EN DIRECTE La jornada electoral del 10-N a l'Ebre

per Redacció, 10 de novembre de 2019 a les 08:54 |
 23:37 RESULTATS: La Torre de l'Espanyol: ERC 36'55 %, en segon lloc 27'19%, PSC 16'37% i la CUP 8'19%
 23:33 RESULTATS: Riba-roja d'Ebre : guanya ERC amb un 30'85% seguida de PSC amb el 24'34% i els Comuns amb un 11'47%
 23:29 RESULTATS: Rasquera: ERC 48'14 % , Junts 21'09 % i el tercer lloc per la CUP 12'16%
 23:24 RESULTATS: La Palma d'Ebre: ERC un 38'79% en segon lloc Junts x Cat 36'92%, PSC 9'35% i un quart lloc per a la CUP 9'35%
 23:18 RESULTATS: Miravet: ERC en primer lloc amb un 48'04%  seguida de Junts amb un 16'97%, PSC 12'53% i CUP 9'92 %
 23:15 RESULTATS: Móra la Nova: guanya ERC amb un 39'71% en segon lloc Junts x Cat  amb un 18'95 % i PSC un 15''31%
 23:06 RESULTATS: Ginestar: guanya ERC amb un 50'18 % seguida de Junts x Cat amb un 20'05%, PSC un 9'67% i en Comú amb un 7'31%
 23:01 RESULTATS: La Fatarella : ERC encapçala el recompte amb un 48'19 % seguida per JUnts amb un 20'88% i en tercer lloc la CUP amb un 8'84%
 22:54 RESULTATS: Vilalba dels Arcs: guanya ERC amb un 32'32% , seguidament de Junts amb un 24'79% i el PP amb un 11'98%
 22:47 RESULTATS : Deltebre: ERC 39,87%, JxCat 17,38%, PSC 15,73% i ECP 11,28%. #10N
 22:49 RESULTATS:Prat de Compte: primers Junts x CAt amb un 31'09% seguidament ERC amb un 23'53% i PSC 11'75%
 22:37 RESULTATS : Tivissa: ERC 39,32%, JxCat 22,32%, ECP 11,48% i la CUP 9,25%. #10N
 22:44 RESULTATS: La Pobla de Massaluca: en primer lloc ERC amb un 41'01% seguida del PSC 20'79% i Junts 16'85%
 22:33 RESULTATS : Ascó: ERC 41,59%, JxCat 15% i el PSC 13,72%. #10N
 22:35 RESULTATS: El Pinell de Brai : ERC 36'96% , tot seguit de Junts x Cat 16'89% i els Comuns 14'55%
 22:28 RESULTATS: Godall: ERC 29,62%; PSC 21,66%; PP 14,33%; VOX 11,78%; JxCat 8,92%
 22:25 RESULTATS : Flix : ERC 47,15%; JxCat 14,34%, PSC 12,61% i la CUP 10,57%. #10N
 22:27 RESULTATS :Horta de Sant Joan : encapçala el primer lloc ERC amb un 29'98% seguida de Junts x CAT 20'25%, PSC 12'21% i CUP 10'66% 
 22:22 RESULTATS : A Tortosa guanya ERC amb un 29,94% dels vots, seguida de JxCat 17,28%, el PSC 17,26% i ECP 12,27%. #10N
 22:18 RESULTATS : A Móra d'Ebre s'imposa ERC amb un 33,14% dels vots, seguida de JxCat amb un 17,34% i molt a prop el PSC amb un 17,27% #10N
 22:19 RESULTATS: Corbera d'Ebre: Guanya ERC amb un 35'74% seguida del PP amb un 14'26% i JuntsXCAt amb un 13'18%
 22:15 RESULTATS : Gandesa: Queda en primer lloc ERC 33,15%, seguida de JxCat 24,29% i el PSC 10% #10N
 22:14 RESULTATS: Amposta: ERC 38,02%; PSC 15,70%; ECP 12,91%; JxCat 12,02%; CUP 5,97%
 22:12 RESULTATS: Alcanar: ERC 39,04%; PSC 13,61%; ECP 12,15%; JxCat 11,71%; CUP  7,09%
 22:11 RESULTATS : A Paüls s'imposa ERC amb un 39,2%, seguida del PSC amb un 24% i JxCat amb un 18,21%. #10N
 22:08 RESULTATS : Garcia : Guanya ERC amb un 39,35%, seguida de JxCat 30,32% i la CUP 9%. #10N
 22:02 RESULTATS: Roquetes: ERC 34,9%, PSC 15,9%, ECP 13,38% i JxCat 12,56%. #10N
 22:07  RESULTATS : Bot: Guanya ERC 34% dels vots, seguida per Junts x CAT 25%43% i PSC 17'14 %, Comuns 7'71% i CUP 7'71%
 21:57 RESULTATS : L'Ametlla de Mar: ERC 34,76%, JxCat 20,13%, PSC 12% i ECP 10,82%
 21:55 RESULTATS : Vinebre: Guanya ERC amb un 40% dels vots, seguida de JxCat amb un 19,38%, el PSC amb un 14,54% i la CUP amb un 11%. #10N
 21:57 RESULTATS: Batea: Guanya ERC amb un 34'18% seguida per PSC 17'77% i Junts x CAt 14'36 % 
 21:51 RESULTATS : Tivenys ERC 32,42%, el PSC 26,92% i JxCat 14,93%
 21:50 RESULTATS: Ulldecona: ERC 28,99%; PSC 17,85%; JxCat 12,93%; ECP 11,89%
 
