Titulars 1. Jordi Ballart Pastor
2. María Rosa Boladeras Domingo
3. Luisa Melgares Aguirre
4. Núria Marín García
5. Noel Duque Alarcón
6. Miguel Ángel Moreno Félix
7. Jennifer Ramírez Porras (Niki)
8. Javier Fernández Rivero
9. Raúl Ibáñez Linares (El Biri)
10. Mónica Polo Rubia
11. Juan García Martínez
12. Patrícia Reche Martínez
13. Xavier Corominas Gómez
14. Susana Villanueva Beltrán
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015807 Pàg. 37-56 Https://bop.diba.cat A
15. Babacar Mbaye Seck
16. Ruth Hibernón Martín
17. Alberto Salmerón Barba
18. Laura Poyatos Sánchez
19. Afifa Gamraoui Khayouti
20. Esteban Lao López
21. María Adoración Solvas Andrés (Dori)
22. José Ruiz Pérez (Raga)
23. María Marta Martí Masip
24. María Carmen Herencia Quirante
25. Alberto Muñoz Salmerón (Alberto Demomento)
26. Bartolomé Serrano Jiménez (Jymmy)
27. Marta Pessarrodona Artigas
Suplents 1. Miguel Ángel Valero Ochoa (Mike)
2. María Ángeles Font Carnicé
3. Basilio Garrido Franco
4. Antonia Lagar García
5. Antonio García González
6. María Isabel Quintana Ibáñez
7. Xavier Cardona Ruiz
8. Rosa María Ribera Mitjavila
9. Jorge Flores Bornao
10. María Rambla Amat
Titulars 1. Isaac Albert i Agut
2. Teresa Ciurana i Satlari
3. Josep Forn i Cadafalch (Independent)
4. Ona Martínez i Viñas (Jovent Republicà)
5. Carles Caballero i Peña
6. Xènia Albà i Cantero
7. Josep Serra i Marimon (Sommes)
8. Maria Costa Soler (Independent)
9. Montserrat Font Fabra
10. River Stuard Farfan Castro (Independent)
11. Mercè Espasa i Cárdenas (Jovent Republicà)
12. Josep Ruiz i Rodríguez (Pepe Ruiz) (Independent)
13. Marta Codina i Vives (Independent)
14. Oriol Guerrero i Tost (Independent)
15. Montse Pujol i Soler
16. Pere Freixa i Paloma (Independent)
17. Gala Porté i Ferré (Jovent Republicà)
18. Carles Llongueras i Morera
19. Esperança Garrido i Garcia (Sommes)
20. Jordi Centelles i Amela
21. Sílvia Grau i Fontanals
22. Sergi Castells i Segura (Jovent Republicà)
23. Cèlia Ros i Gasset
24. Albert Gallardo i Ferrand (Jovent Republicà)
25. Ma Pilar Sierra i Janeras
26. Francesc Poch i Ros
27. Carme Labòria i Rojas (Sommes)
Suplents 1. Joan Baltà Torredemer (Sommes)
2. Ariadna Closa i Ribera (Jovent Republicà)
3. Carles Massallé i Bainad
4. Mireia Bercial i Parellada
5. Xavier Martín Gímenez (Sommes)
6. Mercè Ventura i Belmonte
7. Manel Martí i Moncho
8. Josefina Fontanals i Sàez
9. Joan Lluch i Puig
10. Bernat Pizà i Castella (Jovent Republicà)
Titulars 1. Josepa Pepi Oller i Comellas (Independent)
2. Mario Soria Aguilar (Independent)
3. Sílvia Invers i Barriga (Independent)
4. Mouad Essemmaa El Gazouni (Independent)
5. Fina Garcia Tobella (Independent)
6. Albert Llargués i Lleonart (Independent)
7. Marta Fité i Bacardit (Independent)
8. Lluís Sobrevia Vidal (Independent)
9. Olga Vilà Armadàs (Independent)
10. Xavier Climent i Gabriel (Independent)
11. Josep Pep Rovira Miret (Independent)
12. Víctor Gutiérrez i López (Independent)
13. Antoni Perales Noguera (Independent)
14. Marina Gibert i Berenguer (Independent)
15. Anna Parés Puntas (Independent) 16. Laura Soria Segarra (Independent)
17. Llorenç Gibert Berenguer (Independent)
18. Anna Carpena Casajuana (Independent)
19. Josep Almirall Puig (Independent)
20. Núria Amat Mercader (Independent)
21. Ricard Pons i Coll (Independent)
22. Regina Alonso Salat (Independent)
23. Pere Soria Alcazar (Independent)
24. Montserrat Morera Busqueta (Independent)
25. Jordi Setó i Marsó (Independent)
26. Anna Gibert Anter (Independent)
27. Antoni Prunés i Santamaria (Independent)
Suplents 1. Salvador Mas i Aguiló (Independent)
2. Esther Martínez Ibáñez (Independent)
3. Lluís Torres Matas (Independent)
4. Maria Teresa Cid Murillo (Independent)
5. Roger Rodríguez i Llavet (Independent)
6. Maria Sánchez i Figueras (Independent)
7. Miquel De La Orden Serra (Independent)
