Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Valls

Resultats 2019 a Valls

Titulars
1. Maria Del Carmen Pujadas Ruiz
2. David Martinez Mondejar
3. Debora Fernandez Cabilla
4. Nicolas Perez Lavid
5. Maria Carmen Cano Moreno
6. Antonio Fernandez Felices
7. Monica Garrofe Figuerola
8. Ramon Cano Moreno
9. Maria Jose Fernandez Gonzalez
10. Jesus Leon Seguro
11. Paula Parra Bailon
12. Francisco Sanchez Vidal
13. Gemma Pleguezuelo Pizarro
14. Jordi Queralt Ruiz
15. Vanessa Garcia Tomas
16. Sergio Cano Moreno
17. Lorena Mendes Gallego
18. Victor Miguel Calvet Fernandez
19. Maria Carmen Moreno Torregrosa
20. Jordi Parra Segura
21. David Parra Fernandez
Titulars
1. Jordi Cartanyà Benet
2. Núria Gavarró Rodríguez
3. Òscar Peris Rodenas
4. Ramon Font Herrera ( L'andorrà) (Cxv)
5. Maria Teresa Rull Ferré
6. Andreu Garcia Jané
7. Letícia Vidal González
8. Ana Maria Mateu Crespo (Cxv)
9. Francesc Blasco Cusidó
10. Dèbora Fernàndez Gonzàlez
11. Francesc Anguela Bonet
12. Susanna Expósito Castro
13. Jose Luis Garcia Parra (Cxv)
14. Laura Martínez Jaumejoan
15. Josep Maria Roset Rubió
16. Angelina Marin Galvan (Cxv)
17. Josep Ramos Ferré (Jovent Republicà)
18. Tània Guasch Gascón
19. David Prats Jiménez (Cxv)
20. Magda Jové Guasch
21. Joan Canela Coll (Independent)

Suplents
1. Teresa Reverté Calull (Independent)
2. Pau Tondo Bravo 
3. Núria Molne Vallve (Cxv)
4. Nil Magrinyà Roca (Cxv)
5. Ana Maria Mir Bove (Cxv)
6. Joan Maria Viñas Molina
7. Gladys Ester Leiva Muñoz (Independent)
8. Jose Luis Iglesias Cabrera (Txovi) (Cxv)
9. Maria Concepció Iglésias Moncunill (Ció)
10. Jordi Castells Guasch
Titulars
1. Ester Huguet Roselló
2. Francesc Xavier Anglès Pujolràs
3. Ana Merino Tarrida
4. Pere Vidal Domènech
5. Jessica Beltran Casacuberta
6. Juan Segura Moreno
7. Bibiana Odina Bastida
8. Mario Gonzalez Díaz
9. Montserrat Aumatell Arnau
10. Erik Lozano Aubareda
11. Lidia Montala Espinosa
12. Marck Anthony Alava Galarza
13. Laura Pérez Muñoz
14. Josep Martí Baiget
15. Elisenda Trilla Ferre
16. Joan Guasch Torné
17. Sònia Vaquer Basora
18. Marc De Bofarull Prats
19. Miriam Culleré Pie
20. Jofre Llagostera Guasch
21. Montserrat Capdevila Tondo

Suplents
1. Francesc Martinell Urgell
2. Paloma Vicente Vives
3. Jordi Robert Caselles
4. Gerard Nogues Balsells
5. Lurdes Quintero Gallego
6. Jordi Escoda Cusido
7. Aida Garcia Secall
8. Antoni Ubeda Gaya
Titulars
1. Rosa Maria Ibarra Olle
2. Juan.f Martínez Andrés
3. M.assumpció Fernández Montcusí
4. Albert Soriano Royes
5. Josepa Roig Fortuny
6. Josep J. Marin Martinez
7. Antonio Pan Pérez
8. M.aurora Romeo Fernandez Ramos
9. Alejandro Mantas Marzo
10. Maria Jose Martinez Carmona
11. Joaquin Juan Pérez Caparrós
12. Maria Rosa Flavia Folch
13. Cristian Recasens Palau
14. M.auxiliadora Ortega Pérez
15. Jesus Andión Garcia
16. Judit Gistau Vallverdú
17. Demetrio López Fernández
18. M.valle Carmona Ruiz
19. Josep Antoni Riola Soriano
20. Núria Cuadrat Amigó
21. Jordi Armengol Bertran
Titulars
1. Cristina Laiz Rodriguez
2. Maria Jose Ramirez Parejo
3. Juan Pedro Noguero Serrano
4. Maria Elena Monroy Romero
5. Jose Ortiz Rodriguez
6. Santiago Orden Jimenez
7. Presentacion Sanchez Gomez
8. Jose Antonio Garcia Bautista
9. Maria Del Mar Parra Artero
10. Valentin Gonzalez Muñoz
11. Jorge Roig Fabregat
12. Vicente Mico Fernandez
13. Nisrine Sbai Cherkaoui
14. Cristina Garcia Prats
15. Jose Almansa Parra
16. Manuel Matias Barroso Fernandez
17. Jorge Paisano Flores
18. Montserrat Diaz Caballero
19. Maria Pilar Varela Rubio
20. Jesus Lopez Romero
21. Fernando Pecino Robles
Titulars
1. Francesc Caballero Ristol
2. Juan Manuel Sanchez Ramirez
3. Sonia Fenoy Garcia (Independent)
4. Felix Bello Lopez
5. Natalia Peña Montcusi
6. Isabel Saavedra Murillo
7. Salvador Luis Marias Gaspa
8. Rosa Mary Iglesias Matamoros
9. Antonio Sorroche Mañas
10. Encarnacion Mestres Velazquez
11. Rafael Perea Membrillera
12. Maria Angels Garcia Gonzalez (Independent)
13. Felix Benjamin Moralejo Cuadrado
14. Maria Teresa Calvet Sans
15. Juan Carlos Bello Lopez (Independent)
16. Gracia Carmen Albea Miranda
17. Pere Prat Jorda
18. Martina Isabel Bello Lopez (Independent)
19. Francisco Caballero Torres
20. Maria Dolors Llusa Garriga (Independent)
21. Isidro Ferre Sarra
Titulars
1. Dolors Farré Cuadras
2. Xavier Salat Brunel
3. Marc Ayala Vallvey
4. Sonia Roca Domingo
5. Laia Castells Aritzeta
6. Rosa M. Rovira Vendrell
7. Martí Barberà Montserrat
8. Enric Garcia Carmona
9. Bàrbara Flores Vera
10. Manel Odina Roig
11. Aïda Sanchez Martinez
12. Sergi Martínez Caro
13. Assumpció Roig Bigorra
14. M.neus Pluvinet Sola
15. Ramon Giró Batalla
16. M.mercè Avellà Guasch
17. Marc Roselló Piñera
18. Rocío Martínez Cañete
19. Raquel Cantos Bermúdez
20. Joan Carles Solé Estil·les
21. Albert Batet Canadell

Suplents
1. Mireia Recasens Gibert
2. Marc López Ventura
3. Francesc Gadea Sanchís
4. Meritxell Torné Solé
5. M.carme Ferrando Marco
6. Pere Vegas Casabona
7. Josefa Tomàs Mateu
8. Francesca Trenchs Basora
9. Josep M. Manresa Ferrater
10. Carme Mansilla Cabré
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a mun[email protected]

Municipis de l'Alt Camp