david González i Mansilla
14.rosa Antonieta Toscano Duman
15.david Invernon i Pérez
16.raquel Piqué i Badia
17.manuel Rodriguez i Flores
18.anna Català i Sala
19.joaquim Pibernat i Avellaneda
20.meritxell Jornet Ortoll
21.joan Soler i Guasch

Creixell (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Jordi Moliné i Górriz
2. Consuelo Picón i Gomis
3. Josep Brugarola i Arall
4. Susanna Ambrós i Masegosa
5. Albert Lliberia i Calle
6. Maria Mercè Gual i Fandos
7. Jaume Torres i Melgarejo
8. Lidia Carreté i Burrull
9. Carles Arauz i Zamora
10.raquel Lora i Porras
11.jordi Carré i Rubió

Suplents
1. Manel Rafael i Ripoll

Cunit (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. María Carme Martínez i Ortega
2. José Gracia Vera
3. María Glòria Sancho i Roca
4. Pablo Faccia Finazzi- Agrò (Jovent Republicà)
5. Cynthia Nicolás Martínez
6. Víctor Ferrer Rueda (Jovent Republicà)
7. Carmen Aguila Hueso
8. Josep Mestres Pinilla Jovent Republicà)
9. Adriana Fernández Sánchez
10.alejandro López Torres
11.maria Teresa García Moreno
12.marc Del Valle Rius
13.carmen Hervás Mota
14.josep Del Santo Ricart
15.ricard Urgell Vandellòs
16.elisabet Fontcuberta Nevot
17.ivan Faccia i Serrano

Suplents
1. Thais Laura Sanchez Andreu
2. Manel De Amores Sanromà
3. Carlos Nicolás Cordero

Arboç, L' (consulta totes les llistes)

CANVIEM L'ARBOÇ-ACORD MUNICIPAL (CL-AM)

Titulars
1. Montserrat Ventura Jané
2. Marcos Albareda Garcia
3. Gemma Sarduní Palau
4. Jordi Albornà i Urpi
5. Wafa Tahiri Tahiri
6. Antonio Calvet Garrido
7. Tamara Luque García
8. Salvador Torras Blanco
9. Gloria Molina i Doñate
10. Ismael Sanz García
11. Ester Auví Vila
12. Carles Ribé i Solé
13. Teresa Vallverdú i Albornà

Suplents
1. Ivan Batlleventura
2. Maria Fernández Sadurní (Jovent Republicà)
3. Ismail Essalhi Essalhi
4. Ioana Ancuta Morar
5. Manuel Alejandro Trejo Carrillo
6. María Guadalupe (Lupe) Sevé Holgado
7. Gerard Salvador i Gil
8. Rosa Maimó i Grau
9. Ramon Cañas i Ribas
10. Amèlia Guardia Andreu

Llorenç del Penedès (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Figueras i Marlès
2. Jordi Fernandez Moreno
3. Alejandro Ceballos Novel
4. Ana Maria Puig i Arauz
5. Margarita Asuncion Miguel Gómez
6. Jose Pancorbo Cabrera
7. Daniel Rebollo Bujaldon
8. Eva María Lardin i Roda
9. Manuel Llobera Ramon
10.josefa Freixas Aubiol
11.jose Laureano Albiac Rodriguez

Montmell, El (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Margarita Andreo i Roca
2. Fernando Andres Vidal Rodríguez
3. Alejandro Loppe Marsal
4. Javier José Navarro i Verdún
5. Aurora Martin Leal
6. Blanca Martin Leal
7. Raul Prieto Monreal
8. Maria Teresa Fita Solé
9. Juan Agude Figueres

Nou de Gaià, La (consulta totes les llistes)

SOM LA NOU-ACORD MUNICIPAL (SOM-AM)

Titulars
1. Gema Figueras Guisado
2. Raül Franquet Marcillas
3. Isaac Fortuny Bargalló
4. Anna Pérez Ferrando
5. Xavi Ortiz Antequera
6. Carles Tornero Dacasa
7. Joanriusmestres 

Pobla de Montornès, La (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Francesc Larios i Mercadé
2. Gemma Barceló i Solé
3. Òscar Ciurana i Chortó
4. Vanesa Blancoi Inchaurraga
5. Ignasi Solano i Castelló
6. Maria Montserrat Farré i Vallvé
7. Rachid Tazdayat El Bouziani
8. Laura Lirón i Jiménez
9. Alfred Rofes i Anglès
10.montserrat González i García
11.marcel Carbonell i Palau

Suplents
1. Alícia Solé i Rovira
2. Jaume Alomà i Virgili
3. Yolanda García i Tarrazona
4. Joan Gibert i Alcántara

Riera de Gaià, La (consulta totes les llistes)

SOM-HI LA RIERA-ACORD MUNICIPAL (SLR-AM)

Titulars
1. Jordi Giró Mercadé
2. Albert Guerrero Martín
3. Yolanda Roch Ferreres
4. Jordi Mullort Comí
5. Ceciliaplanaparés
6. Paul Ferré Gavarro
7. María Del Carme Masvidal Ruiz
8. Josep Maria Gaya Güell
9. Lidia Suñé Marquès

Suplents
1. Francesc Giró López
2. Montserrat Virgili Garreta
3. Lidia Navarro Martínez
4. Anna Asens Llombart
5. Margarita Cabayol Magriña