8. Dolors Berenguer i Segalàs (Independent)
9. David Guijarro Guillem (Independent)
10. Jessica Alarcón i Fresquet (Independent)
Titulars 1. Xavier Matilla Ayala
2. Agnès Petit i Estrenjer
3. Xavi Martínez Ramírez
4. Anna Rius Ulldemolins
5. Oscar Monterde Mateo
6. Gloria Isabel Perona Carrasco
7. Pep Martí Cardús
8. Nerea Beltran Ortega
9. Xavier Lleonart Martínez
10. Pamela Navarrete De Agustín
11. Daniel Charles Quintanilla
12. Soledad Cabello Olivares
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015807 Pàg. 43-56 Https://bop.diba.cat A
13. Antoni Hernández Fernández
14. Maria Antònia Sáez Ullés
15. Carmina Rodellar Blecua
16. Miquel Herreros Sala
17. Maria Carmen Civit Chervet
18. Pol Madico Brugueras
19. Aleida Liza Lorenzo Acosta
20. Miquel Àngel Cuadra i Salvador
21. Rosa Garcia Hernández
22. Pedro Poblador Sepulveda
23. Marta Muntanyola Pablo
24. Albert Martí Sató
25. Gemma Sorribas Cervantes
26. Pilar Mateo Lisa
27. Rosa Maria Fernández Sansa
Titulars 1. Marc Medina Mañas
2. Maria Isabel De La Rosa Cardona
3. Assumpció Solé Sala
4. David Iglesias Xifra
5. Maria Montserrat García Martinez
6. Ander Ruiz Martin
7. Amaia Chavarri Badiola
8. Emilio Diaz i Membrives
9. Mireia Cubells Ferreri
10. Roc Padró i Caminal
11. Laura Gràcia i Jodar
12. Francesc Consola Álvarez
13. Carmen Roca Salvador
14. Lluís Dot Quílez
15. Alba Díez López
16. Anna Brullet Humet
17. Alexandre Ruiz Ortiz
18. Susana Jurado Sánchez
19. Xavier Duran Albareda
20. Iolanda Salvador Fabregat
21. Enric Vilà Sánchez
22. Laura De La Orden Sabrià
23. Eduardo Gómez Maldonado
24. Rita Pous Sancho
25. Maria Toresano Baslio
26. Jeroni Cos Busquets
27. Maria Sirvent Escrig
Suplents 1. Francesc Martínez Riera
2. Montserrat “Tona” Comas i Cuní
3. Francesc “Franki” Argemí Anglada
4. Oriol Frisach i Playà
5. Marga Salvador Fabregat
6. Jaume Bofill Ferrer
Titulars 1. Maria Eugenia Lopez Lopez
2. Manuel Perez Diaz
3. Ivan Martos Aguilar
4. Jully Piedad Villa Soxo (Independent)
5. Maria Isabel Venteo Valverde (Independent)
6. Francisco Javier Martinez Castillo
7. Anna Gomez
-Pastrana Codina
8. Maria Rosa Perez Reyes (Independent)
9. David Campos Villa
10. Rut Martinez Hernandez
11. Silvia Ramos De La Rosa
12. Jose Francisco Navajas Adan
13. Juan Martinez Lopez
14. Dulce Maria Gomez Caceres
15. Hasnaa El Asri El Asri (Independent)
16. Javier Bilbao Hierro
17. Antonio Cazorla Lopez
18. Maria Elena Dinares Sellares
19. Gabriel Nieto Baron
20. Laura Montoya Checa (Independent)
21. Carmen Padilla Jimenez
22. Tania Espinosa Ruiz
23. Ignacio Gutierrez Ramos
24. Judit Rodrigo Nuñez (Independent)
25. Javier Antonio Dibitonto
26. Lucia Fatima Navarro Bueno
27. Emiliano Martinez Navarro
Suplents 1. Maria Elena Lloveras Parera
2. Ramon Tua Molinos
3. Rosa Fabiola Gil Jimenez
4. Domenec Martinez Garcia
5. Purificacion Carmona Ruiz
6. Andres Zamora Zamora
7. Vicenta Gallardo Redondo
8. Ramon Santana Catalan
9. Jose Lopez Rodriguez
Titulars 1. Jesús Rodríguez Pachón
2. Alicia Tomás Martínez
3. Mireya Navarro Andreu
4. Ignacio Ozalla Manero
5. María José Cano Tirao
6. Eusebio Murillo Sánchez
7. José Acevedo Rico
8. Silvia Torres Villacreces
9. Carlos Raúl Nieves Freijeiro
10. Estrella Martín Berenguer
11. Justa Alburquerque Hernández
12. Miguel Vives Barcel
Ó
13. Meritxell Echevarría Romero
14. Ricardo García Vilagrosa
15. Gustavo Sánchez Rodríguez
16. Mario Cidoncha Gil
17. Plácido Carlos García Tejedor
18. María Rosa Bruguera Viturtia
19. Antonio Martín Reina
20. María Carmen Matínez Vega
21. Helena Ortiz De Arcos
22. Sergio Cordovilla Sierra
23. Ramón Pujol Paixà
24. Esther Del Pino Segurado
25. Samuel González Martín
26. Adela Segurado Díaz
27. Antonio Vergara Cámara
Suplents 1. David Valls Valverde
2. Francisco Javier Rodríguez Moreno
3. Juana Vega Hernández
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat