Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de MÉS-UPM cat (14)

Sant Adrià de Besòs (consulta totes les llistes)

MES MOVIMENT D'ESQUERRES (MES-Sant Adrià)

Titulars
1. Isabel Marcuello Garcia
2. Maria Dolores Ocaña Jimenez (Loli)
3. Joaquim Miquel Rigau
4. Antonia Hinojosa Cobo
5. Unai Rosa Villodres
6. Juan Carlos Moral Sevillano
7. Teresa Belenguer Sabater
8. Montserrat Viñas Molina
9. Cristian Medina Torrecilla
10. Melania Perez Fernández
11. Montserrat Farré Camps 
12. Encarnación Gonzalez Torres
13. Jaume Oltra Roca (Independent)
14. Miquel Alonso Ferreras
15. Teresa Maria Ocaña Jiménez (Tere)
16. Jose Maria Bartra Perez (Pep)
17. Rafael Antonio Tejedor Perez (Rafa)
18. Concepcion Villodres Fernández (Conchi)
19. Begoña Zaballos Caballero (Bego)
20. Cristobal Gonzalez Fibla
21. Marta Sala Darder 

Santa Coloma de Farners (consulta totes les llistes)

MOVIMENT D’ESQUERRES-UPMcat (MES-UPMcat)

Titulars
1. Maria Teresa Canals Cugat
2. Pere Garcia Recasens
3. Maria Del Pilar Padin Pantin
4. Eduard Girones Asturiol
5. Jordi Bosch Lloret
6. Ruth Abuin Martin
7. Josep Maria Sitja Güetas
8. Nuria Marti Lopez
9. Jaime Faixeda Vidal
10. Josep Jofre Ciurana
11. Miguel Angel Morales Orozco
12. Maria Puig Ferrer
13. Ramon Salamaña Turon
14. Marta Masferrer Cornella
15. Juan Cufi Alberti
16. Dionis Poch Frigole
17. Teresa Garcia Recasens

Suplents
1. Virginia Marlene Muente
2. Julio Carlos Fidalgo Carretero

Queralbs (consulta totes les llistes)

MES MOVIMENT D’ESQUERRES – UPMcat (MES-UPMcat)

Titulars
1. Genís Coll Subirà

Sant Joan de les Abadesses (consulta totes les llistes)

MES MOVIMENT D’ESQUERRES (MÉS- UPM cat)

Titulars
1. Ramon Roque Riu
2. Montserrat Tallant Descamps (Independent)
3. Anna Soler Rodriguez (Independent)
4. Ferran Miquel Rigau (Independent)
5. Maria Rosa Fraxanet Sala (Independent)
6. Maria Teresa Tallant Descamps (Independent)
7. Albert Ramoneda Ricart (Independent)
8. Jordi Caparrós Marcé (Independent)
9. Josep Oriol Pi Castello (Independen)T
10. Blanca Lopez Pardo (Independent)
11. Lluis Ibañez Ruano (Independent)

Suplents
S1. Josep Santanach Picola (Independent)
S2. Marc Llagostera Carles (Independent)
S3. Sandra Soler Garcia (Independent)
S4. Rosalia Buixasa Basagaña (Independent)
S5. Martí Palau Grabulosa (Independent)
S6. Daniel Villegas Lopez (Independent)
S7. Lidia Folgueiras Folgueiras (Independent)
S8. Ana Ruano Romero (Independent)
S9. Sara Lopez Grabulosa (Independent)
S10. Juan Alomar Costa (Independent)

Begur (consulta totes les llistes)

+ BEGUR I ESCLANYA - UPMcat (+BiE-UPMcat)

Titulars
1. Jordi Carreras Serrano (Independent)
2. Pere Fuster Noguer (Independent)
3. Manuel Valles Rodriguez (Independent)
4. Candice Helene Sipkes (Independent)
5. Trinidad Agudo Vazquez (Independent)
6. Antonio Rodriguez Lopez (Independent)
7. Manuel Andreu Dominguez (Independent)
8. Merce Pereira Vico (Independent)
9. Francisca Ortiz Marquez (Independent)
10. Pere Carreras Sabat (Independent)
11. Marc Deulofeu Prat (Lill) (Independent)

Suplents
1. Hector Fernando Ramirez Martinez (Independent)
2. Patricia Marthe Strebell Ep Amardeil (Independent)
3. Maria Nelida Echevarria Delgado (Independent)
4. Sergi Savalls Caner (Independent)
5. Pedro Carreras Serrano (Perete) (Independent)

Sant Feliu de Guíxols (consulta totes les llistes)

MES, MOVIMENT D’ESQUERRES-UPMcat (MESUPMcat)

Titulars
1. Pere Albó Marlés
2. Anna Bigas García
3. Pere Moreno Jiménez
4. Joaquim (“Quimet”) Clarà Estanyol (Independent)
5. Laia Bodro Colomer
6. Tomas Pla Pon (Independent)
7. Josep (“Tote”) Albertí Cortés
8. M.ª Mercedes Santiago Segura
9. Montserrat Noguera Cabrera
10. Oceane De Groof
11. Joan Díaz Rojas
12. Maria Teresa Rodríguez Sánchez
13. Maria Saronaya (“Sayo”) De Oliveira De Jesús
14. Mustapha Rachid Adaba
15. Anna Llusent Nuri
16. Noemi Rodríguez García
17. Albert Mont Molines
18. Montserrat Águila Ramírez
19. Carlos A. Iglesias Picas
20. Carme Soler Rosselló
21. Antoni Juanals Román