Roda de Barà (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Eva María Giménez Manzano
2. Josep María Marco Pérez
3. Lola Parra Gómez
4. Jordi Peidró García
5. Maribel Filipe Mota
6. Lluís Alba Jorge
7. Marina Giner Limorte
8. Anna Cortadella Martí
9. David Freixes Martorell
10.inma Garceso Espigares
11.ferran Maldonado Vera
12.francesca Parés Garriga

Suplents
1. Olga Rebulà Pujol
2. Joan Sala Planella
3. Coia Sans Masdeu
4. Joan Valldosera Andreu
5. Montse Chaler Gil

Sant Jaume dels Domenys (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Joan Ignasi López i Vila
2. Marta Montserrat Ventura Torras
3. Xavier Urgell i Calaf
4. Pere Sabater Batlle
5. Maria Isabe Lgazulla i Cabrera
6. Crescencia Pedreño Barneo
7. Pau Urpí i Carbó
8. Maria Angels Calvet i Ortiz De Pinedo
9. Antoni Palau i Recasens
10.blanca Fraxanet i Nadal
11.joan Basseda i Domènech

Suplents
1. David Alvarez i Bria
2. Susanna Quiles i Sala
3. Jaume Saperas i Cortiada
4. Tura Basseda Ballester
5. David Gallego Macias
6. Pere Joan Piñol i Urpí
7. Núria Castillo i Marcó
8. Simó Casals i Jané
9. Carolina Macià i Pueyo
10.martí Ventura i Calaf

Santa Oliva (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Josep Carreras i Benach
2. Magda Domingo i Masjuan
3. Albert Bolet i Morera
4. Mònica Mayor i Puig
5. Miguel Marin i Milan
6. Júlia Domènech i Sogas
7. Jaume(Santi)Pérez i Pros
8. Aina Domenech i Sogas
9. Cesar Cuesta i Giménez
10.josefina Sivill i Amela
11.frederic Carreras i Guasch

Suplents
1. Encarnació Moreno i Mateos
2. Ramon Serrate i Folch
3. Anna Font i Marco
4. Benito Regalon i Castro
5. Maria Llüisa Tahull i Pifarré
6. Jaume Avilés i Solans

Torredembarra (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
1. Eduard Rovira Gual
2. Núria Batet Miracle
3. Josep Maria Guasch Gibert
4. Raúl García Vicente (Independent)
5. Maria Gual Figuerola (Independent)
6. Marina Riudeubas Batet (Independent)
7. Joan Torras Albert
8. Margaret Rovira Güell (Independent)
9. Guillem Pujol Girol (Independent)
10.maría Del Pilar Hernández López (Independent)
11.daniel Cañellas Boquera
12.lidia Alberich Gallofré
13.daniel Pujol Fuentes (Independent)
14.dolors Garri Riambau
15.víctor José Díaz Callao
16.carmina Planas Canal
17.francisco Garrido Vidal

Suplents
1. Maria Riudeubas Ortega (Independent)
2. Cèsar Sastre Garcia
3. Èrica Cabello Martínez(Independent)
4. Joaquim Valls Llorach
5. Josepa Gallofré Pujol(Independent)
6. Gerard Ciuró Marquès

Vendrell, El (consulta totes les llistes)

SOM POBLE–ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (SOM POBLE-ERC-AM)

Titulars
1. Marc Robert Jané
2. Eva Maria Mata i Sendra
3. Gisela Arbós Bo
4. Luis Miguel Navarrete i Garcia
5. Salima El Youssoufi El Hadri
6. Josep Mañe Chaparro
7. Albert Rovira i Lope
8. Alfredo Valdivielso Romero
9. Yolanda Navarro i Carrasco
10.marta Juanpera Adamut
11.arnau Lamiel Sarasa
12.adriana Rivas Córcolés
13.silvina Lugones i Rodrigo
14.rodrigo Sánchez Castillo
15.eduard Vidal i Ivern
16.quintí Fàbregas i Rosselló
17.judit Alujes i Capdevila
18.xavier Urgell Ferre
19.carme Vilar i Ivern
20.ana Trillas Roig
21.jaume Saumoy i Mota

Suplents
1. Rubén Suan Vives
2. Jordi Catalan i Fernando
3. Maria Amelia Serres Ardevol
4. Mireia Baulies i Benito
5. Guillem Vinyes Lasso
6. Víctor Catalan i Bartra
7. Sara Mata Martell
8. Sabina Sendra Amurgo
9. Lourdes Isabel González Martínez
10.kevin Prados Garcia

Vespella de Gaià (consulta totes les llistes)

AMICS DE VESPELLA-ACORD MUNICIPAL (AV-AM)

Titulars
1. Albert Sanroma Rull
2. Daniel Valverde Anglès
3. Gemma Muria Abad
4. Anam.gonzález González
5. Roger Solé Bargalló
6. José Combalia Morera
7. Jorge Cabanes Sanromà

Suplents
1. Antonio Navarro Larrubia
2. Ricardo Sánchez Bretaño De Ancos
3. Nuriaaymamíaymemí

Salàs de Pallars (consulta totes les llistes)

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

Titulars
01. Toni Millet Bastús
02. Eulalia Caballer Balust
03. Roger Palacin Chauri
04. Tomàs Garcia Espot
05. Juan Camp Cortina
06. Enric Rius Sàez
07. Óscar Pascual Sorribes