 21:48 RESULTATS:  Freginals: ERC 26,99%; JxCat 20,80%; PSC 13,27%; ECP 10,18%
 21:45 RESULTATS: A Camarles la força guanyadora ha estat ERC amb un 45,12% dels vots,s eguida de JxCat amb un 14,53% i del PSC amb un 12,37%. #10N
 21:40 RESULTATS: Aldover: Guanya ERC amb 38,74% dels vots, seguit de JxCat amb un 14%, el PSC amb un 13,42% i ECP amb un 10,39%. 10N
 21:38 RESULTATS: La Ràpita: ERC 37,86%; JxCat 14,77%; PSC 14,64%; ECP 13,31%; CUP 6,43%
 21:34 RESULTATS: La Sénia: ERC 26,85%; PSC 20,93%; ECP 12,10%;VOX 8,72%
 
 21:34 RESULTATS : L'Ampolla: ERC 27%, JxCat 25,54%, PSC 12% empatat amb ECP 12% #10N
 21:24 RESULTATS: L'Aldea: ERC 41,84% dels vots; PSC el 19,34%, JxCat 14,53% i ECP el 10,59%.
 21:30 RESULTATS: Sant Jaume d'Enveja: Primera força ERC 33,50%; PSC 26,58%; ECP 14,19%; JxCat 9,85%
 
 21:20 RESULTATS: A Xerta s'imposa ERC amb un 41,84% dels vots, seguida de JxCat amb un 17,06%, el PSC amb un 14,69%, la CUP amb un 7,72% i ECP amb un 7,42%
 21:22 RESULTATS: Benissanet : Guanya ERC amb un 43'21 %, seguida de Junts x CAt amb un 23'34% i en tercer lloc la CUP amb un 9'76%
 21:22 RESULTATS: Masdenverge: ERC 28,93%; JxCat 25,79%; PSC 16,36%; ECP 6,94%; VOX 6,78%
 21:15 RESULTATS : El Perelló: Guanya ERC amb un 43,35% dels vots, seguida de JxCat amb un 20,22% i el PSC 10,62%
 21:18 RESULTATS: Santa Bàrbara: ERC 30,95%;JxCat 14,21%; PSC 13,98%; ECP 13,93%

 
 21:12 RESULTATS: Alfara de Carles: Guanya ERC amb el 33,3% dels vots, seguida del PP amb el 15,79% i el PSC amb el 12,87%. #10N
 21:14 RESULTATS: Mas de Barberans, vistòria del PSC 35,20%; segona força ERC 26,32%, seguida de PP 9,87% i VOX 9,21%
 21:09 RESULTATS: La Galera, ERC guanya amb el 29,14% dels vots, seguida de JxCat 20,05% i PSC 16,84% #10N
 
 20:21 Victòria insuficient per al PSOE i Vox es dispara en l'enquesta de les televisions
Entrades anteriors »

 

Participació