Suplents
1. Maria Ollé Castillo
2. Josep Martí Vives Abril 

Torroella de Montgrí (consulta totes les llistes)

UNITAT I PROGRES MUNICIPAL-UPM.cat (UPM-UPM.cat)

Titulars
1. Jordi Colomi Massanas
2. Josep Martinoy Casademont
3. Roser Font Pí
4. Anna Maria Bonada Pérez
5. Dúnia Oliveras Bagué
6. Genís Pigem Olivé
7. Ramon Moreno Aranda
8. Josefa(Fina) Gomez De La Cruz
9. Francesc Ferrer Giménez
10. Mª Teresa(Maria) Ferrer Lopez
11. Josep Angel(Pangel) Martin De Antonio
12. Ramon Frigola Ciurana
13. Cristina Peiris Casteys
14. Esther Bon
15. Mohamed Dahmani Douiri
16. Cristina Ferrer Rostey
17. Lluís Coll Torrent

Suplents
1. Guillem Ferrer Armengol
2. Ester Sullastres i Ayuso
3. Juan Morales Sandoval
4. Llorenç Massaguer i Sanchez
5. Mª Gloria Martí Romaní
6. Blai Molina Trullàs
7. Marina Farró i Oller
8. Rachid Chehoub El Masloui
9. Mª Victoria (Mariví) Martínez Moreno
10. Alfonso(Fonsu) Margall Magret

Far d'Empordà, El (consulta totes les llistes)

ENDAVANT EL FAR UPMcat (EFE-UPMcat)

Titulars
1. Jordi Quiñonero Saez
2. Maria Dolores Quintana Sole
3. Xavier Jofre Company
4. Gema Colomer Lopez
5. Cristina Bayes Quer
6. Radek Pavelec
7. Christophe Wentzinger Karcher

Suplents
1. Sergio Tamayo Millan
2. Margarita Abelli Torregrosa

Llançà (consulta totes les llistes)

MÉS PER LLANÇÀ - UPMcat (MxLL-UPMcat)

Titulars
1. Alícia Borràs Pagès
2. Olivier Mallol Martínez
3. Toni Fernández Soriano
4. Kenneth Juan Serra
5. Llum Bondía Sangüesa
6. Toni Ramos Bertolín
7. Ana Cornejo López
8. Ana María Ramires Luna
9. Rafael González Lorenzo
10. Mercè Steegmann Cincunegui
11. Mireia Codes Campos

Palau-saverdera (consulta totes les llistes)

MÉS PALAU - UPMcat (MP - UPMcat)

Titulars
1. Josep Maria Najes Querol
2. Ursula Cifuentes Galvez
3. Jose Luis Viñales González
4. Pilar Cotet Pujadas
5. Jaume De Cordoba Benedicto
6. Susana Noguer Martin
7. Victor Martínez Torres
8. Marta Viñas Carreiras
9. Quintino Plantone

Suplents
1. Simona Sabatino

Pont de Molins (consulta totes les llistes)

MÉS PONT DE MOLINS-UPMcat (MPM-UPMcat)

Titulars
1. Marie Louise Gournay
2. Josep Maria Terradas Fernandez
3. Natàlia Maurici Picart
4. Eduard Planas Martinez
5. Eva Castro Suñe
6. Pere Borràs Pagès
7. Luisa Francisca López Gutierrez (Paqui)

Suplents
1. Joan Rico Andreu
2. Adela Pereira Sánchez (Ita)
3. Javier Comas Abulí
4. Jordi Sáez Basso (Ferry)
5. Jordi Botargues Boté (Patxecu)

Flaçà (consulta totes les llistes)

MES FLAÇÀ-UPMcat (MF-UPMcat)

Titulars
1. Helena Faixeda i Vidal
2. Anna Mª Rodriguez Rizos
3. Juan Carlos Alonso Anglada
4. José Triviño Fernández
5. Josep Pastor López
6. Josefa Ibañez Ramon
7. M.roser Rodriguez Rizos
8. Mateo Oliva Burcet
9. Salvador Vilà González

Suplents
1. Montserrat Faixeda i Vidal
2. Mario Sánchez Padilla

Garrigoles (consulta totes les llistes)

EMPORDANESOS PER LA REPÚBLICA – UPMcat (ExR- UPMcat)

Titulars
1. Isidre Pallàs Puigdomènech
2. Jose Gibert Martí
3. Maria Del Carmen Malo Nieto
4. Santos Parra Franco
5. Jesús Payet Suñer

Alguaire (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER ALGUAIRE-MOVIMENT D'ESQUERRES-MES-UxA (IxA-MES-UxA)

Titulars
01. Antoni Perea Hervera
02. Elvira Larrègula Montserrat
03. Carme Cambray Boira
04. Joan Jordi Giró Filella
05. Pilar Serra Tersa
06. David Soldevila Orús
07. Jeroni Busquets Saz
08. Alba Galiano Cabrera
09. Oscar Planes Novau
10. Carme Artiga Tarrés
11. Ferran Barbé Illa

Suplents
01. Anna Pua Puñet
02. Raul Delgado Torres
03. Neus Torrent Franco